|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 12:21:18   
jeca87
I ja sam na nbg, idemo sa bebom u skokobanjsku od trećeg meseca.
Rekli mi dva meseca, plafon. I ja sam čula da su najgori.
Još uvek me nisu zvali

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 12:24:52   
mama krava
Ne brinite, zvace vas...

Ja sam prosle godine poludela od iscekivanja...a zvali su me dan pre zakazane komisije i to nesto u 14;30!!!

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 12:25:00   
wivern
Jeco sta vam pise na nalazima iz sokobanjske? koja sifra?
Mi idemo od petog meseca, ne puzimo (tek smo poceli da se izdizemo na ruke), ne ume sam da sedne iz lezeceg polozaja... Malo smo lenstine ali osecam da ce n komisiji ustati da hoda kakav sam baksuz.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 15:38:27   
jeca87
Zvali malopre! Četvrtak u 14 h.
On je imao hipertoniju, tj ima je i dalje, ali smo vežbama ispravili to što se krivio u stranu i sustigli sve što treba da radi za svoj uzrast. Ne hoda, ali puzi 300/ h, stoji, sve je sada ok, ali i dalje mu je pojačan tonus i tako ce i ostati.
Na poslednjem izveštaju piše F83.0

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 15:45:07   
jeca87
F83.0 je mešoviti specifični poremećaji razvoja.
I da, stopala krivi na unutra, kao male bebe, ali kada smo bili na pregledu, nije se oslanjao na noge, tj jeste, ali ne mnogo. Dr je rekla da će to da se ispravi kada počne celom težinom da se oslanja.

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 15:55:49   
jeca87
Haha wiv, i ja imam osećaj da će mangup da trči i peva pred njima, samo da me zezne. A do sada je rekao samo bavooo, ajde, pa,po, pu i vrišti ko nenormalan.
Ima tamo da im otpeva snela koka jaje user posted image

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 17:49:55   
wivern
Da, mislim da i nama to piše. Baš ću proveriti. Dr je prošli put i meni spominjala nešto sa stopalima, podignut mu je palac na gore uvek, ali ništa konkretnije nije rekla. Videćemo na kontroli početkom septembra. Ovaj moj je daleko od pričanja, trtlja nešto svoje ali mama ni da bekne, tata ponekad i to je više zbog ta ta ta nego kao svesnu reč. Baš me zanima kako ćeš proći, čekam tvoje utiske.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 18:06:00   
jeca87
Javljam sigurno user posted image
Nama rekla da dođemo na kontrolu kada prohoda i prođe dva meseca.
Ko zna kada će to biti.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1558
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.8.2015 23:56:04   
wivern
Jeco drzim fige user posted image ako nista drugo radicemo kao sto nam je dunja rekla, pravo na zalbu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.8.2015 14:36:25   
daca77
Mame, samo vas pratim user posted image
Sve vam zavidim, jer mene za 15-ak dana ceka juranjava neurologa, a onda i fizijatra...zasto je kod nas ovako, ne znam...user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.8.2015 19:15:40   
daca77

IZVORNA PORUKA: wivern

Dr je prošli put i meni spominjala nešto sa stopalima, podignut mu je palac na gore uvek, ali ništa konkretnije nije rekla. Videćemo na kontroli početkom septembra.

I moja drzi podignute palceve, ali ja to nesto nisam tumacila kao poremecaj...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.8.2015 21:46:40   
wivern
To i nije poremecaj, nisam je skapirala sta je rekla. Brzo je promrmljala pa nisam stigla da ispratim, a i verovatno nije nista alarmantno inace bi mi skrenula paznju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 3:15:29   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: daca77

Mame, samo vas pratim user posted image
Sve vam zavidim, jer mene za 15-ak dana ceka juranjava neurologa, a onda i fizijatra...zasto je kod nas ovako, ne znam...user posted image

Daco,spremi se za jurnjavu do kraja zivota! Ej bre,obicna analixa krvi i pregled sa dvoje dece je trajao 4 sata..zbog nepostovanja dr!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 3:18:19   
vonavoj
Imas zacrtan cilj i samo napred! Znas zasto to radis i tako razmisljaj,nema tu puno razmisljanja.. Puno ce biti jos takvih situacija! Moramo da im se smesimo,molimo,ali to je za nasu decu!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 8:45:13   
cockic
Komisija na nbg je meni 2011god. dala 2 meseca,to smo dobili zbog šuma na srcu i jer smo imali zakazan uz srca u periodu od tih dva meseca što su mi dali.inače izveštaj fizijatra kod njih nema efekta.ne gledaju ga.i dete bukvalno vuku za ruku da vide da li pravi korake.stavljaju da puzi...bas su grubi sa decom.na savskom vencu su super.tamo sam sa cerom produžili
5 meseci ukupno iz dva puta.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 10:14:14   
jeca87
Ma izgleda to kako im dođe. Mojim koleginicama su 2011/2012 produžavali po 2-3 meseca. Jednoj su rekli da joj daju dva meseca samo zato što je koleginica i da više ne dolazi.
Ma koji me đavo terao da danas ulazim na temu i ovako imam tremu user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 11:51:00   
mama krava
Jeco i meni su rekli kad sam otišla prvi put da sam na poklon dobila mesec dana i da ne dolazim više. Ja opet došla posle mesec dana i dobila još 2 meseca! Na NBG!

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 15:52:13   
jeca87
3 meseca!!! user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 15:54:33   
mama krava
Suuuuper!!!

Bas mi je dragao, znam koliko znači!!!

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 16:02:03   
jeca87
Mnogo znači jer mi Kosta ni u vrtić nije primljen ni posle žalbe.
Uh, odoh da sebi skuvam kafu i da izdundulim jednu.
Javljate šta se dešava i kod vas.
Za ovo vreme, dok smo čekali, svi su dobijali 2 ili 3 meseca. Nisam videla da je neko odbijen. Bili su prijatni i brzi i pohvalili to što smo išli u Sokobanjsku.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 16:56:20   
daca77
Jeco, user posted image

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 16:59:39   
wivern
Wow sjajno user posted image , znaci ne smem da kazem da smo primljeni u jasle user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 17:58:18   
jeca87
Hvala, hvala user posted image
Mene nisu ni pitali za jasle, ali ako pitaju, pravi se luda. Ne mogu da provere.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 18:00:28   
jeca87
Sad mi koleginica reče da mi je zapala dobra komisija, da im je načelnica na go, a ona je ta koja ne produžava.

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2015 18:18:24   
wivern
Cuti i uzaivaj, bas te briga ko ti zapao. Bitno da si dobila produzenje bez problema. user posted image
Meni ce komisija biti tek krajemseptembra, pa cemo videti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here