|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam za sebe uradila...
4.3.2024 16:44:45   
dunja RR
Uradila ortopan i profilradiogram zuba, čeka me veliki posao (posebno finansijski user posted image uskoro, koji je odlagan 30 godina user posted image
Ali krajnje je vreme, i baš sam srećna. Zakazala danas konsultacije kod ortodonta za 8. mart user posted image

A večeras idem na trčanje na stazi na Tašu, počela sam redovno da trčim, dok su deca u parku user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2024 16:48:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Danas sam za sebe uradila...
4.3.2024 16:53:49   
Ivanka 75
Dunja, zelim ti sto bezbolnije da bude. Moja sestra upravo prolazi kroz to. I kredit je digla 🙄

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Danas sam za sebe uradila...
4.3.2024 16:59:13   
dunja RR
Iv ja zapravo stavljam fiksnu protezu sa 47 ipo user posted image , zubi su mi hvala Bogu svi zdravi, pa je dr iz doma zdravlja insistirala da stavimo protezu, da bi smo sačuvali zube jer su krenuli da se rotiraju i prave džepove. Želi da mi sačuva zube jer su dobri, veliki zubi, a mala vilica. Ubedila me da stavim, i ona je skoro nosila sa 45, sada je skinula i svi zubi su joj sada super i ona se jako raduje što sam pristala user posted image

Ali trošak oko 2200 eur user posted image , uzeću onu protezu što se manje vidi, ne skroz metalna, već sa belim gumicama, ona je malo skuplja, samo ću plaćati na rate, jer mi radi mama Savinog najboljeg druga, a i ona sada nosi fiksnu sa 45 user posted image I kod nje nema nošenja dugo, oko 1,5 godinu, maksimum 2 i skida se, sve preko toga kaže da je besmisleno i nije ok za zube.

A kad ja skine, onda će Sava staviti svoju fiksnu (sada nosi običnu), pa se nadam da će mu obična što više ispraviti, i da će fiksnu kratko nositi. On ima vilicu na mene, ali ipak je blaži slučaj, ja sam najgori user posted image , baš baš malicu vilicu imam a velike zube, nema gde da stanu. Vadiće mi verujem neki, iako sam umnjake davno sve povadila.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2024 17:05:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Danas sam za sebe uradila...
4.3.2024 17:44:06   
17 joka
Dunjice 👏👏👏 bravo  i za zube i za trcanje neznam na cemu ti vise zavidimZube nemam  propali skroz ja cu onu penzionersku jos malo staviti . A trcanje i vezbanje e to mi hvali kao  vazduh

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 479
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here