|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "X faktor"
2.11.2013 17:51:21   
dijana1*
Gledate li?
Prvu emisiju nisam gledala ali sada u utorak planiram. Ako sam dobro shvatila ima dosta slicnosti sa" ja imam talenat" ?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: "X faktor"
2.11.2013 17:55:08   
NadaR
Meni je to isto .
Ne znam u cemu je razlika.

Dopala mi se jako ona mala Ilma user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: "X faktor"
2.11.2013 17:58:19   
Ana RR
Ja sam nešto malo videla tj čula pošto mi je tv bio upaljen.. mislim da je žiri užasan. Kiki i Mari Mari i nekako, ali ovo drugo dvoje.. fuj user posted image ne znam šta ona Emina zamišlja, koje su to njene vokalne sposobnosti?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: "X faktor"
2.11.2013 17:58:30   
dijana1*
Jao Nado mala me je odusevila. Kada sam cula kako peva sva sam se najezila. Prosto neverovatno da dete ima 13 godina.
Citam sada u novinama da se Emina Jahovic rasplakala, neko ju je odusevio. Hm... videcemo u utorak ko je u pitanjuuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: "X faktor"
2.11.2013 18:06:00   
jole82
E nikako da uhvatim..dakle nisam gledala..al mogu "na slepo" da se složim sa Anom oko g-đe Diskutabilne glasovne sposobnosti i G-dina Dobro Jutro margarin (čini mi se da je i on u žiriju?)

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: "X faktor"
2.11.2013 18:18:56   
smeško

IZVORNA PORUKA: Ana RR

ne znam šta ona Emina zamišlja, koje su to njene vokalne sposobnosti?


mm te ispravlja, ne vokalne, nego lokalne!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: "X faktor"
2.11.2013 18:34:20   
dijana1*
Smesko nema ona ni lokalneuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: "X faktor"
2.11.2013 18:39:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

G-dina Dobro Jutro margarin (čini mi se da je i on u žiriju?)


Baš taj user posted image

Haha, ma ni vokalne ni lokalne user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: "X faktor"
2.11.2013 20:30:49   
smeško
Ne sviđa vam se naša Penelope?!user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: "X faktor"
2.11.2013 20:38:24   
Ana RR
Ma meni je ona lepa, nema tu šta, ali mnogo se bre folira. Videla sam kada je onom dečku što je pevao Čolinu pesmu rekla kako mu daje ne zato što je ni jednom nije pogledao. Miiisliiiim, mrzim te izrežirane fore.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: "X faktor"
3.11.2013 10:48:00   
smeško
Ja ne slušam njene pesme, a ne volim ni rupicu u bradi.user posted image
Doduše, mrtva trka je između Željka, Kikija i nje.user posted image S druge strane, Željko je muzički obrazovan i apsolutni je sluhista, Mari Mari je profesor u muzičkoj školi. Ne sviđaju mi se, ali možda su sa pravom tu. kako god okreneš, Emina mi ispada iz konkurencijeuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: "X faktor"
5.11.2013 21:48:57   
dijana1*
Kako vam se cini Fifi?user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: "X faktor"
5.11.2013 22:11:49   
isidora88
jao sta je ovo, mene je sramota da slusam ovo laneuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: "X faktor"
5.11.2013 22:12:35   
milicicak

IZVORNA PORUKA: isidora88

jao sta je ovo, mene je sramota da slusam ovo laneuser posted image


hihihi i mene user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: "X faktor"
5.11.2013 22:18:04   
Milica cica
Meni je baš bzv...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: "X faktor"
5.11.2013 22:26:27   
dijana1*
Sta je sa ovom Marijomuser posted image zena je dwfinitivno zalutalauser posted image
A lane je kraljuser posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: "X faktor"
25.11.2013 8:36:38   
Anck Su Nmaun
Nisam ni jedan odgledala, ponekad nahvatam jedno dvoje pa pogledam , ali onu-onog Fifi su svuda pustali pa sam je moorla videti.

Inace mnooogo me nervira sto sve prave za Srbiju I regione...pa sto ne moze svako svoje da ima user posted image
Kao i VB i stalo... posle ispadne bzvz.

Inace Emina me nervira jer svaki put kad sam nahvatala da pogledam ona se tamo raspada od odusevljenja ... ma daaaaj

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.11.2013 8:41:58 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: "X faktor"
25.11.2013 8:39:53   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Inace Emina me nervira jer svaki puta kad sam nahvatala da pogledam ona se tamo raspada od odusevljenja ... ma daaaaj


user posted image istina, kao da svaki put da ne kazem stauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: "X faktor"
25.11.2013 8:42:33   
vikiveki
Ja nisam do sada gledala, na kom kanalu ima X faktor i kojim danima..da vidim šta je uopšte touser posted image user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: "X faktor"
25.11.2013 8:44:37   
Anck Su Nmaun
Utorkom na pinku.. mislim da je u 21h

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: "X faktor"
11.12.2013 10:38:33   
NadaR
Jeste li pratili sinoc?

Bas mi se dopalo .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: "X faktor"
11.12.2013 15:15:30   
anajid

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam nešto malo videla tj čula pošto mi je tv bio upaljen.. mislim da je žiri užasan. Kiki i Mari Mari i nekako, ali ovo drugo dvoje.. fuj user posted image ne znam šta ona Emina zamišlja, koje su to njene vokalne sposobnosti?



Meni se cini da je to Kristina Kovac a ne Mari Mariuser posted image

Gledala sam,ja bas volim te zabavne emisije,nego ziri bio mnogo nadrndan sinoc.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: "X faktor"
11.12.2013 15:20:22   
lanajelena
"moram"da gledam,jer sin od moje stranke ucestvuje pa onda zbog njega i gledam,ne verujem da ce bas daleko da dogura ali svakako navijam za njega user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: "X faktor"
7.1.2014 18:52:49   
dijana1*
Ko prati X Faktor veceras u 21 h prva emisija uzivouser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: "X faktor"
7.1.2014 19:03:39   
Verolina
Ja. Gledala sam svaku emisiju. To je svetski show, pitam se samo kako ce to da ispadne u nasoj reziji. Ne znam kako se zove, ali meni je beskrajno simpa onaj Makedonac iz Beca

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here