|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
19.10.2011 9:13:38   
Ivence
Evo nasla sam!! Hvala ti puno user posted image Ja sada dosla kpd mojih malo, pa cim se vratim trazicu uput da idem i ja tamo i na vezbe, bzvz da idem onda u Silerovu na vezbe, kad mogu odmah u gradsku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.10.2011 20:02:07   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: MaliMis

PE je na drugom spratu. Porodila se dva tri dana posto je otvoren i jako je zadovoljnja celim pogramom. To mi je rekla a detalje cemo cuti kad se vrati.

Ja sam i dalje za apartman ako bude slobodan. Inace juce sam saznala, u apartmanu moze muz da vam bude tu skoro ceo dan. Meni je zbog kupatila ne zbog muza user posted image

Ali apartman ne moze da se rezervise. Ima po jedan na svakom sapratu. Babice kazu da su jedino oni na hladnoj strani zgrade i da tamo ima slabo sunca. Nisam se bas uzbudila previse zbog toga, ja bih i dalje u apartman.


Misuu, sada videh! hvalaaaa!
koja je cena apartmana? i da li on ima svoje kupatilo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.10.2011 20:27:06   
Anoniman
Smeskic, sve je tamo poskupela sem apartmana. on je jos uvek 3000 din dan. Dzab, svuda je 12000-15000. Ima svoje kupatilo. JImaju 2, po jedan na svakom spratu. Jedino je kazu, na onoj strani gde nema sunca. Sto me bas briga za tri dana. Ali ne moze da se rezervise. Ja se nadam da ce biti slobodan za mene :)

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 553
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.10.2011 20:27:57   
Anoniman
Ivence, bice mesta tek za nedelju do 10 dana kad se neke porode, sada smo krcati, ne primaju vise.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 554
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.10.2011 21:18:47   
PoisonEve
Sama sam kod kuce sa bubom, eno je spava pa cu kasnije pisati detaljnije.

Ja sam se sve vreme tripovala kao kako cu da budem u bolnici kad mrzim takve ustanove i onaj miris, ali meni je stvarno bilo super na drugom spratu. Izuzetno je bilo cisto i sredjeno, cak mnogo bolje nego u NF (tamo sam lezala u 6. mesecu par dana).
Kupatilo uopste nije bilo lose, niko nije pusio tamo, uvek je bilo izribano, cisto i provetreno. Pisala sam i u temi baby friendly program o prednostima i manama tog programa, ali kazem opet bi ga uzela jer ne bi mogla da budem bez svoje bebe.
Pedijatrijske sestre su toliko angazovane i ljubazne, nista se ne ustucavajte da pitate. Ja sam cak pislala pitanja na papir pa bi posle sve to pitala sto me interesuje.
Ne znam zasto se svi zale na hranu, ovde uopste nije bilo losa, stvarno! Cak jako ukusna, samo neslana sto je i normalno. Meni je mm samo donosio supicu dodatno, vodu i slane krekere i to je sve.
Jao tusiranje mi je bilo super! Ja sam svaki cas isla da se tusiram i hodala sam odma i super mi je bilo.
Babice su takodje vrlo dobre i ljubazne. Meni je jedna detaljno pokazala kako da masiram grudi da ne dobijem mastitis.
Pedijatri svakog dana dolaze i razgovaraju sa vama i gledaju bebu. Takodje super stvar kod gradske je ta sto ako beba slucajno ima zuticu (kao moja) ne salju vas kuci nego ostaje na sunacanju tako da otpuste bebu i vas mozete i na Aljasku bez problemauser posted image
Problem je sto je porodiliste siromasno pa vam se moze desiti da nemaju cistu posteljinu pa morate doneti svoju. Za mene nisu imali ni za porodjaj, pa je mm morao da juri kuci da je donese...strasno! Nisu oni krivi, ne uzimajte im to za zlo. Super su mi dolsi i oni podmetaci za krevet, sjajna stvar zaista!
Mrezaste gace su takodje odlican izum, meni su puno pomogle!


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.10.2011 12:24:51   
Ivence
Poison Eve, ja sam se skoro ukljucila u ovu pricu, i vidim da si postala mama i od srca CESTITAM user posted image Ja sam se isto odlucila za gradsku, samo kada ja odem bice zimaaaaaaa. Htela bih samo da te pitam nesto, posto si ti sada bila, i vidim, pricas da ti je muz doneo sve, jel to znaci da su dozvoljene posete, ili ti on samo preko sestara posalje sta ti treba? I sme li tata da vidi bebu? Meni se kuma poradjala, ali ranije, tada nisu smeli ni nju da vide, ni bebu, mada ona nije bila u baby friendly programu, ali samo htedoh da pitam jel se to promenilo? To za posteljinu sam cula, ali to nije bitno, samo da je sve ok ostalo user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.10.2011 12:26:37   
Ivence
E Misu, sada dosla kuci, tako da nema problema, sacekacu jos malo, posto tek udjoh u sedmi user posted image Jel si ti upala? Kako je?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.10.2011 12:29:05   
Ivence
E Misu, sada dosla kuci, tako da nema problema, sacekacu jos malo, posto tek udjoh u sedmi user posted image Jel si ti upala? Kako je?



< Poruku je uredio Ivence -- 25.10.2011 12:30:17 >

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.10.2011 13:05:25   
nela79
Ivence, 

ja sam oba puta u gradskoj bila na "obicnom" odjeljenju. Muz mi je dolazio uvijek u vrijeme posjete cini mi se oko 12. On bi se popeo gore liftom, ja bi izasla u hodnik. Malo popricamo, uzmem kesu i to je to. Dovoljno da ga vidim a nisam bas mogla dugo da stojim. Sestre se nisu bunile. Cak je dolazio i van te satnice za posjete, jer zbog posla nije mogao drugacije.
Tu u hodniku je i onaj dugacki "prozor". Kad je vrijeme posjeta ti odes kod sestre ona bebu donese do prozora, oni koji su u posjeti vide je i to je to.

Samo ne treba pretjerivati u nekakvim "posebnim" zahtjevima i sigurno ces se sve uspjeti dogovoriti sa osobljem.

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.10.2011 13:23:16   
Anoniman
Pa ja sam dosla kada jos nije bila tolika guzva. Guzva je u poslednje dve nedelje.

Za posee nije frka, moze svaki dan po jednom, a ako treba dodatno da ti donese, ostavi kod sestre i sve ce odneti gore. Jako su fini i ljubazni.

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 560
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.10.2011 14:19:14   
PoisonEve
Da, na drugom spratu tj. na BF ima prostorija-trpezarija gde inace rucamo mi porodilje, i to je dozvoljena poseta, moze vam doci bilo ko, imaju i stolice i stolovi da se sedne. Bebu tada sestre odnose u box pa kad vam poseta odlazi onda pozovete sestru da donese bebu i pokaze poseti. Mm su prvog puta dali i u ruke, bio je presrecan!!!
Posete su od 14-15

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
26.10.2011 13:31:36   
Ivence
E hvala vam puno, to je super, ma meni nece niko dolaziti sem muza, svi zive van Bg-a, tako da necu imati neke zahteve, sem da nas on vidi user posted image Meni je nekka cura rekla da moras da imas vezu za posete, pa mi to bilo bzvz user posted image Jos ne znam hocu li BF ili ne, pojma nemam u vezi sa tim sta da radim, citam na forumima i za i protiv, pa cu odluciti, imam jos vremena do januara user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
26.10.2011 21:13:53   
Hristinica
Devojke, zdravo, i ja planiram u Gradskoj da se porodim, cula sam sve najbolje, i da su ljubazniji nego u Narodnom frontu i Visegradskoj, jel ima neka iskustva? I htela sam da vas pitam da li imate svog privatnog lekara koji ce i da vas porodi?

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
26.10.2011 22:02:20   
spejsbol
samo da se i ja prijavim. Ovo mi je druga trudnoća - sad sam u 23 nedelji. Planiram  da se porodim u gradskoj.

pozdrav

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
26.10.2011 22:44:25   
alex011
PE kako si nam?? Ja koliko vidim, sve je super!! user posted image Kako je tvoj andjelcic?! Drago mi je da si zadovoljna bolnicom i osobljem! Nije to nista tako strasno..ja sam bila dve nedelje, sve se da preziveti! Cak i kupatila...ja sve mislila kako cu, kad cu doci na red posto imaju samo dve tus kabine, medjutim zene toliko vode racuna o higijeni, da skoro nikada nikoga nije ni bilo na tusiranju!user posted image !!! Sve prodje... sad samoostaje da se divis svom andjelu, da je gledas kako raste i uzivas u neizmernoj ljubavi i sreći!! :)))user posted image Pozz

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 9:55:01   
tarica007

IZVORNA PORUKA: Hristinica

Devojke, zdravo, i ja planiram u Gradskoj da se porodim, cula sam sve najbolje, i da su ljubazniji nego u Narodnom frontu i Visegradskoj, jel ima neka iskustva? I htela sam da vas pitam da li imate svog privatnog lekara koji ce i da vas porodi?


draga kja sam prvi put u frontu i zaklela se da tamo samo jos mrtvu mogu da me unesu user posted image . o gradskoj sam se doooob ro raspitala, tako da verujem da je zaista extra bolnica bar sto se tice odnosa izmedju babica, doktora i ostalog osoblja sa pacijentima tice! ako si se odlucila za gradsku, sigurno neces pogresiti! user posted image

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 10:02:26   
cani
Ja cu o ljubaznosti u Gradskoj samo da kazem da su doktori i sestre bas korektni i ljubazni (sa maleckim izuzecima) a da su najgore servirke,a one su ti u principu najnebitnije u tom trenutku.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu tarica007)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 10:51:49   
PoisonEve
Cani, meni su servirke bile superuser posted image Ustavri svi su bili ok, tako da bez brige!
alex, evo malo spavam, malo se nerviram (uglavnom oko nebitnih stvari) ali obicno uzivam sa svojom mrvom!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 12:27:37   
cani
Ma bila je jedna mala, narogusena, brkata,koja kad servira hranu,krene od pocetka hodnika i posto smo mi bile u poslednjoj sobi u nizu onda i poslednje dobijemo hranu a kad krene da skuplja,mrzi je da se vrati na pocetak hodnika nego opet krene  od nas,tako da bukvalno imas 5 minuta fore da jedes ..ja najcesce nisam ni jela,al umela je da oplete neke zenice koje su sporo jele ili bile u tom trenutku u kupatilu ili vec sta...meni je bila uglavnom smesna al umela je i da pretera.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 16:01:48   
Hristinica
I ja sam malo citala o Gradskoj i stvarno su komentari pozitivni@ meni su se dve drugarice porodile tamo, i bas su zadovoljne, jedna je radila epidural i bas je bila zadovoljna..i ja planiram epiduralnu, sta vi mislite o tome? mozda se i zajedno porodimouser posted image

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 16:50:00   
nela79

IZVORNA PORUKA: Hristinica

Devojke, zdravo, i ja planiram u Gradskoj da se porodim, cula sam sve najbolje, i da su ljubazniji nego u Narodnom frontu i Visegradskoj, jel ima neka iskustva?I htela sam da vas pitam da li imate svog privatnog lekara koji ce i da vas porodi?

Hristinice, stvarno nemas potrebe da trazis vezu i da dodatno placas dolazak doktora na porodjaj. Oba puta sam se porodila bez vezeuser posted image , porodili me razliciti dr i odradili su svoj posao sasvim korektno. Samo ti misli pozitivno. I da, slusaj babice, one su ti najbitnije u toku porodjaja. user posted image

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 17:16:37   
Hristinica

IZVORNA PORUKA: nela79


IZVORNA PORUKA: Hristinica

Devojke, zdravo, i ja planiram u Gradskoj da se porodim, cula sam sve najbolje, i da su ljubazniji nego u Narodnom frontu i Visegradskoj, jel ima neka iskustva?I htela sam da vas pitam da li imate svog privatnog lekara koji ce i da vas porodi?

Hristinice, stvarno nemas potrebe da trazis vezu i da dodatno placas dolazak doktora na porodjaj. Oba puta sam se porodila bez vezeuser posted image , porodili me razliciti dr i odradili su svoj posao sasvim korektno. Samo ti misli pozitivno. I da, slusaj babice, one su ti najbitnije u toku porodjaja. user posted image

Hvala draga na savetu..pa plasim se svega toga, pa... a jel razmisljas o epiduralnoj? ja da...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 17:36:56   
nela79
Ja sam se vec porodila, u aprilu, 2.put. user posted image moji porodjaji su bili ekspresni, tako da ti za epidural ne mogu bas nista reci. Meni i da sam htjela nebi ga stigli ukljuciti. Prvi put dosla otvorena 9 prstiju, a drugi 5-6. user posted image

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 17:40:13   
PoisonEve
Ja vam preporucujem da krenete na vezbice u Gradskoj, meni je disanje jaaako pomoglo, mada doduse meni kao prvorotki nije dugo trajao porodjaj, svega par sati od pocetka prvih kontakcijauser posted image , nisam pustila glas uopste, mada i mm je prisustvovao porodjaju i to nam je bilo super iskustvo. Nisam uzela epidural mada sam posle porodjaja rekla da cu sledeci put sigurno uzeti, a vec sledeceg dana sam skapirala da i nije tako strasno i da je dobro sto ga nisam uzela. Ma ko ce nama udovoljitiuser posted image
U svakom slucaju, vezbice - pod obavezno! Drze ih sestra Jasmina ili sestra Slavice, obe su sjajne u predavanjima!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.10.2011 18:31:47   
Hristinica
hvala vam na infrmacijamauser posted image a ja se mnogo plasim bola, pa zato razmisljam o epiduralnoj.. a ja zivim blizu bg-a, pa mi nije zgodno da idem u gradsku na vezbe, ali sigurno cu ici ovde kod mene u domu zdravlja na taj program za trudniceuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here