|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
24.9.2017 22:05:50   
Tatjana.87
Za Svekrvu nemam loše reči, dobro možda po nekada puno brine ali to radi svaka majka. Šta da kažem, udala sam se za njenog sina jedinca rodila joj unuče, njoj je samo da se ja ne nerviram i da brinem o bebanu. Jedino što me po nekada ubija u pojam je što npr. Dođe sa posla, presvuče se i sve što treba obavi, sedne za sto da ručamo i posle minut sledi pitanje "šta ćemo sutra za ručak" user posted image haha to me malkice nervira a ona šta će uvek voli da zna unapred user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
25.9.2017 0:04:42   
Sanjica26 RR
tatjana, isto ja radim. Unapred vec smisljam sta cu za rucak. To je sasvim normalno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
25.9.2017 0:09:49   
Tatjana.87
Ma ne kažem ja da to nije dobro već me sama ta rečenica koju svekrva izgovori skoro istog momenta kada sedne za sto a ja budem u fazonu čekaj pa nismo još ni ovo pojeli. Joj a biću i ja svekrva user posted image ko zna kakva ću ja biti..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
25.9.2017 21:14:43   
Duškić
Meni treba prekosutra da dodje svekrva. Ne volim bas njeno prisustvo, iskrena da budem, a i ponervozi me oko dece , digne paniku..Ne volim kad neko ne bira sredstva da bi bio u centru paznje.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
26.9.2017 11:39:53   
suzi kju
Hmmmm šta reći, niti simpatija niti antipatija, apatija je definitivno, sto je verovatno i najgore osećanje.
Ništa,ravna linija, toliko sam razocarana i nju i svekra da nemam reči, 0 je ipak neka vrednost, oni su ispod nule.
I kad god smo u kontaktu sa njima, sve niže i niže padaju u mojim očima,toliko nisko da ih zalim ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
26.9.2017 11:43:44   
krin 40
Ja idem petog u Ča i jedva čekam da odem kod moje Mici.Stvarno mi je žao kada pročitam kako su nečiji svekar i svekrva loši.Ja sam verovatno imala sreće ako se uzme u obzir da mene uopšte nije lako zavoletiuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
26.9.2017 11:47:13   
suzi kju
To je lepo čuti/ pročitati Krin.
OOvde se uopšte ne radi o meni i mm, problem je u njima jer su loši ljudi.
O njima bih mora knjigu da napišem.
Zamisli do koje je mere mm razočaran u njih, kada on sam kaže da i ne oseća da ima roditelje, kao da su se oni njega odrekli. Kraj.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
26.9.2017 11:51:59   
krin 40
Suzi na to sam i mislila.Ne razumem ljude koji otežavaju život rodjenoj deci.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
27.9.2017 9:27:50   
Tatjana.87
O kako vas razumem! user posted image
Umesto da olaksaju oni otezavaju za bezveze...i to sa naglaskom da je to iz najbolje namere..

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
27.9.2017 9:55:28   
emicaa
Krin ti i ja smo imale srece.Ja sa svojom svako vece pijuckam vince,sad pricamo da odemo jednom negdje nas dvije na izlet da fotkamo na miru.Djelimo zajednicki hobi pa nam super

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
27.9.2017 9:58:08   
krin 40
Emice nećeš verovati ali dok sam pisala o mojoj Mici pomislila sam na tebe i tvoju sveki

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
20.10.2017 15:21:17   
MamaNecaVo
Super!!
Divna je zena zaista.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
20.10.2017 16:44:12   
degu
I dalje ok i dalje mislim da je super žena user posted image
Nema veze što mi slabo pomaže, pai njoj treba pomoći niko je ne pita.Meni se samo bitno da je najbolja baba mojoj deci user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
20.10.2017 16:44:51   
MamaNecaVo
Lepo receno,potpisujem.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 19:41:15   
vbojana
Opet ja.. zanima me samo vase misljenje o jednom "problemu", mesanje svekrve u to sta beba jede.. ako kazete da joj vi to jos ne dajete i onda otkrijete da joj je ona dala, a vas slagala da nije, kako biste reagovale?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 19:53:56   
mama Jo
Joooooooj 😲😲😲
Ne znam sad tacno sta bih ti rekla, ja nemam svekrvu pa ne mogu tacno da zamislim ni taj odnos, ni kako bih reagovala, ali bih pooooluuuddeeelaaaa 😲

Moja mama je mojoj maloj odsekla siske a da me nije pitala, i odsekla joj je naravno krace nego sto bi trebalo, ja sam poludela i jako sam bila besna i to sam joj otvoreno stavila do znanja, bas sam bila jako besna

Posvadjala sam se sa njom.... tj.vikala sam i to, ona je bila svesna svoje greske...
Ali opet to je mama a ne svekrva

< Poruku je uredio mama Jo -- 9.11.2017 19:55:01 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 19:56:54   
vbojana
Lako je sa mamom, i ja bih mojoj rekla, i ona to vise ne bi. I svekrvi sam rekla da mi ne dajemo to jos, i ona da.. znaci dzaba sto sam ja rekla. I to otkrijem kad sam dosla kuci, znaci ne odmah, pa ne znam kako i da li uopste da reagujem..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 20:12:25   
Ana RR
Moja nije smela ni da pomisli na to jer zna kako bi mm i ja reagovali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 20:12:54   
Mala Elena
Bas je to nezgodna situacija user posted image
Moja to nije radila pa ne mogu da se stavim u tvoju poziciju, ali bi mi bilo jako neprijatno da joj kazem da sam ljuta zbog toga.

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 20:21:19   
isidora88
Ja bih joj rekla isto kao i svojoj mami, haos bih napravila, mada mene znaju kakva sam tako da mislim da se ne usudili

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 20:21:25   
Sanjica26 RR
Ne bih smela tako bitne stvari da sakrije, a da me ne pita.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 20:27:41   
vbojana
Mm nije mogao da izdrzi i nazvao je, hrana koju kaze da mu je dala je netaknuta, voda iz termosa takodje.. kaze nije videla to da sam stavila pa je prokuvala svoju vodu. A sve je stajalo u jednoj kesi, odakle je uzimala i ostalo, pa kako je to videla a termos od 2l nije..? Imam razloga da sumnjam, jer dok ja pricam ona tepa bebi, mene ne ferma ni 5%, valjda joj je "ispod casti" da joj neko pametuje, a toliko je dece odgajila.. ili me prekine i kaze: "ja sam mojima davala, sad je sve nesto novo"..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 20:31:51   
mama Jo
A od toga ,ja sam mojima davala a sada je sve nesto drugacije" dobijam rogove.... pa najbolje da je sve isto kao i pre 20-30 godina.

Ja polazim od toga - ako mogu na rodjenu majku da vicem, e pa mogu onda na svakoga i svakome u lice da kazem sta imam...

I htela sam da pisem da mozda kazes muzu pa da joj on lepo objasni da to ne radi, i da se uvek prethodno posavetuje sa tobom!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 20:38:59   
vbojana
Muzu sam odmah rekla, on je hteo da zove, pa mu ja nisam dala, ali ipak je nazvao.. Ne bih sumnjala da se ona ne iscudjava kad kazem da nesto ne dajem, kravlje mleko npr. - zasto, pa kako, pa ja sam mojima davala od 3 meseca... I zasto onda mom detetu ne bi dala..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
9.11.2017 23:40:21   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vbojana

Opet ja.. zanima me samo vase misljenje o jednom "problemu", mesanje svekrve u to sta beba jede.. ako kazete da joj vi to jos ne dajete i onda otkrijete da joj je ona dala, a vas slagala da nije, kako biste reagovale?

Iz tvoje perspektive bih bila ljuta kao ris. O da, ko zna sta bih sve rekla a mm bi bio jos gori prema svojoj majci. No evo sad skoro 5 godina kasnije, pa ne znam. Cekaj ponovo da dobijem bebu evo sad mi to uopste ne izgleda strasno jer sad imam utisak da sam preterivala kad sam uvodila D hranu. Jos je ova moja probirac, a da sam joj dala "pasulja sa pola godine" user posted image sad bi jela sve.

U svakom slucaju mene ceka verovatno ista nervoza kao i tebe sto je sad strefila jer treba u aprilu da se porodim i vec se molim Bogu da sto manje vidjam i svekrvu i moju majku jer ne mogu da slusam njihova popovanja i njihove logike user posted image . znaci zakljucacu se u kucu i nikog necu pustati. A srecom nekom meni ni prvo dete niko nikad nije cuvao, a kamoli dok je bila tako mala dok sam joj uvodila hranu tako da se nadam da cu i sad moci svuda sa svojim detetom da jen ikom ne ostavljam jer ja instiktivno ne verujem babama. Znaci dedama verujem, ali babama nikako user posted image HAha jao grozna sam.

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here