|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 13:41:51   
Anoniman
Vratite se na temu, pišite kako provodite svoj nasumice izabran dan, i nemojte da se nastavljate više, jer će tema biti zaključana, a baš je lepa temauser posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 15:24:42   
mala_koala
9.00 mom muzu zvoni budilnik i svi se budimo. Mm ode na posao, Tamara jede i nas dve nastavljamo da pavamo.
12.00 Budimo se i Tamara opet jede.
Nakon toga sledi igranje i setnjica ako je lepo vreme :)
15.00 Tamara ide kod bake a mama uci. Kod bake obicno odspava sat dva.
18.00 Idem po tamaru. I naravno opet klopica.
19.00 Spremam veceru.
19.30 Mm dolazi kuci.
20.00 Gledam Ali Rizu
21.00 Kupanjac klopica i pavanjac. Kad uspavam T sredjujem kucu ili peglam ili citam neku knjigu...
02.00 Budi se T da rucka, posle cega i ja idem na pavanjac.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 15:33:51   
Anoniman
Nedjo svaka ti valja :) 

(odgovor članu mala_koala)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 16:49:26   
minavb
Danasuser posted image
6h ustajem i ekspresno se spremam za posao
6:25 izlecem iz kuce
7h sam na poslu i do 15h radim, bolje reci crloh
16 stizem kuci i na brzinu jedem
Do 20:30 se zekim sa Vanjom kod kuce, kasnije cu do prodavnice ako ae mm vrati sa posla do spavanja
21:15Vanja ce vec spavkati a ja cu da gledam Sopranove, mozda neki film posle i da potrpam ves u masinu
Do ponoci cu aigurno da zaspim.

Off-fizioteraputski smer na medicini ili ja nisam dobro shvatila?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 17:06:07   
vukosava
Kakav zaplet na temi... A opet zasto nam uvek inspiracija da se stalno nesto jedne drugima pravdamo za svoje postupke ovde na forumu. Mislim da treba malo vise tolerancije za sve...


Moj dan:
3 ujutru - beba se budi, presvlacenje, hranjenje, zaspala je oko 4 i 30 h
4 30 do 5 h ja nesto surfujem, dogovaram oko posla sa nekima iz Srbije
5 h - 7 30 h - spavam
7 30 h - beba se budi, hranjenje, presvlacenje, igranje
11 h je sad - dacu joj da jede neku vocku

a kad se muz nakani da odemo negde da se vozamo i setamo po nekoj prodavnici jer JA DANAS NE RADIM user posted image user posted image user posted image Dan Zahvalnosti

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Nasumice izabran dan
26.11.2011 21:29:56   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Olga RR


nadam se da ova tema nece da preraste u raspravu ko je bolji , uspesniji , pametniji , lepsi , ciji je tata jaci,



a ja da dodam još ko je pismen, a ko ne.

Elem, današnji dan:

Ustala u 6, dete spavalo do 9.
Ništa radila nisam, proleteo mi dan, ali sam se zato videla (na blic) sa meni jako dragim devojkama i to mi je ulepšalo dan.

< Poruku je uredio LillyT -- 26.11.2011 21:30:40 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nasumice izabran dan
22.2.2012 18:14:16   
PoisonEve
Moj obican dan:

Izmedju 8 i 10 ustajanje - mada posle poluprospavane noci to i nije neka nagradauser posted image
- 10:30 dorucak
- Dojenje pa zasmejavanje i animiranje Mini dok konacno ne moram da je uzmem u ruke
- Izmedju 12 i 13 spremanje kuce (brisanje prasine, kupatilo, prostiranje vesa i skupljanje istog_ I dojenje
- Izmedju 13 i 14 spremanje rucka uz animiranje Mini
- Oko 15 pranje sudova i dojenje, ako je bas kenjkava uzmem da usisavam, to je uvek smiri.
- Ako zaspe uzmem da piskaram nesto, ako ne dojenje pa piskaranje
- U kasno popodne obicno uspem da je uspavam, tada zavrsim sudove sednem sa mm ako nadjemo vremena (sto je retko)
- Oko 19 spremam veceru, animiram Mini i pevamo karaoke (tad obavezno zabarakadiram sve prozore)user posted image
- Oko 20 obicno idem u nabavku u prodavnicu (to mi je inace izlazak-ju-huuu!)
- Oko pola 22 kupamo Mini i u 22 spavanje
E, sad, dok je nije mucio zubic znala je da prespava celu noc i da se probudi oko 6 da je podojim i nastavi da spava, sad to nije slucaj.
Oko 23 sednemo mm i ja da gledamo film i obicno zahrcemo posle 15 min.
A onda ustajanje u ponoc da popalimo TA peci, bojlere, ves masinu i tako.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nasumice izabran dan
16.3.2012 22:53:01   
branki*
boza i ja ustali u 8;
oprala flasice,skuvala griz,stavila kase da se kuvaju i motrila na bozu;
nahranila ga i presvukla;
namestila krevet,brisala malo prasinu,pila kafu,usput zabavljam bozu;
uspavala ga,cackala po forumu,obukla se,sminkala,sredjivala nokte;
nahranila bozu,isli napolje,bili do mojih;
opet jurila bozu da jede i opet ga uspavala.za to vreme ja brisala prozore,stavila ves,prala sudje;
dosla komsinica,igrale se sa bozom;
bila do prodavnice,slagala igracke i jos po nesto,dala bozi veceru;
okupala se,uspavala ga;
sad sam za kompom;

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nasumice izabran dan
16.3.2012 23:54:52   
pepeljuga
Bas juce razmisljam kako mi svaki bogovetni dan isto izgleda, u trenutak, kao dan mrmota. Cini mi se da zivim samo vikendom user posted image

-Ustajem u 6.30
-Od 6.30 do 7.00 sam u kupatilu, sminkam se, oblacim
-U 7.00 budim V i mm
-Od 7.00 do 7.30 ja razbudjujem i oblacim V dok se mm sprema za posao, usput gledamo na tv Avali Timija pa Bumbu pa Rorija pa Pepu (svakog dana isti redosled)
-U 7.35 izlazimo iz kuce, vozimo V u vrtic, ostavljamo kola i idemo busom na posao. Voznja autobusom mi je jedina relaksacija u toku dana jer slusam mp3 i mastam da ne moram da radim user posted image
-Stizem na posao 8.30, usput kupujem pecivo sa vanilom i ceznem da imam posao na koji ne moram da dolazim pola sata ranije i ostajem bar pola sata duze user posted image
-Crkavam od posla do 17.00 a onda se polomim da sve zavrsim da bismo izasli bar u 17.30
-Vracam se kolima sa kolegom i koleginicom, olajavamo ostale i tu se bas fino zabavim user posted image
-Stizem kod mojih u 18.15 da pokupim V jer ga oni uzimaju iz vrtica u 15.00 pa bude kod njih dok mi ne dodjemo, tu rucam i pakujem rucak za mm ili cekam da on dodje pa idemo zajedno kuci (jer ja nemam teoretske sanse da kuvam preko nedelje, da nema moje mame umrli bismo od gladi)
-U 19.00 smo kuci, zezamo se sa V, igramo se, mazimo se, ja usput spremam stvari koje ce on obuci, koje cu ja obuci, ranac za vrtic, sklanjam stvari, pripremam za kupanje, ma sto cuda.
-Izmedju osam i pola devet mm kupa V, ja malo pospremim lom koji on napravi i cim ga namackamo i obucemo on vec spava i pije mleko uglavnom u snu
-Posle toga se mm kupa dok ja malo budem na kompu, pa se ja kupam dok on gleda tv, malo se pomazimo user posted image i oko 11, pola 12 spavamo

Vikendom zivim, ovo u medjuvremenu je rezim user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nasumice izabran dan
15.8.2012 16:36:44   
soni
6:30 luna se meskolji, jeci... vreme za hranjenje... presvukle se , naklopale, podrzale i oko 7 i 15 nastavljamo kunjanje

ona kmeci, grci se u snu...boli trba, ustajem u 9h, izmuzam se, spremam mleko..

oko 9.30 hranjenje, presvlacenje, podrigivanje...

zovu svi zivi na skajp..pricam sa sestrom, mamom, drugom... luna nemirna, bole me ramena i ruke od nje, ali nece sama da lezi , sva je nemirna

13h ponovo vreme za hranjenje user posted image ..... nakon toga ( jos uvek ) spava..

ja za to vreme skuvala kupus suprugu da ima za dva dana, napravila musaku za danas...oprala kosu i sredila se...

evo me sada kuckam cekam da se luna probudi.. i opet presvlacenje, hranjenje, nosanje...user posted image

i da jela sam negde u letu user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nasumice izabran dan
15.8.2012 18:13:31   
Figaro88
7:47h-budim se,budim andreu i mm-a,kasnimo na kontrolu
9:15-vracamo se kuci iz dz-a,usput smo svratili do Maxija po namernice za danas
9:30-doruckujemo,pa se mazimo,igramo.......
oko12:00-spremam rucak,usisavam,mm pere sudove i kaci ves,Andrea se igra u njenoj sobi
oko 14:30-ja i Andrea rucamo,mm je danas druga smena
oko 15:30-Igram se sa Andreom,gledamo crtac
oko 16:30-Andrea spava,ja odmaram
sad je 18:10-Andrea jos uvek spava,ja sam se smorila,cekam da ona ustane da idemo da podignemo platu i figurice za tortu u posti,posle ce mo da pijemo kafu sa mojim bratom,setamo,pa vecera,kupanje i spavanjac.......


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nasumice izabran dan
12.12.2013 17:23:32   
dunja RR
Danas user posted image

7.45. buđenje, budim muža da nosi paketiće na stanicu za Banja Luku
8.15. ispraćam ga, pa ispiram nos fiziološkim rastvorom
8.30. palim komp, podešavam jedan baner, usput osećam grčeve u preponama i počinjem polako da razmišljam šta bi to moglo biti user posted image
9.00 dajem sebi injekciju fraxiparina u nogu
9.15. stiže mi mail od klijenta da hitno dođem, mora nešto da mi kaže, ne može preko telefona (kampanja krenula pre neki dan, ugovor čeka potpis)
9.30. muž javlja da vozači neće da voze paketiće za Banja Luku jer su carinici iz Repub.Srpske na tom nekom prelazu opasni i ništa ne puštaju da se prenosi.
9.35. zovem Lastu jer sam im pre mesec dana pisala da nam pomognu. javlja se direktorka marketinga, kaže naš zahtev je na obradi, javiće mi se
10.00. krećem da zovem kombi prevoznike
10.30 zovem klijenta (onog što je hitno tražio da dođem na sastanak), kada mi je čuo glas (pod prehladom), kaže ni slučajno da dolazim, viđamo se sledeće nedelje, hoće da proširimo ugovor, jer mu se dopada kampanja (jeees ;)
10.45. zove kurir za krempite, naručila sam knjigovođama neke krempite koje dostavljaju na adresu, kao iznenađenje
i kurir me zove, jer neće da prime, kažu nije za njih, hahahhaha. zovem njih u po cele frke da im kažem da primeee
11.00. javljam Ani RR da prikuplja papire ako budemo slali preko Laste paketiće
11.15. plaćam račun za firmu
11.30. Lesica dolazi po pečat
11.45. Anči nalazi kontakt vozača moji bi mogap da preveze, zove ona, zovem i ja
11.55. dobijem vozača (Vid se zove) kažem mu da ima lepo ime, kaže on "Rodio sam se na Vidovdan", a ja njemu "I meni je termin na Vidovdan" user posted image . On: "Vozim šta god hoćete za Bosnu user posted image Dogovorim se sa njim.
12.00. zove mm, kaže poslao sam nekim busom! reko pa kako? pa nekako ...
12.05. javljam Ani i Lesici, krećemo da se molimo da paketići pređu granicu
12.10. stavljam jutarnji utrogestan koji inače stavljam u 9.05.
....posao, mailovi, pranje kose (sutra dabl, da se malo uljudim)
16.45. Dijana javlja "Sve ok, stižu paketićiiii"
17.00. prostirem veš
17.10 jedem supicu
17.20. kuckam post i odoh da stavim popodnevni utrogestan user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 12.12.2013 17:55:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nasumice izabran dan
12.12.2013 17:31:08   
lesica
Ako uzmem današnji dan kao nasumice odabran... bolje ne ipak user posted image



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nasumice izabran dan
12.12.2013 17:32:09   
dunja RR
user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nasumice izabran dan
12.12.2013 17:37:13   
jovicaa
za mene je danasnji dan poceo u 8 h
mm i aleks su vec otisli u vrtic i na posao.
maksim i ja ustajemo, presvlacim ga, spremam mu dorucak,igramo se, on jede..
u 9 stize svekrva, spremam se za fakultet, idem na predavanja...
smaram se nevidjeno na faksu, pod tenzijom sam zato sto se polako blizi kraj semestra..
u 13 h zavrsavam sa predavanjima, idem kuci...
kod kuce sam u 13 i 30 h, stavljammaksima da spava(posto je svekrva izjavila da mu se spava), jedem i shvatam da nema nista od m. spavanja...
u 15 h stize mm sa aleksom, ja se brzo spremam i idem na praksu...
u 17 h zavrsavam praksu i dolazim kuci.. i evo izljubih decu i sela odmah na rr, ali samo na pet minuta i palim da se igram sa malim pufnicama..
do uvece ce jos biti brige o deci, ucenja, spremanja, a ako budem pri svesti mozda odgledam i drugu polovinu filma... ako ne posle zavrsavanja svih obaveza pravac krevet.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nasumice izabran dan
13.12.2013 6:56:13   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: dunja RR

8.15. ispraćam ga, (evo greske user posted image umesto ispiranja trebala si za njim prosuti vodu protiv urokauser posted image )pa ispiram nos fiziološkim rastvorom

11.55. dobijem vozača (Vid se zove) kažem mu da ima lepo ime, kaže on "Rodio sam se na Vidovdan", a ja njemu "I meni je termin na Vidovdan" user posted image . On: "Vozim šta god hoćete za Bosnu user posted image Dogovorim se sa njim. ( ahahahaha Vid je car user posted image )

16.45. Dijana javlja "Sve ok, stižu paketićiiii ( e ovo je opustajuci deo)user posted image




Jooooj lako mi je sada da se zezam. Ali juce mi uopste nije bilo svejedno. Treba da krenem na pregled u bolnicu a stize poruku da niko nece da primi paketice. Prvo saljem Lesici poruku da uslika, da imam sliku u glavi kako izgleda sta i kako dalje. Odmah da kazem da onako nisam zamisljala :-)
Prvo smo mislili da Srdjan sedne u auto i da odmah krene za BG. Paketici MORAJU da stignu. Pa onda razmisljam jbt sta ako krenem da se poradjam. Uglavnom na kraju smo odlucili da njegova mama dodje busom i donese ih ali cekam da mi Lesica javi da li ste vi uspeli ili ne. Naravno javlja da ste uspeliuser posted image
Ali najvece olaksanje, stize mi poruka od vozaca u 16:40, stizemo za pola sata. Uspeli smo.
Ostala sam duzna jos sliku. Sada kucam sa tel. Uglavnom, pun gepek paketicauser posted image


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 13.12.2013 7:12:26 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nasumice izabran dan
13.12.2013 8:03:28   
vikiveki
Au sad čitam kako je juče bio napet dan,svaka vam čast kako ste na kraju uspeliuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nasumice izabran dan
13.12.2013 9:29:45   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ako uzmem današnji dan kao nasumice odabran... bolje ne ipak user posted image




Slažem se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nasumice izabran dan
13.12.2013 9:43:09   
Anck Su Nmaun
Jedan opusten dan

Juce:
6:30 ustajemo svi, spremamo devojcice za vrtic
7:15 odvozim ih u vrtic, vracam se , kupujem hleb i nesicu, idem kuci pijem kafu uz RR, pospremim stan, sirim ves
9:20 idem do grada da kupim mm neki poklon za godisnjicu, naravno pocastim i sebe necim usput kad sam vec tu user posted image i idem u malu nabavku za kucu
11:20 stavljam rucak, pijem jos jednu kaficu
12:30 idem malo da odmorim..kao beba sam sta cu
13:00 zavrsavam rucak
14:00 idem po decu u vrtic, idemo kuci , malo se zanimamo, igramo, gledamo crtace
16:00 dolazi mm i donosi nam porodicnu pizzu , sa sve natpisom Srecna godisnjica user posted image
16:30 mm i ja pijemo kafu i caskamo
17:00 idemo kod komsija, T drugarice iz vrtica, deca jedva docekaju da se druze
19:00 spremamo decu za spavanjac i sve sto uz to ide
20:00 mm i ja gledamo malo Tv i ostatak veceri uzivamo sami user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nasumice izabran dan
13.12.2013 10:00:11   
dunja RR
Ja da se updatujem do uveče user posted image

20.00 meljem orahe jer dragi hoće žito sa šlagom, pa mu pravim, zaslužio je, posle kampovanja na stanici user posted image
20.30. krećem sa prevođenjem pravila za jednu kampanju
03.00 ležem da spavam user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Danas user posted image

7.45. buđenje, budim muža da nosi paketiće na stanicu za Banja Luku
8.15. ispraćam ga, pa ispiram nos fiziološkim rastvorom
8.30. palim komp, podešavam jedan baner, usput osećam grčeve u preponama i počinjem polako da razmišljam šta bi to moglo biti user posted image
9.00 dajem sebi injekciju fraxiparina u nogu
9.15. stiže mi mail od klijenta da hitno dođem, mora nešto da mi kaže, ne može preko telefona (kampanja krenula pre neki dan, ugovor čeka potpis)
9.30. muž javlja da vozači neće da voze paketiće za Banja Luku jer su carinici iz Repub.Srpske na tom nekom prelazu opasni i ništa ne puštaju da se prenosi.
9.35. zovem Lastu jer sam im pre mesec dana pisala da nam pomognu. javlja se direktorka marketinga, kaže naš zahtev je na obradi, javiće mi se
10.00. krećem da zovem kombi prevoznike
10.30 zovem klijenta (onog što je hitno tražio da dođem na sastanak), kada mi je čuo glas (pod prehladom), kaže ni slučajno da dolazim, viđamo se sledeće nedelje, hoće da proširimo ugovor, jer mu se dopada kampanja (jeees ;)
10.45. zove kurir za krempite, naručila sam knjigovođama neke krempite koje dostavljaju na adresu, kao iznenađenje
i kurir me zove, jer neće da prime, kažu nije za njih, hahahhaha. zovem njih u po cele frke da im kažem da primeee
11.00. javljam Ani RR da prikuplja papire ako budemo slali preko Laste paketiće
11.15. plaćam račun za firmu
11.30. Lesica dolazi po pečat
11.45. Anči nalazi kontakt vozača moji bi mogap da preveze, zove ona, zovem i ja
11.55. dobijem vozača (Vid se zove) kažem mu da ima lepo ime, kaže on "Rodio sam se na Vidovdan", a ja njemu "I meni je termin na Vidovdan" user posted image . On: "Vozim šta god hoćete za Bosnu user posted image Dogovorim se sa njim.
12.00. zove mm, kaže poslao sam nekim busom! reko pa kako? pa nekako ...
12.05. javljam Ani i Lesici, krećemo da se molimo da paketići pređu granicu
12.10. stavljam jutarnji utrogestan koji inače stavljam u 9.05.
....posao, mailovi, pranje kose (sutra dabl, da se malo uljudim)
16.45. Dijana javlja "Sve ok, stižu paketićiiii"
17.00. prostirem veš
17.10 jedem supicu
17.20. kuckam post i odoh da stavim popodnevni utrogestan user posted image





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nasumice izabran dan
28.12.2013 19:15:58   
Modessty
prekjuče:
06.00 Nikola se budi i sav srećan počinje da guče. Ja mu guram dojku u usta u nadi da će sisati i nastaviti da spava! Uzalud! dete se raspričalo i nema nameru da stane.
06.30 mm ode na posao. Nikola i dalje brblja
07.30 Uzela bebca u ruke i ljuljam ga u nadi da će brzo zaspati i dati mami šansu da još malo odspava dok se veliki bata ne probudi
07.45 uspavao se! jeeeeeeee! odmah i ja u krevet da malo dremnem
08.00 Danilo iz svoje sobe:"Mamaaaaa! Vjeme je za ustajanjeeeeee!" user posted image
09.00 Uspevam da doručkujem zajedno sa Danilom dok Nikola i dalje spava. Ili sam bar mislila da spava.
09.30 Dolazi mi komšinica na kafu
10.00 dojim Nikolu
10.30h spremam Danila za školicu, srećna što će mi komšinica pričuvati bebu dok sa Danilom odem do školice
11.00 Ostavila Danila u školici, kupujem hleb na brzaka i žurim kući.
11.30 Nikola spava, ja spremam ručak i pospremam po kući. žurim da imam vreme damlo prilegnem i ja
12.00 Nikola budan i hoće da ga zabavljam. Ja bi da spavam...
13.30 Završih po nešto po kući dok se bebac zabavljao u majčinom krilu, ručak gotov. vreme za dojenje..opet
14.00 sva srećna udremala se pored Nikole! Imam više od pola sata za dremku! Jeee!
14.15h moj pametni muž zove na mob i ne odustaje! toliko od mog spavanja
15.00 h trčim po Danila zajedno sa bebom, dolazimo kući i ručamo, igramo se, perem sudove dok stariji zabavlja mladjeg, presvlačim bebca jer se ukakio, dojim, presvlačim Danila jer je čaša sama skočila sa stola i posipala ga sokom....
18.00 svi jedva čekamo tatu da stigne kući, a on kasniiii
19.00h tata stigao, ručao, poljubio decu i otišao na trening!
20.00 večera, kupanje, igranje, opet čekanje tate da dodje
22.00 tata došao malo pre neggo se Danilo uspavao, Nikola naravno samo dremkao tokom dana i sad bi da sisa i da spava i on ali mu se ne da jer gamuči stomačić
23.00 deca spavaju, muž za kompom, ja pravim čestitke, povremeno pro eravamo Danila da li se otkrio
02.00 svi spavaju samo ja "vatam zjala", čistim lom što sam napravila dok sam se bavila kreativnim radom, jedem ostatke kinder jajeta, pokrivam Danila po ko zna koji put, tuširam se i padam u krevet...da dojim Nikolu, odspavam malo i sve iz početka

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nasumice izabran dan
29.12.2013 0:36:42   
Didy
6:00h Sofija se budi, plače, premeštam je kod nas u krevet da ne probudi Stefana i u nadi da će nastaviti da spava.
7:00h Shvatam da neće više spavati i ustajemo mm i ja i ona.
7:15h Oblačim Sofiju, zatim i Stefana koji se u međuvremenu probudio.
7:30h Vadim veš iz mašine, uključujem drugu mašinu veša, skidam sa sušilice veš od juče i kačim novi.
8:30h Spremam doručak deci, svi zajedno doručkujemo.
9:00 Raspremam suđe od doručka, nameštam krevete i u letu sklanjam stvari po kući.
9:30h Širim još jednu mašinu veša.
9:45h Spremam se za RR Deda Mraza user posted image , donosim odeću za decu da ih mm obuče, pakujem rezervnu garderobu, vodu i grickalice ako zatrebaju u putu.
10:30h Krećemo od kuće po drugaricu i njenu ćerkicu koje idu s nama i idemo ka Novom Sadu.
11:45h Stižemo u Novi Sad pred igraonicu, provodimo divno vreme s dragim ljudima.user posted image
14h Krećemo kući.
15h Stižemo pred kuću, iznosim Sofiju koja je zaspala iz auta.
16h Konačno sam uspela ponovo da uspavam Sofiju koja je premorena, a uspela sam i Stefana da nagovorim da odrema malo.
17h Dolaze mi brat i snaja, ćaskamo, zezamo se.
18h Budim decu, otvaramo paketiće, igramo se igračkama, zezamo se...
20h Poručujemo picu i svi zajedno večeramo.
21h Počinje "Tvoje lice zvuči poznato", malo gledamo, malo ćaskamo.
22h Odlaze moji brat i snaja, mi polako spremamo decu za spavanje.
23h Konačno smo ih smotali u krevet jer smo okasnili s popodnevnim spavanjem.
23:30h Raspremam sobu, spremam veš u mašinu za odložen start, spremam suđe u mašinu, raspremam sobu, usput gledam "Tvoje lice zvuči poznato" i virim na fb i rr.user posted image
00:00 Tuširam se i spremam za spavanje.
00:35 Završavam ovaj post i odoh u krevet.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nasumice izabran dan
30.10.2014 20:28:19   
dunja RR
Ovo mi sada deluje vrlo primamljivo user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Danas user posted image

7.45. buđenje, budim muža da nosi paketiće na stanicu za Banja Luku
8.15. ispraćam ga, pa ispiram nos fiziološkim rastvorom
8.30. palim komp, podešavam jedan baner, usput osećam grčeve u preponama i počinjem polako da razmišljam šta bi to moglo biti user posted image
9.00 dajem sebi injekciju fraxiparina u nogu
9.15. stiže mi mail od klijenta da hitno dođem, mora nešto da mi kaže, ne može preko telefona (kampanja krenula pre neki dan, ugovor čeka potpis)
9.30. muž javlja da vozači neće da voze paketiće za Banja Luku jer su carinici iz Repub.Srpske na tom nekom prelazu opasni i ništa ne puštaju da se prenosi.
9.35. zovem Lastu jer sam im pre mesec dana pisala da nam pomognu. javlja se direktorka marketinga, kaže naš zahtev je na obradi, javiće mi se
10.00. krećem da zovem kombi prevoznike
10.30 zovem klijenta (onog što je hitno tražio da dođem na sastanak), kada mi je čuo glas (pod prehladom), kaže ni slučajno da dolazim, viđamo se sledeće nedelje, hoće da proširimo ugovor, jer mu se dopada kampanja (jeees ;)
10.45. zove kurir za krempite, naručila sam knjigovođama neke krempite koje dostavljaju na adresu, kao iznenađenje
i kurir me zove, jer neće da prime, kažu nije za njih, hahahhaha. zovem njih u po cele frke da im kažem da primeee
11.00. javljam Ani RR da prikuplja papire ako budemo slali preko Laste paketiće
11.15. plaćam račun za firmu
11.30. Lesica dolazi po pečat
11.45. Anči nalazi kontakt vozača moji bi mogap da preveze, zove ona, zovem i ja
11.55. dobijem vozača (Vid se zove) kažem mu da ima lepo ime, kaže on "Rodio sam se na Vidovdan", a ja njemu "I meni je termin na Vidovdan" user posted image . On: "Vozim šta god hoćete za Bosnu user posted image Dogovorim se sa njim.
12.00. zove mm, kaže poslao sam nekim busom! reko pa kako? pa nekako ...
12.05. javljam Ani i Lesici, krećemo da se molimo da paketići pređu granicu
12.10. stavljam jutarnji utrogestan koji inače stavljam u 9.05.
....posao, mailovi, pranje kose (sutra dabl, da se malo uljudim)
16.45. Dijana javlja "Sve ok, stižu paketićiiii"
17.00. prostirem veš
17.10 jedem supicu
17.20. kuckam post i odoh da stavim popodnevni utrogestan user posted image





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nasumice izabran dan
30.10.2014 20:35:18   
lesica
Nemoj da ti padne na pamet user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nasumice izabran dan
30.10.2014 21:14:12   
Didy
6:20h ustajem, spremam se za posao, spremam decu za vrtić.
7:10h, izlazimo iz kuće, kupimo malog komšiju kojeg isto vozimo u vrtić, ostavljamo decu, dovozim mm na posao, stižem u školu u 7:30h jer sam dežurna danas.
10:40h završavaju mi se časovi u prvoj školi i odlazim u drugu školu.
11h počinju mi časovi u drugoj školi.
13h završavaju mi se časovi i vraćam se u prvu školu jer imam tamo još jedan čas.
14:15h završavam sa tim jednim časom i krećem kod mame po ručak (hvala joj do neba).
14:30h dolazim po decu u vrtić.
15h stižemo kući, nameštam krevete, raspremam mašinu za suđe, provetravam kuću, sklanjam pidžame od jutros pošto smo samo izleteli i sklanjam još šta stignem u letu, ručamo zajedno i podsećam se šta treba da radim na časovima popodne.
16h spremam se za časove.
17h počinju mi časovi u privatnoj školici.
19h stižem kući, stavljamo decu da se kupaju, mm je srećom spremio picu za večeru.
20h čitam deci priču u krevetu i borim se da ne zaspim.
21h sedam za komp da malo pustim mozak na pašu, pa odoh da raspremim stvari od večere i kupanja i da spremim deci garderobu za sutra i ako budem imala snage makar nešto od časova da spremim za sutra, pa ću u krevet.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here