|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razni spiskovi
21.1.2009 2:08:37   
Anoniman
Evo da ne bude pec-pec u drugoj temi.

Kažže Lenka, sramota ju je bilo da vadi spisak kod ginekologa da pita sve što je htela, pa sam ja zaključila da manje više ništa nije pitala. user posted image  Čudno da je baš za zubara zaboravila... user posted image  Nije pitala zašto NE gazirano u trudnoći...

Ja kažem da mene nije sramota. Danas sam najopuštenije kod pedijatra izvadila spisak sa događanjima vezano za Lukinu bolest u proteklih 7 dana i pročitala mu, čak mi je uzeo spisak u jednom momentu da ga i on pogleda. user posted image

Pričali smo i o spiskovima za kupovinu.

Za šta još pravite spiskove? Jel vas sram da ih izvadite?

Ja se držim one PAMETAN PIŠE, BUDALA PAMTI! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razni spiskovi
21.1.2009 2:15:32   
kumara
Ma ja pravim spiskove za sve:
- kupovinu (idem po supermarketu sa spiskom i precrtavam ga, kao ludacauser posted image )
- pakovanje za put
- to do's za posao za svaki dan
- za selidbe, naravno (imama sam ih preko 15 do sada)

A to za lekara, bas mi je bilo glupo da izvadim spisak i navalim na zenu sa 1000 pitanja (priznajem, ispala sam glupa jer me sad opet muci tih 1000 pitanja)... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razni spiskovi
21.1.2009 7:27:35   
Lu
Mislim da je to razumno pa čak i kod doktora,jer kad uđemo u ordinaciju,pogotovo sa djetetom,moliš Boga da neplače i da sve prođe u redu i sve što trebaš pitati jednostavno zaboravišuser posted image
Ja sam počela da prije polaska u grad pišem spisak gdje sve trebam otići i što sve trebam obaviti,
znalo mi se desiti da dođem kući i zaboravim nešto jako bitno eh onda pali auto i ponovo u gužvu.
Spisak za putovanje pravim takođe kao i onaj za kupovinu prije putovanja.
Evo jedna stvar za obaviti a koju nisam zapisala i sada se sjetila,18.01. sam trebala nazvati za papa,a ja zaboravilauser posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razni spiskovi
21.1.2009 10:21:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ja sam počela da prije polaska u grad pišem spisak gdje sve trebam otići i što sve trebam obaviti,
znalo mi se desiti da dođem kući i zaboravim nešto jako bitno eh onda pali auto i ponovo u gužvu.



Ja sam počela da pišem taj spisak određenim redom. Naime, kako ću se kretati po gradu, i kako će mi šta biti usput... čisto da se ne bih vozala 2 sata duže tamo-vamo. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razni spiskovi
21.1.2009 10:26:53   
Jeca*
Ja pravim spiskove za SVE! Isto tako, ako treba da postoji neki red, pravim ih tako da ispoštujem red i sebi olakšam neki posao, bilo da je to odlazak u hipermarket, kod lekara, selidba, planiranje kucnih poslova....sve! Pisem ili u mobilni, ili na papir, za kucne troskove imam svesku. I tako...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razni spiskovi
21.1.2009 12:39:38   
kumara
E da, ja imam i spisak sa svim rodjendanima, da ne zaboravim da cestitam. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razni spiskovi
21.1.2009 15:10:06   
Anoniman
Ja zbog rođendana uđem svaki dan na Facebook. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 16:56:52   
Koka Loka
I ja sam "žena od spiska i planova" user posted image

Samo nekada zaboravim gde mi je spisak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 16:58:45   
Anoniman
Ja uvek spisak za prodavnicu ostavim na stolu. user posted image user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 17:00:32   
Koka Loka
Dobro me podsetiste, moram da popunim nedeljni spisak kupovine. Uradila sam tabelu u Excelu, sve namirnice i cene. Ubacim samo količine i dobijem ukupan ceh-barem odokativan.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 17:01:49   
Anoniman
Ja ponesem 2000 i otprilike toliko i potrošim!

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 17:05:45   
Koka Loka
Pa samo su mi pelene 1000 din, tj. oko 1100, pa vlažne maramice za kuću i vrtić, Pavlovićeva i eto 2000 din.

Joj, uf, nemoj u finansije, dobiću napad migrene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 18:18:49   
Jeca*
Kako uspete sa 2000? Ja kad odem u hipermarket ne izađem bez 4000,oo manje na računu user posted image  I to minimum! Pelene, vlažne maramice, prašak, omekšivač, raznorazne namirnice, meso za zamrzivač....

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 20:30:00   
Koka Loka
5000 ne računajući pelene i prašak za veš.

Pelene 1000, prašak 1000. Dok kupim meso, povrće, voće, mleko, margarin, sir, jaja, suhomesnato (koje jedemo malo), užinu sinku za celu nedelju, aleva, začini, testenina, kečap, tomatino, majonez, pavlaka, jogurt... ihaaaa. Ništa preterano, samo osnovno i eto, ode "petica" samo tako user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 21:44:06   
Jeca*
to ti pričam user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 22:47:40   
Anoniman
A pa ja nisam pričala o toj kupovini. Pelene i vl maramice kupuje muž u DM. Po prašak, oplemenjivač, tabletice za mašinu za sudove, hemikalije i sl idem 1 u 2 meseca u hipermarket (to je ona kupovina koja izađe od 8-10 000). Meso... da ne dužim, svekar gaji piliće, ja po nekada kupim malo teletine, malo svinjetine... A ova kupovina za 2000 znači sledeće (redom kako se krećemo po prodavnici):
- 2 vrste salame po 100gr od svake
- 3 paštete
- 2 pakovanja viršli
- Happy day sok x2
- Coca Cola 1l
- Jacobs 2 in 1 (pakovanje od 10 - za posao)
- Voda (Rosa 6l)
- Mleko 2-3 l
- Voćni jogurt u čaši 2 -3 kom
- puding Piruet 2-3 kom
- Mali vajkrem
- pavlaka
- sir Tost topi
- abc namazni sir sa šunkom
- tufi namazni sir
- Jogurt
- Kinder čokoladice
- Jaffa dupla
- Čoko smoki

user posted image

Po nekada neki crtać. user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 25.1.2009 22:49:02 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 23:06:05   
Koka Loka
Ništa, ja ću piliće da gajim na terasi, tele ću da privežem na savskom keju, a prasiće kod komšije u garaži user posted image  Možda upotpunim svoj budžet user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 23:06:51   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razni spiskovi
25.1.2009 23:12:51   
maša
NARAVNO DA PRAVIM SPISKOVE ZA SVE I SVAŠTA!
MISLIM DA BEZ NJIH NE BI MOGLA DA FUNKCIONIŠEM. PROBLEM NASTANE SAMO KADA NEŠTO ZABORAVIM DA STAVIM NA SPISAKuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razni spiskovi
26.1.2009 0:28:01   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Koka Loka

Ništa, ja ću piliće da gajim na terasi, tele ću da privežem na savskom keju, a prasiće kod komšije u garaži user posted image  Možda upotpunim svoj budžet user posted image


user posted image user posted image user posted image
Za sve pravim spiskove,posebno sad posle porodjaja postala sam senilna,zaboravljam mnogo.user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razni spiskovi
26.1.2009 7:51:45   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Koka Loka

Ništa, ja ću piliće da gajim na terasi, tele ću da privežem na savskom keju, a prasiće kod komšije u garaži user posted image  Možda upotpunim svoj budžet user posted image


user posted image user posted image user posted image

a paradajz i salate zasadi ispred zgrade SIV-a, tamo je baš lepo zelenilo user posted image
lako tebi, ja živim kod Vukovog spomenika, nit imam kej, nit garažu user posted image user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razni spiskovi
20.9.2013 17:40:42   
lesica
Ja sam zavisnik od spiskova user posted image

Spiskove pravim svaki put za kupovinu, pred putovanje, pred neka slavlja bacam na spisak šta ću spremati, pa onda spiskovi svaki put kada idemo kod lekara sa L naročito na kontrole, onda kad su neki sastanci- poslednje u nizu roditeljski u vrtiću...

Elem, mislim da mi je mnogo lakša organizacija kada imam spiskove user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here