|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
25.11.2014 23:48:56   
Mala Elena
I moja sveki ima bezbroj saveta . user posted image Te zlato ovo, te rode ono, da ti pokazem , ja bih ti savetovala a ti kako hoces ...
A kad hoce da mm nesto prihvati a predpostavlja da nece , ona meni pridje nekom pricom da vidi moju reakciju pa ako je pozitivna, ona srecna , reseno pola posla user posted image
A najjace kad mala zaspi a ja dohvatim novine da procitam na brzinu, a ona prica li prica. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
2.12.2014 23:36:16   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Bibilib

Moja je kao dijamant user posted image margarin,sve nju zanima,uvek je ona u pravu,ako ja uradim nesto ona misli da je to trebalo drugacije itd...STRASNO
Pa me zanima da li jos neka od vas ima takav dijamant?user posted image user posted image
I da li joj se treba suprostaviti ili samo klimnuti glavom?


IZVORNA PORUKA: janabons

ha, ha,ha,al si me nasmejala.Al sigurno tebi i nije toliko smesno.Cudo su te svekrve
Ja ne gajim takav dijamant. Moja je u drugom gradu, mesanje( i pomaganje i odmaganje) 0%. A nekad mi tako zafali jos jedna baba da mi pricuva dete kad je frka



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
3.12.2014 7:46:44   
Lu
Ja sam svojoj juče otišla i kupila neku zalihu namirnica i higijene, bliži se i Božić pa svašta treba, jer ona nije u dobroj financijskoj situaciji.
Ona je majka moga muža i osjećam odgovornost. Kakva je ona osoba to apsolutno nije bitno.
Kad je čovjek zadovoljan svojim životom nije mu bitno kakvi su drugi ljudi, bar ja tako mislim.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
3.12.2014 7:53:50   
serpica

IZVORNA PORUKA: Lu

Ja sam svojoj juče otišla i kupila neku zalihu namirnica i higijene, bliži se i Božić pa svašta treba, jer ona nije u dobroj financijskoj situaciji.
Ona je majka moga muža i osjećam odgovornost. Kakva je ona osoba to apsolutno nije bitno.
Kad je čovjek zadovoljan svojim životom nije mu bitno kakvi su drugi ljudi, bar ja tako mislim.user posted image




user posted image primer prave zene
mislim da bih i ja uradila isto u slicnoj situaciji,bravo Lu!!!!

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
3.12.2014 10:48:35   
Peace*
user posted image Lu

Ja sam obožavana od strane sveki i njene mame.

Prosto nađem vremena da nazovem na koji minut, i ako me sveki nervira, ja kažem da moram da idem jer deca prave čuda, čak i ako sede mirno. user posted image Ali nazovem, saslušam, raspitam se o stvarima koje znam da njoj znače. Raspitam se šta je bilo kod dr, nedavno je nosila holter. Raspitam se kako napreduje kuhinja koju renovira. Njoj znači, a meni nije teško.
Ni njoj nije teško da dođe da čuva decu kad god zovem. Ako kažem da bi L jeo one kolače što je pravila, ona sedne u bus i iz grada ode na Paragovo po kolače i vrati se. Dakle, kako onda ja da budem skot? Ne mogu i ne želim.
Bili smo nedavno familijarno na nekoj svadbi, baba (svekrvina mama) je sedela, matora žena, ne može baš đuskati, ja sam u povratku iz wc prišla da vidim treba li joj šta. U oblake me diže da sam joj jedina prišla od mladih na svadbi. Ne znam, meni se to učinilo ispravnim u tom momentu, a trajalo je 2 min.

Mislim da treba saslušati šta imaju da kažu. U tom momentu možda zvuči besmisleno, ali ko zna, za koju godinu ti može baš to zatrebati. Klimneš glavom, brzo smisliš razlog zašto ne tako (ako već nećeš tako), i kažeš da ćete neki sledeći put tako, a sada ovako kako ti kažeš zbog toga i toga.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
3.12.2014 10:52:39   
emicaa
Peace u potpunosti se slažem sa tobom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
3.12.2014 10:56:08   
choopa choops
Mislim da se slažemo manje više OK. Mislim da mi se možda jednom ili dva puta opasno zamjerila, ticalo se djece, ali prešla sam preko toga iako mi je baš bilo teško. Mislimda trebaju da se poštuju i da ovdje naročito važi ona ko tebe kamenom ti njega kruhom user posted image Onda ih staviš u mat poziciju i izađeš kao pobjednik user posted image Naravno, ima izuzetaka, ali sve u svemu nađe se neko rješenje.

< Poruku je uredio choopa choops -- 3.12.2014 10:59:50 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
3.12.2014 11:05:48   
jabudic
Ufff, tema moja rak rana user posted image
Moja je opet došla, pošto mi se muž operisao, pa da ga vidi, što je i normalno.
To je bilo prije skoro mjesec dana, što baš i nije normalno...
Ja moju svekrvu volim, ona je divna žena, ponekad čangrizava i zaboravna, ali je popuno dobar čovjek.
Ali mi njeno prisustvo u mojoj kući na periode duže od mjesec potpuno remeti koncept funkcionisanja.
Slažemo se fino, ali bi još bolje da nismo u istoj kući.
Već sam negdje pisala o njenm problemu. Ona nije sa mužem već godinu dana, jer je hronični alkoholičar i jer je došlo vrijeme da se sa njim ne može. Ona ima tri sina, i onda bude kod svakog po malo. Tj. bude kod nas i kod sina iz beograda, ovog trećeg zbog snajke preskače. Ok je, žao mi je, majka mu je, i da nije ne bih je pustila da bude na ulici, ali shvatite i mene, kao da pored svoje djece imamo još 2, jer stalno moramo da mislimo o njoj i svekru.
Sve se nadam da će se nekako riješiti ta situacija, ne želim da je povrijedim dok traje...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
3.12.2014 11:14:25   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: jabudic

Već sam negdje pisala o njenm problemu. Ona nije sa mužem već godinu dana, jer je hronični alkoholičar i jer je došlo vrijeme da se sa njim ne može. Ona ima tri sina, i onda bude kod svakog po malo. Tj. bude kod nas i kod sina iz beograda, ovog trećeg zbog snajke preskače. Ok je, žao mi je, majka mu je, i da nije ne bih je pustila da bude na ulici, ali shvatite i mene, kao da pored svoje djece imamo još 2, jer stalno moramo da mislimo o njoj i svekru.
Sve se nadam da će se nekako riješiti ta situacija, ne želim da je povrijedim dok traje...


Ufff ja sam po ovom pitanju nemilosrdna. sličan problem je imala bivša svekrva i u lice sam joj rekla da je ona kriva za traume koje joj deca imaju. Ne postoji opravdanje nikakvo za ostanak sa takvim čovekom, još manje da decu ostavlja u takvoj okolini da odrastaju. No to je sasvim druga tema.

A Lu i njena dobrota i ono kamen i hleb.

Ako je neko loša osoba, može da me gađa i kamenom i meteorom, ali ako mi stane na žulj. Nema tog hleba koji će joj oprostiti. Neću je ničim gađati, ali za mene neće više postojati. I tu je kraj priče.
Svekrva mi bila generalno super žena, na mene gledala kao na svoje dete.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
3.12.2014 11:21:42   
jabudic
Moja je imala opciju da ga prijavi i automatski ga vode na liječenje.
I ona ostane kao gospodja u svojoj kući.
Jedino joj to zamjeram, što nije izabrala tu opciju i olakšala svima, pa i njemu.
Njena djeca nemaju traume, ali svakako ni fino djetinjstvo. Ona se trudila koliko je mogla i relativno mlade ih poslala od kuće, već posle osnovne škole na školivanje u drugom gradu, baš da ne bi bili u takvoj sredini.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
8.12.2014 22:19:08   
Ivanka 75
Od danas vise nismo ni na zdravo!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
8.12.2014 22:34:33   
ishler
U pocetku pokusavala da se slazem,onda shvatila da je ona uvek u pravu,vise ne pokusavam da se slazem,retko je vidjam,tako da je izmedju nas strogo samo postovanje i to je to.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
8.12.2014 22:39:25   
Ivanka 75
u moju glavu je danas konacno uslo da diticna nema ni trunke postovanja prema meni, otufa razlaz

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
8.12.2014 22:41:11   
Olga75
uf bre Ivanka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
8.12.2014 22:47:58   
Ivanka 75
Zeludac me zaboleo od stresa, povracala sam na poslu veceras, zbog koga, osobe koja voli samo svoje, ostale tretira kao stoku, i mene medju njima, ne postuje nikoga, ni rodbinu ni prijatelje ni komsije, rekla sam mm danas, ja nisam kopile da me tretira kao da sam ciganka i da mi se obraca iz dana u dan na nacin i tonom kojim mi se obraca. Necu vise!
I rekla sam mu da ja vise dole necu silazitu, ona ima sina i unuce ja njoj nisam nista, nije ni ona meni pa cemo lako.
Majci i sestri nisam ispricala za sramotu, ne znam kako cu, primetice kad dodju da nesto nije u redu.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
8.12.2014 22:58:02   
Klarita
Ivankiceuser posted image mogu misliti kad si povracalauser posted image nije vredan niko, ljubi svoju Ivku i drz' se...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
8.12.2014 23:05:06   
Ivanka 75
Sutra je novi dan, valjda mi niko nece sutra sedeti za vratom i da pocne ispitivanje i preispitivanje mojih postupaka i reci, a bice ovih dana sigurno....

Imam ja moju porodicu ovde, sira familija mi ne treba!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 6:58:18   
branki*
ivankauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 7:00:21   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Peace*
Ja sam obožavana od strane sveki

user posted image i ja isto. Isto zvrcnem svoju i da joj se pohvalim i da je pitam kako je i da se ona cuje sa D. Ona mene stvarno hvali ali desavalo se i da me pomalo kudiuser posted image , no ja to ne pridajem znacaju posto me kudi i u lice za cvece koje ne zalivam ahahhaah...Kaze ona meni sve to i u facu pa kad mi neko kaze da je sveki rekla za mene kako necu da zalivam cvece ne iznenadjuje me. Ja prosto ne pridajem tolko znacaju cvecu kao ona, ona ima prasumu u dvoristu i kuci a ja to ne volim. Mrzela sam to i kod moje mama pa kad smo bili deca ne smes mrdnuti u kuci ZBOG CVECAuser posted image . U kuci nemam aman nijedno cvece ma ni kaktusic neki mali. Ce moje dete da se traumira ako srusi saksiju i prospe zemlju ili ne znam ni ja sta. hehehe...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 9:14:32   
Ivanka 75
Moja meni nikad, nikad ije uputila ijednu lepu rec, pohvalu, rekla hvala, ne mora ne trazim to.
Pokusala sam, sest godina se trudim da uizgradim sa tom zenom kakav takav odnos, ne moze, ne dozvoljava.
Kad je bilo oko zimnice jesenas, piyam kad ce se ljustiti paprike da pomognem, ona kaze popodne. Kad sam dosla s posla, nisam ni rucala samo se presvukla i odem kod njih da litam za paprike ona mi odgovara "sta sad pitas za paprike, mi ih davno oljustili" znaci dok sam bila na poslu. I tako nekoliko puta, da bi posle bi komentar kako su oni alremili celu zimnicu a ja i mm nismo nista pomogli. Jadni oni nase zrtve i robovi.

Mislila sam kad sam se doselila sa dovijam novu porodicu ali ne, dobila sam samo kriticare.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 9:20:32   
Klarita
Podignes "stit" i gledas samo svoju porodicu, samo svoju...neka se gone ostali u tri lepe. A, ti se cuvaj, trebas svojima -svom muzu i Ivki i kraaj. Da se ne ponavljam, ali kad je bila decija nedelja ucili u vrticu o porodici, imali smo i radionicu, dosle i babe...ja sam javno protestvovala jer smatram da je porodica mama, tata i deca tacka.
user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 9:25:31   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Klarita
..ja sam javno protestvovala jer smatram da je porodica mama, tata i deca tacka.
user posted image


Potpuno se slazem!
Ivanka, jednostavno nekim ljudima nikad ne mozes udovoljiti, koliko god da se trudis. I sto si ti veci covek to su oni veci neljudi... Kad to shvatis i prelomis u sebi, sve bude mnogo bolje i lakse...
Samo bez nerviranja user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 9:30:36   
emicaa
Ivo što se ti više trudiš da uspostaviš neki normalan odnos sa njom ona će bit gora prema tebi.Moja mama se 20 godina i više trudila oko babe i a ova se ophodila prema njoj kao da je smeće,kad se mama konačno opametila i okrenula glavu od nje sad baba igra oko mame.To su takvi ljudi,pogani.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 17:20:25   
Ivanka 75
Sad nece imati priliku da igra oko mene jer je kraj!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 17:24:10   
Jole84
Kad je tebe tako strpljivu uspela da iznervira, onda mogu da zamislim kakva je žena. Ljubim te user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here