|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 18:21:44   
bubulence
mi smo jos napolju, Ema ne planira da udje unutra. ali neka, lepo je vreme.
sanjalice i srculence pa sasvim je normalno da stalno osluskujete telo, i da se brinete, prva je trudnoca i kod obe dugo cekana... bilo bi cudno da ste previse hladne i da vas nista ne zanima.
sanjchezee evo i ovde se izvinjavam, nisam videla da si napisala da ste se odlucili za Elenu...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 18:35:14   
dushica mala
zdravo, da se i ja javim. u 38. sam nedelji druge trudnoce i brojim sitno. pozdrav svim trudnicama user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 18:41:26   
wivern
Bubi uzivajte u ovom divnom vremenu dok traje.
Dusice mala dobro nam dosla user posted image , mada ces ti brzo u one druge teme za mame user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dushica mala)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 18:54:24   
Sanjchezze
Bubi onda i ja ovde da ti napisem da nisam mislila na tebe i da se nisam uvredila onim sto si napisala, daleko od toga. Nema potrebe za izvinjenjem user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 19:00:21   
dushica mala
hvala wivern na dobrodoslici user posted image , nadam se da ce izdrzati bar jos nedelju dana :)

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 19:08:52   
bubulence
dushice dobro dosla!
sanjci dobro je ako se ne ljutis jer stvarno nisam mislila nista lose...
evo utrerala sam dete u kucu, mislim da ce se komirati pre nego sto je okupam...

(odgovor članu dushica mala)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 19:20:58   
Sanjchezze
Dushice dobrodoslauser posted image
Bubi nisi ti rekla nista zbog cega bih se ja uvredila ili ne daj Boze naljutila, nisam ja ljuta ni na koga nego me danas drmaju ovi trudnicki hormoncici pa skacem na sve. Opusteno draga user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 19:22:49   
Sanjalica1980
Wiv ako budes cekala Von ,ko zna kada ces se poroditi user posted image

Jovani je izgleda lepo u tibi?

Srculence, evo danas je dan kada nista nisam osetila. I tako u krug user posted image
Sto kaze Wiv uskoro cemo kukati kada krenu da nas biju user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 19:32:39   
wivern
Sanjalice prvo se nerviras jer ne osecas pokrete, onda se nerviras sto ih ne osecas stalno, i na kraju te toliko izlupaju ujutru, uvece, u toku spavanja da pozelis barem malo vremena bez udaranja. :)
Tako sam i ja mislila ..ma samo nek me udara da znam da je tu., a sad mi ponekad i suze krenu od muke user posted image Pogotovo kad drljaju po grlicu uzas koliko je neprijatno, kao da kopa izlaz napolje user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 19:42:52   
serpica
Devojke sta se radi? Ja sam ceo dan bila sa decom u setnju,sad smo usli u kucu,da spremam veceru i da ih smestam u krevet,a onda cu i ja da se bacim u horizontalu. Dusice dobrodosla....
Jos dva dana do mog uz-a user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 20:09:07   
wivern
Serpi i do mog prvog ctg-a user posted image , jupi za nas user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 20:15:54   
micamica
Pozdrav svima,ja ulazim u 19. nedelju user posted image user posted image osetila sam beba da me gura sa leve strane,ali to nije jako bilo,jedan dan je to bilo,drugi nista,juce opet me gura user posted image jel to normalno?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 20:31:09   
wivern
Mico dobro nam dosla user posted image . Ja se vise ni ne secam kako je izgledalo ja kad sam osetila, ali je to sve normalno u pocetku. Ne osecas stalno udarce, to ce biti za par nedelja user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu micamica)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 20:33:24   
Trcosava
Di ste okruglice?

Dete sam spakovala, sad će uživamo.

Dušice dobrodšla!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu micamica)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 21:22:32   
jovicaa
wiwern ja sam se u drugoj trudnoci porodila taj dan kad mi je bio prvi ctg u 37. nedelji pa ti vidiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 21:29:07   
wivern
Jovice nemam nista protiv user posted image ja sam spremna a i mm koji samo skace sa stolice unezvereno i vice jel krenulo?
Danas je imao biser, kaze pa ja ne smem u kuci vise da idem u gacama i papucama, moram da budem spreman i u patikama da odmah krecemo kad pocne user posted image
Koga briga ako je to pola noci i psavamo, od sad spavamo pod punom ratnom opremom user posted image , ja cu zagrlim moju kesu za porodiliste.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 21:50:12   
Sanjalica1980

IZVORNA PORUKA: micamica

Pozdrav svima,ja ulazim u 19. nedelju user posted image user posted image osetila sam beba da me gura sa leve strane,ali to nije jako bilo,jedan dan je to bilo,drugi nista,juce opet me gura user posted image jel to normalno?


Draga Mico ja sa sam u 22ned sa blizancima pa ih ne osetim svaki dan. Svi kazu da je to normalno.
Ja se trudim da budem cool user posted image

(odgovor članu micamica)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 22:09:21   
vonavoj
Tu sam jos..ceo dan u skitnji..odoh lalati!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 22:16:48   
serpica
Moji svi spavaju,i meni pada glava..uskoro cu i ja user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:02:27   
jovicaa
jao... ja bih volela bar do 38. nedelje da izguram ovaj put, ali posto prva dva puta nisam, nema sanse.. ma samo da udjem u deveti, ne svidjaju mi se ovi bolovi, posandrcacu ako budem morala da lezim.. a i svi ostali ukucani sa mnom.
zamislite ispalio nas je covek od koga smo trebali da kupimo auto.. sad nam je javio da je prodaouser posted image jako smo se smorili, jaaako nam se dopao i vec tri nedelje trazimo.. sad sve ispocetka.. uf, a vec smo sve organizovali za nedelju, ipak nije kratak put..

< Poruku je uredio jovicaa -- 10.10.2014 23:03:00 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:03:05   
bubulence
spavate zene?
mene stomak uzasno boli. jedno vreme sam bila dobra a sada opet danima mnogo setam, juce smo setale 4 sata, danas 3... uz sve obaveze kucne obaveze...
sada lezim i obecavam sebi da cu od sutra biti mirnija (a idem u svatove)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:04:39   
jovicaa
i ja bubulence samo nesto zujim po kuci, ne mogu da se smirim... a boleo me je dosta stomak danas..
bas sam kilava u ovoj trudnoci, stalno me boli nesto ili glava, ili stomak... ili ledja.. ili mi je muka i td.... ne volim kad ovako krene, vec sam 15. nedelja, treba da popustaju ti manje lepi simptomi...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:10:14   
bubulence
mislim da sam ja previse ocekivala od druge trudnoce. prva mi je bila savrsena pa sam mislila da ce druga ici jos laganije. medjutim... bas sam kilava, mada moram priznati da nisam ni malo disciplinovana... sve mi smeta, tesko mi je, vrtoglavice i sada cesto prisutne... uh, jedva cekam deveti mesec ...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:13:30   
jovicaa
ti nisi odrzavala prvu?
meni je prva bila onako teza, a druga ekstra, samo sam mesec dana odrzavala drugu a i nekako sam lako nosila nista me nije bolelo, kao u prvoj. a ova nazalost vise lici na prvu.
mislim obe su u sustini prosle ok, ne mogu da se pozalim, samo sto sam ja mnogo teze podnosila prvu i lezala 3 meseca...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
10.10.2014 23:17:07   
bubulence
nisam, mislim, bila sam otvorena dva prsta jos od sedmog meseca ali sam mirovala samo jedan dan, jednostavno sam osetila da mogu normalno da se ponasam i tako sam se i ponasala. i porodila se u 39+5. krecili u 8. mesecu trudnoce, sve sam sama sklanjala, namestala... ma divna trudnoca...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here