|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sonoma dijeta
23.7.2014 9:44:24   
Lu

IZVORNA PORUKA: Nada RR


Da, moji jedu lubenicu , ja gledam .user posted image Izdrzala sam. user posted image

A zašto lubenica nije dobra, ima svega 30-ak kalorija?
Nisam čitala temu pa ne zamjerite.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Sonoma dijeta
23.7.2014 10:26:56   
Dada81

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja bi bila na bilo kojoj dijeti kad bi mi neko svaki put pripremao obroke, kad treba sama da razmisljam i da smisljam neku prihvatljivu kombinaciju prodje me zeljauser posted image
a bas sam se usvinjila, do nove godine moram da smrsam 5 kila, ajedem kao na takmicenju, ja ne znam sta mi je vise, poslednjih mesec dana bas preterujemuser posted image

E,ovo mi je kao kod Isidore i meni sada.Ne mogu jos da raskrstim sa sobom,ali ovo je stvarno ok jer se samo trazi da jedes zdravo uz minimalno odricanja. I ja imam sada8 kg viska,iz principa nisam htela sebi kupovati novu gardarobu(doduse,morala jedne farmerke,i dve majice posle porodjaja,sta bih oblacilauser posted image ) i ostace na tome.Ne zelim izgubiti mleko,a sto rece Isi,kada bi mi neko spremao kao u bolnici(mogu reci da je nama porodiljama bila lepa hrana)meni je prijala.Uvek neke corbice za rucak,govedine parce kao ispod peke/saca,ali sebi to ne pravim.Cokoladu nisam mogla u trudnoci,ostajao mi neki ruzan ukus posle nje,niko mi nije verovao.Zato sada sve nadoknadjujemuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Sonoma dijeta
23.7.2014 10:36:13   
Dada81
Lu,citala sam ja ,na prvoj strani,cini mi se. Nekih 10 dana se odrices totalno slatkisa,slatkog uopste,sokova,belog brasna ali i voca ,jer vocni seceri usporavaju ucinkovitost smanjenja kg. A,posle tih 10 dana,dosta toga se sme jesti,sem belog brasna i secera naravno,ali treba jesti svo voce i vec tada se organizam malo privikao bez slatkisa ,pa voce super dodje.user posted image I pisale su fine receptice i ideje,jer malo teze ide to odricanje,na pocetku,naravno. Ja se jos odlucujem,dok to ''svarim''sa sobom,tek sam procitalauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Sonoma dijeta
23.7.2014 10:58:20   
NIID
10 dana nije mnogo, brzo prodze, samo malo jaca psihicka priprema i krenes...

Ja sam htela pitati ako neko zna, od semenke jeli dozvoljeno leneno seme, susam i suncokret (nepecen i bez soli)
Ja sam ove sastojke stavjala u mleko i ovesne pahuljice pa ne znam dali mogu sada da ih opet koristim. Obicno stavim po jednoj kafenoj lazici

Da ne zaboravim na tezinu - ovo jutro 65.8

_____________________________

Moja prva sreca 09.01.2008
Moja druga sreca 23.02.2014

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Sonoma dijeta
24.7.2014 9:42:52   
NadaR
Dan 10 user posted image

Ajajajaj .. Nisam zabrljala user posted image

Minus 3 kg . Nije puno otislo ali se itekako primijete na nogama I na stomaku . Mislim da je vise rijec o centrimetrima . To mi vise znaci.
Pocela sam one izazov cucnjeve . Boli me svaka koska ali ne odustajem . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Sonoma dijeta
24.7.2014 13:06:18   
Dada81
user posted image user posted image za vas ,super,dajete moral da pocnem. I mene je bas interesovalo to za semeenke,bundevine obozavam,pa bar bih malo eto volela po nekad..kad se odlucimuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Sonoma dijeta
24.7.2014 16:01:52   
branki*

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Dan 10 user posted image

Ajajajaj .. Nisam zabrljala user posted image

Minus 3 kg . Nije puno otislo ali se itekako primijete na nogama I na stomaku . Mislim da je vise rijec o centrimetrima . To mi vise znaci.
Pocela sam one izazov cucnjeve . Boli me svaka koska ali ne odustajem . user posted image

bravo,nadouser posted image
devojke,istrajteuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Sonoma dijeta
25.7.2014 8:55:24   
NadaR
Prvi dan druge faze! user posted image

Ne znam sta bih prije user posted image


Dadooooo , pridruzi se. Ljepse je I lakse u drustvu . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Sonoma dijeta
27.7.2014 14:58:00   
NIID
Evo ja nisam imala vremena da pisem ali nikako nisam odustala...sada je i lakse jer se moze jesti voce. Posto moja porcija je malo veca ja jedem samo jednom voce - ne dva puta kako treba.
A pocela sam vezbati i Tae Bo kao neka luda kod kuce :) pustim na kompjuter i skacem ...

_____________________________

Moja prva sreca 09.01.2008
Moja druga sreca 23.02.2014

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Sonoma dijeta
27.7.2014 23:14:29   
NadaR
Samo naprijed NIId. I ja sama vjezbam. Milos mi pravi drustvo . Radim cucnjeve I uz to Jillian vjezbice. Mazuckam se kremicama za zatezane I ide polako.
Sad vise nemam osjecaj da sam na dijeti. Slatkise I tijesto svakako ne jedem. Pojedem jabuku ili lubenicu I dosta mi .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Sonoma dijeta
27.7.2014 23:30:24   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Prvi dan druge faze! user posted image

Ne znam sta bih prije user posted image


Dadooooo , pridruzi se. Ljepse je I lakse u drustvu . user posted image


Hvala Nado na podrsci,jos nisam pocela,nikada nisam bila ovako neodlucnauser posted image da li mi je sada pms ili sta mi je,pojma nemam.Ovo stvarno nema razloga da se odlaze,kada nije tipicna dijete,nego se trazi stvarno da se hranis zdravo.
Nado, devojke ,samo takouser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Sonoma dijeta
29.7.2014 23:37:45   
NIID
Jako sretna....jedem lubenicu svaki dan, uspesno jos izbegavam slatkise..i naravno kg idu dole.
Uz vezbe koje pravim i ogromnu kolicinu tecnosti koju pijem osecam se odlicno :)

_____________________________

Moja prva sreca 09.01.2008
Moja druga sreca 23.02.2014

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Sonoma dijeta
31.7.2014 11:13:12   
NIID
Kako sam pocela imam ujutru oves uvece pcenku (kokice) i rucak vareno belo pilesko meso.
Ujutru uz pahuljice redovno stavljam i ostale semenke za koje jos ne znam dali su dozvoljene (lan, susam, semenke od bundeva i suncokret) Ovih dana jer stavljam i pomalo brusnice...Dobijem tako sladak mix koji ne samo sto me drzi situ vec i mi aktivira metabolizam...

_____________________________

Moja prva sreca 09.01.2008
Moja druga sreca 23.02.2014

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Sonoma dijeta
12.8.2014 16:01:30   
NIID
Nisam pisala koji dan ali nisam bas sledila uputstva dijete...napravila sam koji iskljucak, sada do odmora cu da vodim racuna i drzati se koliko mogu jer na odmoru tesko da pratim dijetu.
Nado ti kako napredujes, vidim da i tebe nema vec neko vreme :)

_____________________________

Moja prva sreca 09.01.2008
Moja druga sreca 23.02.2014

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Sonoma dijeta
12.8.2014 21:57:39   
Dada81
Svaka cast NIID ,ja jos ne poceh,uvek ono-sutra cu -najveca greskai nema opravdanja.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Sonoma dijeta
20.2.2015 17:14:29   
pufnica55
Pozdrav svima!Cestitam zenicama koje su istrajale,nadam se da cu i ja user posted image Juce uspesno izdrzala prvi dan,guram dalje user posted image
Nedavno sam nasla ovaj portal,uputila se u dijetu i krenula.Porodila sam se pre 8 meseci i nikako da skinem kilazu.Probala sam vise dijeta ali bezuspesno,ili su mnogo zahtevne ili ja nisam disciplinovana ....
Sonoma mi deluje kao bas zdrav nacin ishrane uz mnogo mogucnosti kombinovanja.Ima li jos nekog ko je na rezimu Sonome da razmenjujemo iskustva,lakse je u drustvu? user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 266
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here