|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
11.8.2014 8:59:26   
serpica
Ja volim ime Srna ako budem imala jos jednu devojcicu tako ce se zvatiuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: ime za devojcicu
11.8.2014 10:26:18   
Sanjalicaaa
Ja odlucila da ce se cerka zvati Jana. Samo da jos ostanem trudna i da bude devojcica user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: ime za devojcicu
11.8.2014 15:34:53   
plačljiva
Sanjaliceee,lepo nam je ime Jana,pitomo,milo...MM tako odlučio,ja sam htela Marko user posted image ali ispade devojka user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: ime za devojcicu
11.8.2014 21:35:11   
superm
Tara, Staša, Senka, Milica, Anastasija, Angelina

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: ime za devojcicu
18.8.2014 7:05:24   
Misha i Ljisha
Citam novine i pise sve vise imena u Velikoj Britaniji iz serije Igra prestola ahahha...Deneris, Kalisi, Arija, Sansa.... Niko nije dao ime Sersei. Pa eto mozda i kod nas krene taj trenduser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 7:48:51   
NadaR
Hehe ... uopste nije iskljuceno.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 10:58:16   
Ipokrisia
Jao blago tebi Bubi, mm prvo ne zeli da da ni jedno ime koje nosi neki clan porodice, a drugo nikad mi ne bi pustio da sama ja odlucim, moramo zajedno user posted image Ja sam mislila da ako bude deckic, da damo ime Kosta, to se svidja i mm, ali nece da to damo jer moj tata ima slicno ime Kostantin?!?! Isto mi se svidja ime bake od mm, Anica, ali opet ista prica, covek nece da cuje da ima kao neki clan porodice, ne znam sto ima taj trip?! Za sad i jednom i drugom nam se za zensko dete svidja Helena, a za musko imam jos 5-6 meseci da ga ubedim da bude Kosta user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:07:23   
bubulence
Ipokrisia i mi kada smo cekali Emiliju nismo hteli da damo ime po nekom clanu porodice i bilo nam je bitno da nije cesto.
ali sada je drugacije, a i kao sto sam rekla ime mi se svidja. moja mama je Dragica i po njoj ne bih dala ime, jednostavno mi se ne svidja.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:12:29   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ipokrisia i mi kada smo cekali Emiliju nismo hteli da damo ime po nekom clanu porodice i bilo nam je bitno da nije cesto.
ali sada je drugacije, a i kao sto sam rekla ime mi se svidja. moja mama je Dragica i po njoj ne bih dala ime, jednostavno mi se ne svidja.


Ali moj tata nema identicno ime, vise je produzeno ime od imena Kosta, ali nikad ga tako nisu zvali,zovu ga skoz drugacije,al eto,mozda mm popusti do kraja user posted image Ja imam u rodbini recimo slucaj da se majka zove Maja a cerka Marija...to su dva razlicita imena ali opet Maja jeste nadimak od marija kao i ovo za Kosta.S tim sto su to majka i cerka a ovde bi bio nuk i deda,ipak nije tako strasno cini mi se user posted image mada ima vremena, mozda smislimo jos 100 imena do tad user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:14:35   
Ipokrisia
Za sad smo se bar slozili oko te Helene, mada mm kao da se ni jedno ne dopada osim tog, a ja bih cula i jos neke druge opcije, al on zapeo Helena pa Helenauser posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:21:11   
bubulence
Helena mi je predivno ime, bas bas mi se svidja. lepo mi je i Kosta ali nema ni jedno musko ime koje me nesto odusevljava.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:22:58   
Peace*
Ja sam mislila da ako bude deckic, da damo ime Kosta, to se svidja i mm, ali nece da to damo jer moj tata ima slicno ime Kostantin?!?!


Tako sam ja htela da bude Aleksa, ali mm nije hteo jer je on Aleksandar.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:25:23   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: bubulence

Helena mi je predivno ime, bas bas mi se svidja. lepo mi je i Kosta ali nema ni jedno musko ime koje me nesto odusevljava.



E tako i meni, osim tog Kosta sto mi je ok, ne mogu dete da zamislim ni sa jednim drugim imenom, stvarno se ni meni nista ne svidja od muskih imena...zato i ne znam koje bih drugo predlozila.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:28:43   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja sam mislila da ako bude deckic, da damo ime Kosta, to se svidja i mm, ali nece da to damo jer moj tata ima slicno ime Kostantin?!?!


Tako sam ja htela da bude Aleksa, ali mm nije hteo jer je on Aleksandar.


Ne znam koji im je vrag user posted image Ja kazem mm bas, ako mu je glupo zbog svog oca da da ime detetu koje je slicno kao tastovo, tu ne bi trebalo da bude problema jer i ja a i beba ce imati prezime od njegovog oca, pa sto bi bio problem da ime bude slicno drugom dediuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:31:06   
Peace*
Verovatno se tu onda poteže porodično pitanje "Zašto po onom dedi, a ne po meni?", pa onda sledeće mora po nekom drugom da se podeli na ravne časti...

Šta znam.

Ja sam za oba pola imala nekoliko ideja. Moj veći problem je što mi nikako ne uz prezime. Ma ni jedno ime mi ne ide, a posle navikneš pa baš paše. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:34:12   
Ipokrisia
IZVORNA PORUKA: bubulence

Helena mi je predivno ime, bas bas mi se svidja. lepo mi je i Kosta ali nema ni jedno musko ime koje me nesto odusevljava.



Znas sta mi je jos tesko pri odabiru imena, sto svaki put mi kroz glavu prodje neka osoba koju znam pod tim imenom, a tu "viziju" imaju i drugi kad pricamo o imenima, i cim je neko imao neko negativno iskustvo sa osobom tog imena odmah mu se ne dopada user posted image Tako mm predlozio za decaka jedno ime koje slucajno ima i jedan kriminalac, da sad ne navodim koji, ali provlaci se po stampi, i ne vredi, iako je ime skroz fino, meni svaki put kroz glavu prodje taj krimos user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 19.8.2014 11:40:48 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:55:00   
plačljiva
I JA IME vezujem za ljude...Ja i mm smo se dogovorili da ja biram muško i on se složio i ja htedoh Marko...Ali ispade devojka user posted image i mm sam odluči Jana...Ok mi je privikavam se user posted image Kaže toplo,milo ime...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 11:56:39   
Ipokrisia
Eto i ja sam Jana odmah povezala sa jednom devojcicom koju znam, i koja je najmilije stvorenje koje sam ikad upoznala! Rekla sam ako budem imala cerku volela bih da je kao ona!user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 12:05:12   
plačljiva
Dogovor je tako bio između mene i mm...Mada meni se sviđa žensko Iskra...Ali mm kaže hladno mu ime i arogantno user posted image ...I ja znam par milih i dobrih Jana user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 12:14:36   
Ipokrisia
Iskra je sad pocelo da bude bas cesto ime, evo u proteklih mesec dana u mom okruzenju 3 njih je dalo ime detetu Iskra... Ali fino je nije lose uopste...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: ime za devojcicu
19.8.2014 13:19:39   
Rosita
I meni je prvi kriterijum da nije po nekom clanu porodice :). Bas zbog toga - sto je po njemu a ne po ovon drugom a i zato sto nekako ne bih da neko projektuje tu osobu po kojoj dete nosi iime u moje dete. Najbolje mi bilo - neutralno. Ali se posle ispostavilo da se tamo neki dedin rodjak zove Damjan i da je tamo neka baba pitala moju majku zasto tako, Damjan - taj deda- je prek i namcor user posted image . I tako. Ja vise ideja imam za muska imena :). Valjda zato sto ceo zivot imam osecaj da cu imati samo musku decu. .. videcemo :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: ime za devojcicu
15.11.2014 19:42:32   
soni
Sad mi je nesto Sara aktuelno u glavi :)

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: ime za devojcicu
16.11.2014 23:28:59   
QueenJ
Mi smo imali u užem izboru: Irina, Emiija, Zvezdana (da, mm obožava C. Zvezdu!), Anika. Nadam se da će neko dobiti inspiraciju. EMILIJA je kod nas pobedila. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: ime za devojcicu
17.11.2014 8:51:41   
bubulence

IZVORNA PORUKA: QueenJ
EMILIJA je kod nas pobedila. user posted image


najlepse na svetu user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: ime za devojcicu
17.11.2014 10:29:19   
QueenJ
user posted image user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here