|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
18.12.2015 23:16:47   
alex88
Laku noc Mamaj i ostale user posted image .

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 7:21:09   
popkica bebic
Dobro jutro, drage moje! Svima koji danas slave najvecu srpsku slavu, SVETOG NIKOLU, cestitam od user posted image
Ja opet probdela noc... Nema sna.... A V zapusen nos, pa nocna doza torture, ciscenja, pa vristanje... I opet sam medju prvima ustala...

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 7:40:57   
borica
Dobro jutro i od mene.Srecna slava Sv.Nikola svima koji danas slave.
Mm dosao juce popodne, do sutra. Sinoc malo sopingovali, sada ode do buvljaka a ja da vam se javim.
Danas ulazim u sesti mesec, po ciklusu.
Jole, pazi se zence, nadam se da si dobro.
Pngpme, promeni doktorku, dok nisam dosla do moje dr, a patila sam se sa teskocom ostajanja u drugom stanju, promenila sam ih nekoliko, jednostavno to oset_is i vidis, ne zelim da gubim vreme sa nekim ko se ne interesauje oko mene. Mojoj dr sadasnjoj svaka cas_t, nego uskoro ce u penzijuuser posted image .

< Poruku je uredio borica -- 19.12.2015 7:47:41 >


_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 8:43:59   
Animsaj9
Dobro jutro user posted image
Srećna Slava svima koji slave!
Ja evo čekam mamu da dodje da pijemo kafu, mm radi danas pa ću malo da se družim sa mojima, pravićemo mama i ja riblju čorbu.
Sinoć sam zaspala ne znam ni ja valjda sam se umorila od šetnje.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 8:58:24   
Mala Elena
Dzezverice, ste pristavile kafu?Takodje svima srecno slavlje! Mene opet muci glabvobolja , dosadna je neka ide dodjavola!
Cekam da mala ustane i kuvam sutlijas. Vec je stigao da pokipi user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 9:25:30   
emicaa
Jutro,ja ustala prije pola sata pa smo odmah doručkovali dok mi nije došla muka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 9:42:18   
Bibilib
Dobro jutro zene..Srecna slava svima koji danas slave ja udem na slavu kod zaove......
Inace jutros tako pado niz stepenice da ne znam gde mi jr dupe a gde glava....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 10:19:12   
vocicana
dobro jutro forumasice, lepo ste se raspisale od ranog jutra, sto volim to!
Svima zelim srecnog sv. Nikolu.
Bibi pa kako si pala? Jesi li se mnogo razbila, jao Boze.
Ljubim vas sve, pisem danas malo vise. Nadam se, nadam se da cu imati I sa kim, verovatno sve idete negde.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 10:41:16   
alex88
Dobro jutro.Srecna slava svima koji slava.O Bibi user posted image ,nadam se da nije strasno,pazite se.Kako nam je Jole?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 10:57:16   
Animsaj9
Pa šts vam je žene sa padanjem od juče, Bibi jesi dobro?

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 11:16:23   
MAMAMAJ
Dobro jutro devojke i user posted image
Nema više padanja, jeste me čule? user posted image Kako si sada? user posted image
MalaElena, kako meni sad miriše taj tvoj pokipeli sutlijaš, ali samo bih da omirišem, ne jede mi se, čudno. I mene glava bolucka, smor...
Anim, i moj danas ceo dan radi, a pada nam kiša, tako da sam okupala M, nema nam mrdanja danas, osušila sam joj kosicu, ali ipak je ne izvodim kad joj perem kosu. Sutra ćemo u skitnju, svakako.
Mi postimo danas, mada deca ne strogo.
Popkice, jesi igrala nagradnu igru za ove preparate za imunitet za Vasu?
Borice, bravo za šesti, inače po nedeljama naaajduži mesec. Poslaću ti pp.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 19.12.2015 11:19:14 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 11:23:49   
vocicana
Mrzim kada mi dodje dan da sam toliko nervozna od kako oci otvorim, naravno tudjom, ne svojom krivicom, da skupljas, skupljas, skupljas sve negative poene, ovo nece izaci na dobro. Ali nikako!
Toliko mi je film pukao da ce se tesko sastaviti ikada vise!

< Poruku je uredio vocicana -- 19.12.2015 11:25:05 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 11:28:33   
Animsaj9
vociiii duso , nemoj user posted image ...misli na bebanu, svima nam dodje zuta minuta , narocito sada kada hormoni divljaju , meni sad smeta i najmanja sitnica , ali pokusavam da se kontrolisem , ali sto kazes kad puknes kad se sve skupi uglavnom puknes na neku sitnicu, pa te svi gledajuuser posted image , ali ljjudi stvarno ne znaju kad je dosta i iskusavaju tudje strpljenje
Mam user posted image znaci danas ste kuci uzivate

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 19.12.2015 11:29:39 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 11:32:34   
MAMAMAJ
Voći moja draga, gde ja stadoh, ti nastavljaš, baš bzvz što ljudi nemaju obzira prema nama u ovom stanju i što i mi same to pripišemo svojim podivljalim hormonima, fuj.
Pomazi tu puponju, izvuci osmeh iz sebe i zgazi negativu.
Ništa nije vredno naših nerava, ni inače, kamoli sada... user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 11:40:00   
Animsaj9
znas Mam u pravu si , ja cu prvo u sebi traziti gresku , i preispitivati se sta je dovelo do neke situacije , i da li sam ja kriva, i da li mogu da promenim nesto , pa tek onda nekoga napasti , ali ljudi stvarno nemaju granice. Nekad sam toliko zaslepljena tim da nekoga ne povredim i sve na fin nacin.A nekome je bitno j da je njemu sve potaman, gaziti po nekome zarad nekog cilja, to stvarno prevazilazi sve granice.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 11:46:39   
MAMAMAJ
Baš tako, Anim. I ja to radim uvek, i nerviram i samu sebe zbog toga, jer kao. Da nemam dovoljno samopouzdanja, tako mi izgleda, pa se posle presaberem i evo, profunkcionišem. Najgore kad ti to rade ljudi koje voliš, bliski, kad te iznervira dr kao sinoć Png, pa preboliš, menjaš, a šta promeniti kad se radi o osobama s kojima si jače vezan... Budite hrabrice.
Anim, idi tamo u Položaj posteljice, molim te, vidi da li možeš da nešto uradiš za Muzičarku. user posted image ja ne umem.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 12:02:25   
vocicana
Isto! Ma ne mislim u ovakvim trenucima ni na sta I ni na koga! Totalno sam danas odlepila, kakvi hormoni, necu da predjem preko nekih stvari nikada, pa ne znam sta da se desi! Po cenu da ostanem sama! Mars u pm svi vise! Msm da titras I gledas da nisi nesto ti pogresila?! Eeeej, ali, 21- VI je vek, zasto nesto da trpis ako ne moras?
Mnogo, mnogo, mnogo sam besna!!!!

< Poruku je uredio vocicana -- 19.12.2015 12:03:21 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 12:10:30   
alex88
Polako Voci...kad te prodje bes razmisli hladne glave.I neces biti nikad sama,tu je beba seti se, i pokusaj da se smiris zbog nje user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 12:26:22   
vocicana
Odjavljujem se na neko vreme. Popizdela sam!
Budite dobro

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 12:39:13   
MAMAMAJ
Joj, Voći naša temperamentna, da brzo prođe...
Najveći zagrljaj i podrška... user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 15:34:57   
MakiJ
Dobar dan, ja juce odradila ekspertni ultrazvuk izvadila krv pa sad treba da zakazem kod geneticarke

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 16:43:51   
alex88
Super Maki,srecno

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 17:10:15   
popkica bebic
Mamike, pa sta je ovo danas, slabo se javljamo. Niko nema ni vremena, ni zivaca ili su na slavi. I ja sam kao i Vocika jako eksplozivna i temperamentna, nego sam se ovde izdala da sam popadija, pa ne bih da psujem! user posted image Inace... Zato ja i ne pisem previse aktivno... Sve me i svi me nerviraju i to ne zbog hormona. Ako Bog da, s jedne strane jedva cekam, a sa druge strahujem, treba od 4.jan.da budem kod mojih. Ludnica je i kod njih i kod svekijevaca. Ne znam ko ume vise i bolje da mi podigne pritisak. A moram tamo da cekam porodjaj jer ovde kad naveje sneg, pa kad poledi, porodila bih se ili u autu ili na nekom brdu... Uf!!!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 17:13:03   
popkica bebic
MAMAMAJ, nisam se prijavljivala za nagrade i nekako ne bih... Iskreno, ja slabo verujem da V ista moze pomoci od tih preparata. On je tvrdoglavo dete, tera po svom vec sada, cele noci ga pokrivamo, zbaci sve prekrivace sa sebe i prehladi se nocu. I plus vrtic... I puce kasljuci... Hvala sto pitas...user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
19.12.2015 17:19:12   
alex88
Joj Popkice neznam sta da ti kazem...mozda i nece biti nekog snega.Slabo se danas javljamo,mene ceo dan ubi mucninauser posted image ,sama sam,dosadno mi je,sve u svemu bezveze sam

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here