|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
23.12.2014 23:58:39   
Anoniman
nismo se videle nedelju dana pa mi je nedostajala. user posted image sreca cule smo se redovno za to vreme telefonom. user posted image vise puta dnevno.
salu na stranu, super se slazemo.
provele smo danas ceo dan zajedno. masiram je kad treba da vodim decu po kojekavim kontrolama da ide sa nama. ona kaze pa zasta drugo babe sluze. user posted image

(odgovor članu Mama.Veki)
  Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
27.12.2014 17:48:19   
Maraj
Macakiuser posted image
Moja je udaljena od mene 200 i nesto km tako da se odlicno slazemouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
27.12.2014 18:17:58   
jabudic
I moja je bila udaljena 500km i obožavale smo se, a sada mi se uselila, pa vam kažem ćutite i ne hvalite se mnogo. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
27.12.2014 22:19:36   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: jabudic

I moja je bila udaljena 500km i obožavale smo se, a sada mi se uselila, pa vam kažem ćutite i ne hvalite se mnogo. user posted image


teško se ova lekcija uči

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
27.12.2014 22:22:39   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic

I moja je bila udaljena 500km i obožavale smo se, a sada mi se uselila, pa vam kažem ćutite i ne hvalite se mnogo. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 11:42:45   
jabudic
Samo se ti smij mojoj muci user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 11:54:48   
bubulence
ma ona bi otisla ali kako da te ostavi trudnu sa tri muskarca :D .

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 12:21:46   
QueenJ
Moja SVEkriva user posted image je stara škola, onako, tradicionalna. Ima nekih mimoilaženja u mišljenju, ali ja na finjaka isteram svoje. Tako da se slažemo odlično. user posted image Pre svega, jer je sako na svom. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 13:14:24   
ishler
Ja sam dala sve od sebe da nas odnos uspe,cak mm vukla da ide kod njih,to on sam kaze,ali ne vredi,sa lazljivim ljudima ne mogu prosto gade mi se,kada sam videla neke stvari vise ne mogu da gledam istim ocima,a pogotovo kada vidim koliko se vuce samo za jednu stranu,i voli vise jedan sin,i njegova deca.Ali dobro ne mesam se,sada ne dolazi cesto,bitnija je druga strana, pa taj dan iskuliram i sve mi je ravno......ali da sam bila u situacijama da puknem,jesam ali sam nekako pregurala,ne znam ni sama kako....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 13:19:28   
jelenica011
i u mom odnosu sa svekrvom je tako... sestri mog muza zavrsili skolu, nasli posao, odgajali dete, samo dopunjavali... a nama nista.. i jos kad kazu vama lako.. poludim...

_____________________________

Svako ima NEKOG koga nema

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 15:38:42   
ishler
Bolje da ne pisem,ali moja s je snaji platila celu visu skolu,jadna nije nista zavrsila,a da ne pricam da je kompletno finansira,i kako ih je sve dovela u red pa kraljicu majku svi sluze u kuci,a ona g kao noc,ali dobro njihova stvar.Meni ne treba nista,ja sam navikla da sve u zivotu dobijem svojim trudom.Ali grozno mi je da neko toliko razdvaja decu,kakav je to covek koji moze da voli vise jedno dete od drugog.I to ne mogu da prevarim,to mi se gadi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 16:07:42   
Olga75
ja cu sad da udjem s pitanjem :
stvarno mislite da moze da se jedno dete voli vise ?
znam da nije za ovu temu ali evo , ja imam jedno i ne znam


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 16:32:15   
ishler
Ja svoju decu podjednako volim ,i meni su razdvajanja strasne stvariali videla mnogo puta kod drugih,i sticajem okolnosti cula od drugih da su vise naklonjeni jednom detetu.Ne znam kako bih drugacije nazvala ako sve das jednom detetu,pomazes jednom detetu,a drugo dete lazes i ono te ne zanima,pritom dete koje pomazes ima sve......reci su suvisne

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 17:37:47   
Valerie

IZVORNA PORUKA: ishler

Ja sam dala sve od sebe da nas odnos uspe,cak mm vukla da ide kod njih,to on sam kaze,ali ne vredi,sa lazljivim ljudima ne mogu prosto gade mi se,kada sam videla neke stvari vise ne mogu da gledam istim ocima,a pogotovo kada vidim koliko se vuce samo za jednu stranu,i voli vise jedan sin,i njegova deca.Ali dobro ne mesam se,sada ne dolazi cesto,bitnija je druga strana, pa taj dan iskuliram i sve mi je ravno......ali da sam bila u situacijama da puknem,jesam ali sam nekako pregurala,ne znam ni sama kako....


evo da citiram ishler, pa ja ne moram nista ni da pisem, skoro ista stvar, samo sto ih ja vise uopste ni ne vidjam. sta ce biti kasnije, ko zna... ja ne mogu nista da postignem, pa necu vise ni da se trudim

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 18:26:31   
bubulence

IZVORNA PORUKA: ishler

Ja svoju decu podjednako volim ,i meni su razdvajanja strasne stvariali videla mnogo puta kod drugih,i sticajem okolnosti cula od drugih da su vise naklonjeni jednom detetu.

evo ja sam pre pola sata cula od mm strica da sina ne mora nikada da vidja a bez cerke ne moze. i da ona uvek moze da ostavi momka sa kojim zivi i vrati se kuci a sa sinom ne bi mogao da zivi... mislim oni svi ok funkcionisu ali eto.. zalosno je ali postoje roditelji koji vise vole jedno dete od drugog

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
28.12.2014 18:40:21   
jelenica011

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja cu sad da udjem s pitanjem :
stvarno mislite da moze da se jedno dete voli vise ?
znam da nije za ovu temu ali evo , ja imam jedno i ne znam




pa evo ovako, moj muz i ja dok smo bili u vezi, sve, pa i on je bio predodredjen sestri, njenoj deci i njenom muzu. Rano se udala, 2 deteta, muz pije isl, i uvek je imala vecu podrsku od mog muza. kad smo se uzeli isto tako. izdavali smo svoj stan a njegovi uzimali kiriju i placali ekskurzije, knjige, davali po 1000,2000 e pomoci da se sredi njihov stan. Nakon sto mi dobili dete, njegovi vec sve dali njima tako da smo mi morali sve sami, da podizemo kredite isl. Moje dete do 7 meseca od njegovih nista nije dobilo. Ne smatram da vise vole jedno dete, ali smatraju da zensko dete teze zivi od mene i da joj treba pomoc. A sin ce se snaci, i naravno snajka... I naravno unuce...

_____________________________

Svako ima NEKOG koga nema

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 19:31:56   
jabudic
Ja od moje svekrve lagano ali sigurno počinjem da ludim. Danas je pržila pomfrit na kaminu ( čitaj šporet K A M I N) , koji služi za loženje vatre i estetski da uljepša prostor! Ulje je svuda po onoj ploči! To nikada ne bih mogla smisliti da se nešto tu može pržitiuser posted image

Stalno ima neki savjet, ili bolje ovako, bolje onako, što ste ovo kupovali, djeca ovoga treba da jedu. Ubila mi je moju prirodnu ljubaznost.
Mnogo više pametuje mm nego meni, sreća po nju, jer više ne mislim iskuliraću je, nego ujedam!

Konkretno mi smeta njeno prisustvo. Smeta mi što ne možemo da radimo stvari koje smo navikli da radimo jer se ona iz sobe preselila da spava u dnevnu. Ne mogu da provodim vrijeme sa mužem, npr kad djeca zaspu da budemo sami nas dvoje, da gledamo nešto, da legnem kao čovjek u svojoj kući, da imam slobodu na koju sam navikla, već smo kao na iglama. Imam osjećaj da nam je ona kao velika mama, sve nas isprati u krevet. Znači smeta mi, jer mi remeti koncept funkcionisanja.

Druga stvar, smeta mi što ne znam kad će da bane, a još manje kad će da ode, i stavrno me iscrpljuje ta situacija. Ne smeta mi da dodje u goste, ali ovako da ostane mjesecima izludjuje me.

Mom mužu isto smeta taj takav način života, ali kaže to mu je majka i ne može da joj kaže da ide. Razumijem i to. Kažem hajde ima tri sina, da se dogovorimo, da joj plaćamo stan, ni njoj nije sigurno prijatno po tudjim kućama. Ali kaže to bi nju povrijedilo i ne može joj predložiti, i neka je dok ne ode. Kad ode, opet ne znamo kad će doći. Jako držim do svoje privatnosti i do života svoje porodice, ne smeta mi naravno da dodje u goste na nedelju-deset dana, ali ovo je previse, tu je vec 2 mjeseca bez ikakve indicije kad ce otici...

Ima li iko pametan da mi kaže šta da radim? Ja sam u ćorsokaku, jer mi nikako ne ide da joj ja ispred njenog sina kažem da smeta.Kad bi se ikada potegla ta tema njenog problema ja bih im svima rafalno sasula šta mislim, ali svi mudro ćute.

Dajte neki pametan savjet kako svekrvi zagorčati život da ode i ne poželi da se vrati! user posted image user posted image

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 19:56:37   
cetvrtko
jabudic ja ti nisam bas mjerodavna jer sam dosta brzopleta i znam da se izlanem kada ne treba tako da bi ja da sam u toj situaciji vjerovatno bila jako drska ali to ne bi trebalo ici tako ...... razgovaraj sa muzim sve dok to ne rijesi ipak je to njegova majka on bi treba sa njom da prica . nemoj da se svadjas samo ga maaaalo pritisni ... to ti je moj savjet i moje misljenje . sretno i nadam se da ce se to brzo razrijesiti user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:04:28   
Trcosava
Jabudic, dovedi svoju majku!! Ako neće lepo, onda ružno. Mislim to bi mi bila krajnja solucija

Ok, kapiram i muža, ali ako ne može da joj kaže da ide - može da joj kaže da ide da spava u sobu, a ne u dnevnu. Ja sam sopstvenu majku gurnula u našu spavaću da bi mi mogli TV da gledamo i izvalimo se malo sami.
Prva bi mi bila da popričam sa snajkama, tj ženama ostale braće (ako postoje i ako su normalne) pa da se vidi neko rešenje.

Vi ste u stanu ili kući?

p.s. ja sopstvenu majku jedva istrpim ovde mesec dana... Najgora sam znam, ali mi nemamo prostora.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:04:35   
choopa choops
Ako želiš da ode, počni da se ponašaš raskalašno, skači po tvom mužu u njenom prisustvu, idi gola kroz kuću, dako je bude sramota pa se skloni user posted image

Šalim se, ali ne znam na koji način daode a da ostanete u dobre. A što ne ide kod tih drugih sinova? Ta ideja da joj se plaća stan, uopšte nije loša, samo treba smislit način na koji bi joj rekli. tipa hoćete da krečite tu sobu, jer će tu bit dječija npr. Te da vam je jako žao, ali da 1.februara dolazi majstor da stavi parket, pločice, laminat, okreči plafon jer je izbila vlaga...šta god bi moglo da se renovira.Da nije do vas, ali eto tako mora :)))))

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:10:30   
bubulence
ma nema tu nista, B je previse dobar, nece da je povredi, ti naravno pucas, a puca i on. svi cete odlepiti i na kraju izbiti rat ... onom deveru u UE je super, ima zenu kojoj niko nista ne sme da kaze, znaci svekrva kod njih ne noze. kod onih drugih moze kao i kod vas. ali to nije resenje. njoj kao i vama treba mir, znaci da joj se plati stan, da dzeparac i gotovo. ili neka ide u svoju kucu i trpi svog muza. zasto da tvoj brak ispasta sto je njen propao!???

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:15:53   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Jabudic, dovedi svoju majku!! Ako neće lepo, onda ružno. Mislim to bi mi bila krajnja solucija

Ok, kapiram i muža, ali ako ne može da joj kaže da ide - može da joj kaže da ide da spava u sobu, a ne u dnevnu. Ja sam sopstvenu majku gurnula u našu spavaću da bi mi mogli TV da gledamo i izvalimo se malo sami.
Prva bi mi bila da popričam sa snajkama, tj ženama ostale braće (ako postoje i ako su normalne) pa da se vidi neko rešenje.

Vi ste u stanu ili kući?

p.s. ja sopstvenu majku jedva istrpim ovde mesec dana... Najgora sam znam, ali mi nemamo prostora.



Trco, sa ovom iz Bg sam pričala i ona se osjeća potpuno isto kao i ja, jer i kod njih kad ode ostane po 2-3 mjeseca. Kod ove treće ni ne ide, jer je ona neka zloćka, ali najpametnija mogu ti reći!

Moja majka dolazi jednom godišnje na max nedelju dana. Ove godine mi ni sestra nije mogla doći, jer su se svi njegovi izredjali čitav avgust 2 porodice po 4 + ona konstantno kao inventar. Nije mi se mililo kući s posla doći.

Mi živimo u kući, što se mjesta tiče imamo ga, ali ja ne želim da ona živi sa nama ni pod razno. Ni moja mama, niti ikad iko drugi. Sami smo sve stvorili, sa naših tada 25 i 28 smo se uselili u svojim sredstvima napravljenu kuću. Niko nije pitao možete li. I živimo tako fino i nikakvih problema nemam sa mužem, ali mora neko da zasere!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:17:43   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

ma nema tu nista, B je previse dobar, nece da je povredi, ti naravno pucas, a puca i on. svi cete odlepiti i na kraju izbiti rat ... onom deveru u UE je super, ima zenu kojoj niko nista ne sme da kaze, znaci svekrva kod njih ne noze. kod onih drugih moze kao i kod vas. ali to nije resenje. njoj kao i vama treba mir, znaci da joj se plati stan, da dzeparac i gotovo. ili neka ide u svoju kucu i trpi svog muza. zasto da tvoj brak ispasta sto je njen propao!???


To se i ja pitam, šta sam ja kome skrivila, i šta sam ja kriva njihovom naopako provedenom vijeku, da sad ja moram da ispaštam!?
Ne razumijem tu logiku. VIdi da nam smeta, ali ništa.
Ludim, majke mi!

Ne umijem da citiram više postova odjednom, oprostite ili me naučite user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:23:53   
anita
Jaooooj strasno kakva situacija. Ja ne znam sta bih ti savetovala jer i ja imam problem i pucam po savovima. Sto reče Bubi svakom od vas treba svoj mir I mislim da je najbolje rešenje da svako živi posebno.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:33:23   
jabudic
Njena situacija je sledeća:

Ostavila je muža (alkoholičara) prije godinu, i od tada je kod sinova (tj. od 3 sina kod 2 je non stop).
Da naglasim da imaju još jednu kuću osim ove u kojoj je muž ostao, ali je odavno prazna i trebalo bi dosta uložiti.
Takodje, da naglasim da je imala opciju da prijavi muža i da ga po zakonu vode na liječenje, a ona gospodja ostane u svojoj kući.

Ali ne, najlakše je sve nas držati pod nekom vrstom kontrole.
Ja sam je u startu pustila, kod mene joj je bilo fino, da se osjeća kao kod svoje kuće, da radi šta hoće, da sprema šta hoće, da joj bude prijatno. ALi je prošle godine provela kod nas skoro pola godine user posted image

Ja predlazem da joj placamo stan, posto joj je mala penzija, a mi možemo, ali mm nema srca da joj to predlozi. Niko srećan, niko zadovoljan. Moram primjeniti taktiku ove treće snajke koju ne posjećuje, biti zlo, pa se tada gospodja možda izjasni šta planira.

Najgore mi je što se o tom problemu ne priča, svi se prave kao da je to sve normalno. Da je to moja majka davno bi bilo riješeno, ovo je po meni ogroman problem!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here