|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasumice izabran dan
1.11.2011 11:10:09   
*Alexx*
OndaK, OK user posted image I otopli.
IZVORNA PORUKA: Joj@

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Joja, hajde oladi malo. Ništa u postu koji si citirala nema veze s tobom, osim onog dela gde te Jeca pita zašto si na doživotnoj dijeti. Niko te, bre, ni za šta optužuje.

Ma, skapirala sam, bre opusteno user posted image nego reko da odg na pitanja
Ajoj, ne moj to "oladi", vec peti dan sam prehladjena user posted image



Elem, da me Olga ne ispali iz topa, da opišem i svoj dan.
6:30 ustajanje, kupatilo
7:00 buđenje muža i Andreja
7:40 odlazak u vrtić
8:15 dolazak na posao
16:15 povratak s posla
do 20:00 - neka klopa, izvadi veš, stavi veš, gledaj crtaće, vozi automobile, trudi se svim silama da Andrej ne ižvrlja presvlake flomasterima, teraj ga da jede u hranilici.
20:15 - kupanje Andreja
20:30 - odlazak u krevet, zaspi do 21, 21:30, ja pod tuš i pa-pa u zemlju snova

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nasumice izabran dan
1.11.2011 12:22:53   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Joj@

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Joj@, mislim da tebe niko nije prozivao, jednostavno smo se pitali sledeće:
1. pomenula si da si na doživotnoj dijeti, pa smo mislile da si bolesna (u stvari, pričam za sebe, ja nemam pojma šta je Atkinsova dijeta)
2. pomenula si da ti roditelji imaju oko 40-ak godina, pa smo se pitali koliko ti imaš, jer moj muž ima 44. Niko nije pominjao da si previše mlada da imaš decu.
Niko te ne optužuje ni za šta, jednostavno smo znatiželjne, relax user posted image

Nisam zbog toga ovo rekla, mozda sam malo ispala iz konteksta (imam tendenciju da to uradim jer razmisljam o milion stvari odjedared). Imam losu toleranciju na ugljene hidrate, tj, brzo se gojim, a imam problema sa zdravljem, naslednih, hronicnih, te nesmem da se gojim uopste. A sto se tice mame i tate, ja sam se izgleda zabrojala, posto su oni 66. tacno mesed dana razlike je izmedju njih. BUkvalno u dan (tata 24.maj, a mama 24.juni). A ja imam 22, muz 26. Ako je to zqaista toliko bitno. MEni je uzasno kada neko sudi ljudima po godinama...sa obe strane tridesetice ako me razumes.



ma ko sudi??? samo sam se iznenadila da moja sagovornica na RR ima roditelje koji su godiste mog muza. Bilo mi je simpaticno, neobicno...a niti mislim da si ti mlada, niti mislim da sam ja stara...samo mi je bilo simpaticno da imas tako mlade roditelje!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nasumice izabran dan
1.11.2011 12:25:13   
Alexis79
Jeco i mm je 66. godiste.user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nasumice izabran dan
1.11.2011 12:29:38   
Jeca*
pa ti to pričam. Moj muz je 68-o, ali mi je simpa kad cujem da neko sa RR ima roditelje tih godina, a ja se ne osecam nimalo matoro, a moje dete ima 3 godine. Eto...u tom kontekstu
izvinjavam se moderatorima na off

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nasumice izabran dan
1.11.2011 12:47:07   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Joj@

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Joj@


cekaj, a sta tvoj muz radi u toj prici? Ok, on radi, ali kad se vrati kuci, valjda moze i on malo da pomogne? Ako ne oko dece, bar da opere sudove, napravi veceru ili te izmasira?



E draga on kad dodje (oko 7-8) deca su vec u krevetu uglavnom user posted image   pogotovo od kad je stigla beba i T krenula u vrtic,nama je zajednicki jedino vikend user posted image  

Ali ako stigne ranije on Taricu kupa, od kad se rodila user posted image
Pomaze on ali ubi ga radno vreme user posted image
Ima grozan posao, i kad dodje kucima jos posla na kompu..nista ne pitaj user posted image

E, tako i moj otac, on je programer, radi od 7 do 7 svaki dan, jedino nedeljom do 5,6. KAd dodje kuci, odmah za komp. MRZIM TO!
Al, sta ces, money makes the world go around. A ja moram priznati da nije bilo nista lakse kada je bio po ceo dan kuci a nismo imali ni za hleb, glupe devedesete ! A, valjda smo mi zenske takve, nikada nista nije potaman...



To valjda tako mora...nemozes i jare i pare....user posted image
Mada mi je najgore to sto je malo sa decom, kad bude imao vremena one ce odrasti....pa ga stalno terorisem kad dodje , baci komp i posao igraj se s njima, posle ces to!

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nasumice izabran dan
24.11.2011 14:47:35   
Joj@
zatim jede,mleko 100 ml
IZVORNA PORUKA: ivaj

Jelena je prekjuce napunila 3 meseca i nas dan izgleda od prilike ovako:

-budi se oko 7,odmah je presvucem i ona narednih pola sata lezi na mom krevetu,dok se ja obucem,odem do kupatila i nalozim vatru
-onda prelazimo u dnevni boravak,malo je nosim pa spustim u ljuljasku
-zatim jede,mleko 100 ml
-nosimo se jos nekih dvadesetak minuta pa opet mleko i spavanje(to je oko devet sati)

-spava max 40 min,onda sve opet u krug-nosanje,ljuljaska,pricam joj,pokazujem zvecke i lutke,kad je lepo vreme izadjemo malo napolje

Ostatak dana sve isto,znaci izdrzi sat i po,dva budna i mora da odspava,uglavnom je to kratko spavanje,jedino popodne zna da odvali i po dva sata.
Uvece izmedju 20-20,30 kupanje,mleko 120 ml i spavanje.Uglavnom zaspi sama.
Budi se u 4 ujutru da jede,ali ne uvek,nekad zna da se probudi u dva,pa opet da jede u pet,jos uvek nije ustalila raspored...

Cekaj, cekaj, cekaj...STO MILILITARA ZA PRVI OBROK DETETU OD TRI MESECA??? STO TAKO MALO ZENO???
MOJ VLADA OD DRUGOG MESECA PIO 150, SA TRI MESECA 180 A SAD SA SKORO 4 PIJE 210. Nebudi skrtica, daj maloj da lucka ko covek. Premalo je to, casna rec


_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nasumice izabran dan
24.11.2011 14:51:52   
minavb
Joja, njena Jelena i moj Vanja su deca sa želudačnim refluksom. Sve i da su hteli da jedu više, ne bi ni smeli. Kad već čitaš stare postove, čitaj sve. U nastavku piše "nosimo se jos nekih dvadesetak minuta pa opet mleko i spavanje". Inače Jelena sada ima 12 meseci, količina mleka više nije bitna.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nasumice izabran dan
24.11.2011 14:55:36   
bebać
Joj@ dušo koliko imaš godina?user posted image

Sorry na off

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nasumice izabran dan
24.11.2011 14:58:53   
minavb
IZVORNA PORUKA: bebać

Joj@ dušo koliko imaš godina?user posted image

Sorry na off

Malouser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nasumice izabran dan
24.11.2011 15:11:59   
bebać
Sad sam vidjela, ima 22 godineuser posted image

Ja sam rodila sa 22 nepune godine. Vidim da cura puca od stava i energije, i sama sam takva(ne toliko doduše) ali moram da joj kažem(jer sebi dajem za pravo što sam i ja rodila kao ona) da joj porodica i svi koji oblijeću oko nje(te beba, te napravljena večera...i sve ostalo) i to često znači puno i može joj se, i lijepo je što su tu uz nju

ALI mislim da ne bih imala takav stav da je sama u svemu tome, kakve crne ekstenzije i mama koja ustaje da mi presvuče dijete i nahrani, pa posle baba dodjeuser posted image

Zato draga moja iskren savjet(a sjetićeš me se nekad) spusti malo loptu, život je svakakav nekakav.

p.s. ne nosim oversize trenerku i kosa mi je isfenirana(doduše sama sam se udesila ali je isfenirana)user posted image

p.p.s Lako je biti svetac kad ti je Bog otac

< Poruku je uredio bebać -- 24.11.2011 15:15:06 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 11:36:34   
Joj@
HAHAHA, O, DA, TO CEKAM. Tako, tete zrele i odrasle, budite stereotipne, to je tako zrelo od vas. Mogu da nabrojim ovde, na osnovu vaseg nezrelog osudjivanja po godinama (pritom, ako cemo iskreno ja sam u pravim godinama rodila, drage, priznale vi to sebi ili ne. Zna se zasto se dete radja do 30.-e eto, kad vec vi mozete da budete stereotipne, mogu i ja. MAda iskreno, nisam u tom fazonu iako sam buduci doktor, ipak mislim da zene imaju pravo na pro choise, ovo je cisto da ukazem na vase nezrelo i malogradjansko rasudjivanje)
A kad smo vec kod citanja svih postova, procitajte i sve moje.
Ne, ja nezivim sa mojim roditeljima.
Zivim sa muzem i svekrvom koja je dementna I invalid A kategorije. Koja je rodila dete u 40 godina i vise od pola svog zivot to dete brine o njoj umesto da bude obratno. A sada i ja, dok nije bila primorana da ode u bolnicu jer je pokusala da povredi unuka tj mog sina, no to je druga prica.
Ja sam kod mojih trenutno jer za razliku od nekih od vas imam fakultet i praksu i kolokvijume. Studiram medicinu i fizioterapiju. Dakle I opstu i fizioterapiju. To su DVA smera. Pritom idem na praksu. Iz 4 predmeta. Da, naravno da mi treba pomoc. I sad ce se naci neka prezrela da me pita zasto sam sad radjala dete. Zato sto, bre, necu da mi dete kasnije bude bebi siter. Hocu sve da uradim onda kada treba. Necu da idem na milijardu testova i strahujem da mi se rodi cernobilska beba. Necu jednog dana da postanem ljubomorna na svoje unuce i na snajku kojoj mogu da budem baba. Necu da maltretiram svoje dete iz pukog kompleksa da budem mlada i lepa sto duze. E, pa da vam kazem nesto. Niste vi nista mladje, samo ste starije majke. Pa, vu razmislite. I da, imam vremena i za sebe i za dete cak i kad smo kuci gde sam sama sa njim. Zato sto sam MLADA i imam energije za zivot.
Sram vas bilo, sedite tu ko kokoske ogovarate za kompom....uzas


_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 11:40:45   
Joj@
A ti teto sto izgladnjujes tu decu nauci sta je refluks i nelupaj gluposti. Bas to sto radis je pogresno. Da je pomalo nasipas na pola sata, umesto da ima jedan normalan obrok u cetiri sata. Ali ne, ja sam mlada pa ajmo svi bombardovanje. Da je neka matora nesto meni rekla bila bi oda i pocast za nju. Neverujem...koja malogradjanstina...

_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 12:03:05   
*Alexx*
Oooo, odavno nismo imali dobar povod za raspravu user posted image Joj@, ti možda misliš da ne osuđuješ nikoga, ali daaaa, itekako osuđuješ. Uopšte mi se ne sviđa tvoj manir.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 12:07:42   
Olga75
Joja ima tema o kasnom materinstvu pa ako mislis da treba da podelis svoje misljenje sa nama matorkama molim te da to uradis tamo
nadam se da ova tema nece da preraste u raspravu ko je bolji , uspesniji , pametniji , lepsi , ciji je tata jaci


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 12:10:27   
minavb
Važi sinko, nema veze šta kaže gastroenterolog, ako ti kažeš na 4 sata, onda da natrpamo decu na 4 sata pa nema veze ako se izbljuju.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 12:16:15   
Ana RR
Žene, oladite. I "mlade" i "matore" koke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 12:21:03   
bratzz
Kad sam se uclanila na forum imala sam 22godine s namerom da sto pre zatrudnim i kupila sam razne informacije o zatrudnjivanju. Posto sam bila jako isfrustrirana svim i svacim svoje stavove sam iznosila da neadekvatan nacin i nenamerno uvredila Tashu u temi o Batinama koja je kasnije uklonjena zbog neprikladnih komentara. U medjuvremenu se na forumu par puta nastao haos bas zbog namernih ili nenamernih uvreda medju clanicama tako da sam shvatila da ne vredi prviti se pametan po svaku cenu i nipodastavati druge a velicati sebe. Svako zivi na svoj nacin kako najbolje zna i ume, a posto smo odlucile da javno pricamo o svojim zivotima, moramo i da istrpimo i po neki komentar koji nam se nece svideti, forum zato i postoji da razmenjujemo misljenja i iskustva i da mozda nesto iz toga naucimo.
Ja sam puno naucila na ovom forumu.
Bebac, Alexx komentari na mestu user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 12:30:42   
minavb
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Žene, oladite. I "mlade" i "matore" koke.

Važi matorauser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 12:31:21   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 12:58:36   
Anoniman
Pi di danas da udjem ovde, na popriste bitke user posted image one women show I ko ovde proziva matore :)
Ustala u 10 do 10, beba spava, starije dete se obuklo, tata joj dao dorucak, on otisao da zavrsava posla, a moje divno dete crta, a ja se polako pridigoh, ukocilo malo u vrat, kleca staracko koleno hehehe Ja sam rodila u 30, jer u 20 i nesto ne bejah spremna, a nisam imala sa kim Ali zivela sloboda izbora i govora :)
Danas na vakcinu, kontrola druga :) Pozzz zene, zenice i zenetine :)

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 13:16:24   
d@d@

IZVORNA PORUKA: Zenetina

a ja se polako pridigoh, ukocilo malo u vrat, kleca staracko koleno hehehe Ja sam rodila u 30, jer u 20 i nesto ne bejah spremna, a nisam imala sa kim Ali zivela sloboda izbora i govora :)
:) Pozzz zene, zenice i zenetine :)


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 13:28:55   
bratzz
Milica me probudila u 6h iz kreveta me izbacila u 7i 30h, ganjale smo se po kuci ispatile Milicinu tetu u skolu u 8 i 30 (zakasnila je na prvi cas, sestra je liberalna pa joj se moze da je mama bila kuci ne bi se moglo). 9h Milicin deda a moj tata nam donosi hleb i burek Milici za dorucak. Saljemo deku na posao,a drugu tetku (ne moju Milicinu) da placa racune, planirala sam i ja da skitam ali se Milica svojevoljno uspavala oko 11h (sta li joj biuser posted image ). Posto dete spava, sestra danas sprema rucak, roditelji naposlu ja umesto da spavam dajem sebi oduska i druzim se mojim forumasicama. Kad se Milica probudi ceka me njena akcija i moja reakcija na njenu akcijuuser posted image

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 13:32:16   
bebać
Neda žena sebi lijepo rećiuser posted image njen izbor....nebitno.....

ne konta ona srž, a to je da nema šanse da bi joj u glavi i bila ''ta njena zadovoljstva'' da zna da nema pomoći i podrške, pokrila a bi se onoliko koliko je dugauser posted image a ovako može kako hoćeuser posted image

Lijepo što može, nismo svi te sreće, no neka šuti i začepi gubicu, negovoreći nama ''kako smo vake i nake''

Možda bi ti bila i gora da si na nečijem drugom mjestu, treba se ponekad upitatiuser posted image

Mislim da je to nezrelost, evo ja ću prva reći da sam s godinama sve zrelija i smirenija, pa makar za nijansuuser posted image kao vinouser posted image user posted image

< Poruku je uredio bebać -- 25.11.2011 13:40:43 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 13:36:11   
bratzz
Bebac danas si me odusevila user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nasumice izabran dan
25.11.2011 13:39:37   
bebać
Bratzzz to vino govori iz meneuser posted image

user posted image user posted image Bratzz idi na '12 zapovijesti za mentalno zdravlje'...skontaćešuser posted image

sorry na off

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here