|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 13:03:43   
Torbica
Ju....joj NM garant sam te pipkala, izvini...
Ja sam volela da me pomaze po stomaku, ma celom svetu da sam mogla bih vikala na megafon da sam najsrecnija! Divne trudnoce sam imala. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 13:09:52   
New Mom
Nisi, bila si suzdrzana.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 13:12:15   
Olga75
iskreno , meni to papkanje tudjih stomaka ko i ljubljenje tudjih beba
baaas , samo to zelim ,cekam i volim user posted image
mislim divno je i krasno sve to al sta ima da te pipam , ne pada mi na pamet , ja inace nisam osoba koja se sapi i lize tako da ne znam
posto sam uvrnuta mislim da mi niko nije dirao stomacinu
nisam cak ni matorog pstala zgob staraha od kontrakcija
ne mazis bebu , mazis mene i to moze da izazove kontrakcije
a posto sam se otvorila ihaj pre termina cackanje bilo kakvo se nije desavalo
i tako
i da ako sam nekom i stavila ruku na stomak bilo je ono kao ajde da pokazem koliko je woohoo sto je trudna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 13:42:28   
Klarita
Niti se odusevljavam stomacima, niti sam bila odusevljena svojim. Moj stomak je smeo da pipne mm i K. par puta se desilo da zena mog druga (ne volEm je, pa je zato oslovih kao zenu mog druga) pridje i pomazi me, a ja se naelektrisem, Sto rece tasa, mrgud sam po prirodi, pa su verovatno ostali vodili racuna da ne bude user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 14:04:20   
Torbica

IZVORNA PORUKA: New Mom

Nisi, bila si suzdrzana.user posted image

Huh, dobro je! user posted image Ne mogu da se setim, ali jedno znam, evo kao i kod tebe, po osecaju. Nekog pipnem, nekog ne user posted image Ja inace jesam od onih sto vole da pokazu emocije, pa drage osobe rado poljubim, to ste videle vec user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 14:12:24   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Klarita

Niti se odusevljavam stomacima, niti sam bila odusevljena svojim. Moj stomak je smeo da pipne mm i K. par puta se desilo da zena mog druga (ne volEm je, pa je zato oslovih kao zenu mog druga) pridje i pomazi me, a ja se naelektrisem, Sto rece tasa, mrgud sam po prirodi, pa su verovatno ostali vodili racuna da ne bude user posted image

Ha ha ha...Tiiiiiiiiiiiiiiii mrgud????? Ne bih ja rekla, ali ozbiljna sam.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 14:13:44   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ja s ovim nemam ni najmanji problem. Baš volim da me pipkaju po stomaku,valjda mi tako ispoštuju i bebu a ne samo mene user posted image Čak su me pipkali i nepoznati ljudi (uhhh kako ovo zvuči user posted image ) Prija mi to. user posted image

Volis ti da se pipkas, vidim jauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 17:45:56   
Mariya
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja to dozivljavam kao narusavanje licnog prostora i stvarno mi smeta. Jedino mm moze jer je to nesto za mene bas licno.


Potpuno se slazem sa tobom. Moze muz, Lu i moja sestra. Mada moja kumica ima obicaj da mi pipa stomak, cak i dok se nije video ona je redovno morala da ga pomazi, ali nju volim pa joj oprastam. A ja se odmicem, nekad cak i mahinalno odbranim user posted image kad vidim da se neko nameracio da mi pipka stomak. Ne volim to. Pogotovo nepoznati ljudi, poznanici koje bas ne volim ili muskarciuser posted image E od njih se jezim! 

< Poruku je uredio Mariya -- 25.4.2014 17:46:31 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 19:33:42   
degu
Jole od tebe nisam ni očekivala ništa drugo user posted image
Nisam ni znala koliko je to čudno kad diraš nekom stomak, ja inače volim da pipkam, a sad kad me pipkaju sve ih gledam šta im je user posted image
al uživam kad mi mm drži ruku na stomaku i moj mali bratanac, al nikako seka da ga šutne :)
Nepoznati me još nisu pipkali user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 20:27:40   
Didy
Meni isto nije smetalo. Ne sećam se da li su mi nepoznati pipkali stomak, ali se ne sećam ni da mi je bilo neprijatno ijednom. I ja nekad dodirnem stomak, onako spontano, bliskim osobama...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 23:38:35   
viking
Ni meni nije smetalo, kapiram da to ljudi rade jer se razneže, iz ljubavi, a ne što te mrze... kako onda da budem ljuta?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ne diraj mi stomak!
26.4.2014 10:34:36   
Mariya
Redovno mi se desavalo da dok recimo cekam u redu na kasi, pridje nepoznata zena, pomazi mi stomak, pa se sva raznezi i raspilavi, jednom sam na trafici kupovala novine i zena koja je bila iza mene uradi isto to-pomazi mi stomak, pa kaze da je i njena cerka trudna i mi trudnice smo tako divne i tako to... Izgleda da su topolcani takvi cudni ljudiuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ne diraj mi stomak!
26.4.2014 11:40:14   
pari
malo mi je čudno kad mi neko pipne stomak, ali u principu to rade samo meni bliski ljudi...drugo, jasno mi je zašto imaju tu potrebu tako da se ne ljutim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ne diraj mi stomak!
26.4.2014 23:16:44   
Mille
Meni jako prija kada mi mm mazi stomak, a smeta mi samo ako neko ko mi nije blizak pokusa pomaziti stomak ili neko koga ne volim.

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ne diraj mi stomak!
26.4.2014 23:26:19   
Rosita
Ne bi mi bilo prijatno da to radi neko nepoznat iz cista mira. Ali omiljena igrica mi je bila da gledam izraz lica bliskih muskaraca/ kum, rodjak, brat, kad im kazem da stave ruku kad D udara.... Stave i kao da se uplase, pa me pitaju da l boli, pa su zbunjeni nacisto :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here