|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojen...
31.3.2019 22:35:32   
marketing RR
Pozivamo vas da nam ispričate svoju priču o dojenju!

Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" traje od 1.4.2019. do 31.5.2019. Pravo učešća imaju sve mame. Pisanjem i slanjem svoje priče konkurišete za nagradu - PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem.

Na kraju konkursa, predstavnici kompanije Lifemedic izabraće će 5 priča, čiji će autori-mame, osvojiti po jedan vredan Pharmalife paket koji će biti poslat na adresu dobitnika o trošku sponzora


POŠALJI SVOJU PRIČU-->>>

user posted image

Ispričajte nam vašu priču o dojenju! Priču o prvim i svim narednim danima!

Ne štedite na emocijama. Bez obzira da li je vaše dojenje bilo uspešno ili ne, podelite sa nama svoje iskustvo.
Želimo da objavimo razne priče, ne da bi nekog osudili zbog (ne)dojenja, već da neke drage buduće mame pročitaju različita iskustva, verujemo da će im biti od pomoći.
Želimo da neke mame koje upravo doje ili pokušavaju da doje osete da nisu same, da ima puno žena koje trenutno prolaze kroz isto.
Želimo da se neke drage mame čije su bebe porasle prisete onih uspavanih okica na svojim grudima, verujemo da će zaplakati (i one same a i svi mi koji čitamo).
A, želimo i da saznamo koje su prepreke koje sprečavaju da više majki uspe u dojenju. Da saznamo da li majke u porodilištima dobijaju adekvatnu pomoć vezano za dojenje. I da saznamo koliko zaista majke znaju o svojim mogućnostima što se dojenja tiče i o značaju svog mleka.


PROČITAJ VIŠE

Da bi dojenje učinili prijatnim iskustvom i za mame i za bebe, tu su Fitolat tablete - prirodna i efikasna pomoć za dovoljno mleka

user posted image

Fitolat tablete su dodatak ishrani, prirodnog sastava od ekstrakata biološki kontrolisanih biljaka, namenjen dojiljama za:

poboljšanje laktacije odmah nakon porođaja
održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Sastav:

suvi ekstrakt hmelja -ubrzava nadolaženje mleka, deluje umirujuće i kao gorki aromatik, čime olakšava varenje i tegobe u stomaku
suvi ekstrakt komorača -povećava količinu izlučenog mleka kod žena u laktaciji, utiče pozitivno na varenje
suvi ekstrakt grčkog semena (piskavice) -stimuliše laktaciju (povećava i brzinu lučenja mleka i njegovu količinu) i poboljšava rad organa za varenje
suvi ekstrakt verbene -stimuliše laktaciju i ublažava menstrualne bolove, normalizuje rad digestivnog trakta, povoljno utiče na depresiju i nervnu napetost


Dejstvo:

podstiče laktaciju i povećava količinu majčinog mleka
podstiče brže nadolaženje mleka kod dojilja
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
31.3.2019 22:55:29   
mama Jo
Sjajno sto ide opet ovaj konkurs, i ja sam jednom ucestvovala, mogla bih sad opet da pisem o drugom iskustvu, obozavam da citam ove price user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
31.3.2019 22:58:18   
veselicaa
Pisite zene user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
31.3.2019 23:02:33   
Sanidej
Svaka cas_t na ideji, odusevljena sam. Imace mame mnogo toga da napisu sigurna sam. 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
31.3.2019 23:06:41   
mama Jo
Divnih prica stvarno, ova i rubrika porodjajne price su mi divne, jos jedan dokaz da su majke pravi pravcati heroji!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
1.4.2019 0:30:15   
dunja RR
Radujem se unapred divnim pričama user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
1.4.2019 6:02:35   
MamaZox
Bice predivnih prica!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.4.2019 15:56:38   
mirana1
Bice lepo uzivati i citati.

(odgovor članu MamaZox)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.4.2019 16:00:01   
mama Jo
Mozete citati price sa proslogodisnjih konkursa vec.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.4.2019 18:35:17   
veselicaa
Pisite user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.4.2019 20:24:03   
vocicana
Pisite mame, da citamo i vasa iskustva, bas su to lepi momenti! Nagrade su fenomenalne!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.4.2019 20:42:24   
veselicaa
Proizvodi su super user posted image user posted image

< Poruku je uredio veselica RR -- 3.4.2019 20:43:03 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.4.2019 20:43:23   
mirana1
Jesu , bas lepe nagrade!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.4.2019 10:57:32   
marketing RR
Divne priče su uveliko počele da nam stižu user posted image

Možete ih čitati OVDE

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.4.2019 10:59:19   
marketing RR
Šuma

Pobegla sam. U šumu, da budem sama. Ostavila sam muža i dete. I umrljanu ceduljicu na kuhinjskom stolu: "ne mogu više". I drugu ceduljicu: "šestomesečne zalihe dohrane su u špajzu".
Probudila sam se. Pretili su: ni slučajno dohranu! Davala sam dohranu. Govorili su brižno: plače, da nije gladan? I bio je, i dojila sam ga.

Ostatak >>>

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
19.4.2019 22:13:48   
marketing RR
Divne, predivne priče nam stižu svakodnevno!!!

Pišite, ima vremena do 31.5.2019. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
19.4.2019 22:15:01   
marketing RR
Dojenje je moja sreća

...

Dojenje me čini srećnim
Tata kaže dugovečnim
Seke su mi nekad ljute
Jer im pažnje kočim pute

...

Više >>>

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
19.4.2019 22:16:31   
marketing RR
Bundevica

Tata koji usplahireno trči u 2 ujutru po dohranu? Mama koja plače od panike što ne zna zašto plačeš? Tata koji smiruje mamu i tebe simultano i dosledno iako potpuno nepripremljen na situaciju? Mama koja se ničega tokom trudnoće nije plašila, pa ni samog porođaja, koliko se plašila hoće li umeti da odgovori na sve tvoje potrebe dovoljno brzo i kvalitetno?
Sve to, da. I mnogo ljubavi pride, srećom, jer ona nam je dala snage da istrajemo u tim maglom i neiskustvom obojenim prvim koracima roditeljstva.

Više>>>

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
25.4.2019 19:25:47   
marketing RR
Samo neka si tu, u mom naručju...

Koliko sam samo predavanja o dojenju posetila, tekstova pročitala, dana provela čekajući te i maštajući da te uzmem u svoje naručje i nahranim. Otišla si, a da sam ti samo okice videla. Ostale su grudi pune mleka, i moj strah da nikada neću moći da nahranim drugu bebu, a da se tebe ne setim. Kasija, čedo moje milo...
Ni godina nije prošla, a na ovaj svet Katja nam je došla, da ispuni prazninu u naručju, da je volim koliko sam tebe volela.

Više>>>

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
25.4.2019 19:26:50   
marketing RR
Jedne crne i jedne plave oke

...pitaju me: mama šta ste dobili a ja pomislih ljubav svog života, sreću i radost zauvek a rekoh dečak...malo su ga obrisali i dobila sam jedan zavijutak na svoje grudi...od tog trena pa nadalje tu je bilo najlepše za spavati i ručkati...prvo jutro ti majušan a gladan, ja umorna ali presrećna jedva čekajući taj trenutak...


Više>>>

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
28.4.2019 15:26:13   
kamičak
Bas lepe price

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.5.2019 19:15:37   
marketing RR
Puno nam priča stižuuser posted image

Evo nekih...

Uživajte u čitanju..


Devojčica sa 12 godina počinje da oseća da se nešto sa njenim grudima dešava. Nešto je svrbi, nešto je tu tvrdo i liči na kliker. Iz medicinski enciklopedija o razvoju i raznih knjiga o razvoju tela saznaje da počinju da joj rastu grudi. Nije baš tako bila oduševljena gledajući oko sebe zene i devojke sa svojim grudima. Ovako je uživala da kad ode kod dede na selo kupi seno i skine majicu, da ne razmišlja o brushalterima i da ih kombinuje u skladu sa garderobom, dal će joj ispasti jedna od dojki dok igra fudbal, pliva ili spava. Kako su grudi i bradavice rasle, sve više počinju da se primećuju!!! Dok su ostale vršnjakinje pokušavale da što više istaknu taj deo svojih oblina i činile da one budu što veće i primetnije, ova devojčica je pronalazila razne načine da ih sakrije.


PROČITAJTE VIŠE

Ne, biti majka zaista ponekad nije lako.
Iako sam, čini mi se oduvek bila spremna za tu ulogu, život mi je odredio da ga čekam 5god. Bilo je puno uspona i padova i onda napokon trudnoća. Sve super. 7mesec - greškom lekara kažu - porođaj. Šok, neverica.. Moja mrvica stiže prerano u ovaj surovi svet sa svega 1750gr. Ali borili smo se 5god za ovo - izbirućemo se do kraja.


PROĆITAJTE VIŠE

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.5.2019 19:18:25   
Sanidej
Lepo sto stize puno prica. Jedna je posebna, u stihu, svaka cas_t autoru.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.5.2019 20:47:14   
kamičak
Ima preko sto prica, ziri ce imati tezak posao.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.5.2019 22:13:10   
mama Jo
Wow, svaka cast majke user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here