|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
17.11.2014 20:54:48   
mirkam
Ako ikada budem imala cerku, zvace se Manja.Ne znam nikog ko se tako zove i ne znam zasto, al oduvjek sam obozavala to ime user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: ime za devojcicu
17.11.2014 21:29:37   
choopa choops
Još uvijek ne znamo koje ćemo, iako imamo neki uži izbor.

Vidim pisalo se o tome kako više niko ne daje "prava" imena, nego neka kratka i tako dalje. Kao neko ko ima užasno ime, i kome je to čitav život smetalo, apelujem na sve roditelje da dobro razmisle prije nego daju djetetu ime user posted image Što se mene tiče bolje da ima 10 djevojčica što se zovu Sofija, nego da ona moja bude Ljeposava. Ako me razumete user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: ime za devojcicu
17.11.2014 21:35:01   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mirkam

Ako ikada budem imala cerku, zvace se Manja.Ne znam nikog ko se tako zove i ne znam zasto, al oduvjek sam obozavala to ime user posted image


znam ja jednu preeeslatku Manju, plavusica sa ogromnim plavim okama. i svidja mi se ime Manja ali mozda vise za nadimak ali nema veze, lepo je u svakom slucaju!
choopa slazem se potpuno!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: ime za devojcicu
17.11.2014 21:37:07   
dijana1*
Choopa slazem se sa tobom.
Mnogi roditelji u zelji da im se dete zove drugacije od ostalih daju cudna imena i posle dete ima problem.
A moja sveki se zove Ljeposavauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: ime za devojcicu
17.11.2014 21:47:53   
choopa choops
Mislim ne zovem se ja Ljeposava, ali nije mi ime ni puno bolje user posted image

Ali je isto bio taj fazon kao neće oni moderna imena...tad su bila u modi Jelena, Maja, Ana, Tanja, Ivana...a jedina ja završih sa katastrofom.user posted image

Zato i kažem, ako bih morala da biram nek mi se djeca zovu kao sva druga, bolje i to nego da im se danas sutra smiju zbog imena.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: ime za devojcicu
17.11.2014 21:48:52   
mama krava
Moja sveki se zove Sofija user posted image .
Ja sam znala da cu da rodim devojcicu sim sam ostala trudna sa cerkom i rekla sam zvace se Nada! Moja baba se tako zove, ali to nije bio povod. Jednostavno mi se mnogo svidelo to ime i znacenje koje nosi. A eto desilo se da se moja Nada rodila na rodjendan moje babe Nade.
Inace ne znam ni jednu devojcicu da se zove kao ona, a kada se predstavlja svi misle da je Nadja, sto nju nervira i onda ljtito odgovara.. ma, ne Nadja, nego Na-da!!!

Veštica moja!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: ime za devojcicu
21.11.2014 20:39:10   
soni

IZVORNA PORUKA: bulka

Sofija i Sarauser posted image user posted image , moje devojcice...

Eva, Marija, Marta, Mina, Jelisaveta, Ana, Lidija, Simona, Hana, Rebeka, Irina...




I ja sam nesto u zadnje vreme za ova imena...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: ime za devojcicu
21.11.2014 20:40:09   
soni

IZVORNA PORUKA: mirkam

Ako ikada budem imala cerku, zvace se Manja.Ne znam nikog ko se tako zove i ne znam zasto, al oduvjek sam obozavala to ime user posted image


Lepo je

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: ime za devojcicu
21.11.2014 20:47:50   
serpica
Da je Toma bio devojcica zvao bi se Manja ili Srna pisala sam vec o tome.. i sad razmisljam ako bude devojcica da se zove Manja,a imam i razlog vise ovog puta user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: ime za devojcicu
21.11.2014 20:52:35   
soni
koji je razlog vise ?? lepo ime bas...ja ledam neko koje ce skontati ovde a da bude i nase...moje jedva izgovaraju..


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: ime za devojcicu
21.11.2014 21:05:50   
serpica
Soni,upoznala sam jednu devojcicu koja se tako zove,a verujem da su njeni roditelji doneli srecu u nas dom i eto to mi je razlog vise... user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: ime za devojcicu
21.11.2014 21:47:04   
snezap
Milica user posted image
to mi je zivotna zelja, da imam cerku i da se zove Milica

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: ime za devojcicu
17.1.2015 15:21:57   
Наташица
мм се закачио за име Даница. Имамо Душицу, он Денис, а и презиме нам је са Д. изгледа да ће ме и овај пут издоминирати ако буде цурица.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: ime za devojcicu
17.1.2015 16:16:06   
Anoniman
starija - Ksenija po Sv. Kseniji Petrogradskoj, odluceno jos 4,5 godina pre njenog rodjenja.
mladja - Magdalina po Sv. Mariji Magdalini. starija je dobila to ime na vodici jer je rodjena 3.08, uoci praznika, pa nam se mnogooo dopalo i onda rekosmo da ako bude drugo dete devojcica imace to ime. inace, nas svestenik koji je K dao to me na vodici ima rodjenu sestru monahinju, koja je nasem vladiki ovde domacica i ona se zove Magdalina. <3

volela bih da rodim jos jednu cerku i pricamo odavno da bi se zvala Isidora. meni se pored toga dopada jos i Jelisaveta i Anastasija.

(odgovor članu Наташица)
  Direktna veza do poruke: 814
   RE: ime za devojcicu
17.1.2015 16:30:39   
Anoniman
inace, ja sam od tih kojima se ne dopadaju kratka imena i imena koja nista ne znace. niti ova moderna imena.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 815
   RE: ime za devojcicu
17.1.2015 16:56:14   
choopa choops
Lijepa su sva, osim Jelisaveta. Ne mogu da zamislim malu bebu sa imenom Jelisaveta. To mi je užasno (mislim da se neko ne uvrijedi, kažem opet ja imam ružno ime pa valjda imam fobiju od tih dugih starih imena).A nažalost znam i koji je to teret za dijete user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: ime za devojcicu
17.1.2015 17:21:36   
jabudic
Čupo, ti bi ljepotom nadomjestila ime, ne znam kako ružno da ti je bilo!user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: ime za devojcicu
17.1.2015 18:01:17   
choopa choops
Iha jabudicu, pomisliće neko da sam Anđelina Džoli user posted image Mada ni da sam ona, to ne bi sakrilo "ljepotu" imena...user posted image

Ja i dalje tvrdim, povedite dooooooobro računa o imenu djeteta! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 0:30:36   
srculence25
vec negde sam procitala cupo kako kazes imas fobiju od svog imena.mene sve zanima koje je

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 0:33:27   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: serpica

Soni,upoznala sam jednu devojcicu koja se tako zove,a verujem da su njeni roditelji doneli srecu u nas dom i eto to mi je razlog vise... user posted image


user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 0:49:10   
Ivanka 75
Bravo za Manju! Tako mala a tako vazna! Eh, da moze da razume bila bi ponosna user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 0:55:56   
Sosa Mena
Popa je za sve kriv user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 1:01:31   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Popa je za sve kriv user posted image


Aaaaa ni popadija nije za bacanje

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 1:03:34   
Sosa Mena
Pa nisam ja surovala sa Serpi user posted image Videcemo juna da li je nase ili njino user posted image Osecam da cu budem tepana. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: ime za devojcicu
20.1.2015 1:06:35   
Ivanka 75
Nisi surovala al si popi dala blagoslov da suruje user posted image

Kuku sta pisemo ovde, sreca pa imamo direktnu vezu sa gazdom, onim gore.... user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here