|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
22.10.2017 23:02:51   
MamaNecaVo
Super!!
Nikad necu zaboraviti kada je A prespavao prvi put celu noc.
Toliko sam bila odusevljena da sam to i u Radosnicu upisala.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
7.12.2017 0:06:44   
Srecko47E
Zavisi i od deteta
Moja mustra nekad izbaci nocni oodoj a nekad sisa sto i jedan put.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
7.12.2017 11:39:09   
Duškić
Uh kod nas je dugo bilo to nocno. Posle je dobio cuclu. I sad ce biti muka da je se otarasim.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
7.12.2017 12:08:04   
Srecko47E
Moja mustra cuclu nece nocu nikako.
Mada to sam ja kriva,cim zaplace gurni sisu.
Navodno sa 6mes trebaju jedan podoj manje nocu.
Ja se ne opterecujem sto je jedna mama napisala.
Sisa koliko zeli.kad sam vec sama kriva..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
4.3.2018 15:18:11   
Dora89
Kaže moja pedijatar, tad kad se ukine noćni podoj samo dati vodu. Ako date čaj, budiće se zbog čaja.
Iz iskustva, smatram da je sve stvar navike. Ako smatrate u toku noći da beba nije gladna, ne dajte da sisa, stisnite živce, ako trwba uključite televizor ili telefon da skrenete misli sa plača i nosite bebu dok ne zaspi. Sigurna sam da se već četvrte noći neće buditi zbog hranjenja.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
4.3.2018 15:20:24   
mama Jo
Mi smo tk bezbolno prosli ali je bila vec velika - 16 meseci... ja sam nocno hranjenje na kraju izbacila, iskreno mislim da treba prvo ukinuti nocno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
4.3.2018 18:01:04   
Sarav
Nema šanse da je sad pred rođendan odviknem lagano. I tako preko dana traži da sisa samo ujutru i uveče, noć je već užas. Prosto ću sve odjednom da prekinem i to je to.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
4.3.2018 23:01:15   
Dragce86
Meni je isto kcerkica muke zadavala nocu po vise puta i sisala je 3-4x nocu do nedavno, cak i kad je presla godinu dana, prosto je sacuvala bila tu losu naviku, ali sam pocela sa ukidanjem postepeno jednog po jednog od tih podoja i brzo je islo, davala sam malo vode umesto podoja ili cuclu i nekako je nastavljala da spava. Evo sada ima 13 i po meseci i ukinula sam joj sve nocne, budi se samo jedanput da pije vode oko 5 ili 6h pred zoru i to je to, hvala Bogu, nekako je to brzo uspeo, ne znam ni sama kako, al sto kaze Duskic sad cesce ima cuclu nocu dok spava, ali bar nas ne unistava i psihicki i fizicki tolikim budjenjem kao pre... :(

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 708
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here