|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2011 8:15:19   
majkica
Drage moje evo i mojih simptoma:

- gorusica koja se javila 7dana po ovulaciji,
- negde bas kad sam trebala dobiti pojavila se jedna braon tacka na gacicama i posle toga nista,
- stomak je boluckao kao da cu dobiti,
-l ice mi se osulo nekim potkoznim bubuljicama,
-  grudi bolne(inace me nikada ne bole)
To bi bilo to za sad.....

_____________________________

"Podsecam, treba da znaju moji mama i tata,
da ja imam pravo na sestru i na brata...."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2011 9:18:37   
vonavoj
isto majkice,samo sto ja nisam imala gorusicu,nego bol u zeludcu!! i jos uvek imam osecaj kao da cu dobiti!!user posted image user posted image

(odgovor članu majkica)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2011 10:09:05   
sonyasha
E ženske, da dodam još nešto što sam zaboravila - nisam imala nikakvu želju za seksom od O nadalje, ali nikad gore ne da neću nego ne mogu, jednostavno nema pomoći, a sada (19dpo) se vraća i to je suprotna krajnostuser posted image , sve mi se čini da će mm da nagrabusi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2011 10:11:11   
slavica.
Zene moje,a sta mislite kolike su sanse da se taj bol u zeludcu javi svega 2-3 dana posle oplodjavanja? Ja sam nesto mislila da je to nemoguce,pa nisam tome pridavala puno paznje,a sad se sve nesto mislim... Jer ja sam dva tri dana posle O koju sam izracunala pocela da se mucim sa zeludcem... I to jos uvek traje,malo mi je bolje,ali nije to jos uvek to. A user posted image  mi kasni.... Ako ne dobijem jos 2-3 dana,idem po testic user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2011 10:12:02   
slavica.
Sonya koliko dana posle O ti je test bio pozitivan?

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2011 10:16:41   
sonyasha
Slavice, 13dpo tj. 27dc, a meni su ciklusi na 27,28 dana.
Ajde Slavice, navijam da nam se priključiš u prvom tromesečju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2011 10:22:31   
slavica.
Ja se nadamuser posted image  obecala sam sebi da cu biti strpljiva jos koji dan!
Danas mi je 29 dc,a posle one biohemijske prosli put,a tada sam prestala da pijem i Cyclo proginovu,cini mi se da mi se ciklus ustalio na 26 dana. E sad,ja nesto mislim da smo mi smuckali dvanaestog dana ciklusa user posted image , sto znaci da je danas ako je tako negde 17. dan posle....

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Znaci trudnoće II deo
17.3.2011 11:57:04   
Ognjenka
Zdravo svima!

Imam jedno pitanje. Postavila sam ga juce na delu foruma vezanom za folnu, pa su me uputili ovde.
Posto smo dragi i ja resili da se trudimo za user posted image , pocela sam da pijem folnu (folna400) i da uzimam vitamin E (onaj sto se gricka).
Poslednjih par dana mi je blago muka, prestane tek kad pojedem nesto, ali malo i to na svaka 2-3 sata. Uz to imam i blage vrtoglavice, ili slabost, nesto kad kad imas blagu upalu misica. Da li to moze biti od folne ili sam mozda  user posted image ?

Citam sve ove vase postove o simptomima, pa da dodam da ocekujem da NEdobijem 21. 03. Do pre nekoliko dana sam imala bolne grudi, kao PMS ali od juce je i to prestalo, samo kao da su malo osetljive. Inace nista od svih navedenih simptoma koje vi devojke pominjete, osim sekreta koji je providan, bez mirisa i ima ga onako...malo vise.

Sta mislite? Jel' imao neko ovakve simptome?


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Znaci trudnoće II deo
17.3.2011 13:08:35   
sansa
ognjenka ja sam imala slicne simptome ..sacekaj jos koji dan pa onda radi testic ;-))) drizim fige da su user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Znaci trudnoće II deo
17.3.2011 13:21:45   
Ognjenka
Hvala Sansa, na odgovoru!
Bas sad sam citala o simptomima i primetila tvoje postove.
Hvala na lepim zeljama, ja tebi zelim laku trudnocu i lepo i zdravo bebce!


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.3.2011 9:08:46   
Merimica
Dobro jutro i ovde!
Pošto sam ja jutros ugledala svoje user posted image user posted image user posted image user posted image  želim da vam napišem moje simptome:
- strašno mi se spavalo, kada dođem s posla kući, jedva izdržim da ručam i momentalno zaležem
- gorušica posle svakog obroka
- stalno sam žedna
- imam, ove Verolinine čuvene tubakle i osetljive bradavice
- s vremena na vreme me uhvati neka čudna mučnina i kad nešto pojedem prođe
- na dan očekivaneuser posted image  imala sam bolove baš kao da ću dobiti, a i dalje imam neke čudne grševe u stomaku koji me drše kratko pa popuste
- o da metalni ukus u ustima.
to bi za sada bilo to, sa novim simptomima blagovremeno ću vas obaveštavatiuser posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.3.2011 9:11:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Merimica

Dobro jutro i ovde!
Pošto sam ja jutros ugledala svoje user posted image user posted image user posted image user posted image  želim da vam napišem moje simptome:
- strašno mi se spavalo, kada dođem s posla kući, jedva izdržim da ručam i momentalno zaležem
- gorušica posle svakog obroka
- stalno sam žedna
- imam, ove Verolinine čuvene tubakle i osetljive bradavice
- s vremena na vreme me uhvati neka čudna mučnina i kad nešto pojedem prođe
- na dan očekivaneuser posted image  imala sam bolove baš kao da ću dobiti, a i dalje imam neke čudne grševe u stomaku koji me drše kratko pa popuste
- o da metalni ukus u ustima.
to bi za sada bilo to, sa novim simptomima blagovremeno ću vas obaveštavatiuser posted image

Montgomeri i ja smo se proslaviliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nek ti je sa srecom dragauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Merimica)
  Direktna veza do poruke: 312
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.3.2011 9:12:46   
Merimica
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Merimica

Dobro jutro i ovde!
Pošto sam ja jutros ugledala svoje user posted image user posted image user posted image user posted image  želim da vam napišem moje simptome:
- strašno mi se spavalo, kada dođem s posla kući, jedva izdržim da ručam i momentalno zaležem
- gorušica posle svakog obroka
- stalno sam žedna
- imam, ove Verolinine čuvene tubakle i osetljive bradavice
- s vremena na vreme me uhvati neka čudna mučnina i kad nešto pojedem prođe
- na dan očekivaneuser posted image  imala sam bolove baš kao da ću dobiti, a i dalje imam neke čudne grševe u stomaku koji me drše kratko pa popuste
- o da metalni ukus u ustima.
to bi za sada bilo to, sa novim simptomima blagovremeno ću vas obaveštavatiuser posted image

Montgomeri i ja smo se proslaviliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nek ti je sa srecom dragauser posted image user posted image user posted image


je l se sećaš kada sam ja pre nekih 10 dana rekla da se to zovu bartolijevi tubakli?user posted image user posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.3.2011 9:19:02   
sonyasha
Ja se sećam, mlogo sam se smejala user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Merimica
je l se sećaš kada sam ja pre nekih 10 dana rekla da se to zovu bartolijevi tubakli?user posted image user posted image


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.3.2011 9:25:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sonyasha

Ja se sećam, mlogo sam se smejala user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Merimica
je l se sećaš kada sam ja pre nekih 10 dana rekla da se to zovu bartolijevi tubakli?user posted image user posted image



Secam se...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonyasha)
  Direktna veza do poruke: 315
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.3.2011 21:40:45   
tvigy
ognjenka-mislim da tvoji simptomi ukazuju na user posted image !!!uradi test!zelim ti od srca da povecas brojno stanje trudnica u martu!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.3.2011 21:45:04   
majared
Radi lakšeg snalaženja preimenovaćemo Montgomerijeve tubakle u Verolino tubakle

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.3.2011 20:34:33   
little_one
IZVORNA PORUKA: Merimica

smileys/modricrtici.gif[/image] želim da vam napišem moje simptome:
- strašno mi se spavalo, kada dođem s posla kući, jedva izdržim da ručam i momentalno zaležem
- gorušica posle svakog obroka
- stalno sam žedna
- imam, ove Verolinine čuvene tubakle i oset_ljive bradavice
- s vremena na vreme me uhvati neka čudna mučnina i kad nešto pojedem prođe
- na dan očekivaneuser posted image  imala sam bolove baš kao da ću dobiti, a i dalje imam neke čudne grševe u stomaku koji me drše kratko pa popuste
- o da metalni ukus u ustima.



Od srca cestitaaaam!!! Zelim ti laku trudnocu :)

Kad citam tebe, ista sam vec nekoliko poslednjih dana, sad mi je 27 dan ciklusa i nadam se da ce ti isti simptomi donijeti i nama user posted image
user posted image

< Poruku je uredio little_one -- 20.3.2011 20:35:57 >

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Znaci trudnoće II deo
21.3.2011 9:39:26   
Ognjenka
Hvala Tvigi! user posted image
Mislila sam da je danas dan kad treba da NEdobijem, ali sam se preracunala (28 dana u februaru me uvek zbuni) tako da je to u stvari 23.03.
Inace, sad,pored svih onih simptoma imam i povisenu temperaturu. Vec skoro nedelju dana imam neki osecaj koji se moze nazvati "vruce mi je po licu". Onda se tek juce setim da izmerim temperaturu, kad ono 37.2C. I ceo dan se krece negde od 36.9 do 37.2. Jutros odmah kad sam se probudila izmerim a ono pala na 36.6C. Sad (na poslu) opet imam 37.1C.
Jos nesto, i mucnine su sve gore!
Inace hocemo da cekamo da u subotu 26.03. radimo test jer nam je tad dvo-godisnjica. Kako romaticno! Ako budu user posted image bice nam to najlepsi poklon! Al' ko ce docekati subotu!!!



_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 8:00:32   
MajaSale
Drage moje,ja sam ovde nova user posted image
Molim vas za par obajsnjenja,posto vidim da ste dosta upucene user posted image Dakle,simptomi su sledeci:
-natecene grudi,ali ne bole me,mada me nikad ne bole ni u pms-u
-bolovi u donjem delu stomaka
-strasni bolovi u krstima,a samo da napomenem da sam sad saznala kako bole krsta,jer je ovo prvi put da me bole.
-mucnine u svako doba dana i noci,ali bez povracanja.
Problematika je sledeca-menstruacija mi kasni nedelju dana,a do sada nikad nije kasnila.Prvi test sam uradila  pre 3 dana i bio je negativan,a jutros sam uradila drugi i pojavilo se samo pola kontrolne crte,pa sumnjam u njegovu ispravnost (baby rapid-test plocica). Mislim da je odnos pri kom sam mogla da zatrudim bio 9. marta.
Pitanje je da li mislite da postoji mogucnost trudnoce i pored 2 negativna testa? Hvala unapred :)

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 8:08:00   
Ognjenka
Zdravo Majo!

naravno da postoji desilo se milion puta, a ako je pojavilo samo pola kontrolne crte znaci i da mozda nisi test uradila ispravno npr. stavila dovoljno tecnosti.
Uradi test jos jednom, ali mislim da ti je najsigurnije da odes u bilo koju laboratoriju i uradis betu Hcg, nema sigurnijeg pokazatelja od tog.



_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu MajaSale)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 8:11:58   
MajaSale
Hvala Ognjenka user posted image mi radimo na bebi od decembra i sad se prvi put desilo da ima ovoliko simptoma i da ujedno kasni menstruacija. Ici cu u laboratoriju da proverim za koji dan,posto sam malo izgubila nadu zbog ova dva testa. Najvise me nervira neizvesnost user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 8:30:03   
Ognjenka
Znaaam, i mene, to nam valjda tako sledi...
Javi sta se desava!


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu MajaSale)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 9:01:32   
MajaSale
Vazi user posted image ja od silne nervoze otisla,uradila beta hcg,u 14h su mi rezultati! A jos mi danas Mladenci,pa puna kuca,bice veselo ako test bude pozitivan user posted image i ja tebi zelim da u subotu saznas lepe vesti!

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Znaci trudnoće II deo
22.3.2011 9:05:16   
Ognjenka
Hvala Majce, drzim i ja tebi palceve! Da ti beta bude visoooooka! user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu MajaSale)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here