|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sonoma dijeta
16.12.2013 11:08:12   
NadaR
Ja sinoc jedva prezivjeh. user posted image

Ne sjecam se da sam ikad imala takvu krizu .

Ne ponovilo se user posted image

Danas novi dan user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Sonoma dijeta
16.12.2013 20:44:44   
minnica
Danas sam ceo dan pravila kolače, a nisam ništa probala. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Sonoma dijeta
17.12.2013 14:24:00   
ivaMark
Minni, svaka ti caaaaast user posted image
Meni je danas peti dan i vaga pokazuje 2kg manje, drago mi je da se nesto desava iako se bas ne pridrzavam svega striktno user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Sonoma dijeta
17.12.2013 14:32:07   
NadaR
Jeeej user posted image

I meni za sad ok . U nedelju je bilo uzasno ali prezivjeh user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Sonoma dijeta
17.12.2013 20:05:51   
adulence
Gresila sam priznajem ali se trudim da budem umerena...evo jedne fine vecerice,grilovane pecurke i grilovana piletina,svez praziluk i masline sve iseckano kao salaticca ...mljac

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Sonoma dijeta
18.12.2013 21:04:36   
adulence
Hej zene kakve ste?ja sam malopre obavila vecericu i bila je mljac,kajgana od belanaca sa zelenom paprikom i mladm lukom,zelena salatica i 3lista curecih prsa...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Sonoma dijeta
22.12.2013 10:35:53   
ivaMark
Dan 10. i -4kg... ja zadovoljna. Osecam kao da imam 10kg manje koliko sam laksa sama sebi. Nastavljam dalje.
Dan-dva u pocetku mi jeste malo bilo tesko, osecala sam glad... kasnije je mnogo lakse, a kada vaga pokaze prvi minus: e, onda se dobije volja.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Sonoma dijeta
22.12.2013 12:25:47   
minnica
user posted image za rezultat! Ja sam opet krenula od početka jer sam 3-4 dana jela sve i svašta. Nadam se da ću izdržati do Nove godine, pa ću opet malo da odmorim do posle Božića. Valjda ću nekad doći do tog trećeg talasa. user posted image

< Poruku je uredio minnica -- 22.12.2013 12:26:48 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Sonoma dijeta
28.12.2013 19:20:03   
NadaR
Gdje ste dugarice?!

Kako ide?

Ja sam tu , ne odstupam , ponekad nesto zgrijesim ali nista strasno . Za sad -5 . Super se osjecam I uopste nemam onaj osjecaj da sam na dijeti . Uz ovu dijetu sam nam polako svima promijenila nacin ishrane . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Sonoma dijeta
28.12.2013 19:25:33   
minnica
Bravo, Nado! user posted image Ja sam sad dva dana jela neke gluposti, ali i ja se trudim da ne zastranim skroz. Još sam na -8. user posted image Posle Božića ću da se obračunam sa preostalim kilogramima.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 0:32:42   
viktori
Ja sam iz dijete skocila na ooobilnu klopu i zeludac mi se priznajem bunio kao nikad. Vracam se za par dana pa se pisemo. Bravo zene za kg bas ste istrajne svaka cast.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 7:33:31   
adulence
Jao zene gresila sam alibkada stave ciniju sa ruskom salatom ja ne mogu da joj odolim,ali moram vam priznati da jedva cekam da redukujem iahranu koliko god da volim sve da jeddem,ne osecam se lepo kad jedem ,kaobkamenje da imam u stomaku...tako da jedva cekam da se vratim na staro...ono sto je dobro kg i dalje u minusu ne penju se...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 9:41:25   
NadaR
Adulence , isti slucaj! Stvarno osjecaj kao da je kamenje u stomaku .

Nego , sad nema smisla . Hajde da pocnemo 9. ili 10. opet ??



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 11:50:54   
madamme
E, pa evo mog slucaja. Drzala sam Sonomu 6 dana i za to vreme sam se lose osecala jer sam imala bol u kicmi koji sam sad sanirala. Naravno, nisam izgubila ni 100 grama od mojih 90 kila! user posted image
To je bilo sredinom decembra, posle toga sam jela normalno, bez slatkisa.
Danas sam krenula ponovo, ali sam ukljucila i fizicku aktivnost.
Sta rekoste, moze da se jede iz Maksija beskvasni hleb?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 12:06:58   
minnica
Hleb treba da je od celog zrna, izaberi koji ti se sviđa. Ja sam od juče ponovo na Sonomi jer sam jako loše podnela novogodišnje jedenje svega i svačega. Imala sam gorušicu, zatvor, težinu u stomaku. user posted image Za Božić ću verovatno jesti nešto što ne treba, ali ću posle prvi krug da krenem ponovo.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 13:07:15   
madamme
lako bih se motivisala da vidim rezultat, makar dva kg user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 19:13:10   
ivaMark
Poznat mi je osecaj kamenja u stomaku user posted image
kod mene je ovakva situacija: ne jedem belo brasno, masno i slatko i dalje, nisam vise na strogom rezimu i ljudiiii, ja imam samo 3kg manje nego na pocetku user posted image
Nastavljam ovako, pa videcu... samo da se ne ugojim preterano, jer sada startujem sa 10kg vise nego u prosloj trudnoci user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 20:27:55   
adulence
Nado ja sam za ,zajedno u nove ratne pobede...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 20:34:15   
minnica
Danas sam aspremala ove makarone za ručak. Super su! I ćera ih je jela sa uživanjem.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 20:39:55   
adulence
Gde si ih kupila minnice?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Sonoma dijeta
4.1.2014 21:01:01   
minnica
U Rodi. Ima nekoliko vrsta.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Sonoma dijeta
13.1.2014 13:04:22   
midzeri
Devojke da li bih u orvih 10 dana smela da pijem nes kafu i limunadu sa steviom zasladjeno.šta se dešava sa graškom,boranijom i kiselim mlekom?

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Sonoma dijeta
13.1.2014 13:14:35   
mama micki
Midzeri, kafa isključivo turska, nikako nes niti bilo koja druga. Limunada sme bez šećera ili sa zaslađivačem i to 1-2 tabletice.Što se tiče kiselog mleka sme u trećoj fazi, u drugoj može jogurt sa malim procentom masti i to jedna šolja dnevno. Grašak može ali samo u malim količinama, a boranija, kao i pasulj, sme od prve faze. Pozdrav i srećno! I ja se vraćam uskoro na ovu temui.user posted image

(odgovor članu midzeri)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Sonoma dijeta
13.1.2014 14:50:35   
midzeri
hvala mama micki,bas si mi puno pojasnila.super za boraniju.mislim da je stevia zdravija od zasladjivača.ali zašto ne bi smela nes kafa.to je kafa,mleko je dozvoljene od prve faze zar ne?

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Sonoma dijeta
13.1.2014 16:31:32   
Zemunka85
Ja bih taaaako drzala dijetuuu, MORAM da se stesem do leta. Ali imam tri problema, prvi - ne mou bez tone slatkog, ne mogu. Ja sam jbni ovisnik koji se davi u slatkom. Probala sam i ne vredi, tresem se. Drugo - nisam karakter generalno po pitanju hrane i trece (najvci problem) mm koji konstantno forsira da jedemo zajedno i taaako me nervira. A on samo zdere spagete, pice, koka kolu .. grrrrrr ... kada dodje leto, ubicu se! Svaka vam cast, zene!

(odgovor članu midzeri)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here