|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-III deo
22.4.2013 12:54:10   
Ana RR
Možeš tako, LO. user posted image

Nina, ništa strašno, svako uvodi po nekom svom nahođenju a ni preporuke lekara se ne podudaraju. U ovoj mojoj knjizi piše da je dobro krenuti sa ćuretinom umesto piletine i jagnjetinom umesto junetine jer se smanjuje mogućnost alergijske reakcije. Ja nisam imala gde da nabavim svežu jagnjetinu pa sam je davala kroz kupovne kašice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 2476
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-III deo
22.4.2013 12:57:34   
little_one
To sam i ja procitala u ovoj mojoj knjizi...a koliko sam ja shvatila u danasnje vrijeme sve moze i nista ne moze da se uvodi u bebinu ishranu...tako da je najbolje dobro se informisati i odluciiti i pratiti svoju bebu sta joj pase a sta ne...

Jagnjetinu sam i ja uvela samo preko kasice jer ne znam gdje da je nabavim a i ja je bas nesto ne mirisem da bih je kuvala u kuci...ostalo moze...


Ko ce sad da nam otvori novu temu jer smo stigle do 100te strane user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2477
   RE: Ishrana bebe 6-9 meseci-III deo
22.4.2013 12:58:22   
Ana RR
Evo ja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 2478
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 99 [100]
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here