|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 5:11:46   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nas dve smo budne od tri. Mislim da joj je malo bolje, nije plakala nocas.
Mariya, stvarno mi je zao i zbog sestre i zbog tsh. Nek sestri ne bude zlocudno, a vi da sto pre resite tsh.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 7:41:07   
suzi kju
Jutro drage, mi smo noćas fino spavali, ustala sam samo dva puta, prebacila A kod mene i ona je prespavala do jutra. Mm skuvao kafu pa posle da se organizujem kada ću za inekciju da idem.
Mariya sigurno da tsh nije mnogo uvecan, u tom slucaju zovu telefonom i pozivaju da odete što pre tako da ne verujem da je alarmantno ali razumem tvoju brigu u potpunosti, pogotovo što moraš tako dugo čekati do odlaska kod endokrinologa.
A za sestru šta da ti kažem, molimo Boga da nije ništa maligno. Lekari na osnovu izgleda polipa mogu da pretpostave o kom tipu promene se radi tako da ja verujem da je sve u redu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 8:11:39   
Duškić
Mariya , neka sestra ode obavezno ako je u mogucnosti i privatno negde i neka ispitaju i koren tih polipa..Bice dobro sve!
Da malecki budu dobro..i mame ..ljubim
I mi neko krckanje i slinice imamo..pa cekam da vidim kako ce biti u toku dana ne vodi mi se kod lekara, ako bas ne mora.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 8:27:53   
Sanjica26 RR
Ivana, bolje je joj ali ste budne od 3user posted image
Dobro jutro. Svi smo budni. Sad polako redom sta treba.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 8:30:34   
Skockica
Dobro jutro mamite. Postavila sam vam pitanjce u temi Lekovi i dojenje, molim da mi odgovorite ko moze. Nocas me je uzasno zeludac boleo.
Ostalo sve ok, danas mm dolaze deca iz prvog braka da proslave rodjendan. Vraca nam se polako toplo vreme, bas se radujem
Grlisa za sve

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 9:06:14   
IvanaSK RR
Sanjice, makar nije plakala kao preksinoć user posted image
Skockice, videh pitanje, al ne znam odgovor... Nadam se da ce neko znati...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 10:24:08   
Anck Su Nmaun
Daan dobar drage moje
Ponovo sunce jupiii, mada je sve mokro. Mi cemo danas za rucak da rostiljamo a sutra da skitamo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 10:40:42   
emicaa
Gdje ste mamice,mi gledamo pjesmice.
Dora me sinoc u 1 dosla zvati da je odvedem da piski a u 6 da joj dam malo möijeka da popije.David je bas lose spavao,nesto ga je mucilo.
I mi posle idemo kod zaove u bastu da rostiljamo,ako ostane ovako suncano oticemo pjeske do nje.Mada su rekli da ce kisa po podne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 12:37:18   
suzi kju
Dan mame, ja bila primila inekciju pa svratila do pijace. Naidjoh na lepe jagode pa sam uzela i napravila sam onaj kolac sa jagodama i piskotama, zamesila sam da razvlacim pitu pa čekam da malo testo nadođe. Taman da sve završim dok mackice spavaju. Muž ode da opere auto nikakav je. Tako...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 12:56:02   
Sanjica26 RR
Suzi, odmaraj zeno. Bolesna si. Moje spavaju. Ja dremnula malo kod Sofije. Posle cemo do koleginice posto nam tata nije tu.
I ja bila nesto slatko, ali pretera ga bas

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 13:01:21   
suzi kju
Odmaram ja,danas mi je mnogoooo bolje, neuporedivo .
Još uvek sam slomljena ali ne kao juče. A pitu mi deca bas vole a i muz a nisam je odavno pravila a i meni je dan kada smem to da jedem pa eto, da udovoljim svima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 13:07:01   
vocicana
Dobar dan mace.
Tih Maryia state je snaslo.
Anemija koju si rekla sestra da ia, bila je ocigledna, da od necega dolazi.
Za bebca se ne sekiraj, dobice hormonal;nu terapiju, sredice se to.Nista neresivo.Za sestru sam jedino savetodavno tu, operacija je solidna, sve mora da se skine i radice preventivne preglede bar jednom godisnje, tako mora. user posted image te najjace.
D spava, stavila mu rucak, danas je mm rodjendan, castim. KO sta pije.
MIlenice, radim i suibotom i nedeljom, i na praznik, sve kako mi se namesti. Uglavnom, vreme provodim trenutno koncentrisuci se na sve sto me ceka.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 13:09:55   
emicaa
Suzi ja nemam pojma da si ti bolesna...sta ti je,kakve inekcije?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 14:54:40   
suzi kju
Imam gnojnu anginu, pre dve noći, bas kad mi je muž bio dežuran dobila sam drhtavicu pa temperaturu i juče sam počela sa infekcijama, imam 7 penicilina i 2 lemoda pa još 5 dana eritromicina. Juče mi je bilo najgore, zatvorilo mi se grlo jedva sam pricala i gutala . Danas je bolje.
Voci srećan muzu rođendan!može somersby ili lav twist.
Deca ruckala pitu pa da bežimo napolje .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 17:32:27   
IvanaSK RR
Ja se inhaliram, mnogooo me voli u grudima kad kasljem. Nemam temperaturu, al mi je ceo dan cas vruce, cas hladno.
Suzi, drago mi je da ti je bolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 18:21:02   
Sanjica26 RR
Ivana imas neki sirup da ti ublazi bol?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 19:46:59   
Duškić
Au, Suzi bas si nadrljala ..Ivana pij nesto ne cekaj! Mi bili napolje...malcu pice sline ali sta da radimo, bice bolje...Moja napast je trcala i trcala sad gleda crtace i nadam se da ce uskoro da zaspi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 21:08:50   
Anck Su Nmaun
Vece mame
Mi se danas posteno naskitali, bas mso uzivali. Deca spavaju mm i ja kuliramo uz tv.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 21:15:32   
suzi kju
Joj Duskic da ti kažem bas sam bila lose te noći juče ceo dan i noćas,danas druga priča skroz.
Moje mackice zaspale, ja imam da pokupim veš tusnem se i u krevet, još uvek sam iscrpljena i nenaspavana.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 21:33:08   
IvanaSK RR
Sanjice, nemam, nisam mogla ni u apoteku. Pila sam caj i limunade.
Pozdravljam vas. Idem da pokusam da uspavam bebu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
30.4.2017 23:58:40   
Mariya
Veče mame.
Bila mi danas sestra, ima i dobroćudne a nažalost i zloćudne polipeuser posted image u sredu ide kod hirurga da se dogovore za operaciju. Nakon analize tih polipa će znati dalju terapiju. Ali ona kao neće da me opterećuje pa mi ništa ne govori, da se ja ne brinem još i zbog nje, jer kao imam već dovoljno briga. Jako sam tužna zbog nje.
A za L i njegov problem isto. Tsh mu je 13,1 a referentne vrednosti za bebe su do 9. Nije mnogo visoko ali se nadam da je možda lažno pozitivan rezultat. Naravno da na njemu sad vidim pola simptoma, ali generalno, on je zdrav i prav dečak, pa skoro svaki dan je u rukama dr ili medicinskog osoblja, valjda bi primetili dosad nešto. Pa sad čekam 10.maj. Čekam za njega, čekam za sestru i nadam se dobrom. Baš sam za negativuuser posted image
Hvala na podršci mame!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
1.5.2017 4:58:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi opet budni od tri.
Mariya, saljem ti pozitivnu energiju da sve izguras. Nemam reci utehe, ali vam stvarno zelim da sve bude u redu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
1.5.2017 7:07:42   
suzi kju
Mariya šta da ti kažem budi jaka i ti ali sestra prvenstveno. Gde će se operisati? Kada se na vreme otkrije efekat lečenja je mnogo bolji. Mora se samo videti tip promene.

Dobro jutro od nas, budni od pola 7,spavali onako, kako ume da bude ne zalim se.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
1.5.2017 8:09:14   
Duškić
Dobro jutro!
Mi smo se dobro izmorili juce i fino su spavkali.


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
1.5.2017 8:28:22   
Sanjica26 RR
Maj

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here