|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.07.-14.07.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
18.8.2019 21:13:30   
Maruska15

IZVORNA PORUKA: Beca.t

Maruska ti i ja smo tu sa terminina 😀 I Bebana, nas tri, Boze zdravlja, jedna za drugom 😀 Samo jos da vidimo da li nosis decaka ili devojcice kao nas dve😉
Eto mene nije bilo iz tehnickih razloga😀😀😀
Čim stignem kući idem na 4d,prvenstveno da potvrdim da je sa bebom sve okay pošto sam paranoik, a nadam se da ću saznati i pol 😁 Mada hvalatam sebe da se bebi obraćam u muškom rodu 🤣🤣

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 126
18.8.2019 21:22:52   
Duškić
Stomaci, pozdrav za vas!
Uživajte u trudnoći.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 127
18.8.2019 22:01:22   
Beca.t

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Hvala devojke

Ja sam sad u 5tu usla, i danas ceo dan uzas mucnina... Ali kao da mi je prva trudnoca, ili sam brzo zaboravila one dve, mada deca su ceo dan sa mnom i divne su. Starija je sve radila sama cak i maloj davala vodu i papir za nos jer je videla da sam bas lose.... Juce sam im rekla bas su se obradovale, one sad hoce batu... 

Ako te neko razume, to smo mi ovde. Drz se draga, proci ce. Super da su devojcice dobre! Svaka cas_t za trecu trudnocu. 🤗
Meni pomagao caj od nane, ujutru suvo tipa grisina ili bi mi se slosilo katastrofa, u toku dana limun po malo miris ili u vodu...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 128
20.8.2019 10:33:21   
Bebana17
Evo i mene, zenice drage, vratili smo se juce kasno u Srbiju, pa sad dolazimo sebi od puta, svi smo nesto slogirani, ali srecni, jer kako kaze moja cerka: kod kuce je najlepse. 

Sad sam muza i najmladjeg sina poslala u prodavnicu, nista nemam u frizideru, osim voca sto smo doneli iz sela.Dobro nam dosla, friska trudnice! I ja sam imala problem sa mucninama, meni je pomagalo jedino to da ne dozvolim da oset_im glad, pa sam cesto jela.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 129
20.8.2019 14:25:11   
Khaleesi
Hvala drage mame...

To sad i ja radim, jedem na vreme. I nije mi toliko muka ali kad dodje sat pred rucak ja moram brze da kuvam... 🤣Juce je bilo onako danas bolje.... Kafa mi se i ne pije vise nekako mi pdbojna a pila sam po 3 4 dnevno... 🙄

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 130
20.8.2019 17:29:57   
MAGDI
Kafa mi se i ne pije vise nekako mi pdbojna a pila sam po 3 4 dnevno... 🙄
[/quote]

Pozdrav, morala sam da citiram😀 jer nisam dugo bila na forumu tj skoro 3 godine od rodjenja prvog deteta, pa se dosta promenilo i nemam pojma kako i gde da pisem😉. A i inace pronasla sam se u ovom tvom komentaru. Znala sam da sam trudna cim mi je smetala kafa, bila sam veliki ljubitelj nekako mi je to bilo nesto opusteno uz casopis ili knjigu a sada jedva popijem pola solje kafe.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 131
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:

Kuvar: aleksandrici
Idealan letnji dorucak,rucak ili vecera.

Anketa

Pre nego sto ste dobili bebu
minna

Mislili ste da ce vam kada beba dodje biti

lakse nego sto jeste (27%)

teze nego sto jeste (34%)

bas onako kako jeste (40%)

Ukupan broj glasova: 139

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here