|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasumice izabran dan
16.9.2011 16:52:40   
Anoniman
Nedjo, teme koje si spojila nisu iste.
Ova tema je KAKO IZGLEDA BEBIN DAN, a tema koju si zakljucala je KAKO IZGLEDA MAMIN DAN.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nasumice izabran dan
16.9.2011 16:56:20   
Anoniman
Ni u jednoj temi u naslovu nije precizirano da li je mamin ili bebin dan, obe su bile u podforumu beba, i jako su slične. Pišite ovde i jedno i drugouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nasumice izabran dan
16.9.2011 21:31:06   
minna
Evo kod nas je to danas ovako bilo:

Budjenje u 6:45, popio je 250ml mleka, onda sam ja pokusavala da ga jos malo zadrzim u krevetu pustajuci mu crtani, ali to mi naravno nije uspelo, tako da smo odmah ustali.
Do 8 smo se igrali i spremali za jaslice (tusiranje, oblacenje, a ja sam se i psihicki pripremalauser posted image )
Oko 8 je doruckovao, ja oprala flasice i nesto sudova.
Od 8:30 do 9:30 je bio u jaslicama, ja sam za to vreme isla do prodavnice i malo blejala na RRuser posted image
Vratili smo se kuci i do 10:30 sam ga smirivala, nisam smela da se udaljim od njega ni na 2 metra, tako da smo se igrali.
Onda je popio 150ml mleka i uspavala sam ga, dok je spavao spremila sam rucak i njemu i nama. Ukljucila masinu. Opet malo bila na netu.
U 12:45 je pojeo voce i onda smo izasli u dvoriste ispred zgrade. Kada smo se vratili ja sam rasirila ves, a Vlada mi je kao pomagaouser posted image
U 14:45 je rucao on, a usput sam i ja stigla da rucam. Spremila sam ga za setnju i bili smo napolju do 19h
Pricali sa tatom preko skype-a
Kupanje u 20:15, mleko 250ml i jako brzo sam ga uspavala jer nije spavao popodne.

Sada veceram uz komp, brzo cu na tusiranje i u krevet jer ko zna koliko puta ce se buditi nocasuser posted image

Sve ovo zvuci nekako ok, samo sto uz sve to non stop jurim za njim da ne napravi neko s**nje, koliko god stvari sklonili da mu bude sto bezbednije, uvek se nadje nesto, dovoljno da moram stalno da jurim za njim. Tako da je to ustvari glavno, a ovo sve ostalo radi usputuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nasumice izabran dan
16.9.2011 22:28:25   
Anoniman
Ne mora biti precizirano, dovoljno je da se pročita sadržaj. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nasumice izabran dan
16.9.2011 22:51:15   
NadaR
Evo i mog danasnjeg dana :

6:30 ustala , popila kafu
7 :00 budim Milosa , on doruckuje , ja se spremim za posao

7:45 vodim ga dadilji ( cesto i mm ,ako vec nije otisao ) , ja produzila na posao

8:30 - 13-30 na poslu

14 :oo stigla kuci , stavila rucak , mm otisao po M .
15:00 rucali
15-30 - 19-00 bili u dvoristu , M se igrao , ja zalila cvijece, oprala staze , cupkala travu oko cvijeca, oprala prozore u prizemlju , kuckala na RR
19:00 vecerali , M odgledao crtace
20:00 kupanje i opet jedan crtac
20:50 zaspao
Ja ukljucila ves masinu, stavila sudje u masinu ,oribala kuhinju, pokupila igracke  u dnevnoj, stavila psu hranu da se kuva za sutra ,
Jos imam obrisati podove , pustit psa u dvoriste , zakljucati , tusiranje i krevet ..




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nasumice izabran dan
17.9.2011 8:29:10   
Dove
E to mi nikad nije bilo jasno.Zena sa malim detetom koja radi sa fiksnim radnim vremenom?To mi se po nekad cini gore nego ova moja seoska varijanta.Aman zeno nema odmora.Kad kuvas?Danas za sutra?I uz sve to moras da budes skockana za posao,i uvek spremna da detetu pruzis svoj maximum.More,gadno je...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nasumice izabran dan
17.9.2011 18:22:58   
Gliso
Kako smo krenule sa prebacivanjem tema, zavrsicemo na forum B92 user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nasumice izabran dan
17.9.2011 21:09:52   
bebać

IZVORNA PORUKA: Gliso

Kako smo krenule sa prebacivanjem tema, zavrsicemo na forum B92 user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Gliso)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nasumice izabran dan
17.9.2011 21:35:26   
Jeca*
moj radni dan izgleda ovako:

6:00 budjenje (5:30 ako moram da operem kosu i isfeniram se)
tusiram se, sminkam, oblacim...
6:40 budi se Luka - odgleda crtani dok ja zavrsim namestanje kreveta i sl, operemo zubice, noša, oblačenje
7:10 izlazimo iz stana vodim ga u vrtić i idem pešaka na posao 25min mi treba i to koristim kao rekreaciju dok je još lepo vreme, inače trčim na prevoz
na poslu ginem od posla, pošto sam arh i odgovaram za svoje projekte koje radim tu ima puno posla od fizikalisanja i pukog crtanja do sastanaka i sl
izlazim sa posla u idealnom slučaju oko 16h i ili trčim po Luku ako mm ne može ili odem na trening sat i po (teretana)
onda dolazim kući vodim Luku u parkić da se igra sa drugarima ili idemo svi negde napolje (sa mm)
onda dolazimo kući, spremam Luki i nama večeru i sebi ručak za sutra (nosim hranu na posao), kupanje i spavanjac
e ako mi ostane snage onda odradim još ponešto za sebe ili popijem kafu sa mužem, kad Luka zaspi user posted image  naravno, usput se podrazumeva pranje sudova, pranje i prostiranje veša, peglanje...a stan sredjujem vikendom, evo to danas odradih Full user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nasumice izabran dan
23.9.2011 19:40:39   
vukosava
moj dan:
6 00 budjenje
6 - 6 i 50: tusiranje, oblacenje, presvlacenje bebe, hranjenje bebe, pranje bebinih sudova, oblacenje do kraja, mazanje ratne opreme za pokrivanje podocnjaka na facu, odlazak na posao
8 - 12 h - radim na poslu - obicno odrzim 4 h predavanja
12 - 1 h - zbrckam neki ekspres rucak muzu i sebi, pridrzim bebu dok muz ponesto obavi, ako beba spava u to vreme ne idem kuci
13-17 h - radim - obicno ocenjujem, spremam predavanja i sl.
17 h dodjem kuci, uzmem bebu i cuvam je dok ona ne zaspi. ako je muz uzme na 30 min onda napravim i neku veceru
22 h - kad je nahranim i kad ona zaspi, stavim bebu u krevetac, ja ako treba operem kosu, ponesto odradim jos i u krpe

6 h ujutru opet jovo nanovo

od januara do maja mi je dan bio ovakav:
12 h - poslednje ispumpavanje
1 h - 1:30 h zaspim
4:30 h - 5 h ustajem, ispumpavanje pred posao i sve ostale aktivnosti iste

dakle: sad definitvno bolje i duze spavam (osim kad joj ne raste zubic pa se budi non stop u toku noci)

< Poruku je uredio vukosava -- 23.9.2011 19:46:34 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nasumice izabran dan
23.9.2011 19:45:55   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Dove

E to mi nikad nije bilo jasno.Zena sa malim detetom koja radi sa fiksnim radnim vremenom?To mi se po nekad cini gore nego ova moja seoska varijanta.Aman zeno nema odmora.Kad kuvas?Danas za sutra?I uz sve to moras da budes skockana za posao,i uvek spremna da detetu pruzis svoj maximum.More,gadno je...


Ja obicno kuvam vikendom, a radnim danima za rucak i veceru spremim uvek nesto na brzaka za pola sata pre nego sto se to isto pojede - znaci kolicinu dovoljnu za dvoje samo.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nasumice izabran dan
23.9.2011 20:50:53   
Jeca*
ja uvek kuvam za danas za sutra

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nasumice izabran dan
23.9.2011 20:55:15   
marija32
IZVORNA PORUKA: Jeca*

moj radni dan izgleda ovako:

6:00 budjenje (5:30 ako moram da operem kosu i isfeniram se)
tusiram se, sminkam, oblacim...
6:40 budi se Luka - odgleda crtani dok ja zavrsim namestanje kreveta i sl, operemo zubice, noša, oblačenje
7:10 izlazimo iz stana vodim ga u vrtić i idem pešaka na posao 25min mi treba i to koristim kao rekreaciju dok je još lepo vreme, inače trčim na prevoz
na poslu ginem od posla, pošto sam arh i odgovaram za svoje projekte koje radim tu ima puno posla od fizikalisanja i pukog crtanja do sastanaka i sl
izlazim sa posla u idealnom slučaju oko 16h i ili trčim po Luku ako mm ne može ili odem na trening sat i po (teretana)
onda dolazim kući vodim Luku u parkić da se igra sa drugarima ili idemo svi negde napolje (sa mm)
onda dolazimo kući, spremam Luki i nama večeru i sebi ručak za sutra (nosim hranu na posao), kupanje i spavanjac
e ako mi ostane snage onda odradim još ponešto za sebe ili popijem kafu sa mužem, kad Luka zaspi user posted image  naravno, usput se podrazumeva pranje sudova, pranje i prostiranje veša, peglanje...a stan sredjujem vikendom, evo to danas odradih Full user posted image


Tako je izgledao moj dan dok nisam ostala trudna sa II detetom, identicno, samo sto sam isla kolima u vrtic i na posao.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nasumice izabran dan
23.9.2011 20:57:06   
Jeca*
kako izgleda sad? jel mnogo gore sa dvoje? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nasumice izabran dan
23.9.2011 21:08:52   
marija32
Ustajem u 7.30, pravim dorucak, podmirujem celjad, onda kuvam rucak dok mi mali visi na nozi, a mala pokazuje sta joj nije iz matematike jasno, onda se igramo, sredjujemo kucu u letu, rucamo, vodimo sestru u skolu, pa mali spava, a ja sredjujem kucu i nekad sednem za komp, onda ustaje gosn, uzina, idemo napolje, pa po seku u skolu,pa vecera nesto sprcakam na brzaka, kupanje i onda budjenje tokom cele noci samo da me dotakne ili ako mu ispadne duda, hranjenje u 12 i izmedju 4 i 6h ujutru, i tako.. veselo, ustanem u 7.30 naspavana i orna za nove pobedeuser posted image  

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nasumice izabran dan
23.9.2011 21:30:57   
JMPM
5.50h budjenje, skuvam kafu mm, mami i sebi, spremam S sta ce obuci
6h-6.15h budi se Stefan, skidanje, nosa, pranje guze, oblacenje.
6.45h budi se mm i kaze, micka, mozes li da mi ispeglas ovu majicu, bas mi se zuri user posted image . Kako da ga odbijem?user posted image
Ispratim mm, spremam se, oblacim, sminkam, obujem S pa sebe i krecemoooo oko 7.20h u vrtic (idemo peske).
7.40h krecem od vrtica na posao, stizem za 10 min iako mi je radno vreme od 8.30h.
Na poslu sam do 14.30h. Idem po dete, oko 15h stizemo kuci. Pranje ruku, presvlacenje "spoljne odece", spremanje rucka i hranjenje S koji dodje glaaaadan iz vrtica. Kada se najede zajedno usisamo dok se rucak ne zavrsi. Onda ruckanjeeee. Oko 16.30h-17h idemo na igraliste ili u park. Kvalitetno se izigramo user posted image jedno 2-2 ipo sata. Dodjemo kuci, veceramo, kupamo se, susimo kosu pod obavezno bila ona mokra ili ne user posted image i pustamo Nodija i S zaspi za 2 min kada se zavrsi crtani (oko 21h). A ja docekam mm sa posla,posluzim veceru ili kafu, zavisi sta zeli i sklanjam po kuci, perem sudove, lakiram nokte... Legnem izmedju 22.30h-23.30h, nekad i kasnije... i opet ujutro ista procedura...


< Poruku je uredio JMPM -- 23.9.2011 21:31:22 >

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nasumice izabran dan
29.9.2011 17:40:44   
gagana83
Moj jucerasnji dan
Da napomenem da nam je firma kuci a vrtic odmah preko putauser posted image

7.30- budim se, pijem kafu, spremam Uni dorucak
8.00- Una se budi, doruckuje ona, doruckujem ja
08.45- stavljam pasulj da se krcka, vodim Unu u vrtic a ja idem na posao
12.00- zavrsavam kuvanje rucka i vracam se na posao
15.00- uzimam dete iz vrtica, rucak, kafa, sudovi
16.00-tusiranje dok mm cuva Unu
17.00- vodimo Unu kod lekara, prosetamo do fontane, tu se Una mali izigra pa onda idemo do kafica, pijemo kafu dok Una pije cokoladno mleko i jede keks( ovaj put smo prosli bez ijedne slomnjene caseuser posted image ) Svracamo do prodavnice igracaka i kupujemo poklon za rodjendan drugarici iz vrtica.
19.00-dolazimo kuci, mm otisao poslom u Brus a ja spremam palacinke dok Una sedi na kuhinjskom delu i kobajagi kuva
20.00- vecera
20.30.-kupam dete, sredjujem je i stavljam na spavanje
21.30-sklanjam igracke, ukljucujem masinu za sudove i masinu za ves, mm je u medjuvremenu dosao
22.00- pijemo kafu i gledamo TV, ja idem malo na internet
01.00- spavanjac

Danas

08.15- uspavala sam se, Una me je probudila
08.30.- brzinski spremam Uni dorucak, ona doruckuje
09.00- vodime dete u vrtic, usput pojedem nekoliko sljiva
15.00- uzimam dete iz vrtica, rucak
15.30. usisavam zajedno sa Unom, ja drzim pravi usisivac a Una igracku usisivac user posted image
16.00.- mm ide sa Unom u setnju, ja odlazim kod zaove na sprat, pijemo kafu a ona me depilira sa nekom smesom sa medom, uci se na meniuser posted image Tusiram se i evo me na rr.
Kasnije je u planu peglanje i sredjivanje kuce dok ne dodju Una i mm iz setnje
Vece ce verovatno biti kao i juce- spremanje vecere, vecera, kupanje, stavljam Unu na spavanje i provodim vreme sa muzicem.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nasumice izabran dan
26.10.2011 14:30:47   
minavb
juče:
6h ustajem, spremam se i krećem na posao
7h, stižem na posao i juče sam skockala novembraski jelovnik, sikopirala ateste za poslovne jedinice, sredila tabele za dijete i odradila nešto pojedinačnih jelovnika
u 15 h krećem kući
16h stižem kući i špricam Vanji nos posto je slinavko
u 17h užinica i ja ručala
u 18h smo dali tatici da ruča i izašli do Zire da se malo prošetamo
u 19h Vanja večerao
igrali se do 21h a onda se okupali i uspavali
oko 22h ispeglala krpice za danas i nešto Vanjinog veša, sredila kuhinju i spremila Tići šta će danas da kuva za Vanju
23h okupala se i isfenirala oko ponoći legla da spavam


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nasumice izabran dan
26.10.2011 15:50:00   
Joj@
Posto sam krenula na faks prosle nedelje, presli smo kod mojih roditelja a moji baka i deka zive preko puta njih. Tako da moj i Vladin dan izgleda ovako
06:00 muz, moja mama i Vlada se bude. Muz presvlaci Vladu, mama pravi formulu, muz ga hrani i uspavljuje. Zatim mama, tata i Nikola odlaze na posao, ja ostajem sa Vladom
10:00 Budim se, budim Vladu, nahranim ga i stavim u lezaljku da se igra, ja se razvlacim po kuci, pijem kafu, igram se sa njim ili gledamo crtani
11:00 tusiram se, perem kosu, stavljam nadogradnju, feniram se, peglam kosu, sminkam se, presvlacim se...sve to traje otprilike do 13:00
13:00 moja baka dolazi, ja odlazim na faks
14:00 Vlada, koga njegova prabaka po ceo dan nosa po kuci, skici od zadovoljstva i razmilja kako bi bilo kul da se preseli kod prababe i pradede koji su posle toliko cuvanja dece savrseno izdresirani i on, Vlada, nemora da gubi vreme na dresuru, kao sto to radi sa nama ostalima. Za to vreme, baba jednom rukom drzi Vladu, drugom sprema mami, tati, muzu i meni rucak, dok ramenom pridrzava slusalicu i prica sa ujnom, tetkom, drugaricom...zatim ostavlja rucak da se krcka, nahrani Vladu, on se uspava i kunta dok ja nedodjem
17:00 vratila se sa faksa, izgnjavila bebca. Prenela ga u krevet kod mene, mazimo se dok nedodju drugi znaci otprilike do 18:30 u medjuvremenu mu dam da doji (nemam preterano mnogo mleka tako da doji dva put dnevno)
18:30 dosli ostali, baba ide kuci. Njegovi baba i deda ga preuzimaju, dok se muz i ja malo pomazimo, zatim ga izvodimo u setnju
20:00 vratili se iz setnje, okupali ga, dojio zaspao u 22:00 i spavace do 06:00
od 22:00 ili muz i ja izadjemo negde ili odemo kod drugara ili samo porodicno gledamo film...uglavnom
do 02:00 smo u krevetu i...user posted image user posted image user posted image
do 03:00 smo zaspali


_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nasumice izabran dan
26.10.2011 21:15:24   
Verus
Bogami Joja, blago tebi na svoj toj pomoci sto imas oko sebe, svaka im cast!

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nasumice izabran dan
27.10.2011 11:30:20   
Lu
Dva sata se spremaš za izlazakuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nasumice izabran dan
27.10.2011 11:40:32   
Anoniman
05:50 - zvoni alarm
06:20 -  kontam da sam se uspavala user posted image skačem da se spremim za posao
06:50 - čekaju me kolege kolima ispred zgrade
15:00 - asta la vista! Odoh po Mićka user posted image
15:30 - dolazimo kući, ja pravac kuhinja: pristavljam ručak, Mićku čaj i užinu (uglavnom neko voće čistim)
16:30 - bogujem što ručak nikako da završim, a gladni smo kao vukovi user posted image do 17h uglavnom jedemo
17:00 - idemo napolje/idemo kod nekog/dolazi nam neko....
19:00 - pripremam večeru i mleko za malog gazdu user posted image to se malko otegneeeee
20:30 - kupanjac Mikice i odlazak na spavanje (koje se neretko završava i mojim spavanjem user posted image )
ako nisam zaspala:
21:00 - peglanje/kuvanje/ribanje kupatila/sksuser posted image ili kao juče odemo do prijatelja (ali stvarno retko... user posted image )
u ovim slučajevima uglavnom legnem između 23:00-01:00

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nasumice izabran dan
27.10.2011 12:25:27   
Snelle
Moj dan:

6:00 - ustajanje. Spremam se za posao, prostirem veš (uvek se pere preko noći), nameštam krevete, i kupim igračke koje su ostale od prethodne noći, zbrljam pahuljice sa jogurtom za mm i sebe. Ukoliko i Lana ustane dok ne krenem na posao, oblačim je, i mm je odnese kod bake na čuvanje.
7:00 - krećem na posao
8:00 - stižem na posao
16:30 izlazim sa posla
Izmedju 17:30 i 18h stižem kući, ručam, i onda se potpuno posvećujem detetu
20h - kupam L, sledi večera, ja se istuširam, još malo se igramo i onda je uspavljujem
Pošto joj nekad treba i do sat vremena da zaspi komiram se i ja, a ako ne, onda uključim mašinu, rasklonim nered po kući, odgledam seriju sa mm...
Jedan prilično običan dan.

< Poruku je uredio Snelle -- 27.10.2011 12:26:41 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nasumice izabran dan
27.10.2011 17:20:23   
vukosava
Evo moj jucerasnji:

5 ustajem - pravim prezentaciju za predavanja do 7
7-7:5 budi se beba, presvlacim je, muckam mleko, dam muzu da je nahrani
7:5-7:25 - perem bebine sudove
7:25-7:35 - tusiranje
7:35-7:40 - dorucak
7:40-7:50 - sminkanje i oblacenje odece za posao
8:00 - dolazak na posao, radim u kancelariji i u ucionicama
14:00-15:00 - odem kuci, odmah kod ulaznih vrata imam vesalice gde skinem poslovnu odecu i udjem u kucnu odecu, skinem nakit, snale, vezem rep, presvucem dete, nosam je tamo vamo i igram se intenzivno sat vremena, usput jedem ako sam napravila ranije ako ne, onda se igram pola sata sa njom a ostalo je muz drzi u kujni dok ja nesto zbrckam za rucak
15:00 - 17:00 - opet na poslu, konsultacije
17:00 - dodjem kuci, opet na ulazu se maskiram u istu odecu u kojoj sam i ranije bila, preuzmem bebu, presvlacim je, hranim, igramo se (juce nismo isli napolje, pada kisa, vodio je muz pre podne dok je bilo lepo vreme)
19:00-19:30 - pravim veceru
19:30-20:00 - jedemo naizmenicno
20:30-21:00 - kupanje bebe, oblacenje
21:00-22:00 - ona se igra i postaje sve pospanija, ubacujem je u pidzamu, presvlacim, hranim, ona zaspi
22:30-23:00 - pogledam postu, odogovorim na neke e-mailove, procitam poglavlje koje cu sutradan da predajem, zaspim i ja
03:00 - probudila me beba, uzimam je iz kreveca, odnosim u dnevnu sobu, hranim, ona zaspi,
03:45 - zaspim i ja sa njom
06:30 - ustajem, tusiram se, perem kosu i sve ispocetka


pon, sreda i petak: pauza za rucak mi je izmedju 12 i 13h
utorak i cetvrtak: izmedju 14 i 15h






< Poruku je uredio vukosava -- 27.10.2011 17:26:14 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nasumice izabran dan
27.10.2011 17:38:10   
mihi
Ustajem oko 7
Stavljam ovsene mekinje i jogurt,
Budim Luku za školu
Tuširam se i spremam za posao
U 8 dolazi žena koja čuva Miloša, kažem joj šta če Miloš da doručkuje i ruča, i šta još treba uraditi.
U 8 i 30 na poslu
U 13 i 30 krećem kući
Oko 14 i 15 sam kod kuće, Miloš spava,
Razgovaram s Lukom o školi, šta ima novo, šta treba da uči.....dajem Luki da ruča
Legla sam da odmorim ne spavam čitam knjigu
Miloš se budi u 5 ili 5 i 30, gledamo crtani, čitamo neku knjigu
OKo 18 dolazi mm razgovaram sa njim o proteklom danu, mm ruča
u 19h mm ili ja sprema večeru za decu
20 do 21 i 30 se družimo mm, ja i Miloš, stariji sin uči ili je na kompu.
Kupam Miloša, mleko i spavanje
Još malo sedim sa mužem gledamo TV ili svako radi nešto svoje (spremam predavanje za sutra) 23 i 30 ležem da spavam.

Tako izgleda radni dan, vikendom je drugačija šema.user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here