|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (05.07.-09.07.2017.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
19.8.2017 15:43:32   
MasnaMasnica
Maro super za kupovini,uzivaj! 😍
Ja sam sa garderobicom skoro zavrsila nakupovala sam svasta. Cekam jos neke stvarcice i to je to. Sada biram ogradicu,tj. izabrala ,cekam minci da mi napravi.😍

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 76
20.8.2017 10:13:16   
nikiteki
Dobro jutro trudnicice. Nema nikog jutros.......

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 77
20.8.2017 12:22:24   
emicaa RR
tomacici,vidim pisalo se juce o kandidi.Evo i za nju temica
Maslacak ovde je isto kao i kod vas,nikakvih analiza prije epi nema

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 78
21.8.2017 12:07:15   
MaRa94
Dobro jutro. Kako ste danas?
Ja sam juce.preterala sa setnjom izgleda, pa me je sinoc bas stezalo u stomaku i bio je bas tvrd stomak nisko dole. Bas neki neprijatan osecaj. Pa cu danas da odmorim lepo.
Inace da vas pitam, jel moguce da se ne razlikuju lazne kontrakcije od udaraca bebe.? Mozda je glupo pitanje ali meni je prva trudnoca i stvarno ne znam nista kako sta izgleda. Juce sam pricala sa drugaricom i rekla kako se beba bas puno mrda nisko dole, nob stop osecam i udarce i cak pomalo iskoci stomacic, ona mi kaze da su to mozda lazne kontrakcije. Ali citajuci posle na internetu vidim da se kontrakcija zadrzi vise sekunddi onako zgrceno, a meni to bude na sekundu sve. Tacno kao da bebica udara.
I onda me ona jos vise uplasila.

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 79
21.8.2017 15:47:16   
MasnaMasnica
Caosuser posted image Ja sam danas imala dan za sebe,i bebu😁 uradila baleaz bas sam zadovoljna.😍 zvanicno smo vec 2 dana u trecem tromesecju. Jos 6 dana i uz,jedva cekam.user posted image

Maro ma to je beba,nisu kontrakcije,ne brini. 😘

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 21.8.2017 15:48:47 >

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 80
21.8.2017 18:29:54   
Zemunka85
Caos i od mene.

Ja jutros isla da mi uzmu CB i VB. Ako se ne porodim u GSPu nista nisam uradila user posted image . Opet me nije pregledao, msm nije ni dosao dok sam bila tamo, kasnio je, sreli smo se na vratima, al zurila sam nazad user posted image . Boga pitaj da l sam i koliko otvorena. Valjda ce u petak na CTGu.
Ljudi moji, ja tako lagano nosim pupupu .. mogla bih ovako dokle god, bas nista ne osecam.
Jos sam prepuna obaveza, ma na pamet mi ne padne porodjaj, majke mi.
SAda sam preokupirana L rodjendanom, to organizujem i bas uzivam. Samo u petak da me ne ostavi.
Jeeedva cekam subotu, tako se radujem. A i nedelju, imamo nastup iz baleta. E onda kako hoce ...

Masnice, ti ces otprilike sva tri rodjendana u isto vreme slaviti? E to je tek show!.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:

image
jeleče
Dojim zahvaljujući Fitolatu
Imam bebu staru 11 dana i dojim je zahvaljujući Fitolatu. Još dok sam bila u porodilištu par sati nakon porođaja uzela sam prvu tabletu, kao što je navedeno na uputstvu za korišćenje. Naoružala sam se i sa flašama vode, mleka, jogurta, pivskog kvasa, čitajući po forumima šta je dojiljama najviše pomoglo.Tako da je prvo krenuo kolostrum, a zatim i mleko. Imam i dete od 3 god. ali nju nisam dojila jer nisam imala dovoljno mleka, a za Fitolat tada nisam znala. Sada rešena da dojim svoju drugu bebu, uz pomoć ovih tableta doživljavam potpuno drugačiji osećaj mame-neponovljiv i jedinstven. Hvala vam od srca.  Više >>
image

Anketa

molim za malu pomoc :)
beba13

http://liberoarcai.liberoklub.hu/kepek/?pid=2010010919 MOLIM VAS LEPO KLIKNITE NA OVAJ LINK PA NA "SZAVAZOK" ISPOD SLIKE.......GLASAJTE ZA MOJU BEBU :) :) :) UNAPRED HVALA SVIMA!!!!!!!!!

DA (44%)

NE (29%)

.................... (27%)

Ukupan broj glasova: 79

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here