|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homeopatija
21.11.2013 19:58:06   
vonavoj
odlucila sam da krenemo sa homeopatijom,,7000din je pregled kod dr Svetlane Talijan.Da li je neko cuo za nju?na NBG je!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:28:44   
Didy
Von, to je baš puno para!user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:32:26   
vonavoj
ima i druga zena koja ne naplacuje pregled,ali svaki lek je 1000din,a znam da se prvi put dobije dosta lekova!
jesi li ti i dalje zadovoljna? koliko ti placas_

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:35:29   
Didy
Ja sam sve ukupno do sada platila 3 hiljade. Nedavno sam mu dala poslednju kuglicu, ali, znaš, on je do sad imao samo 2 ture tih kuglica, baš smo ih malo potrošili, nije bilo potrebe.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:40:43   
vonavoj
sludjena sam..i meni je mnogo,ali bih volela da joj pomognem!
ova dr nam je preporucena,njena mama je bila dobar pedijatar,sad je u penziji,a ne znam kakav je ona dr,ali je iz porodice lekara....

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:43:24   
Didy
Onda nemoj da razmišljaš, bitno je da si ti sama sa sobom načisto, sad mi je žao što sam išta napisala...user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:46:00   
vonavoj
jesam sama sa sobom,ali nisam sa paramauser posted image user posted image
bitna su mi i tudja iskustva!user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:48:58   
Didy
Meni je, recimo, bili vrlo bitno što je naša dr i pedijatar, tako da sam bila spremna platiti koliko treba samo da mi se dete više ne pati i mislila sam da će biti mnogo skuplje.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:54:39   
vonavoj
zato se i ja dvoumim,jer ne znam da li je pedijatar,ali mama joj jeste,i to cuveni..tako da kontam da zna posao i sa decom user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Homeopatija
21.11.2013 20:59:57   
Didy
Von, ako imaš preporuku, nemoj se dvoumiti. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Homeopatija
21.11.2013 21:04:26   
vonavoj
dvoumim se jer za dve dr imam preporukuuser posted image
ali mislim da cu ipak kod ove ici!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Homeopatija
21.11.2013 21:07:39   
Torbica
Mi smo od januara na homeopatiji i puno nam je pomogla, ista dr kao Didy. A bila sam neverni Toma totalni.... samo u corsokaku, nisam imala sta da izgubim, sa detetom kod koga je stalno izlazio herpes na licu... 6-7 epizoda rana na obrazima, kapcima, nosu, horor... Od januara smo kod nje, od tad ga vise nismo videli..A svu decu sam odvela i prebacila i sve sto treba zavrsimo sa inhalacijama. Topla preporuka ali da je pedijatar homeopata. Nema tu - mama joj je, mislim da jeste... To je proverljivo. Jer nasa dr kad posumnja kaze dovedi ga da ga poslusam i onda zna sta dalje. Sto da nije lekar ne bi bilo tako lako... To jemoje iskustvo i misljenje. Von, srecno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Homeopatija
21.11.2013 21:15:51   
Moiraina
I ja sam se malo raspitivala, cene su od 50 evrića na više, taj prvi pregled. U Ristiću (što mi je najbliže) je 7.000. A pošto planiram da ih obojicu vodim, hmmm, pa previše mi je stvarno. Nego, Didy, Torbice, vi idete kod iste dr? Je li ona radi privatno ili...? Ako radi privatno, pretpostavljam da bih mogla iz BG da zakažem kod nje. Uopšte mi nije problem da se jedan dan iscimamo svi do NS, čak naprotiv, da iskoristim da procunjamo malo po gradu, a mislim da je razlika u ceni baš velika. user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Homeopatija
21.11.2013 21:18:55   
Torbica
Moiraina, slobodno mozes kod nje. Saljem ti pp.user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Homeopatija
21.11.2013 21:37:43   
Moiraina
Torbice, hvala, odgovorila user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Homeopatija
28.1.2014 12:50:50   
Snelle
Von, jesi li išla kod ove homeopate?
Ja sam odlučila da od sada svoje dete/decu (posebno mlađe) vodim kod homeopate ali mi je potreban predlog, kod koga, gde u Bg-u. Neko?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Homeopatija
28.1.2014 13:01:22   
Mizzy
Snelle, ja moje dete nikad nisam vodila kod homeopate, ali sam joj davala homeopatske lekiće, po savetu homeopate koja je lečila mene. Mislim, ona nam je davala terapiju i za dete. E sad znam da svi vode decu kod nekog na BBrdo, verujem da će se neko javiti. Naša pedijartica iz DZ je istovremeno i homeopata, sada je otišla u penziju, mislim da će sada baš posvetiti tome. To je super kombinacija, pedijatar sa dugogodišnjim iskustvom koji je homeopata.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Homeopatija
28.1.2014 13:04:48   
Snelle
Mizzy, da, na drugom forumu sam i ja pročitala za tu ženu na B. Brdu, ali sam čula i za neku Ruskinju. I meni je najbitnije da pronađem kombinaciju pedijatar-homeopata, po mogućstvu ORL pedijatar-homeopata. Mnogo tražim, znam user posted image
Hvala ti na javljanju user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 28.1.2014 13:05:57 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Homeopatija
28.1.2014 13:37:18   
Jeca.V
Ne mogu da se setim da li sam pisala ranije u ovoj temi.Moje starije dete ima 9 godinica i mi smo na homeopatiji od njegove 2 godine.To je bilo strasno koliko je to dete bilo bolesljivo i sklono infekcijama.Pre prvog odlaska kod homeopate 10 dana je imao temperaturu blizu 40,promenjeno mu je nekoliko antibiotika i na kraju 5 longacefa.Poslednji longacef je primio taj dan kada smo isli na prvi pregled.I dalje je imao upalu oba uha!!!Od tada do dana danasnjeg se lecimo kod homeopate-pedijatra u BG-u Srdjane Bolbodjevski.Recimo da je za ovih 7 godina jos dva puta od nje dobio antibiotik i to samo kada je u brisu grla bio izolovan streptococ u velikom broju,a i to je bilo na pocetku lecenja.Ovo ostalo samo homeopatske kuglice i kapi,kako kad.Od 6 godine kod nje idemo bas retko,ali se desi kao na primer prosle godine da mu je bas opao imunitet i imao je dve upale grla za redom,u razmaku od dve nedelje.I ja kao odvescu ga u skolski dispanzer,veliki je vec.....Dobije oba puta antibiotik i odma nastane haos.......Pocnu da mu izlaze cirici po telu na razlicitim mestima,jedan prodje drugi se pojavi.I ja budala umesto da sam ga odmah povela za Bg,ajde kod koznog,pa gentamicin mast,pa opet da pije Palitrex,pa analize,a stanje isto.....Poludim posle svega i povedem ga kod doktorke.Ona mu pojaca njegov lekopodijum,tj. osnovni lek i da jos neke kuglice......Ma necete mi verovati ali sve se stabilizovalo u roku od odmah.....On je klasican primer deteta kod kojeg antibiotik koji nije indikovan momentalno napravi haos.......Sad se kanim i malom da zakazem,ali sve nesto odlazem posto on uopste nije sklon virozama.Jedino je problem sto se kod ove doktorke ceka na prvi pregled po tri meseca,kontrole i kad je hitno idu normalno.Mislim da je i kod nje prvi pregled oko 7 hiljada,ali je stvarno strucnjak i dijagnosticar za mene br.1.user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Homeopatija
24.2.2014 11:04:10   
malik
"Хомеопатски лекови су природног порекла, углавном биљног, животињског или минералног, а сви су испитани на здравој особи, стога су безбедни и немају нежељене реакције, каже педијатар и лиценцирани хомеопата др Бранка Басара Поповић."

http://www.dnevnik.rs/novi-sad/homeopatijom-lece-osobu-ne-bolest


_____________________________

"Mama pava. ............... Kako to?"

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Homeopatija
24.2.2014 21:43:00   
Torbica
dr Branka je najbolji pedijatar kojeg sam upoznala, svo troje dece lecimo kod nje, stope joj ljubim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu malik)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Homeopatija
28.2.2014 21:38:42   
jacagoga
Zenice jel moze neko da mi posalje pp sa info o homeopatama u Beogradu. Naime, moja devojcica ima 15 meseci, ide u vrtic od novembra, do danas nam je ovo trca upala uha, svaki put antibiotik. Prvo krene da joj curi nos, kao voda, bistar sekret pokusavam da cistim ali ne vredi posle 7*10 dana dobije upalu uha. Sto je najgore curi joj ajde da kazem voda iz nosa a kad prsnem fiziomer i pokusam da izvucem pumpicom nema nista. Orl kaze da je rano da pricamo o problemu 3eg krajnika i da ako se upala ponovi da je povucem iz vrtica. Da napomenem da ona samo 1 dan ima T do 39 i cim dam antibiotik odmah je kao nova, znaci nema nekih komplikacija.
Citala sam temu pa ne znam da li je resenje da se resim antiibiotika i da primenim drugu terapiju, a ne bih da odem kod nekog sarlatana. Jos me zanima kako se krecu cene tih pregleda i lekova?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Homeopatija
28.2.2014 22:19:35   
Janncica
Mi smo poceli sa terapijom koju smo dobili. Isli smo kod pulmologa homeopate zbog cestih bronhitisa.Pije to nesto tri puta na dan,evo vec tri dana.Doktorka je rekla da ne zna kojom ce se on brzinom cistiti.Treba da mu procuri nos,moze da povraca slajm,kaki slajm,a i da dobije temperaturu.Za sada nista se nije desilo. Ovo treba da pije tri nedelje. Ja svaki dan pratim,cekam,zagledam i nadam se da ce krenuti nesto da se desava. user posted image
Ne znam ni koliko treba da prodje od pocetka terapije da bi pocela da deluje.

Jacagoga mogla bi da pokusas.Torbi je negde rekla da je najbitnije da je homeopata pre svega lekar,u tvom slucaju bi najbolje bilo pedijatar. Sto se cene tice,uglavnom je prvi pregled najskuplji jer dobijas i terapiju.
Nadam se da ce ti se neko javiti za Beograd.Ja stvarno ne znam.


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Homeopatija
28.2.2014 22:25:10   
vonavoj
Nismo isli kod homeopate..izvadjen joj je treci krajnik prosle nedelje..vise ne hrce...a videcemo za usi.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Homeopatija
11.3.2014 14:29:11   
jovicaa
a ja ne kontam sad. koliko sam ja razumela homeopatu mi smo bili jednom sa aleksom zbog alopecije. ti lekovi se piju jednokratno?
kako vi idete, stalno, bas se lecite kod homeopate?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here