|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.

Arhivirane ankete


Objavljena: 23.12.2009 | Trajala do: 2.1.2010 | Broj glasova: 172 | Broj komentara: 7

Ako curici dam ime Srna, sta mislite da li ce je deca zadirkivati? iskreno...
pisuljica

ali opet kako potoje imena Lana, Jelena, Lav, Dunja, Visnja...

Objavljena: 23.12.2009 | Trajala do: 2.1.2010 | Broj glasova: 174 | Broj komentara: 1

Koje je ime lepše?
Dakili



Objavljena: 22.12.2009 | Trajala do: 1.1.2010 | Broj glasova: 173 | Broj komentara: 4


Cherry

Da li vam se svidja zensko ime Misa?

Objavljena: 22.12.2009 | Trajala do: 1.1.2010 | Broj glasova: 166 | Broj komentara: 1

posto je Tara toliko popularno , da pitam i ja: Tara ili Sara?? :)
pisuljica



Objavljena: 21.12.2009 | Trajala do: 31.12.2009 | Broj glasova: 196 | Broj komentara: 5

Tara ili Hana
Makica83

Da cujem vasa cenjena misljenja :)))

Objavljena: 21.12.2009 | Trajala do: 31.12.2009 | Broj glasova: 180 | Broj komentara: 1

najlepse je? :)
pisuljica



Objavljena: 21.12.2009 | Trajala do: 31.12.2009 | Broj glasova: 177 | Broj komentara: 2

da li vam se svidja ime Jana?
pisuljica

meni je bas lepo i srpsko je,a ne znam zasto ga nema u knjizi imena ovde na ringeraji? ako neko zna kako da ga ubacim neka napise dole...

Objavljena: 21.12.2009 | Trajala do: 31.12.2009 | Broj glasova: 180 | Broj komentara: 3


aster

Da li vam je lepo ime Nebojša?

Objavljena: 20.12.2009 | Trajala do: 30.12.2009 | Broj glasova: 162 | Broj komentara: 5

Da li volite da idete na slave?
cipiripi



Objavljena: 20.12.2009 | Trajala do: 30.12.2009 | Broj glasova: 170 | Broj komentara: 9

nova godina
zileee

U kom bi gradu docekali novu godinu

Objavljena: 16.12.2009 | Trajala do: 26.12.2009 | Broj glasova: 126 | Broj komentara: 1

Lara ili Tara
pisuljica



Objavljena: 16.12.2009 | Trajala do: 26.12.2009 | Broj glasova: 121 | Broj komentara: 0

Lara ili Tara
pisuljica



Objavljena: 16.12.2009 | Trajala do: 26.12.2009 | Broj glasova: 147 | Broj komentara: 3

jel vam lepo ime Lara?
pisuljica



Objavljena: 16.12.2009 | Trajala do: 26.12.2009 | Broj glasova: 145 | Broj komentara: 5

da li vam se svidja ime monika?
pisuljica



Objavljena: 16.12.2009 | Trajala do: 26.12.2009 | Broj glasova: 83 | Broj komentara: 0


*iva*

Da li redovno primate nadoknadu za porodiljsko odsustvo?

Objavljena: 15.12.2009 | Trajala do: 25.12.2009 | Broj glasova: 185 | Broj komentara: 13

Vakcina
jacagoga

Da li cete primiti vakcinu protiv AH1N1

Objavljena: 12.12.2009 | Trajala do: 22.12.2009 | Broj glasova: 87 | Broj komentara: 2

Koje ime je lepse?
tinad

Mateja Luka

Objavljena: 12.12.2009 | Trajala do: 22.12.2009 | Broj glasova: 53 | Broj komentara: 1

koje ime je lepse?
tinad



Objavljena: 12.12.2009 | Trajala do: 22.12.2009 | Broj glasova: 72 | Broj komentara: 1

Koje ime je lepse?
tinad

Mateja Luka Stefan

Objavljena: 12.12.2009 | Trajala do: 22.12.2009 | Broj glasova: 91 | Broj komentara: 2

Ime
Sasa.P



Objavljena: 9.12.2009 | Trajala do: 19.12.2009 | Broj glasova: 103 | Broj komentara: 3

veza/brak
jacagoga

Da li Vam padne na pamet da prekinete vezu ili brak zbog nekih razloga koji se ponavljaju??

Objavljena: 8.12.2009 | Trajala do: 18.12.2009 | Broj glasova: 119 | Broj komentara: 4

carski rez
mara31

Da li porodilja moze da IZABERE da se porodi na carski rez? Hvala unapred - i na odgovoru i na komentarima!

Objavljena: 7.12.2009 | Trajala do: 17.12.2009 | Broj glasova: 155 | Broj komentara: 4

Da li Vam se svidja ime Iskra?
Dakili



Objavljena: 7.12.2009 | Trajala do: 17.12.2009 | Broj glasova: 140 | Broj komentara: 5

Koje ime vam se vise svidja za devojcicu Mia ili Emina?
nenuska



Objavljena: 7.12.2009 | Trajala do: 17.12.2009 | Broj glasova: 141 | Broj komentara: 7

bratovo dete
bogica

Da li volite bratovo dete istom snagom i kada dobijete svoje dete?

Objavljena: 5.12.2009 | Trajala do: 15.12.2009 | Broj glasova: 154 | Broj komentara: 3

da li vam se svidja ime Ina?
pisuljica



Objavljena: 2.12.2009 | Trajala do: 12.12.2009 | Broj glasova: 146 | Broj komentara: 2

koje vam je lepse?
magnetic



Objavljena: 1.12.2009 | Trajala do: 11.12.2009 | Broj glasova: 118 | Broj komentara: 4

ime
ceca 87



Objavljena: 30.11.2009 | Trajala do: 10.12.2009 | Broj glasova: 106 | Broj komentara: 8

Tijana ili Klara?
Maja85bgd








Anketa

carski rez
minnica

Za koju anesteziju/analgeziju mislite da se bolje podnosi?

spinalna (66%)

totalna (34%)


Ukupan broj glasova: 59

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here