|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?

Glasaj i ostavi komentar

Ime za drugu devojcicu
mama na kub

Imamo Janu, cekamo jos jednu curicu. Pomozite nam da izaberemo ime.

Dragana (9%)

Lana (51%)

Ana (22%)

Bojana (18%)


Ukupan broj glasova: 112

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Rezultati ankete

mmr
ica82

Mame cija su deca starija od godinu dana, da li ste deci dale mmr vakcinu (ili priorix) i ako jeste kada ?

ne, niti cu (31%)

do 15 meseci (41%)

15 - 18 meseci (13%)

18 meseci do 2 godine (7%)

posle pune 2 godine (8%)


Ukupan broj glasova: 219
Komentari:

Didy, 22.2.2013
Oboma mmr onu sto se dobija u Domu zdravlja tad kad su dobili poziv, oko 1. rodjendana. Nisam nista odlagala, nije bilo nikakvih reakcija.


Ana RR, 22.2.2013
Sa 16 meseci je primio Priorix, nije imao nikakvu reakciju.


Ana RR, 22.2.2013
Sa 16 meseci je primio Priorix, nije imao nikakvu reakciju.


Sanja90, 22.2.2013
Obe cerke su primile tu vakcinu sa godinu dana,i to vakcinu iz doma zdravlja. Reakcija nije bilo,a one su hvala Bogu,zive i zdrave.


New Mom, 22.2.2013
6 dana posle rođendana, tu iz DZ. Bez reakcije.


*milica*, 22.2.2013
Nijedno od moje dvoje dece nije primilo MMR, niti ce!!!!


Olga75, 24.2.2013
sa 13 meseci , dobila je onu prokazanu torlakovu i imala temperaturu od nekog 14-og dana koja je traja dobrih 4 - 5 dana kao reakciju


magnetic, 24.2.2013
primile par dana nakon prvog rodjendana,bez reakcije


anoniman, 24.2.2013
sa 14 i po meseci primila vakcinu iz dz, i od 12 dana dobila temperaturu koja je traja 4-5 dana, isla je do 37,8.... posle nedelju dana je uhvatio virus i evo do pre neki dan je bila bolesna, oslabio joj je imunitet od mmr-a ....


jovicaa, 1.3.2013
mmr



Komentariši!




Preskoči ovu anketu i prikaži sledeću >>
Izradi svoju anketu >>




Anketa

Vakcinacija
Milagros

Štamislite o vakcinisanju djece?

Treba obavezno vakcinisati na vrijeme, (73%)

Treba primiti samo neke vakcine, (27%)


Ukupan broj glasova: 99

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here