Objavljena: 13.2.2011 | Trajala do: 15.3.2011 | Broj glasova: 347 | Broj komentara: 17 Deca Ana007
Planirate li jos dece?
Objavljena: 13.2.2011 | Trajala do: 23.2.2011 | Broj glasova: 238 | Broj komentara: 38 Licemeri Anoniman
Verujete li da medju RR clanicama postoji zena koja govori kako su zene sa spontanim pobacajima zle i kaznjene od Boga?
Objavljena: 12.2.2011 | Trajala do: 22.2.2011 | Broj glasova: 164 | Broj komentara: 16 spavanje :) lepoticka
kad je vasa beba pocela da spava cele noci bez budjenja
Objavljena: 11.2.2011 | Trajala do: 21.2.2011 | Broj glasova: 177 | Broj komentara: 6 Kad birate ime... VVVV
Kad birate ime, želite da vaše dete ima:
Objavljena: 11.2.2011 | Trajala do: 21.2.2011 | Broj glasova: 194 | Broj komentara: 15 David viking
Da li vam je ime David previše jevrejsko? Da li imate tu asocijaciju?
Objavljena: 10.2.2011 | Trajala do: 20.2.2011 | Broj glasova: 211 | Broj komentara: 6 Koje ime vam se najviše dopada? Takili
Po vama najlepše žensko ime od ponuđenih je?
Objavljena: 9.2.2011 | Trajala do: 19.2.2011 | Broj glasova: 161 | Broj komentara: 16 hrana malaandjela
koje adaptirano mleko je po vama najbolje
Objavljena: 9.2.2011 | Trajala do: 19.2.2011 | Broj glasova: 161 | Broj komentara: 3 koje ime da izaberem malaandjela
koje ima je najlepse
Objavljena: 9.2.2011 | Trajala do: 19.2.2011 | Broj glasova: 191 | Broj komentara: 10 kilaza :) lepoticka
Kakva je vasa kilaza u odnosu na onu pre porodjaja
Objavljena: 8.2.2011 | Trajala do: 18.2.2011 | Broj glasova: 181 | Broj komentara: 12 Voda-da ili ne Cupkasta
Da li mislite da je u redu ne davati bebi vodu do 6 meseci?
Objavljena: 7.2.2011 | Trajala do: 27.2.2011 | Broj glasova: 243 | Broj komentara: 4 maticne celije va.ca
Da li razmisljate i znate koliko znace maticne celije?
Objavljena: 6.2.2011 | Trajala do: 16.2.2011 | Broj glasova: 183 | Broj komentara: 5 Ime za curicu Diabla
Koje ime :)
Objavljena: 6.2.2011 | Trajala do: 18.3.2011 | Broj glasova: 423 | Broj komentara: 25 Grčevi Ana007
Kada su vašoj bebi prestali grčevi?
Objavljena: 5.2.2011 | Trajala do: 15.2.2011 | Broj glasova: 183 | Broj komentara: 5 Ime za devojcicu pejičin
Koje Vam je najlepse?
Objavljena: 5.2.2011 | Trajala do: 15.2.2011 | Broj glasova: 124 | Broj komentara: 5 Jedno dijete Diabla
Mame, koje imate samo jedno dijete, koji je vas razlog zasto ne zelite da imate vise djece?
Objavljena: 4.2.2011 | Trajala do: 14.2.2011 | Broj glasova: 194 | Broj komentara: 2 najlepse ime.... nina ns
Koje ime vam se najvise svidja?
Objavljena: 1.2.2011 | Trajala do: 11.2.2011 | Broj glasova: 240 | Broj komentara: 11 Pomozite da odaberem!! Admin
Koje ime od ova dva vam se vise svidja?
Objavljena: 1.2.2011 | Trajala do: 11.2.2011 | Broj glasova: 214 | Broj komentara: 12 Niksa nela79
Da li vam se svidja ime Niksa?
Objavljena: 30.1.2011 | Trajala do: 9.2.2011 | Broj glasova: 175 | Broj komentara: 4 najlepse za cerkicu! pisuljica
:)
Objavljena: 23.1.2011 | Trajala do: 2.2.2011 | Broj glasova: 146 | Broj komentara: 3 najlepse ime za cerkolina pisuljica
:)))
Objavljena: 22.1.2011 | Trajala do: 1.2.2011 | Broj glasova: 128 | Broj komentara: 6 metod vaspitavanja va.ca
Da li mislite da ste dovoljno mudri da bez batina ,dodjete do resenja lepog vaspitanja, svog deteta?
Objavljena: 22.1.2011 | Trajala do: 1.2.2011 | Broj glasova: 159 | Broj komentara: 13 teorija zavere Admin
Koliko ste morali da platite vasu i bebinu sigurnost na porodjaju?
Objavljena: 22.1.2011 | Trajala do: 1.2.2011 | Broj glasova: 145 | Broj komentara: 12 Minđuse ~Nim~
Kas smatrate da je pravo vreme za rupice na usima?
Objavljena: 22.1.2011 | Trajala do: 11.2.2011 | Broj glasova: 224 | Broj komentara: 4 promena va.ca
Koliko ste se promenili,sto se tice zrelosti ,kada ste postali roditelj?
Objavljena: 21.1.2011 | Trajala do: 10.2.2011 | Broj glasova: 265 | Broj komentara: 2 pomoc va.ca
Koliko vam suprug pomaze oko obaveza dece?
Objavljena: 20.1.2011 | Trajala do: 9.2.2011 | Broj glasova: 361 | Broj komentara: 15 varanje Diabla
Da li ste ikada prevarile svog supruga, makar bila samo vatachina? :)
Objavljena: 20.1.2011 | Trajala do: 30.1.2011 | Broj glasova: 133 | Broj komentara: 7 Epidural- da ili ne *MaMa*
Uz pomoc epiduralne anestezije porodila bih se:
Objavljena: 19.1.2011 | Trajala do: 8.2.2011 | Broj glasova: 261 | Broj komentara: 28 RR Vrebaci Diabla
Smatrate li da na RR ima previse uhoda? Shunjaju je, nadgledaju, a nikada ne pisu.
Objavljena: 19.1.2011 | Trajala do: 8.2.2011 | Broj glasova: 222 | Broj komentara: 6 Mazne bebe VVVV
Da li vase bebe (6-12mes) vole da se maze? Moja ni da cuje, samo me odguruje, penje se po meni, cupa,... nece cak ni da se nosi, samo gleda da zbrise. Bas mi je to cudno.. Kakve su vase?
|