|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Abortus
28.4.2020 22:22:13   
pari
Branki, grlim te i zelim ti na nadjes svoj mir 😘



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Abortus
28.4.2020 22:43:10   
vonavoj
Branki,grlim te puno.

Ja sam se za M dvoumila,jako,jako...i jeste nam okrenuo zivot naglavacke,najvise meni...i verujem da si u onom trenutku donela najbolju odluku za sebe. Ne osvrci se.bice kako je sudjeno.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Abortus
28.4.2020 23:34:26   
flamingos
Branki,grlim te i ljubim.Sad pročitah.Žao mi je...Biće,sigurna sam.Od sveg❤ti želim ostvarenje snova,želja...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Abortus
29.4.2020 15:37:08   
vocicana
Branki, ja samo da te zagrlim...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Abortus
29.4.2020 18:33:19   
branki*
Hvala ,drage moje žene i drugarice❤Videćemo kako  će biti.. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Abortus
29.4.2020 19:04:52   
lesli


IZVORNA PORUKA: branki*



IZVORNA PORUKA: branki*

ja sam mislila da nikad,ali nikad necu imati ovu dilemu.i eto,imam je.i pored mojih muka sa zatrudnjivanjem i vantelesne,desilo se opet.trudna sam po treci put.mala je trudnoca u pitanju.ne znam da li cu zadrzati ili ne.razmisljam se zbog mog boze najvise,sledece godine bi trebalo u prvi razred da krene.kako bih funkcionisala sa troje dece bez pomoci...da li sam matora za bebu...svasta..imam jos mesec dana maksimum da se definitivno odlucim..



I baš sam odlučila. .U pm. Nema nedelje da ne pomislim na ovo.na svaka 3 dana ,recimo.I baš sam u nekom bzv raspoloženju.Zato jer mi je kasnilo o mislila sam da sam mozda trudna i da ću ovaj put imati treće dete. ..ali,ništa od toga..Šta li sam razmišljala tad...u stvari znam sta sam razmišljala. .Ali..I dalje me to muči tako ...



Branki, bas mi je krivo sto se sve tako “slozilo”. Zelim ti da ti se ostvari zelja 🤗

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Želim abortus
3.3.2021 11:13:02   
jecapereca81
Na žalost imala sam jedan prekid trudnoće i to jeste jako teška odluka. Ali upamtite sve devojke koje se sekirate oko toga i brinete za druge, najvažnije ste vi! Niko ne zna koje su muke, šta nas natera na to i niko nema pravo da vam sudi, to je samo vaša stvar. Nisam se pokajala i evo me sada trudna, zdrava hvala Bogu, sa čovekom koga volim i kako treba da bude.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1057
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 42 [43]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here