|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 1:10:14   
Sosa Mena
Tacno sam znala da cu ja na kraju da ispadnem najveci krivac. user posted image Neka nama nasa Manjusa stigne pa ce se dogovorimo.
Mnogo mi je drago sto smo se zblizili jednim lepim povodom i sto kaze Serpi doneli srecu u njihov dom. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 7:32:30   
serpica

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Tacno sam znala da cu ja na kraju da ispadnem najveci krivac. user posted image Neka nama nasa Manjusa stigne pa ce se dogovorimo.
Mnogo mi je drago sto smo se zblizili jednim lepim povodom i sto kaze Serpi doneli srecu u njihov dom. user posted image




user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: ime za devojcicu
5.2.2015 8:08:57   
branki*
kod nas u opticaju bila ova imena bojana,milica i tamara.pobedila je ipak bojanauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: ime za devojcicu
5.2.2015 8:11:36   
soni
Upravo sam pitala kako ti se beba zoce...
IZVORNA PORUKA: branki RR

kod nas u opticaju bila ova imena bojana,milica i tamara.pobedila je ipak bojanauser posted image



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: ime za devojcicu
5.2.2015 20:27:19   
bubulence
branki predivno ime! mada su mi sva tri bas lepa

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: ime za devojcicu
11.3.2015 18:24:51   
amdn
:)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: ime za devojcicu
11.3.2015 23:33:32   
Plavusa34
meni se mnogo dopadaju ova imena iz serija al recimo omiljena neka Alina,Luna,...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: ime za devojcicu
12.3.2015 8:51:24   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: amdn

:)

stavljanje smajlija nije nikakav komentar

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: ime za devojcicu
12.3.2015 8:54:58   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: branki RR

kod nas u opticaju bila ova imena bojana,milica i tamara.pobedila je ipak bojanauser posted image




Lepo ime....user posted image user posted image user posted image
Moja imenjakinjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: ime za devojcicu
12.3.2015 9:04:04   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: ime za devojcicu
12.3.2015 11:49:40   
doktorkakristal
molim da se uzdrzite od stavljanja samo smajlija u temama koje nisu chat

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: ime za devojcicu
26.3.2015 23:26:30   
jabudic
Mi smo se definitivno odlučili za LUCIJU.
Tj, ja sam ubjedila sve ostale članove žirija, od kojih niko nije bio za, da je to najljepše ime na svijetu!
Bravo za mene user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 8:47:53   
Anoniman
user posted image Jabude, bas je lepo ime, ja u ovoj user posted image nemam odmah ime kao za U, svidja mi se nekoliko, moracu da se bacim na istrazivanje, a tek za decaka nemam ni jednouser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 838
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 8:50:46   
jabudic
Ja za dječaka imam kad god hoćeš, ovaj put, tj. kad god da bih dobila dječaka zvao bi se Jovan.
Ali više volim Luciju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:00:05   
Anoniman
ahaah Jabudicu jedva cekam da se Lucija rodiuser posted image user posted image da se opustis!

Imena koja se meni svidjaju:

Neda
Nora
Sofia
Hana
Lenka
Lana

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 840
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:08:24   
veselicaa
Jabudic naravno da ti treba da odaberes ime,jos za devojcicu pogotovo user posted image Lucija je bas lepo,svidja mi se,ja volim imena koja nisu cesta i pomalo neobicna.Ja sam A.dala ime,za Stasu sam prevarila muza da je on kao dao user posted image (a nije)user posted image ,inace mi se mnogo svidja ime Tara ali muzu ne.Mada ako rodim ja jos jednu smizlicu,sigurno ce se tako zvati.Brine me sto se nece slagati sa imenima A. i S.(oba su na A.) ali slaze mi se uz prezime user posted image
Um sva imena su lepa ali meni najvise Nora,Hana i Lana.
I Neda.

< Poruku je uredio veselica -- 27.3.2015 9:09:30 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:26:42   
jabudic
Um, meni se svidjalo Neda i Lena od ovih tvojih.
Ali Lena je toliko često, znam 3 koje su se rodile u zadnjih pola godine.
Nekako mi ni jedno nije dovoljno dobro.
Imala sam lektorku na faksu Noru, i ja rekla mm kako je fino ime NOra, kaže kad Francuz da djetetu Bojan, daću i ja NOra user posted image
Veselice, ja volim da mi se neslažu.
Kod nas niko u porodici neće imati isto početno slovo user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:29:05   
Klarita
Lucija user posted image

UM ako je otvoreno glasanje, ja glasam za Noru user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:29:30   
Bibilib
UM meni se svidja Lana tako da ako dobijem jos jednu bebu i po mogucnosti to bude devojcicauser posted image zvace se Lana

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:31:48   
Anoniman
Ma kakavo glasanje, jos en znam ni poluser posted image , nego ja to pisem podsetnikuser posted image
Meni je Nora favorit, i mislim da bi lepo islo uz prezime, ili ja umisljamuser posted image

(odgovor članu Bibilib)
  Direktna veza do poruke: 845
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:33:22   
Klarita
Pa, kako ne znas pol kad sam ti ja racunalauser posted image
I ja mislim da ide i da nije cesto ime, sto je meni uvek na prvom mestuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:34:07   
jabudic
Ja to nikad ne slažem kako ide uz prezime, uz brata, uz sestru.
Svako je individua za sebe, a što se prezimena tiče, uz njega se vremenom svako ime složi, pa taman Bidon kad bi dala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:36:30   
Anoniman
Ja ne gledam uz brata ,sestru jer sto ti kazes svako je individua za sebeuser posted image

Jos kaze moja sveki sinoc, Uni si ti dala ime , sada bi mogla kuma da pitasuser posted image

Klarita ondah d ati verujemuser posted image i ja volim kada nisu cesta, cak mi se svidja i Klarauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 27.3.2015 9:38:54 >

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 848
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:38:58   
veselicaa
Ja volim da mi se slaze ime uz prezime ali sada nesto gledam kako obe imaju pocetno slovo imena A.pa bi onda bilo logicno da i trece dete ima ime na A.Mada sto kaze Jabudic sve se to vremenom slozi.Meni samo bitno da ime nije precesto i da je pomalo neobicno user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: ime za devojcicu
27.3.2015 9:39:37   
Anoniman
Veselice kako se zovu tvoje cerke user posted image ?

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here