|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.9.2011 14:04:50   
Anoniman
Hej, pazi, dan dva posle mene se porodila zena od muzevog drugara, i bile smo u isto vreme na spratu, te smo se i srele tamo, ona je bila u Baby friendly i bila je zadovoljna (i sa prvim je isto tako) E sad da li zbog renoviranja ili sta, sve je na jednom spratu, a BF je bio u dve sobe, po dve, tri zene. Ja mislim da je ok, ako je to ono sto tebi odgovara, sestre su tu, pedijatrijska, pedijatar, ma bitno da je osoblje na dobrom nivou :) No mislim da pelene donosis obavezno, maramice. Mislim da je tu jedini problem odlazak u kantinu na dorucak, rucak, veceru, mislim da nisu bas odusevljeni idejom da se jede u sobama, mada koliko sam videla mame iz BF su postizavale. :) I ako sve i ne poneses uvek mogu tvoji da ti dostave ono sto ti treba, te ne brini. ;)

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 501
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.9.2011 14:06:16   
Anoniman
Mali mis, ja sam samo imala ludacku srecu da upadnem u smenu kod odlicnih lekara, kao sto i rekoh Bog me sam pogledao :)

Pozzz

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 502
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.9.2011 14:18:54   
PoisonEve
Misu, mogu ti reci da cu ja skoro sigurno na BF, suvise sam ja vezana za svoju bebu, necu da je ostavljamuser posted image
Zenetino, jos jednom hvala ti na ovako detaljno opisanom iskustvu mnogo nam znaciuser posted image Pelene sam vec spremila, mada mozda sam se ipak zeznula jer sam odmah kupila pampers 2user posted image Nista strasno, mm ce kupiti 1 ako budu ove velike.
Al eto ti si imala srecu da upadnes kod najboljih lekara, nisam sigurna da cu i ja imati tu srecu, a veruj mi da bi mi mnogo znacilo. sad kako se sve viose priblizava mnogo sam zabrinuta da sve prodje ok pa se mucim i sa stvarima na koje i ne mogu da uticemuser posted image
Krvna slika mi je jako losa, mislila sam da ujutro odem kod Vesne na pregled da mi da neki savet sta da radim.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.9.2011 14:55:31   
Anoniman
PE ja pijem vitamine duplo i gvozdje ferrumlek 2x1 i 200mg vitamina C. Nije mi bas katostrofa krvna slika ali nije bas ni sjajna.

Sorry za off.

Ja se sve vise nosim mislju da platim izabranog lekara, tj dr Mitrovica da bude tu. Cisto da budem mirna.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 504
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
26.9.2011 13:31:18   
Anoniman
Poison najbolje za gvozdje je tothema ampule gvozdja, nema greske, bar je moje takvo iuskustvo,brzo te dignu :) ili ovaj ferum lek sto se sisa, savetujem ti da ozbiljno poradis na tome pre porodjaja. Pazi, ja koristim za moju bebu pampers 2, nesto su joj vece, ali su za bebe od 3 do 6 kg(moje je imalo 3300, a sada mi se sve cini da vec ima 4kg ;)  jer sam skontala da su pelene 1 skuplje?!!user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 26.9.2011 13:32:54 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 505
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 11:48:18   
tarica007
Drage moje evo ja sam novaaa ovde user posted image . vidim da o svemu i svacemu piskarate i da ste manje vise lepo informisane. ja sam se prvi put u frontu poradjala i iskustvo je zaista tragicno. sad bih u gradskoj bas zato sto je manja bolnica, a i kao imam neku vezicuuu... sad sam u 29. nedelji i ako imam jednu devojcicu, pomalo me hvata panika od svega!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 11:52:25   
PoisonEve
Tarice, dobrodoslauser posted image
Pridruzi nam se i u temi: Trece tromescjeuser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu tarica007)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 13:16:05   
nela79
IZVORNA PORUKA: tarica007

Drage moje evo ja sam novaaa ovde user posted image . vidim da o svemu i svacemu piskarate i da ste manje vise lepo informisane. ja sam se prvi put u frontu poradjala i iskustvo je zaista tragicno. sad bih u gradskoj bas zato sto je manja bolnica, a i kao imam neku vezicuuu... sad sam u 29. nedelji i ako imam jednu devojcicu, pomalo me hvata panika od svega!!!


Tarice dobro dosla. Sasvim ti je OK ta odluka da se poradjas u gradskoj. Ja imam samo rijeci hvale. Oba puta sam se porodila kod njih. BEZ VEZE :) Mozes da nadjes moje starije postove  pa da procitas moje utiske

(odgovor članu tarica007)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 13:25:58   
Inica
I ja cu opet tamo.. tj NF i Visegradska ne dolaze u obzir, tako da sam se opet opredelila za Zvezdaru. I prvi put mi je bilo ok, tako da ne vidim razlog zasto bi eksperimentisala sa drugim bolnicama, kad i onako nemam vezu..

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 13:35:59   
tarica007
nela sve sam procitala od prve do poslednje strane!!! user posted image Prvi put sam u opste na forumu bilo kom, a ovaj je extra i vi ste sve extra!!! A front... ma kakvi nikada vise. i bas mi je drago sto negde mogu da procitam iskustva drugih zena, pa me to malo ohrabruje!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 13:51:17   
nela79
Znas kako, po zakonu vjerovatnoce, najmanje porodiliste pa je i najmanje losih iskustava. Ali vjeruj mi, prema svima, bas prema svima i doktori i sestre su imali isti odnos. Evo ja sam drugi put "banula" user posted image vidjela dr prvi put, i sve je bilo OK. Ma gore su svi super, budi bez brige

(odgovor članu tarica007)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 14:14:49   
tarica007
pa jedan od razloga i jeste sto je mala bolnica, pa se kao nadam da ce biti malo privatnije, a ne kao na vetrometini. ne trazim nista posebno, ali bar ono najosnovnije... da ne histerisu, ne lupaju vratima, bacaju bebe tamo vamo, da se ponasaju kao prema osobi, a ne zivotinji... kazem ti iskustvo prvo je bilo tragedija, bilo me je strah da ponovo zatrudnim koliko je lose bilo... pa nekako nikako da ga prevazidjem, eto samo se toga plasim...


(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 14:30:22   
tarica007
a htela sam jos da pitam kako funkcionise tata na porodjaju? sta je sve potrebno da tata spremi?

(odgovor članu tarica007)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 16:22:32   
nela79
Cura koja je bila sa mnom u sobi platila je tad, u aprilu, 5000. Sad cini mi se da kazu da je skuplje, da te ne lazem al mislim da je 7000. Njoj nisu trazili nista prije porodjaja za tatu, mada su bili sve pripremili. Najbolje nazoves bolnicu i oni ce ti reci koje tacno analize da izvadi tata.

(odgovor članu tarica007)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 16:40:05   
PoisonEve
Nela ko te je poradjao u Gradskoj?
Evo ja sam danas na vezbicama pitala, i izgleda da je sada neka akcija tj. besplatno prisustvo oca na porodjaju. Inace je 5.000. Samo ne smeju brisevi da mu budu stariji od 14 dana.



_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 16:43:56   
nela79
PE prvi put me poradjao neki mladji dr, koliko se sjecam zvao se Ivan a prezime nemam pojma. Ovaj drugi, e njega su zvali Nesa user posted image . Ni jednom ni drugom nista ne fali. Ovo za prisustvo oca samo prenosim utiske te djevojke. Kako su moji porodjaji brzo prosli, moj muz se nebi stigao ni pripremiti user posted image , da kucnem u drvo, da i ostane tako, ako se odlucimo i na treceuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 17:26:43   
PoisonEve
Ovaj drugi, e njega su zvali Nesa


user posted image user posted image user posted image
Ma vazno da je sve proslo ok. Iskreno ni meni nije bas najjasnije ta cifra oko prisutva oca. Pre jedno 2 nedelje pitala sam sestru u Gradskoj koliko kosta ona mi rece 5.000 a mozda i 7.ooouser posted image
A danas na vezbicama cujem da je besplatno. Uglavnom, placa se po izlasku.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 18:59:11   
brankar
A sta je sa epiduralom u Gradskoj? Je l i dalje 20.000? Da li moze da se dobije ako se bane tamo kad krene porodjaj sa odobrenjem za epidural iz druge bolnice?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 19:10:01   
nela79
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ovaj drugi, e njega su zvali Nesa


user posted image user posted image user posted image
Ma vazno da je sve proslo ok. Iskreno ni meni nije bas najjasnije ta cifra oko prisutva oca. Pre jedno 2 nedelje pitala sam sestru u Gradskoj koliko kosta ona mi rece 5.000 a mozda i 7.ooouser posted image
A danas na vezbicama cujem da je besplatno. Uglavnom, placa se po izlasku.



Za ovo si upravu. Svi se dugovi izmire dole na prijemnom a onda mozes biti otpustena. Prije par dana je neko pisao cjenovnik za sve te usluge al bas ne mogu da se sjetim u kojoj temi.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.10.2011 19:13:30   
PoisonEve

IZVORNA PORUKA: brankar

A sta je sa epiduralom u Gradskoj? Je l i dalje 20.000? Da li moze da se dobije ako se bane tamo kad krene porodjaj sa odobrenjem za epidural iz druge bolnice?


24.000, kad sam ja pitala pre dve nedelje


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu brankar)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.10.2011 12:28:35   
tarica007
dobro je sto ni oni sami ne znaju svoje tarife user posted image !!! kako koga pitam sve isti odgovori... mozda ovako, mozda onakoooo... pa kako vam se zalomi

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.10.2011 15:13:43   
Anoniman
Tarice dobro dosla, Poison koliko brojis? pozzz za sve zene heroje, jer to smo sve zar ne?! :)

(odgovor članu tarica007)
  Direktna veza do poruke: 522
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.10.2011 15:38:02   
PoisonEve
Zenetino, veliki hug za tebeuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.10.2011 21:29:19   
tarica007
mila moja heroji i po!!!user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.10.2011 23:13:33   
alex011
Heyyy zenske..evo i mene, da vas obidjem malo, da vidim kako ste mi?? PE koliko ti je ostalo jos, jel spremno sve za user posted image :))) Puno vas pozdravljamo moj bebac i ja!!
user posted image

(odgovor članu tarica007)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Da li znate ko su dugine bebe?
U stvarnosti, dugine bebe su ostrva ljubavi koja nas podsećaju na izgubljeno dete, na taj način se povezujući sa njim. K...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here