|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sonoma dijeta
6.3.2014 7:13:33   
mama micki
Mtajcice83 vidim da si čitala celu temu. Iskreno dijeta je odlična. Zapravo, samo prvih deset dana je dijeta, posle je to zdrava ishrana.
U prvih deset dana je jako bitno da ne jedeš nedozvoljene namirnice, a posebno slatkiše, veruj mi sve se može. Nije tema ali daću ti jedan primer, nisam mogla bez slatkiša, ustvari nisam htela. Nakon prvog porođaja dobijem post porođajni dijabetes pa da vidiš kako sam onda mogla bez slatkiša, belog hleba i grickalica skoro 2 godine. Ishrana mi je bila baš ovakva, ali bez ovih prvih deset dana i za godinu dana sam izgubila 25 kg, čini mi se. Nisam nikad bila gladna, i odlično sam se osećala.
Probaj i videćeš. Sada sam opet ogromna i iskreno se nadam da ću opet uspeti!
Pišemo ovde sve pa ako budeš želela još nešto da pitaš tu smo...
Ako baš ne možeš bez slatkog, možeš sebi za večeru na primer, skuvati sutlijaš od integralnog pirinča, ali onog žutog, očišćenog, sa zaslađivačem.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Sonoma dijeta
6.3.2014 7:40:27   
NadaR
Tajcice,bitno je da se samo tri dana disciplinujes oko slatkisa I uspjela si. Možes onda koliko god treba. Meni je ova dijeta odlicna.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Sonoma dijeta
6.3.2014 20:47:04   
mtajcica83
Zene, hvala na podrsci.Pocela danas!!!! Doduse slatko sam pojela samo 2 keksa Welness..Mada eto ja se nadam da cu uspjeti da se drzim podalje od slatkog!!!user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Sonoma dijeta
6.3.2014 21:28:57   
minnica
Ja sam danas pravila super ručkić. Izdinstala na malo maslinovog ulja pileće belo, praziluk i tikvicu, a začinila senfom, karijem, solju i biberom. Uz to sam ručkala zelenu salatu. Ostalo mi taman i za sutra. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Sonoma dijeta
7.3.2014 7:21:59   
mama micki
Ja juče za ručak jela salatu od tune, kupila onu tunu u salamuri, iseckala mladi luk, zelenu salatu, pola šargarepe malo senfa i limuna i bilo super. Danas ću integralni rižoto sa pečurkama i neku salaticu.
Juče sam mojima pravila kiflice i odolela sam iskušenju, nisam pojela nijednuuser posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Sonoma dijeta
7.3.2014 7:46:00   
adulence
Dobro jutro zene ja sam od juce pocela opet sa hrono ishranom,ali posto su manje vise iste dozvoljene namirnice,samo je drugacike malo kombinovanje,svracaci da kradem ideje...ljubim vas sve i da do leta budemo pic....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Sonoma dijeta
10.3.2014 22:35:11   
mtajcica83
zene, evo ja vec nekoliko dana drzim dijetu..Nisam se mjerila ali mislim da sam vec skinula bar 1 kg.
Ali non stop mislim kad cu sto da pojedem, haos.I maloprije dok sam bla na temi Dijetalni meni isla mi je voda na usta user posted image .
Za sad mi prija ova dijeta, nadam se da cu istrajati.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Sonoma dijeta
11.3.2014 7:48:34   
mama micki
Ja se merila malopre, posle osam dana -2,5 kg, nije nešto, ali dobro.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Sonoma dijeta
10.7.2014 7:57:13   
NIID
Zdravo cure, evo da se prikljucim i ja ovom timu. Od danas pocinjem sa ovom dijetu i nadam se da cu imati uspeha. S obzirom da dijeta izobiluje zdravim namirnicama a i kako sam citala u svih clanaka pretpostavljam da nece imati negativan uticaj na mleka (Moj mali je 4 meseci i je na ekskluzivno dojenje). Ja zelim da skinem 10 kg do sredini avgusta :) Previse ambiciozno ali videcemo.
Danas za dorucak sam isplanirala salatu od paradajz, papriku i krastavac sa malo integralnog leba i malo sira.
Nazalost nemam mladi sir, pa cu koristiti tvrdi - prvi obrok i vec malo zabusavam user posted image
Srecno svima pa citkamo se

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Sonoma dijeta
11.7.2014 14:30:10   
NIID
Izgleda niko vise ne prati ovu dijetu :) ja cu svakako pisati sta se desava kod mene tako znacu dokle sam stigla :)
Znaci jucerasnji prvi dan je bio totalni promasaj...nisam imala maslinovo maslo pa sam koristila suncokretovo.
Onad na rucak su bile punjene tikvice sa meso i BELI oriz i tu sam zeznula dijetu
i kad sam vec tu i tamo pogresila ispila sam i casu domaci sok od kajsije :)
Na kraju sam odlucila da mi taj dan bude priprema za prvi dan i evo me danas

za dorucak paradajz, paprika i krastavac sa maslinovom maslo.
Rucak pasulj sa paradajz.
Do sad izmedzu dva obroka nisam nista jela.
Najvaznije juce sam bila 69.00 a danas 68.1

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Sonoma dijeta
12.7.2014 10:21:30   
NIID
i tako juce posle rucka nisam nista jela. Oko 19.00 sam osetila glad pa sam kupila bademe i pojela dva grsta. Malo vise nego dozvoljeno u dijeti ali nisam imala drugu veceru.

Danas sam se izmerila 67.8 kg
Dobro ide :)
Danas dorucak dva kuhana jaja sa vec poznatom salatom.
Za rucak planiram tunu sa integralnim hlebom i malo luka.

Mozda i malo vezbe ce doci dobro ali pored setanja sa malog koji je strogo u ruke i psiho-fizicki napor oko velikog sina nekako sam premorena za vezbe...

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Sonoma dijeta
12.7.2014 10:33:59   
adulence
Samo polako,vidis vec rezultate...pisi ti stalno sigurno ce nekome znaciti...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Sonoma dijeta
15.7.2014 12:29:52   
NadaR
Dobrodosla NIID user posted image

Evo I mene . Dan no1 user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Sonoma dijeta
16.7.2014 12:09:39   
NIID
Evo me sad...nisam stigla pisati koji dan ali evo merke imam:
13.07 - 67.3
14.07 - 67.7
15.07 - 67.2
16.07 - 67.0

U nedelju uvece sam kasno jela pilece meso sa pecurkama przeno na suncokretovo ulje i zato mislim da su kg isli malo nagore.
Ali brzo smo se vratili nazad.
Moram da pisem da jedem od rucak koji sprema moja svekrva pa tako unosim i malo soli i malo suncokretovo maslo. Ali dobro se osecam, kilogrami ne padaju kako prvi i drugi dan ali ipak mislim da supre mi ide.

Danas: socivo uz salatu i parce crnog hleba.
Najverojatno to sto je bilo za dorucak bice i za rucak...veceru neki badem ili salatu od krastavca.

U odredenim periodima dana osecam veliki glad, nekako uspem da se iskontrolisem.
Blago mi se ne jede ali mislim da pad secera ima utisak na moje nerve. Veoma sam razdrazljiva, stalno nervozna. Strpljenje nula. A i pojavile su mi se neke modrice po noge, nisu bolne...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Sonoma dijeta
16.7.2014 20:44:03   
NadaR
Evo I mene , dan drugi user posted image

Za sad bez problema .

Sinoc sam bila nervoznaa I gladna jer sam bila budna do 2 h. Veceras idem u krevet u 22 prije nego ponovo ogladnim.

NIId , kako ti se da stalno mjeriti ? Ja ne planiram uopste do kraja prve faze. TTo je varljivo .

Danas dorucak - parce int. hljeba , jedan paradajz , komadic sira I jedno kuvano jaje . Za rucak Bijelo pilece meso , 2 paradajza I jedno parce integralnog hljeba.
Vecera kupus salata . Popila 4 l vode I dvije kafe gorke user posted image

Ne mogu naci zeleni caj . SSutra cu ga kupiti pa cu I njega malo pijuckati . Nakanjujem se u setnju ili trcanje . Moram prvo istusirati M pa cu se natjerati kako god znam. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Sonoma dijeta
17.7.2014 18:57:52   
NIID
O Nado, merim se jer kad vidim da kg idu nadole dobijem snagu i vecu volju produziti.
Mada danas sam se izmerila 67.8 i nista mi nije jasno?!?!
Ili se pravim da mi nije jasno....grasak i socivo koje sam imala za rucak proslih dva dana su bile sa sunokretovim uljem i zaprska sa belo brasno.
A nisam bila ni fizicki aktivna prosla dva dana.

Kad vidim kako sam pocela i kako teram nije da sam bas disciplinrana. Ali trudim se :)

Evo danas za dorucak solja nemasnog mleka i ovesne pahuljce.
Rucak: tuna sa beli luk, 2 komada integralnog hleba i salatu.
Sada sam pojela 11 badema i idem u setnju. Za veceru planiram jedan krastavac i onda u krevet.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Sonoma dijeta
17.7.2014 22:41:40   
NIID
Bila i setnja i to dobra dva sata sa bebom u rukama...
A bila i vecera salata: paradajz, krastavac i paprika sa maslinovim uljem i parce sira
Videcemo sta ce da kaze vaga ujutro :)

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Sonoma dijeta
18.7.2014 11:53:27   
NIID
Evo me u fazi odmora :)
Jutros sam ze imerila opet 67.2 :(

Kako dani prolaze samo se vrtim oko 67.5 ali necu da odustanem.

Dorucak: 2 komada integralnog hleba, 2 paradajza i 2 komada pilece file.

Rucak: vareno pilesko meso a jos razmisljam oko salate
i veceru jos nisam izmislila

Sa bebom od 4 meseci i veliki sin od 6 godina ja nemam vremena da kuvam ko zna sta...


(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Sonoma dijeta
19.7.2014 15:16:39   
NIID
Eto sa ruckom jucer je blo malo krastavca i paprike, onako sveze bez soli i masnoce.
Vecera prezeno jaje na maslinovom ulju i paradajz.

Danas sam pocela opet sa 67.2 kg ?!?!?!?!

Dorucak i rucak isto kao jucer. Mislim da cemo tako i za veceru :)

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Sonoma dijeta
19.7.2014 16:41:50   
NIID
Zaboravila sam napomenuti da od danas pijem i voda sa limun i djumbir...Do sada skoro 2 litre sam popila.

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Sonoma dijeta
20.7.2014 15:01:52   
NadaR
Dan sesti . user posted image

Ide, ide ...user posted image Nisam se vagala ali stomak je bas splasnuo . Skoro pa ravan skroz. user posted image

Vrlo malo jedem . Vruce je pa samo pijem vodu .

Da, moji jedu lubenicu , ja gledam .user posted image Izdrzala sam. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Sonoma dijeta
21.7.2014 8:23:27   
NIID
kod mene je 10 dan...ja kao i uvek prvo sto uradim je da stanem na vagu - i ovog jutra konacno 66.4 :)
Sa svim iskljucocima koji sam imala 3 kg je sasvim ok...


_____________________________

Moja prva sreca 09.01.2008
Moja druga sreca 23.02.2014

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Sonoma dijeta
21.7.2014 9:13:08   
minnica
Žene, samo napred! Ja nisam vratila kg koje sam izgubila uz ovaj režim. Variram za kilu gore dole, ali to je uglavnom tečnost.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu NIID)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Sonoma dijeta
22.7.2014 12:23:02   
NadaR
Dan 8 user posted image

Sve ok. Stomak mi je bas splasnuo . Nisam se jos vagala . Moja vaga nije ok pa cu svratiti koji dan do apoteke .

Jos dva dana pa pijem jogurt I jedem jabukeee user posted image I lubeniceeee user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Sonoma dijeta
22.7.2014 15:00:00   
NIID
Hvala Minnice na podrsci.
Kod mene je danas prvi dan sa druge faze.
Jutros sam se izmerila 65.6 - sreci nema kraj :)

I tako sam pocela sa voce i to sa lubenicom. Nado izgelda i ti kao i ja uzivas u lubenici...


_____________________________

Moja prva sreca 09.01.2008
Moja druga sreca 23.02.2014

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here