|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?

Arhivirane ankete


Objavljena: 16.4.2010 | Trajala do: 26.4.2010 | Broj glasova: 75 | Broj komentara: 0

RAZVOD
zvezdica009

Razvela bih se ali ne smem to da uradim jer sam slaba

Objavljena: 13.4.2010 | Trajala do: 23.4.2010 | Broj glasova: 65 | Broj komentara: 3

test za trudnocu
tamaramarko

po nekom vasem iskustvu i misljenju kada je jedna linija crvena,a druga(koja pokazuje trudnocu)blago roza da li je to znak

Objavljena: 13.4.2010 | Trajala do: 23.4.2010 | Broj glasova: 66 | Broj komentara: 9

test
tamaramarko

iz vaseg iskustva,ako je na trakici jedna linija crvena,a ova druga koja pokazuje trudnocu blago roza...da li je to znak : (inace tako je na 2 testa)

Objavljena: 12.4.2010 | Trajala do: 22.4.2010 | Broj glasova: 47 | Broj komentara: 5

Mrsavljenje posle porodjaja
Anoniman

Sta preporucujete kao najbolju metodu?

Objavljena: 12.4.2010 | Trajala do: 22.4.2010 | Broj glasova: 138 | Broj komentara: 5

Koje ti se žensko ime sviđa?
ljabi

Meni se sva ova imen sviđaju ali se ne mogu odlučiti.Odlučite vi za mene.

Objavljena: 11.4.2010 | Trajala do: 21.4.2010 | Broj glasova: 78 | Broj komentara: 7

koje ime je najlepse po vama:
pisuljica

Takodje napisati dole jer ne mogu da vidim odgovore u anketi :(

Objavljena: 11.4.2010 | Trajala do: 21.4.2010 | Broj glasova: 45 | Broj komentara: 11

Predlozite mi vama neko lepo zensko ime koje ide uz prezime Savkovic!
pisuljica

Napisite u komentar, i da ne bude jako cesto ako moze! unapred hvala na predlozima :)

Objavljena: 9.4.2010 | Trajala do: 19.4.2010 | Broj glasova: 97 | Broj komentara: 0

Lepota & Zdravlje
Tara

Da li ste pusac ?

Objavljena: 9.4.2010 | Trajala do: 19.4.2010 | Broj glasova: 56 | Broj komentara: 3

sa koliko je vasoj bebi otpao pupak
barbara

sa koliko je vasoj bebi otpao pupak

Objavljena: 9.4.2010 | Trajala do: 19.4.2010 | Broj glasova: 86 | Broj komentara: 8

Vuk?
joka123

Vuk nam je bilo omiljeno ime, ali posto smo primetili da postaje sve popularnije, a ne zelimo popularno ime, sta da odaberemo?

Objavljena: 8.4.2010 | Trajala do: 8.5.2010 | Broj glasova: 121 | Broj komentara: 0

statistika
zvezdica009

Rekli su mi da imam ENDOMETRIOZU

Objavljena: 5.4.2010 | Trajala do: 15.4.2010 | Broj glasova: 118 | Broj komentara: 13

koje ime Vam se svidja
lanajelena

mm je celu trudnocu zeleo da on da ime detetu i sad su ga svi ubedili da je Dusan staromodno ime,sta nam vi predlazete?

Objavljena: 3.4.2010 | Trajala do: 23.4.2010 | Broj glasova: 103 | Broj komentara: 2

Kajanje
Anoniman

Da li se zbog necega kajete? Napisite i komentar zbog cega.

Objavljena: 2.4.2010 | Trajala do: 12.5.2010 | Broj glasova: 181 | Broj komentara: 5

Mame,
sandrina

Da li vam je u redu da vasa najbolja drugarica krsti vase dete jer vi i vas muz niste vencani ili bi ipak uzeli kuma koji je krstio i vaseg nevencanog supruga?

Objavljena: 2.4.2010 | Trajala do: 12.4.2010 | Broj glasova: 72 | Broj komentara: 5

Buduce trudnice, mame
Anoniman

da li jedva cekate da zabebite, da dobijete bebu?

Objavljena: 2.4.2010 | Trajala do: 12.4.2010 | Broj glasova: 105 | Broj komentara: 2

Koliko ste imale
Anoniman

spontanih pobacaja?

Objavljena: 1.4.2010 | Trajala do: 11.4.2010 | Broj glasova: 63 | Broj komentara: 2

Da li vi mozete da glasate u anketama? Ja ne mogu, glasam i ne vidim rezultat!
pisuljica

Napisite u komentar, jer samo to mogu da vidim! Bzv!

Objavljena: 30.3.2010 | Trajala do: 9.4.2010 | Broj glasova: 71 | Broj komentara: 3

Aurora za devojcicu?
pisuljica

Znam vec par curica sa ovim imenom, meni je prekrasno! A vama?

Objavljena: 30.3.2010 | Trajala do: 9.4.2010 | Broj glasova: 83 | Broj komentara: 2

Aurora za devojcicu?
pisuljica

Znam vec par curica sa ovim imenom, meni je prekrasno! A vama?

Objavljena: 30.3.2010 | Trajala do: 9.4.2010 | Broj glasova: 80 | Broj komentara: 3

Trbusnjaci
Anoniman

Jedna moja poznanica je bila u 3-em mesecu trudnoce i radila je trbusnjake, a znala je da je trudna. Da li ste vi dok ste bile trudne, ili sad dok ste trudne radile trbusnjake?

Objavljena: 30.3.2010 | Trajala do: 9.4.2010 | Broj glasova: 82 | Broj komentara: 4

Trbusnjaci
Anoniman

Jedna moja poznanica je bila u 3-em mesecu trudnoce i radila je trbusnjake, a znala je da je trudna. Da li ste vi dok ste bile trudne, ili sad dok ste trudne radile trbusnjake?

Objavljena: 30.3.2010 | Trajala do: 19.4.2010 | Broj glasova: 156 | Broj komentara: 13

roza kolica
afrodita

Da imate prvo dete devojcicu i da su vam ostala roze kolica u odlicnom stanju, da li biste koristili ista ta kolica za drugo dete ako je decak?

Objavljena: 30.3.2010 | Trajala do: 19.4.2010 | Broj glasova: 166 | Broj komentara: 5

koliko dugo cekate da zabebite?
anuksunamun

zatrudnjivanje

Objavljena: 30.3.2010 | Trajala do: 8.7.2010 | Broj glasova: 518 | Broj komentara: 10

Posle spontanog
Anoniman

doktorka mi je rekla da cekam jos 3-4 meseca i onda mogu da zatrudnim. Proslo je 2 meseca i opet mi kaze za 3-4 meseca. Da li da cekam jos:

Objavljena: 29.3.2010 | Trajala do: 8.4.2010 | Broj glasova: 51 | Broj komentara: 4

mame,
sandrina

Kako ste uspele da vratite stomak posle porodjaja?

Objavljena: 29.3.2010 | Trajala do: 18.4.2010 | Broj glasova: 107 | Broj komentara: 8

Trudnoca posle kiretaze
Jellena_Sava

Pre neki dan sam imala kiretazu u 10. ned. jer je bebi stalo srce. Jedni kazu da do sledece trudnoce cekam 6 meseci, a drugi do prve menstruacije, inace nikada vise necu moci da zatrudnim.

Objavljena: 29.3.2010 | Trajala do: 8.4.2010 | Broj glasova: 100 | Broj komentara: 1

Koje vam se vise svidja?
Zoka81

Ime za naseg decaka.

Objavljena: 28.3.2010 | Trajala do: 7.4.2010 | Broj glasova: 78 | Broj komentara: 3

Seksualnost zene
Anoniman

Da li ste sumnjale posle porodjaja da ce muz ikad vise moci da vas gleda kao "zenu" (u smislu seksualnog bica, erotnicnog) a ne samo kao majku?Komentari pozeljni.

Objavljena: 28.3.2010 | Trajala do: 7.4.2010 | Broj glasova: 80 | Broj komentara: 2

problem sa muzevljevim roditeljima
sandrina

Da li mislite da sve ima svoje granice pa tako i tolerancija i prastanje pogotovo ako to traje duze vreme a od vas se stalno ocekuje da budete,,veliki covek''?






Anketa

Zima
VVVV

Sad kad je hladno, kako utopljavate decu nocu?

Ustajem nocu da ih pokrijem (42%)

Spavaju u dzaku (25%)

Debele pizamice (17%)

nesto drugo (15%)


Ukupan broj glasova: 161

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here