|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.9.2016 16:25:16   
suzi kju
Pa kad ti istekne probaj ponovi na komisiju pa kako bude...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1901
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.9.2016 22:04:43   
MataAna
Dobro vece!Ja sam nova na forumu.Treba mi jedna mala pomoc sta mi treba sve od papira za produzenje porodiljskog bolovanja?Bolovanje mi istice 26.oktobra,imam zakazano kod fizijatra 26.septembra a papire bi odnela u 27.marta najkasnije 27.septembra dali mi je to kasno i sta mi treba sve od papira?Hvala unapred!!user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1902
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.9.2016 22:13:19   
suzi kju
Nije ti kasno, ja sam predala nepunih mesec dana pre isteka (predala 25.8. a bolovanje ističe 20.9.), najjasniji tri nedelje pre isteka moraš predali.
Od papira šta treba već su mame pisale na prethodnim stranicama. Kopija izveštaja lekara specijaliste, kopija tvoje zdravstvene knjižice i tamo popunjavaš formular, podaci o firmama (tvoja i suprugova) matični brojevi i to je to. Taj formular možeš skinuti i sa neta.

(odgovor članu MataAna)
Direktna veza do poruke: 1903
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.9.2016 22:18:13   
MataAna
Hvala puno na odgovoru.user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1904
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
14.9.2016 16:22:41   
Dusa85
Poštovani,
Da li bi neko mogao da mi napise ime doktora koji je saradljiv po pitanju davanja papira za produženje porodiljskog? Pitala sam jednog Dr ali ne želi.. Rekla sam otvoreno sta mi treba..
Živimo u bg, radim u Sremskoj Mitrovici pa mi znaci da produžim malo da ovu zimu preguramo jer bi deca išla sa mnom jer radim u vrticu 😀porodiljsko mi ističe 25.10. pa mi hitno treba neki dobar i fin doktor koji bi uzašao u susret..
Pomagajte

(odgovor članu MataAna)
Direktna veza do poruke: 1905
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
14.9.2016 19:10:46   
MataAna
Postovani,Dobar dan!Vodim bebu na kontrole kod fizijatra na Institutu zbog levog tortikolisa.Posle 3 kontrole kada sam pitala doktorku dali mogu da produzim bolivanje rekla mi je da se za dijagnozu tortikolis ne dobija bolovanje.Na svoju ruku mi je upisala sifru 83 i isto tako naglasila da sumnja da cu dobiti bolovanje jer sam na komisiji na Novom Bg.U 5 mesecu sam odvela bebu u Sokobanjsku gde mi je doktorka rekla da je sve u redu na moje pitanje dali ima tortikolis rekla je da nema pitala sam je za bolovanje rekla mi je upisace mi sifru sledeci put,bila sam opet na kontroli u Sokobanjskoj posle dva meseca i pitala je za sifru rekla mi je da nemoze nista da mi napise.Tako da sam ustanovila da treba neka jaka veza da bi ti doktor napisao sifru koja prolazi kod komosije.Ja cu sa papirima iz instituta pokusati pa cu videti sta ce biti.user posted image "Bez veze nista"!!

(odgovor članu Dusa85)
Direktna veza do poruke: 1906
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
15.9.2016 9:06:12   
sonyasha
Ženske, nama zakazali u Sokobanjskoj kod Stevanovića, jel ima neko iskustva sa njim?
Imam paranoju da ceo grad ima vezu samo ja ne user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu MataAna)
Direktna veza do poruke: 1907
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
15.9.2016 9:14:25   
MataAna
Isti slucaj i kod mene.Ja isto nemam nikakvu vezu.Bila sam kod doktorke Vidakovic prvo je rekla da ce mi pisati sifru,drugi put kada smo bili rekla je pisace mi sledeci put,treci put kada smo bili rekla je na sledecoj kontroli zvala sam da zakazem medjutim na odmoru je do kraja septebra.Ja imam par izvestaja sa instituta sa sifrom 83.Predacu izvestaje sa instituta i iskreno moliti boga da dobijem bar mesec dana.Zamola ga da ti ucini.Drzim ti palceve!user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1908
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
15.9.2016 9:58:27   
sonyasha
Probaću da budem iskrena i zamolim ga, hoće hoće, neće neće, šta je tu je...hvala na podršci i želim ti sreću sa produžavanjem takođe!!!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu MataAna)
Direktna veza do poruke: 1909
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.10.2016 14:47:30   
sonyasha
Nas je dr. Stevanović u Sokobanjskoj otkačio, dete ne puzi, njiše se kada sedi, sa deset_ meseci, ne diže se sam u sedeći, njemu je sve super i toooliko je nadmen, neprijatan i bezobrazan da nemam reči. Sve u svemu, on je za izbeći svakako a za produžavanje prosto treba veza koju neki imaju a neki neuser posted image

< Poruku je uredio sonyasha -- 4.10.2016 14:48:17 >


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1910
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.10.2016 14:56:38   
suzi kju
Sonyasha ja lično znam mamu koja je bila u situaciji kao ti, i dobila produžetak, tako da te ništa ne košta da probaš.
Ja nisam imala vezu al sam imala kao neku dijagnozu, koju fizijatar piše svima

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1911
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.10.2016 15:36:48   
MataAna
Ja isto nemam vezu nikakvu.Imam sifru od fizijatra f83 sa instituta.Predala sam papire u 27 marta i cekam da me pozovu nisam sigurna da ce mi produziti bolovanje.Ali nisam odustala.Tako da i ti ne odustaj predaj sta god da imas od papira i ne gubi nadu.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1912
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 12:40:54   
suzi kju
Vodila sam decu na kontrolu kod fizijatra prošle nedelje.
Hvalaaa Bogu dobro je sve, neka tako i ostane.
Nego reče mi da mi verovatno neće pisati još jedan predlog za produžetak porodiljskog, jer su deca zdrava, ne sme zbog svog posla.
Pitanje, da li da pokušavam preko nekog drugog specijaliste?
Generalno mi je ok i ovo što sam dobija, al ako mogu da produžim, nebi bilo loše.
Može li pedijatar da mi piše?

(odgovor članu MataAna)
Direktna veza do poruke: 1913
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 21:34:41   
Maraj
Suzi trazi misljenje drugog fizijatra , sto da ne...jesu li ti prohodale?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1914
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:03:01   
suzi kju
Nisu .
One mi je rekla nešto u fazonu, ako ne prohodaju do sledeće kontrole, koja je početkom decembra, napisaće izveštaj.
Alo mislim da će do tad da prohodaju, ima do tad još dva meseca.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1915
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:08:55   
Maraj
Pa zar ti nece to biti kasno za predavanje? Do kad si na bolovanju

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1916
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:12:16   
suzi kju
Do kraja decembra.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1917
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:15:46   
Maraj
Ja mislim da treba mesec dana ranije da se preda jel da... mozda i gresim.... ja sam do sredine decembra na bolovanju. Muz mi u petak predao papire za produzetak
Jel se 2 nedelje ceka da te pozovu. Pa da mi zakazu. Taman da odem pocetjom novembra na komisiju , to mi je tacno mesec dana pred istek. Ako treba mesec dana pred istek , valjda nisam nesto pogresila

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1918
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:18:34   
suzi kju
Ja sam sada predala 17 dana pre isteka, najkasnije bi trebalo dve nedelje pre isteka porodiljskog.
Nemam pojma šta da radim, i da zakažem kod drugog fizijatra, šta dan kažem, zašto menjam doktorku user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1919
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:19:13   
Animsaj9
maraj mislim da ide mesec dana ranoj e

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1920
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:23:13   
Maraj
E pa onda sam ja zeznula stvari user posted image
meni istice druge nedelje decembra , a mm predao u petak
Da me pozovu posle 1. novembra , mogli bi mi zakazati , tamo druge nedelje novembra. To je taman mesec dana pred istek. Valjda je to ok

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1921
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:24:01   
suzi kju
U stvari u pravu si Maraj!
Sad vraćam unazad, tri nedelje pre isteka sam ja predala.
Lapsus, izvinjavam s

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1922
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:25:37   
Maraj
Suzi , samo ak nadjes "vezu" za drugu dr i u drugoj ustanovi...il da odes ranije kod te dr na kontrolu.
Meni L isto nije samostalno prohodao , al koliko se trudi da hoda i koliko je srecan kad samostalno stoji , cisto sumnjam da om do te komisije nece prohodati. Kad bi bar sacekao da komisija prodje pa sutradan , nek krene da trci user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1923
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:29:59   
suzi kju
Ja bih onda na sledeću kontrolu trebala da ih vodim do 20.11.pa da predam na komisiju i da čekam da me pozovu.
Al sam ja onda ispustila termin za zakazivanje. Ne znam šta da radim.
Rekla mi je da će one za dva meseca verovatno prohodati... Ali ako odem na komisiju početkom decembra možda i neće, nikad se ne zna.

E da, pitanje jedno. Neko je pisao ili ovde, ili u nekoj temi pročitala, da se do detetove navršene druge godine, bolovanje plaća 100%?ili sam ja to sanjala? user posted image mislim na obično bolovanje, koje mi otvori pedijatar zbog prehlade, recimo.

< Poruku je uredio suzi kju -- 22.10.2016 22:30:43 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1924
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.10.2016 22:32:34   
Animsaj9
Maraj mislim da nisi zakasnila..
Suzi, bolovanje na osnovu deteta je uvek 100%

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here