|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savovi i konci
30.8.2013 17:11:49   
ivaMark
Figaro, to sam mu i ja rekla a on mi je na to odgovorio: to ti je od dlake urasle a da se razumemo-tu nema dlaka, jer je bas na samom ulazu u user posted image

Da javim i sta sam uradila u medjuvremenu:
Rana mi je sivena koncem koji se skida a unutra onim resorbujucim, osam dana posle porodjaja sam isla da mi dr skine konce... to je bilo pre cetiri meseca i ladno mi je covek ostavio konac unutra duzine skoro 4cm (ne znam samo kako mi se nije vise iskomplikovalo) dao mi covek lokalnu anesteziju (ne iglom, i hvala mu na tome...jer od porodjaja imam traumu i ne mogu da podnosim bol kao ranije), trazio i nasao konac, koji je jedva izvukao, morao je da ga sece jer je imao dva cvora user posted image i kada mi je vukao bolelo me kao da mi iz cmara ide taj konac (eto, bas sam detaljna) izdrzala sam i to... konac je plave boje, a onaj moj spoljasnji je bio crn, nije mi jasno kako i sta je on meni tu sio toliko unutra a jos mi vise nije jasno: kako je dozvolio da ZABORAVI da ga izvadi. Sada me boli, ne mogu da sednem kao covek, ali sam srecna jer ce sada biti sve ok i jedva cekam da odem kod svog bivseg dr da mu odnesem konac i da mu kazem: dobar dan, dosla sam da Vam vratim konac!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Savovi i konci
30.8.2013 17:31:06   
minnica
Užas! Zaboravio!? Da se patiš zbog njega 4 meseca. user posted image Dobro da se nije još gore zakomplikovalo.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Savovi i konci
30.8.2013 17:38:56   
ivaMark
Zaboravio covek, mnogo sam besna i jedva cekam da mu kazem to!
Ovaj drugi dr nije mogao da veruje!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Savovi i konci
30.8.2013 17:48:54   
Figaro88
Ne mogu da verujem da nije primetio cela 4 mesecauser posted image Dobro je da si otisla kod tog drugog,valjda ceti sad brzo to prociuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 14:39:07   
vonavoj
Meni je danas,tacno posle 4 nedelje ispao tek prvi konac! Sta li nam stavljaju dole,uzas..i danas me zigalo dole,boluckalo i ispade..aleluja! Ima jos jedan!user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 15:49:33   
cockic
meni je to oba puta vadjeno u bolnici.tj.dr koji me je poradjao ih je i vadio posle nekih 20 dana.do tad mi je svega ispalo po jedan koncic.nisu hteli da ispadnu.a i sigurnije je da znam da ih sigurno vise nema.on mi je rekao da do 24 dana je kao max do kad treba da ispadnu svi.i ja sam tako i isla na vadjenje.

mada znam zene da im je to kasnije i ispalo i sve bilo ok.ali ja nisam mogla ni ono zatezanje da izdrzim i tih 20 dana je bilo mnogo.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 15:52:08   
wivern
Von nije mi bas prijao ovaj tvoj post. Stazista koji me je usivao rece da ako mi konci ne krenu da ispadaju posle osmog dana da ne cekam previse nego da odem na cupanje. I da se ne mazem nicim nego da ranu susim da se sto pre zatvori. A to mi je cini mi se i Torbi napisala. Izgleda da mu se dopala moja user posted image jer ni jednoj drugoj zeni niko nista nije rekao ni za konce ni za mazanje user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 16:21:27   
Tiziana
Wivern,moj ti je savet da za 7 dana svakako odes da ti ih skinu. Moj dr to praktikuje i veruj mi preporodila sam se nakon toga. Sto puta sam pisala i vec sam dosadna,sigurno. Prvi put sam bila secena mnoooogo jer sam imala karlicni porodjaj. 7 dana nako izlaska iz bolnice sam otisla da mi skine konce i kad sam sisla sa onog stola bila sam malo je reci PREPORODJENA.Ddrugi put nisam imala konce,ali da jesam isla bi sigurno da ih skinem.
Da,nemoj nicim prati osim vodom.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 16:32:32   
Mala Elena
Ja sam se prala sapunom i vodom, patronazna mi je pregledala ranu sedmog dana i rekla ako me pecka da prskam Octanosept i da je susim . Ja sam tek nakon dve nedelje to pocela prskati i odmah su konci poceli ispadati . Mislim da je trebalo mesec dana. ..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 21:26:32   
vonavoj
Meni niko nije nista rekao za konce..ni da dolazim,ni da ce ispasti tad i tad..o svasta. Moji su unutra,nisam ih osecala niti napipala..

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 21:29:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern

Von nije mi bas prijao ovaj tvoj post. Stazista koji me je usivao rece da ako mi konci ne krenu da ispadaju posle osmog dana da ne cekam previse nego da odem na cupanje. I da se ne mazem nicim nego da ranu susim da se sto pre zatvori. A to mi je cini mi se i Torbi napisala. Izgleda da mu se dopala moja user posted image jer ni jednoj drugoj zeni niko nista nije rekao ni za konce ni za mazanje user posted image

hahaha zavodiš stažiste! njc njc

da ne budem totalno OT - ja pojma nemam ni kad su ispali nit sam ih napipavala.
Gospoju isključivo i SAMO vodom. Nevezano za rane i konce

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 21:35:29   
wivern
Ti sa nama o ovoj temi ne mozes ni da polemises, nisi odavle user posted image
ovde koriste ribarsku uzad umesto konaca a kod vas ono sto treba...eh neke user posted image su bas povlascene user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 21:42:49   
dijana1*
Hahaha bas ste ludeuser posted image
Prvi put su i meni tesko konci ispadali. Pa trajalo je do mesec dana. Nisam mogla sesti. 15-ti dan mi je sestra u bolnici izvadila jedan konac a posle su ispadali.
Kao da su mi prvi put previse zategli i posle sam imala problema prilikom sexa.
A drugi put su lepo zasili.Sedmi dan sam izvadila konce i bukvalno se preporodila a ostali su neki unutrasnji koji su kroz par dana sami ispali.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 21:47:49   
Trcosava
*nos dignut da para nebo* Idem :P user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Savovi i konci
10.11.2014 22:56:05   
Tiziana
Ja samo najdobronamernije savetujem jer znam kako izglede PRE i POSLE,ko god moze da ode da ih skine,najiskrenije preporuke.super je to sto se oni i sami eventually razgrafe,a do tad oci ispadaju.
Wiv i ja sam se porodila u Frontu, i ti ribarski se razgradjuju,ali...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Savovi i konci
11.11.2014 0:54:21   
mati

IZVORNA PORUKA: wivern

Von nije mi bas prijao ovaj tvoj post. Stazista koji me je usivao rece da ako mi konci ne krenu da ispadaju posle osmog dana da ne cekam previse nego da odem na cupanje. I da se ne mazem nicim nego da ranu susim da se sto pre zatvori. A to mi je cini mi se i Torbi napisala. Izgleda da mu se dopala moja user posted image jer ni jednoj drugoj zeni niko nista nije rekao ni za konce ni za mazanje user posted image

Jao ispisa roman i odjavi me...user posted image I ja sam bila srece da me usiva stazista Marko...user posted image
Ja sam desetog dana isla na skidanje konaca i tad je dr skinula neke. Zatim sam jos tri puta isla na po nedelju dana pa je skidala one "izmedju" ni spoljasnji ni unutrasnji, iz ovog vidis da sam bila ko krpena lutka. Ovo sto kazes "kidanje" zvuci bas jezivo, ali nije tako. Ne boli, mada mene panicara boli i pre nego me pipne pa jaucem i zapomazem ko baba.
I u porodilistu a i kuci sam se umivala safeguard sapunom a na ulozak par kapi Rivanola i to je to.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Savovi i konci
11.11.2014 9:45:01   
wivern
Tiziana covek mi upravo to tvoje iskustvo i rekao. Tako cu i ja da uradim samo da prodje jos par dana, danas mi je sesti dan posle porodjaja i tacno secam da me jedan sav ubija. Ostale i ne osecam.
Mati on izgleda usiva samo odabrane ☺

< Poruku je uredio wivern -- 11.11.2014 9:47:22 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Savovi i konci
20.3.2015 7:37:27   
srculence25
Kod mene dole neznam kakvo je stanje ali nisam primetila da ispada.Uglavnom imam oko 20 tak tih kopci.
Kad sam se tusirala osetila sam da nesto visi ali nikako da otpadne.
boze kakv ce mi keks biti user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Savovi i konci
3.5.2019 23:40:41   
Filadendronka
Dizem temu iz 2015.godine, bas mi je cudno da niko o ovome nije pisao toliko dugo. Zna li neko do kada se tolerise ispadanje unutrasnjih konaca? Malopre sam gledala stanje i sokirana sam koliko je lose usiveno, a unutra ima jos konaca. Na kontrolu bi treblo za 15-ak dana, pa ne znam da li treba ranije da odem. 

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Savovi i konci
4.5.2019 8:09:49   
bubulence
Imamo i temu ''epiziotomija'', tami su svezije informacije...

Ja zaista ne znam kada su mi ispali konci.. Ali se meni rasila rana pa je tu bilo svega... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Savovi i konci
4.5.2019 8:45:23   
Filadendronka
Hvala Bubulence, odmah se prebacujem tamo. 💕

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Savovi i konci
4.5.2019 10:25:40   
Duškić

IZVORNA PORUKA: srculence25

Kod mene dole neznam kakvo je stanje ali nisam primetila da ispada.Uglavnom imam oko 20 tak tih kopci.
Kad sam se tusirala osetila sam da nesto visi ali nikako da otpadne.
boze kakv ce mi keks biti user posted image


Eee ovo sam i ja pomislila.user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Savovi i konci
4.5.2019 14:18:47   
kamičak
Cekaj prvo da sednes ko covek, lako ces za seks posle :)

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Savovi i konci
4.5.2019 17:10:43   
Filadendronka

Nemam problem sa sedenjem od deset_og dana nakon porodjaja. Sva problematika kod mene je sa unutrasnjim koncima. 
IZVORNA PORUKA: kamičak

Cekaj prvo da sednes ko covek, lako ces za seks posle :)



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Savovi i konci
5.5.2019 9:36:11   
Duškić
Pa zena samo pomislila...
Sve prodje .

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here