|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok j...
16.9.2009 15:08:43   
eugenija
Da li vam se dešavalo da je u vašoj kući gužva, a da vi odlazite na neko tiho mestašce, tipa wc-a, jer ne možete izdržati dok

a) deca ne zaspu ili
b) drugi ukućani ne zaspu (odu, prošetaju, nestanu) ili
c) gosti ne odu

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
16.9.2009 15:14:03   
vodolija 82
Eugi,odakle inspiracija za ove temeuser posted image user posted image user posted image Sto se tice mene,meni ti je stalno tihi sex,jer zivim u zajednici,s,jedne strane sobe su mi svekar i svekrva,a sa druge baba...U pocetku mi je to smetalo,sada vise ne,bas me briga i ne biram trenutak,nego kad hocu ja sa mm u sobu i kraj....a vise dosta ko ce cuti i sta ce cuti,boli me uvouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
16.9.2009 15:16:16   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neka pate jer ne mogu i oni user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Eugi,odakle inspiracija za ove temeuser posted image user posted image user posted image Sto se tice mene,meni ti je stalno tihi sex,jer zivim u zajednici,s,jedne strane sobe su mi svekar i svekrva,a sa druge baba...U pocetku mi je to smetalo,sada vise ne,bas me briga i ne biram trenutak,nego kad hocu ja sa mm u sobu i kraj....a vise dosta ko ce cuti i sta ce cuti,boli me uvouser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
16.9.2009 15:50:59   
vodolija 82
stvarno sam pazila do jednog odredjenog trenutka,a onda....jednu noc sigurno prvu noc posle dve god,braka,da su mogli da me cuju,ebiga otelo seuser posted image iiiii sutradan,dodje drug mm,a moj svekar mu se predamnom zali kako je stanar(jer imamo na spratu dva stanara)priveo neku i kako je jecala,a ja se tu samo nasmijem i pomislim u sebi,e sad ces da vidis,posto si tako dvolican,pa neces u oci da mi kazes,nego okolisas,otada svaku noc sam bas,bas glasna,a sve samo da me cuje,e ko te ebe.... razumem da nije mozda meni mogao reci,ali mogao je mmuser posted image user posted image uh kako bih mu se ovako u lice isplazilauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
17.9.2009 8:56:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

,otada svaku noc sam bas,bas glasna,a sve samo da me cuje,e ko te ebe....


user posted image user posted image user posted image user posted image Joj šta ću s tobom, hahahahauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
17.9.2009 9:41:41   
eugenija
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Eugi,odakle inspiracija za ove temeuser posted image user posted image user posted image  


Pa konkretno za ovu, preksinoć su mi komšije bile izuzetno glasne...

A za ovu sa ejakulacijom, žalio mi se frend kako rano svrši, jer se "prepali"...


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
17.9.2009 9:43:47   
afrodita
seks? sta je to?user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
17.9.2009 9:46:20   
eugenija
IZVORNA PORUKA: afrodita

seks? sta je to?user posted image


Šta je reći Afro?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
17.9.2009 9:52:01   
afrodita
Ma vi se samo seksate bem mu misauser posted image
3xna danuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
17.9.2009 23:55:41   
Lu
IZVORNA PORUKA: afrodita

seks? sta je to?user posted image

E baš takouser posted image
Tišina mi je stalno u kući a nigdje sexauser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
5.10.2009 21:08:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
7.1.2010 22:27:23   
Anoniman
zamalo nam ne ulete svakrva  juče... user posted image nemamo ključ od spavaće sobe... žena obično kuca ali je kontala aj valjda ne rade ništa na Badnje veče  user posted image user posted image user posted image ..sreća pa ovaj moj stavio  fotelju do vrata ...user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
7.1.2010 22:32:08   
indy_25
Ja to ne mogu nikako da izvedem zato sto ispustam raznorazne zvukove i tada mi je najljepse bas se nekako uzivim i na sedmom sam nebu a kad bi morala da sutim i da se necujem onda mi ne bi bilo lijepo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
7.1.2010 22:33:07   
Zoka81
Meni nema ko da uleti, mi smo sami, nigde nikog i kad imamo nekog na spavanje moj vec kuka i ne moze da izdrzi jel ja onda necu da se sexsam. Joj muke zive sa njim svaki dan bi, ja mislila aj kad budem trudna ostavice me na miru al nista, sad je jos gori. Sad u martu mi dolaze mama i tata iz Srbije na jedno 2 meseca pa cemo da vidimo, ovaj moj ce da izludi a boga mi i ja. Nisam vec 10 godina imala posetu na tako dugo. Kad covej navikne sam tesko je.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
23.2.2010 23:08:26   
Anoniman
Ima u novu Blic zenu o tome...user posted image

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
24.2.2010 8:58:55   
Anoniman
sad za viken idem kod mm, dolazi mu(nam) i mama i tata i brat.....kako ću da se suzdržim od "dranja",živa nisamuser posted image user posted image user posted image
imali smo trenutke na žurkama da odemo mrtvi pijani do wc-a pa nas posle svi odvale od za'ebancijeuser posted image user posted image user posted image
pa pipkanje ispod stola,dok plešemo i tako...mene bre to užasno pali,i baš me briga šta drugi misle,šta ću kad sam takvauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
24.2.2010 10:06:26   
Urbana
IZVORNA PORUKA: eugenija

Da li vam se dešavalo da je u vašoj kući gužva, a da vi odlazite na neko tiho mestašce, tipa wc-a, jer ne možete izdržati dok

a) deca ne zaspu ili
b) drugi ukućani ne zaspu (odu, prošetaju, nestanu) ili
c) gosti ne odu

user posted image



Pitanje 'tihi sex-kako voditi ljubav u tisini' . Uvek se moze voditi ljubav, pa i u tisini, ali pitanje bi trebalo biti ako se ne varam 'kakav je uzitak?' user posted image
A ovo 'dok su gosti prisutni' to jedino ako je u pitanju neka festa pa alkohol radi svoj posao.....inace mi nekako to smesno za ljude sa decom u slucaju sasvim obicne posete gostiju....bas bi volela cuti da li ima i takvih. Ove bez dece jos i da shvatimuser posted image

Licno meni zna biti uzbudljivo da se 'sakrijemo' od dece pa da odradimo spontano jedan brzinski kako kazu holandjani 'vluggertje' ali priznajem sve je redja pojavauser posted image a ne mora biti ni tiho, posto je decji TV pojacanuser posted image


_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
24.2.2010 10:09:00   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Urbana
a ne mora biti ni tiho, posto je decji TV pojacanuser posted image



user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
3.7.2010 23:36:19   
Novosadjanka T.


Vec 7 godina staza na ovu temu. I kad mi se otme glas, nekog probudim, tako da sam naucila da vicem, ali u sebi


Potis:  PROFESIONALAC



_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
4.7.2010 13:32:45   
buhla
IZVORNA PORUKA: Urbana

IZVORNA PORUKA: eugenija

Da li vam se dešavalo da je u vašoj kući gužva, a da vi odlazite na neko tiho mestašce, tipa wc-a, jer ne možete izdržati dok

a) deca ne zaspu ili
b) drugi ukućani ne zaspu (odu, prošetaju, nestanu) ili
c) gosti ne odu

user posted image



Pitanje 'tihi sex-kako voditi ljubav u tisini' . Uvek se moze voditi ljubav, pa i u tisini, ali pitanje bi trebalo biti ako se ne varam 'kakav je uzitak?' user posted image
A ovo 'dok su gosti prisutni' to jedino ako je u pitanju neka festa pa alkohol radi svoj posao.....inace mi nekako to smesno za ljude sa decom u slucaju sasvim obicne posete gostiju....bas bi volela cuti da li ima i takvih. Ove bez dece jos i da shvatimuser posted image

Licno meni zna biti uzbudljivo da se 'sakrijemo' od dece pa da odradimo spontano jedan brzinski kako kazu holandjani 'vluggertje' ali priznajem sve je redja pojavauser posted image a ne mora biti ni tiho, posto je decji TV pojacanuser posted image



nisam bila akter, al sam bila gost user posted image kod prijatelja koji imaju dvoje dece, plus su bila deca njihovih rodjaka i rodjaci. vratili mo se sa ade, oni tusirali decu, pa su posle ostali njih dvoje da se "istusiraju". ja sam pretpostavila sta rade, a i ona mi posle rekla sama kad je izasla. njima to bas i nije bilo neprijatno, al meni jeste! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
4.7.2010 14:21:29   
Modessty
Mi smo godinama živeli sa gospodjom mamom. I naučili da budemo tihi. Mada ona kad uveče legne možeš da je izvučeš iz kreveta i sviraš trubu pored nje ona se neće probuditi user posted image
E kad sam se te napasti konačno oslobodila bila sam trudna i bio mi zabranjen sex. Onda je došlo dete... user posted image Sad smo u fazonu "sex - šta to beše" user posted image user posted image user posted image
Nije da se nsimo seksali. Tj. probali smo dok je klinac spavao u durgoj sobi. Posle 2 min bilo je "da se nije otkrio" "kašljucnuo je, šta mu je?"....i digli smo ruke. Uostalom ko će sad da radi te glupe pokrete po ovoj vrućini

< Poruku je uredio Modessty -- 4.7.2010 14:22:20 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
6.7.2010 15:53:32   
Anitaaa
meni je to problem samo kad smo kod njegovih.Evo i posle 6 god ne mogu da se opustim,razmišljam jel zaškripeo krevet preglasno,da li nas čuju,da neće da se popnu kod nas do sobe nešto da pitaju (desilo se par puta u kritičnom momentu user posted image )....
Kad smo kod kuće nema frke...mali spava čvrsto user posted image mada uglavnom odemo u dr.sobu


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
2.1.2013 13:36:18   
gugutka

IZVORNA PORUKA: eugenija

Da li vam se dešavalo da je u vašoj kući gužva, a da vi odlazite na neko tiho mestašce, tipa wc-a, jer ne možete izdržati dok

a) deca ne zaspu ili
b) drugi ukućani ne zaspu (odu, prošetaju, nestanu) ili
c) gosti ne odu

user posted image



user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
2.1.2013 13:43:04   
vojvodjanka87
Ja nemamtaj problem a jesam bas grlata ,al sto se ora nije tesko,zrtvujem se za dobre ciljeveuser posted image

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini d...
27.1.2013 21:46:24   
nata11
Haha tek sada vidim ovu temu ovo mi je bilo potrebno oko praznika, mini prirucnik ljubavi za vreme praznicnih guzvi kada u svakoj sobi imam po 3 osobe user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here