|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 17:37:18   
emicaa
Pa takva ti da kažem osoba i ne treba u životu,tvoja porodica je tvoj muž i curica a ne svekrva i njoj slični.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 18:27:34   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Jole84

Kad je tebe tako strpljivu uspela da iznervira, onda mogu da zamislim kakva je žena. Ljubim te user posted image


user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 18:31:25   
Kata90
Dobro se slazemo.......mada ima kad je vise radoznala za neke stvari,koje joj mm i ja ne govorimo pa to zna bas prilicno da me iznervira......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 19:17:14   
amelia
ja se slazem recimo dobro... DOBRO? hmm zasto mozda jer je previse dobra...neeee slazem se popustam joj jer mm to zeli od mene i moli me da je ne uvredim da joj nista lose ne kazem jer racuna da cemo mi otici na svoju stranu oni na svoju pa da ne ostanem u ruznom secanju i ja eto tako se ponasam vec evo 3 ipo godine pazim da je ne uvredim a ovaa zena moja svekrva je nemoguca misija da napomene nije losa nije mi nesto lose uradila, rekla jeste uvredila isto nekoliko puta ali nisam obracala paznj.u da je ukratko objasnim kakva je... svog muza tj. svekra tretira kao da joj dete kao da je deriste stalno se svadza snjim oko nicega vice po ceo dan ima toliki glas da vise stavljam prste u usi da je ne slusam.. ako mm kaze nesto makar i u sali bice tuce kod nas tretira ga kao daje malo dete a ne muz.. moju zaovu i devera ako joj nesto kazu sto njoj ne odgovara i odmah pocinje da ih tuce i da se dere... niko nije u pravu samo ona niko nista ne zna samo ona zna ne umara se da mi po ceo dan prica bez vezni razgovori i ceo dan te gleda direktno u oci i zeli da je i ti tako gledas jer ako je ne gledas racuna ne slusas je.ceo dan mi deli savete a mene to izvodi iz takta dodze mi da poludim ima jos million stvari koje ne mogu da podnosim kod nje.. zanimljiva mi je ona samo kad se smeje i kad se sali jer i tada ne zna granicu kao ni u cemu drugom... mozes se nasmejati do suza.. ona je jako teska osoba svi gledaju da joj ugode da joj ne prigovaraju. nema nista protiv mene i ne bih imala nista ja protiv nje da nemoram snjom da zivim 24h ja se nadam da ce mo se uskoro razici oni na svoju stranu mi na svoju jer ovako stvara se negativna energija izmedzu mene i mm volela bih da budu oni daleko nas mi daleko od nih tako ce biti najbolje za svih... nekad mi dodze da i ja poludim i da joj kazem sve sto mislim da joj se posteno izderem da ne misli da sam ja devojcica da nemam veze sa zivotomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 21:01:19   
Ivanka 75
Ova moja je za razliku od tvoje Amelia mirna i tiha, ali kad nabije kenju (sto bi rekla moja mama), ne znas zasto je ljuta i uvredjena, ne govori nista samo cuti, ako je nesto pitas ili ti nece odgovoriti i ignorisati te, i tako bude para dana verovatno dok je ne prodje. Ako joj kojim slucajem stanes na zulj, ti si kriv jer stalno pravis probleme sta god da uradis ili kazes (u nasem slucaju JA).

Tako da sam ja balansirala godinama, vise ne balansiram.
Pa sta da vam kazem kakva je to zena kad je moju mamu rasplakala kad sam se ja doselila. Proslo oko mesec dana od mog useljenja ,mi krecili, zidali, nismo ni krevet normalan imali, kazem ja mojoj mami dodji da se upoznas sa njima da vidis u kakvu porodicu ulazim.
Dosla moja mama, sve lepo fino krasno.
Dolazim ja s posla jedan dan ona sedi u sobi ko pokisla. Pitam je sta je bilo i ona mi isprica. Zvala je svekrva na kafu (tada mi jos nije bila svekrva) i pitala je da li smo mi njoj rekli kad cemo praviti svadbu. Mama joj odgovorila pa valjda na prolece kad sredimo kucu. Ova joj kaze kako je nju sramota od komsiluka i rodbine sto sam ja tu u kuci a ona ne zna sta da im kaze ko sam ja i sta sam, nismo se verili, o svadbi ne pricamo (jun mesec, svadba u oktobru). A ni moju mamu ne zna kako da zove, ni prijo ni nikako.
Mama zapanjena, kaze mi dete da li ti planiras da se udas za njega, ako planiras pravite svadbu sto pre ako ne idi odavde. I tako mi skarabudzismo svadbu za 3 meseca. I u UE i u Nisu, prakticno organizovali 2 svadbe za mesec dana.
A kad se Iva rodila nosila onu listu novorodjenceta na kojoj pise njena krvna grupa (mm B+, ja 0+, Iva B-) da se raspituje kod lekara u domu zdravlja i njenih koleginica (ona je inace medicinska sestra) kako je to moguce da smo mm i ja + Rh faktor a dete -. Kao da sam poturila tudje dete.
Eto!

Sto li ovo nisam ranije uradila, bila bih mnogo zadovoljnija user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 9.12.2014 21:03:51 >

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 21:04:28   
lesica
Ivanka, samo ovo user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 21:08:35   
Ivanka 75
Hvala Lesice, izvinite sto vas gnjavim ali nemam kome da se izjadam.
Danas sam se jadala kumi, kuci ne mogu mm (iz ociglednih razloga), mamu i sestru ne bih da stresiram, mama ne zna sestra zna za ovo.
Hvala RR user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 21:08:50   
Klarita
Ivanka, 'bem joj sve po spisku ja i 'ebala bi odavno, dobro si ti to trpela...evo ti 100X user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 21:13:10   
Ivanka 75
Pa ja budala moja Klari, mislila da cu udajom dobiti jos jednu porodicu, kad ono, cvrc user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 21:22:57   
bubulence
Ivanka a sta tm kaze na sve to? ne znam sta da ti kazem, mogu samo da zamislim koliko je tesko...
amelija, izvini, kako mislis da tvoja svekrva tuce devera i snaju ?????

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 21:27:52   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ivanka a sta tm kaze na sve to? ne znam sta da ti kazem, mogu samo da zamislim koliko je tesko...



On je po prirodi cutljiv, ali znam da ce joj sigurno reci nesto ali da to meni nece preneti.
Stvar je u tome sto mi ona nikad nista nije rekla pred njim, uvek kad smo same... proracunato zar ne... Tako da ostaje moja rec protiv njene. Sad je video da je doteralo cara do duvara i da sam plakala 2 sata, i da mi je tesko.
Ne pita me nista, ne pominje nista, i to me isto nervira! A opet, sta imam sa njim da razglabam o tome, mozemo samo oboje da se iznerviramo i na kraju verovatno posvadjamo, a to mi nije ni zelja ni cilj. Ona je njegova majka mora da je trpi, ja ne moram.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 22:04:27   
bubulence
ok, mislim njemu je isto jako tesko, mora da bude izmedju dve zene koje voli... ali opet ne mozes ni ti to da trpis...
uh, ato je najbolje kada je svako za sebe. srtnete se jednom nedeljno i super svima...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 22:11:02   
Trcosava
More Bubulence šta bre ne zna gde će???? Ko je njemu sada porodica???????

Ivka - da je meni napravila to sa detetom što je tvoja tebi - ne da ne bi balansirala, već bi je doletelo i ono što nisam znala da imam u sebi. Razgovor sa TM i ON da reši taj problem. Ili ti brate lepo otiđi pa joj sve u lice tresni.

Da nikad više zbog budale ne pustiš ni jednu jedinu suzu. Ona nije vredna toga, sto puta da mu je majka!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 22:25:37   
Ivanka 75
Sve sam mu sinoc rekla, sad je on na potezu.
I da joj nista ne kaze, opet nista, ne zelim ni da se on svadja sa njom.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 22:42:06   
zece
kad sam i ovu trudnocu izgubila nepodnosljiva je non sto se njoj nesto smeta ali juce je puklo vise

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 22:54:12   
Ivanka 75
Zece, nasla bi ona razloga da gundja i bez razloga.

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.12.2014 23:46:22   
choopa choops
Ivanka user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.12.2014 9:07:10   
Lu

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Ivanka a sta tm kaze na sve to? ne znam sta da ti kazem, mogu samo da zamislim koliko je tesko...



On je po prirodi cutljiv, ali znam da ce joj sigurno reci nesto ali da to meni nece preneti.
Stvar je u tome sto mi ona nikad nista nije rekla pred njim, uvek kad smo same... proracunato zar ne... Tako da ostaje moja rec protiv njene. Sad je video da je doteralo cara do duvara i da sam plakala 2 sata, i da mi je tesko.
Ne pita me nista, ne pominje nista, i to me isto nervira! A opet, sta imam sa njim da razglabam o tome, mozemo samo oboje da se iznerviramo i na kraju verovatno posvadjamo, a to mi nije ni zelja ni cilj. Ona je njegova majka mora da je trpi, ja ne moram.

Ja stvarno ne razumijem što sebi komplicirate život.
Sve nešto okolo, naokolo, ja ću reći njemu, pa će on njoj da ja ne znam, pa će ona meni da on ne zna???
Razmisli Ivanka jel ti to rješenje?
Šta je ustvari po tebi rješenje situacije, mislim da znaš i sama ali iz nekog razloga ne želiš da pokreneš tu priču sa tm?
Niko nikog ne mora da trpi ako ne želi i možete da negirate koliko god hoćete ali to je tako, ako uzmeš svoj život u svoje ruke ne može ti niko ništa.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.12.2014 9:39:27   
Olga75
proveravala je cije je dete ????? ooo svasta
nego ja mislim da tvoj muz to treba da sredi , cini mi se da vecina tih sukoba sa svekrvom ustvari ima veze sa "cuvanjem teritorije ", znate ono to je moj sin i ima da radi kako ja kazem i ne , ne to je moj muz i ima da bude po mom
al kad je neko takav baksuz onda je tu problem
izes ga
Od kako je moj svekar umro i izdesavao se onaj cirkus sa deverom moja je vise kod nas nego kod svoje kuce . Ok je ona ali tako , ko i svaka se "trpa "( iako je ubedjena da to ne radi ) npr kad kazem Mariji da nesto uradi ili je grdim onda i ona : ajde Marijice uradi i blabla ( kao nju ce da poslusa ako mene nije user posted image
ne smeta mi nego eto radi to
al mi je ves popeglan user posted image
nasla sam jednu caku , kad joj "dam zadatak "onda je ona zauzeta i tako se oko toga maje , valjda se oseca korisno i super je
nek je to samo : teta J hocete molim Vas da odete u prodavnicu po hleb ili molim Vas da usijete ovo dugme ( ona valjda krisom iscepa svu dugmad da ima posla user posted image
ko dete neko i onda ajd ljuti se i nerviraj zbog nje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.12.2014 11:49:26   
Ivanka 75
Ja sam svoje rekla, nepotrebne price i razgovore necu da zapocinjem sa njom, to je samo raspirivanje strasti.
Ne zelim da se on svadja sa majkom zbog mene i da treba da bira izmedju mene i nje niti ja to od njega trazim.
Da se selim necu, svako ima svoju kucu i sto bi moja kuma rekla svaka kuca ima kljuc. user posted image


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
12.12.2014 14:25:32   
jabudic
Ja sam primjetila da je mm postao nezadovoljan što je svekrva kod nas. Ja sam odlučila da iskuliram potpuno, da mu ne zvocam, da se pravim da nije tu. Medjutim, on je sad na bolovanju i sam je sa njom po čitav dan. Juče se toliko iznervirao da nam je digao svima pritisak na 300.
A ne može joj reći da ide, jer nema gdje.

Meni ne smeta nešto konkretno, što neko reče, vjerovatno sam ja gora snajka nego ona svekrva, ali smeta mi jednostavno to prisustvo već više od mjesec, i ne znamo kad će otići, ni kad će opet doći. Baš me smara ta situacija. user posted image Nerviraju me sitnice, kosa po wc šolji, stvari ostavljene po stolu uveče kad ode na spavanje, po kuhiji uvijek 100 krpa i posudica- luuuudim user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
15.12.2014 21:10:45   
dragicar
Kako kad. Teski smo karakteri, ali da bi mom muzu bilo ok, zazmurim nekad ja, nekad ona. Znam da voli svog sina i da mu zeli sve najbolje.

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
22.12.2014 13:42:07   
Misha i Ljisha
evo mene moja sad iznervirala za sekunduuser posted image . Otvorila je frizider i pogledala ga sa strane i videla naravno gomilu otisaka prstiju i pocela "ijuuu vidi ovo na sta lici"... user posted image matoro dzangrizalo ehhehe...uslo mi na jedno izaslo na drugo a kad je izasla obrisala sam da se ne snebiva.user posted image . Naravno trebalo mi je citavih pet minuta da komplet sredim frizider jer nije zapusten i nameravam da joj lepo kazem kad udje unutra "obrisala sam da se ne sekirate" ehehhehe..Kolko god da mi je draga vala zna da iznervira posteno

(odgovor članu dragicar)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
22.12.2014 14:02:42   
Bibilib
Moja bi digla itekakvu dzevu-galamu da vidi mesto prljavo pa bi ceo dan o tome pricala kako po ceo dan nema sta da se radi a kuca prljava...Ili "Kad bi ja dozvolila da moja deca rade,nikad nista ne bi imala"...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
22.12.2014 23:09:10   
Mama.Veki
Sto smo dalje jedna od druge vise se volimo i postujemo.
i onda kad dodje vreme da se vidimo imamo zivaca da se toleriramo, inace da zivimo zajedno, nedaj Boze, nema da mozemo da funkcioniramo nikako.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here