|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 14:57:36   
viking
Bila je Srna, ne znam da li će videti ovo....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 15:01:24   
Anoniman
Mi smo odlozili put za sutra, pa rekoh da neko mozda nije bio, ako Srna ovo vidi neka nam se javiiiiiuser posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 15:02:58   
Anoniman
Hvala Janicice, gledala sam katalog, ali nemaju neki izbor kao nemacki h&M, tako da se nadam da je to samo tako u katalogu....

(odgovor članu Janncica)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 15:12:38   
Dani.kv
Nadam se da je izbor u Bg bolji. Ja u Mariboru i Zagrebu nisam fascinirana H&M. Nadje se po neka stvarcica ali nije to to. Za decu je meni Zara i beneton bolji izbor

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 15:13:41   
Anoniman
E u pravu si za Zaru, sutra idem tamo da je opremim za vrtic, imaju super stvarcice, a niske cene, a do h&m da vidim sta ima i ako mi se nesto za Unu svidi...

< Poruku je uredio Unina mama -- 30.8.2013 15:14:39 >

(odgovor članu Dani.kv)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 15:16:50   
Anoniman
ja u h&m nikad nista nisam nasla za sebe, ali za decu imaju simpaticnih stvarcica po povoljnim cenama.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 15:19:54   
Anoniman
Ma ni ja necu za sebe, nego ako ima nesto za U, uglavnom sve sto sam porucila preko neta mi se dopalo, i izdrzljivo je....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 15:42:14   
branki*
ja sam narucivala za sebe preko neta njihove haljine i dzemperice,a i dobijala sam iz beca isto,zadovoljna sam bas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 15:45:48   
Klarita
Ja sam prezadovoljna njihovim stavrcicama za dete, a sad sam prvi put (letos u Solunu) nakupovala za sebe neke kosuljice i sakoice, nisam imala prilike da ih nosim, sad cu kad zahladi i pod uslovom da se ne "usvinjim"user posted image
U sustini, htedoh reci, ekstra su im helankice i tanke bluzicice dugih rukava, zadovoljna sam i kvalitetom a, Boga mi i cenom. Nemate pojma koliko vam zavidim sto ste u Bg-u ( samo zbog sopingauser posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 17:06:31   
Didy
Je l juče stvarno OVAKO bilo?user posted image
Srna, zaokruži se. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 17:50:32   
srna001
Evo me! Mene su juče pustili preko reda zbog stomaka inače se nikada ne bih laktala red se protezao i napolju oko DC-a, i to su uglavnom bila deca koja ne znam šta mogu da kupe za sebe u HM-u.Inače izbor je ok, cene su niže nego u Zari ali opet nisu jeftini.Bila sam juče i u Zari oni su dobili nove kolekcije koje su preskupe.Pantalone za decu su od 2500 pa na više, jakne oko 5000 i tako.U suštini ja i u HM-u čekam rasprodaje to će biti ok.Kvarni su bili što su 20% popusta odobravali samo za po jedan artikal a ne za sve kupljeno.Ja sam kupila Ogiju jaknu za zimu pa mi je taj popust dobrodošao.Inače do br 128 super je ponuda za veće br tj od 8 godina pa na više uopšte nije neki izbor.

Imate cene za neke njihove proizvode na sajtu uvrstili su sad i nas

< Poruku je uredio srna001 -- 30.8.2013 17:51:48 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 17:52:27   
srna001
Didy ja sam kroz tu gužvu prošla kao kroz sir user posted image

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 18:00:28   
Figaro88
Ja sam porucivala njihove stvari za Andreu,ok su mi,pa smo mislili sestog da svratimo da vidim kakav je izbor kad vec idemo u Bg,ali ako bude i dalje guzva nema sanse sa Andreom,valjda nece biti...

< Poruku je uredio Figaro88 -- 30.8.2013 18:01:09 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 18:11:45   
Sanchy
Cekam radni dan,prepodne sl.nedelje pa cu ici da vidim sta ima za bebca,za mene manje vise,nista ne kupujem dok ne vratim linijuuser posted image ...inace kakav je izbor za klince,ko je bio?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 21:30:24   
Didy

IZVORNA PORUKA: srna001

Didy ja sam kroz tu gužvu prošla kao kroz sir user posted image


Eto, neke prednosti stomaka.user posted image user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: H&M u Beogradu!
30.8.2013 22:21:49   
Moiraina
Mi bili večeras, tamo smo bili oko 21h i još uvek je bila gužva, ali nije bilo tako strašno (svratili smo i juče, ali bio je haos, tako da nismo ni pokušali da uđemo, a ja sam uspela da se posvađam sa likom iz obezbeđenja, jer nismo mogli da prođemo do liftova, sve su bili zagradili). Kupili smo 2 donja dela trenerke i 3 deblja duksa za starijeg i 2 para pantalonica za bebca (pre toga sam na sajtu našla šta mi se sviđa, tako da drugo nisam nešto ni zagledala). U prolazu sam uspela da vidim nešto i za mene, ali to drugi put... Inače, imamo dosta njihovih stvari (dečijih) od ranije, nešto sam poručivala, nešto je mm donosio sa službenog puta i meni je ok kvalitet, bar što se tiče dečijih stvari, za ovo ostalo ne znam...

< Poruku je uredio Moiraina -- 30.8.2013 22:23:23 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: H&M u Beogradu!
31.8.2013 6:56:48   
Lu
Ja sam dijete za školu komplet obukla u HM-u, prezadovoljna sam izborom i cijenama, jest da sam išla u HR, Sl. Brod pošto kod nas nema, ali svejedno sam zadovoljna kupovinom i plus sam dobila povrat poreza (25%) koji ću danas da podignemuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: H&M u Beogradu!
31.8.2013 14:13:38   
Didy
Lu, to je super ideja. Mogla bih ja da vidim koja HM mi je najbliža u Hrvatskoj, pa još kad dobiješ povrat, isplati mi se više nego ići za BG (i čekati u redu user posted image ).
Nama u poslednje vreme moja zaova nakupuje u Nemačkoj, ja pogledam na sajtu, pa joj pošaljem linkove, ali sad nisam htela da je gnjavim pošto se tamna porodila i dolazila je sama sa bebom avionom. Samo joj je još moj kofer stvari falio.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: H&M u Beogradu!
31.8.2013 20:34:27   
Anoniman
Mi bili danas, u pocetku nije bilo guzve, posle se stvorila, nakupovala svasta za unu, veliki je izbor , velicina ima, pukla 14000 i takooouser posted image

I meni je sveki do sada donosila stalno iz nemacke, od sada izdem za bg i sama biramuser posted image samo neka lepe pare oni izaberu i izdvoje...

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.8.2013 20:36:43 >

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: H&M u Beogradu!
31.8.2013 20:41:27   
adulence
Stvarno mi nije jasno da su tolike guzve mislim ne dele za dzabe...a najsmrsnije ce biti sto ce sada sva deca biti isto obucena...ahahahahah

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: H&M u Beogradu!
31.8.2013 20:45:56   
Anoniman
Ne znam, kukaju kako je kriza, a svi nose pune kese, mi imamo srece pa nismo iz bg, tako da necemo biti istiuser posted image a i u Zari sam joj uzela jaknu , i helankice i bluzice, tako da sam sa kupovinom za unu zavrsila do proleca....

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: H&M u Beogradu!
31.8.2013 21:10:59   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Lu

Ja sam dijete za školu komplet obukla u HM-u, prezadovoljna sam izborom i cijenama, jest da sam išla u HR, Sl. Brod pošto kod nas nema, ali svejedno sam zadovoljna kupovinom i plus sam dobila povrat poreza (25%) koji ću danas da podignemuser posted image


Ah, bila si u mom divnom Brodu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: H&M u Beogradu!
21.9.2013 4:03:26   
Meisje
H&M home obozavam!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here