Želiš da odustaneš od takmičenja? Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ko vam je drag? Nisu sve curke stale, pa ostavite komentar. Mozete glasati i za stare modke.(Jeca, Tasha,Maya, Lenka, Alex). Anketa je zamo za pozitivne komentare, da pokazemo koliko volimo nase cure.
Verus RR (35%) Ana RR (28%) Lilly RR (6%) Nensi RR (5%) Olga RR (13%) Nedja RR (13%)
Ukupan broj glasova: 475
Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Rezultati ankete
koje vam je lepse? magnetic
Veljko (29%) Mihajlo (71%)
Ukupan broj glasova: 146Komentari: anoniman, 5.12.2009
.. jel Ražnatovići? :-)
šalim se. Veljko mi se ne sviđa....Mihajlo je dosta popularno u poslednje vreme, pa mi je dosadilo......
Koje Vam je, od ova dva, lepse ime za decaka? Hvala :-) p.s. Brak je "internacionalni", tako da cisto srpska imena, nazalost, ne dolaze u obzir. Znaci, trazimo neko lepo "internacionalno" ime za decaka, a trenutno se dvoumimo izmedju:
Aleks (eng: Alex) (77%) Ejden (eng: Aiden) (23%)
Ukupan broj glasova: 156
Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!