|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sekundarni sterilitet
12.11.2012 0:23:22   
srculence25
Verolina nesmemo da gubimo nadu...Jako sam srecna kad vidim zene koje su uspele i istrajale user posted image najbitinije je da radimo na tome,lecimo i nadamo.Zelim svima vama puno srece u iscekivanju user posted image

(odgovor članu mamaneca)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sekundarni sterilitet
12.11.2012 7:52:06   
Verolina
Nikada ja nisam izgubila nadu. Saplitala sam se, padala, delovala umorno od svega i na ivici da dignem ruke, ali onda sam ponovo ustajala, izgrebanih kolena, a opet sposobna da hodam dalje. Znam da cu jednom napisati srecnu pricu. Prosto znam....user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sekundarni sterilitet
7.7.2013 22:00:04   
seki
Evo me i ja da se pridruzim...I kod mene je sekundarni sterilitet..imam sina od 4 godine,pre dve godine imala vanmatericnu i od tada nista..user posted image pre 5 dana radila sam laparo.Nadam se user posted image sad,jer mi je jedan jajovod prohodan..pozdrav

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sekundarni sterilitet
8.7.2013 0:26:22   
2002m

IZVORNA PORUKA: 2002m

Ja imam decaka od 7 god. trudnoca iz prvog pokusaja a sada pokusavamo 3 god. i jos nista.Od analiza jedino nisam radila lapar. svi ostali nalazi su uredu.

davno bese,kako godine lete i tako sam ja cekala jos 4 god. i vukla se po lekarima,svi su govorili isto....sve je ok.
posle 7 god. i jedne biohemijske trudnoce smo resili da probamo vto pa sta nam Bog da, dok ovo kuckam moja smizlica od 6 meseci spava u batinom krevetuuser posted image
Nema odustajanjauser posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sekundarni sterilitet
11.7.2013 23:14:59   
mica ljubicica
Juhu devojke,zene,evo i ja da se pridruzim...i ja lecim sekundarni sterilitet.Imam devojcicu od 6 godina.Sada sam na kratkoj terapiji,i nadam se da cu uskoro na vto.
user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sekundarni sterilitet
15.7.2013 17:58:39   
mica ljubicica
Juhu drage moje forumasice ja sam imala sekundarni sterilitet,tj.pila sam terapiju mesec ipo dana,i danas sam bila na aspiraciji,a u cetvrtak idem na vracanje......Samo imajte vere i strpljenja....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mica ljubicica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sekundarni sterilitet
16.7.2013 0:11:30   
dunja RR
Mico, srećno! Pridruži nam se u temi Vantelesna oplodnja user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mica ljubicica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sekundarni sterilitet
16.7.2013 0:21:41   
viking
Mico, divno! Srećno ti bilo :)
U kojoj si klinici?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mica ljubicica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sekundarni sterilitet
3.7.2014 22:55:52   
zece
znaci da i mojot sterilitet je sekundaran posto imav jedan spontani pobacaj

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sekundarni sterilitet
23.9.2014 13:02:18   
54321Marry
I ja Vam se na zalost prikljucujem.Kazem na yalost jer i ja imam dijagnoyu sec.steriliteta. user posted image Trenutno radim analize za HSG,ali i molim Boga da ne dobijem.Pri tome kod mene je problem mali nivo AMH hormona kod koga nema leka.Ima li neko isti problem?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sekundarni sterilitet
25.9.2014 20:01:28   
nata11
Zece zavisi kada ti je bio spontani? Jer sada od kako si krenula da radis na bebi aktivno? Onda nije.
Mary AMH nije preveliki razlog za brigu jer nije bas precizan pokazatelj. Pogledaj temu o tome.

_____________________________





(odgovor članu 54321Marry)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sekundarni sterilitet
3.5.2016 0:46:24   
zece
Meni nije mi jasno zasto imam dijagnoza sekundarni sterilitet imala sam dve trudnoce ali nisu bile uspesni

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sekundarni sterilitet
3.5.2016 0:48:55   
zece
Prvi je bio u6nedelji drug i je bio negde u 5nedelji spontani pobacaj i obe su trudnoce sa ivf za bebe se borim11god

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sekundarni sterilitet
3.5.2016 0:54:18   
zece
I sad su samo rekli lekari da ja cim ostajem trudna opet ce se to desiti i naredna trudnoca bice ok jer nadzen je problem tako su mi rekli cekam sad da prodze ta operativna histeroskopija samo drugi put kad sam bila trudna materica je bila zadebeljena mnogo vise i betahcg je bila10,4kad sam vec obilno krvarila i dr i moj skolski je rekao da to nije biohemiska vec spontani pobacaj

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sekundarni sterilitet
3.5.2016 5:53:46   
vocicana
Zece cim do trudnoce dolazi, znaci da nije sterilitet, msm da je prolem kod ranih missed-a mozda i trombofilija, to proveri, a mozda i aglutinacija visokog stepena kod tm, gde se posebnim centrifugiranjem odvajaju glave spermica da bi mesak bio pun. Zato je jedina nada da uradis hsg, da se vidi kakav ti je endometrijum sada, da muz da spermogram, pa onda postupno da resite taj problem.
Zelim ti mnogo srece, ali msm da ce to sve biti ok, bas dugo se mucis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sekundarni sterilitet
3.5.2016 19:35:33   
zece
Sad me ceka nova histeroskopija od trombofilija imam mthfrc677t heterozigot trudnoce su bile sa ivf icsi verujem da je to uradzeno kod spermici sa trombofilijom nije sve ispitano ali bice i to zdravje boze na jesen sad malo cu da pauziram jer dolazi ljeto

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sekundarni sterilitet
3.5.2016 20:05:33   
vocicana
Zece, sve ce biti ok, spremicic isto pored tvojih poremecaja koagulacije mogu da prave missed u tako ranoj trudnoci. Javljaj se, ako ikako mogu da pomognem, ja rado hocu, makar savetodavno, ne odustaj, hrani se osmahom, budi pozitivna, rezultati ce doci, veruj mi kada se budes najmanje nadala.
Ljubimo te moj sin i ja i jako vucemo za nosic da nam sto pre user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sekundarni sterilitet
3.5.2016 23:05:19   
zece
Vociana hvala ti puno ti hvala cekam sad da mi se jave doktorica ovih dana i da mi urade histeroskopija pijem vec mikroginon

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sekundarni sterilitet
3.5.2016 23:14:59   
17 joka
Zece, kad uradis tu histeroskopiju ako ti je ostalo da odradis jos sta od analiza odradi i bice sledeci put dobro

samo da ti daju odgovarajucu terapiju u postupku

Srecnouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sekundarni sterilitet
4.5.2016 7:17:45   
vocicana
Navijamo za tebe duso, bice i beba, ne brini. Ovde ima toliko tako teskih prica, ali bice sigurn, znam koliko sam ja zelela, mogu da zamislim i tebe i sve druge koje zele bar 1000 puta vise! Zelje se ne mere, najveca je radost i sreca u zivotu dete, zato sam spremna d apricam i trlim do besvesti, izraz je jako popularan kod nas u kraju, da dajem nadu i sirim pozitivnu energiju, glavu goreeeee!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sekundarni sterilitet
4.5.2016 16:25:55   
zece
Cure puno vam hvala dr se vratila od odmor sad cekam da mi se jave kad ce da bude histeroskopija bice operativna tako je rekla videt cu ovih dana dali kod mm je ispitana aglutinacija posto on ima vise spermogrami uradzeno

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sekundarni sterilitet
3.6.2016 21:03:30   
zece
Zavrsila je histeroskopija sad me ceka mr na hipofizi jer sam imala visok prl i tsh iako pijem bromergon i eutirox na uz stitasta zlezda nije u redu tako je rekao dr i moram da uradim jos jedna mr jer kao sto mi je rekao dr kad se stitasta zlezda smanjuje hipofiza se siri zacula sam i posle uz kako jedna lekarka kaze kako da joj kazemo da ima tumor hipofizi dr je samo rekao samo cuti to nije tvoja posla jer on nije moj dr samo sam bila onako na kontroli

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sekundarni sterilitet
5.6.2016 16:10:24   
17 joka
Zece, koliki su ti prolaktin i TSH?

nemoj se sekirati da ce biti nesto strasno bice sve ok

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Click Here