|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blogovi i blogovanje
10.6.2013 13:15:25   
Modessty
Do skoro nisam znala šta je u stvari blog i šta u stvari znači blogovanje. Vidim da je u svetu to vrlo popularna forma za stvaranje neke svoje lične internet stranice, ne samo za zabavu već i radi zarade. Ima toga i kod nas ali u slabijem obimu. Skoro sam dobila podsticaj od strane supruga i nekih prijatelja da napravim svoju blog stranicu. Moram priznati da me tema zainteresovala ali i dalje ne preduzimam prvi korak.
Interesujemo koliko znate o blogvanju i ima li neko od vas svoj blog?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 13:21:12   
lelaigor
Imam ja. O kuvanju, tortama, kolačima, kuhinji i očajnim domaćicama. Tako mi glasi i podnaslov.user posted image Imam već i svoju fb stranicu vezanu za posao - pravljenje i prodaju kolača i torti, ali sam htela da napravim nešto nevezano za posao, sa savetima, idejama, receptima, itd. Moj blog

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 13:24:30   
Sanjica26 RR
lelaigor gledaj sam ovaj tvoj blog skoro. Bas mi je super naziv.user posted image


(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 13:25:09   
Modessty
user posted image znam za tvoj blog. skoro sam ga pronašla preko facebooka i sjajan je! user posted image ja se inače uvek oduševim kad vidim šta sve praviš! user posted image
Ti si radila blog čini mi se u wordpress-u? Ja bi da radim joomlu.Kao pravi sajt, ali stalno se premišljam kako da izgelda i tako to. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 13:43:02   
Modessty
još neko? neki savet?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 14:35:28   
lelaigor
Hvala žene. user posted image user posted image
Da, radim preko wordpressa. Ranije sam radila preko Bloggera na Googlu, ali sam neki dan uspela sve postove da prebacim na Wordpress, jer mi je bolji. Joomla je dobra, baš kao sajt. Imam inače i sajt, sa neplaćenim domenom na Wixu, nisam bog zna kako istraživala ni kad sam pravila sajt ni kad sam pravila blog. Gledala sam ad to budu uglavnom neke besplatne varuijante, a da dosta pružaju. Ovo mi je sajt. Ako si početnik, dobro je da nađeš neki koji ti sam već nudi neke widgete i aplikacije. Na wordpressu je nečeg već bilo ali dosta stvari moram ja da dograđujem. Ali, definitivno ti preporučujem Joomlu ako hoćeš nešto između bloga i sajta. Inače, moj sajt

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 17:40:00   
Modessty
MA ja joomlu radim na poslu pa sam je dovoljno upoznala i baš mi se svidja! Evo danas mi dolazi drug da malo pokrenemo sve sa mrtve tačke. Javljam vam kad sve sredim i postavim. Verovatno će da potraje, ali bolje ikad nego nikad!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 19:46:46   
vukosava

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Hvala žene. user posted image user posted image
Da, radim preko wordpressa. Ranije sam radila preko Bloggera na Googlu, ali sam neki dan uspela sve postove da prebacim na Wordpress, jer mi je bolji. Joomla je dobra, baš kao sajt. Imam inače i sajt, sa neplaćenim domenom na Wixu, nisam bog zna kako istraživala ni kad sam pravila sajt ni kad sam pravila blog. Gledala sam ad to budu uglavnom neke besplatne varuijante, a da dosta pružaju. Ovo mi je sajt. Ako si početnik, dobro je da nađeš neki koji ti sam već nudi neke widgete i aplikacije. Na wordpressu je nečeg već bilo ali dosta stvari moram ja da dograđujem. Ali, definitivno ti preporučujem Joomlu ako hoćeš nešto između bloga i sajta. Inače, moj sajt


Wow, sunce ti zarko, koliko ovde ima opcija. Kako neko uopste stigne da izabere? Bas lep sajt

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 19:52:21   
Maraj
ja tek ucim o ovim blogovima...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 20:45:14   
Modessty
meni iskreno uošte nije bilo jasno šta je to uopšte i koja je poenta. onda sam naišla na neke zaista nteresantne blogove i dopalo mi se.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Blogovi i blogovanje
10.6.2013 23:12:29   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: lelaigor

Hvala žene. user posted image user posted image
Da, radim preko wordpressa. Ranije sam radila preko Bloggera na Googlu, ali sam neki dan uspela sve postove da prebacim na Wordpress, jer mi je bolji. Joomla je dobra, baš kao sajt. Imam inače i sajt, sa neplaćenim domenom na Wixu, nisam bog zna kako istraživala ni kad sam pravila sajt ni kad sam pravila blog. Gledala sam ad to budu uglavnom neke besplatne varuijante, a da dosta pružaju. Ovo mi je sajt. Ako si početnik, dobro je da nađeš neki koji ti sam već nudi neke widgete i aplikacije. Na wordpressu je nečeg već bilo ali dosta stvari moram ja da dograđujem. Ali, definitivno ti preporučujem Joomlu ako hoćeš nešto između bloga i sajta. Inače, moj sajt


Wow, sunce ti zarko, koliko ovde ima opcija. Kako neko uopste stigne da izabere? Bas lep sajt


Hvala user posted image

Ja sam skontala da bez blogova i Pinteresta ne bih mogla da živim. To mi ej nekako ključno za moj posao, tu dobijam najviše ideja, saveta... user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 15:32:28   
Modessty
e i pinterest sam neki dan gledala. Interesovalo me šta je to. I dalje mi nije sasvim jasan koncept.
A kad smućkam neki blog da liči na nešto javljam vam.
Inače sam našla na netu par prilično lepih i interesantnih uputstava za pravljenje bloga. Čim stignem kačim ovde

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 15:36:38   
Modessty
evo nadjoh jedan od testova. Skinuto sa sajta andreadekker.com

8 Simple Steps to Start Your Own Blog

Guest post from Amy Lynn Andrews of Blogging With Amy.

Hi there, my name is Amy and I am super excited to hang out here today! I’m so impressed with what Andrea has done here at Simple Organized Living. She oozes helpful info, doesn’t she?

She tells me that some of you might be interested in starting a blog. Awesome! I love blogging for so many reasons — it’s easy to get started, it requires no computer background, it’s budget-friendly, and it’s one of the few things that can easily turn into a business without a huge initial investment or a lot of overhead. Score. Plus, it’s fun!

If you’ve thought about starting a blog yourself, below is an overview of the steps involved. If you’d like more in-depth, how-to information, you can check out my How to Start a Blog or Website series and I’ll walk you through the process step by step.

1. Know what to expect.

I like to think of starting a blog like any DIY project. It’s possible to hire the job out, but if you put in the work, you’ll have the satisfaction of building something on your own, and you’ll save lots of money in the process.

We all know DIY projects take time, energy and effort. Many times there’s a learning curve too. It’s the same with starting your own blog, but don’t worry, you can do it!

2. What will you write about?

The best blog topic is one you’re passionate about and is helpful or entertaining to others. If you’re not personally inspired by the topic you choose, it will be difficult to get your readers inspired too. Take an honest assessment of what you enjoy and where your passions lie.

A common mistake is to find a blog you love and try to duplicate it. That rarely works because there’s one missing piece — YOU! So, use other blogs for inspiration, but think of a unique angle or a creative twist on a topic that you love.

3. Do you have enough to say?

Once you’ve thought about the topics you love, you’ll need to decide if you have enough to write. Remember, blogging is an ongoing project and you’ll be publishing posts regularly. So, I recommend you write at least ten posts on your chosen topic before you do anything else.

If you finish those ten posts and feel like you’ve barely scratched the surface, that’s a great sign. If not, consider changing or expanding your topic.

Not only will this exercise help you hone in on the right topic for you, it will also give you content waiting in the wings once your blog goes live.

4. What is your blogging goal?

There are hobby blogs and there are blogs intended to generate income. If you’re like many bloggers, your blog will feel like a hobby but generate income at the same time!

What kind of blog do you want? Your goal will determine what type of blogging service you’ll use. Personally, I’m of the opinion that if you want a hobby blog (like keeping up with the grandparents) and don’t want to monetize (make money), a free blogging service (like Blogger) works just fine.

On the other hand, if you hope to make money on your blog at some point, or if your blog is somehow related to your business, I highly recommend a self-hosted WordPress site. It’ll cost you the equivalent of 2 or 3 fancy coffees per month but it will be so worth it.

5. Choose a name.

Once you’ve decided what kind of blog you want and what service you’ll use, choose a great name. The best names are catchy, easy to read, easy to spell and easy to say. And if you can find a name that is available as a domain (ex. SimpleOrganizedLiving.com) as well as across the social media platforms you use, that’s excellent.

A lot of names are already taken, so it might take a while to find a name that works just right, but be creative! You also might consider using your own name as your domain.

6. Get started.

Once you’ve chosen a name, you can set up your blog pretty quickly. A free service like Blogger makes the process very simple. If you choose a self-hosted WordPress blog, there are a few more steps involved, but it’s pretty straightforward.

You might want to tweak your design, make customizations, or add other fun bells and whistles, but those are all things you can do as you go. Blogging is great like that.

7. Publish!

Once your blog is set up, you can get right to publishing. And you’ve already got ten posts ready to go, remember? I wouldn’t recommend publishing all ten right off the bat, but you might post them over a couple of weeks.

Contrary to popular belief, blogging is not a “build it and they will come” sort of operation. Many bloggers are disheartened by that, but I like to look on the bright side — it gives you time to get familiar with the publishing process and work out any kinks.

8. Grow your blog.

For most of us, the most challenging aspect of blogging is gaining readers and increasing traffic. With millions of blogs online, it can be tricky to be found.

Some of my best tips here are to write really great content that people are eager to share with others, look for and help solve a problem blog readers have, and build genuine relationships on social media sites like Facebook, Twitter, and Pinterest.

Commenting on other blogs and guest posting are other ways to build traffic.

Perhaps my best advice about starting a blog is to think of it as a marathon, not a sprint. There’s no need to be intimidated by the process as long as you have patience and the willingness to learn and stick with it!

Happy blogging!



Original content from AndreaDekker.com: http://andreadekker.com/8-simple-steps-to-start-your-own-blog/#ixzz2VuktUdHu
Under Creative Commons License: Attribution Non-Commercial Share Alike


P.S. - Moderatori jel može ovako kopiran tekst da stoji? Mislim zbog prava i ostalog... Da ne ispadne da krademo

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 15:58:19   
viking
A o čemu će ti biti blog, koja tema?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 16:00:51   
Modessty
više ono privatno - porodica, deca....ja..tako to. Čisto da vidim kako to ide, da se zanimam nečim umesto da besnim na muža user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 16:06:02   
Modessty
Kapiram ja da pre nego kreneš treba tačno da odrediš o čemu ćeš da pišeš. Imam spremne neke tekstove. Ali mnogo sam neodlučna. Jednog dana ispišem sve lepo šta i kako, napravim meni i teme i onda se posle dva dana predomislim. Zato ću ga stvaiti pvo van svih mreža, da samo stavljam i po malo uredjujem. I onako mi joomla treba za posao, pa je dobro da budem u toku. Brzo se zaboravi kad se ne radi.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 16:15:50   
viking
E, pa super, srećno! :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 16:18:15   
liliana
Ja sam tako nešto htela da napravim. Podstaknuta sam primerom jednog prijatelja koji se bavi bodibildingom, veoma je uspešan i ima jedan od najposećenijih Blogova u svetu sporta

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 16:21:04   
Modessty
Hvala Viking! user posted image

Liliana i ja hoću da kasnije radim sa mm na blogu o aikidou i borilačkim veštinama. Ovo će mi doći kao škola.
Na poslu smo već uradili sajt u joomli i baš dobro izgleda, onako profi. Sve smo sami radili i učili se usput, a niko od nas nije ni programer niti se bavi time. Meni je interesantno.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 16:23:14   
liliana
Mod, kad se završi ovo ludilo oko takmičenja, poslaću ti link u PP da pogledaš ovaj Blog-stvarno je sjajan.
Sad nema svrhe da ti šaljem- Inbox mi je pretrpan nekakvim bezveznim porukama, pa niti ću se snaći da ti pošaljem, a bojim se da ti nećeš ni videti da am ti poslala

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 16:28:46   
Modessty
slažem se! hvala! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Blogovi i blogovanje
11.6.2013 16:30:32   
liliana
Nema na čemu.
Meni se mnogo dopada.
Nadam se da će ti makar malo biti od koristi

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Blogovi i blogovanje
8.10.2013 13:26:44   
lesica
U gomili blogova koje propratih do sad, jedan tekst mi je posebno privukao pažnju, i mogu vam reći da me je pošteno nasmejao.

"Drage moje čitatljke, sve one blogerke i fejsbukerke koje vam serviraju sliku o svom savršenom i idiličnom životu gde je sve mirisno, čisto i lepo, gde deca ne vrište i ne svađaju se, već guguću i grle se, gde su muževi pravi džentlmeni, ljubazni tipovi uvek raspoloženi da pomognu ženi, gde one svakoga dana kuvaju neko super fensi jelo u svojim pedantno ispeglanim cvetnim keceljama sa sve crvenim karminom i štiklama, znajte, drage moje, da nas (vas) u većini slučajeva... lažu. Ustvari, to je teška reč. Oni ne žele da nas lažu, mi smo krivi što im verujemo. Mislim, ko je lud da deli sa celim svetom muževljevu impotenciju, ogromnu bubuljicu na guzici, vrišteću bebu, celulit i gljivično oboljenje noktiju? Niko! E pa vidite, zato blogeri uglavnom pružaju tu iluziju da žive savršenim životima u kojima su svi srećni, zdravi i lepi.

Čitajte blogove sa rezervom. Znajte da većinu emocija i događaja naročito onih negativnih i ružnih zadržavaju za sebe, oni ulepšavaju svoju realnost duginim bojama, savršeno ukrašenim kolačićima i pedantno aranžiranim cvećem u vazama.
Blogovi mogu biti veoma inspirativni, zabavni i prijatni za oko, ali uglavnom nisu realni. Blogovi su fantazija, sanjarenje, ponekad maska. U tu prividnu savršenost se ulaže mnogo truda, stvarnost se prerađuje, dograđuje i servira onako kako želimo drugi da je vide.
Blogovi u većini slučajeva jesu laž. Slatka i privlačna laž.
Sigurna sam da tamo negde, ko zna gde, postoji neko ko živi život iz snova koji podseća na Instagram fotografije: život sa piknicima na travi, raznoraznim uradi-sam projektima (od kojih me momentalno zaboli glava), macaron-kolačima i tortama na tri sprata koje onako čas posla smute i ukrase ručno pravljenim ružicama od šečera. A, o mama blogovima da ne govorim- deca nikada ne plaču, obožavaju kinou i tofu, pišu i čitaju od svoje četvrte godine i pravi su anđeli. Mama stalno sa njima crta, čita im povazdan bajke i zajedno prave cupcakes. Kuhinja je uvek čista i sređena, dnevna soba takođe, a tata nikada ne ostavlja dlake na sapunu niti peškir na podu. Ona je savršeno organizovana, sve sama radi i nikada nije umorna.

Možda treba više da vam pišem o mojoj lenjosti, nervozi, prekoj naravi, izuzetnoj sposobnosti da nešto odložim ili izbegnem.
Možda treba da podelim sa vama fotke na kojim ćete videti kako izgledam ujutru čim ustanem, sa sve raščupanom kosom, sa tragom od maskare ispod očiju i namćorastim pogledom.
Možda treba da vidite na šta mi liči kuhinja dok kuvam, kamenac u WC šolji koga ne mogu da se rešim, fleke na dečijim majicama i tragove dlanova i prstiju na zidovima.
Možda treba da dokumentujem naše večere tipa Cheerios i mleko, svako moje zagorelo jelo i naručivanje girosa ili pice svaki put kada me mrzi da kuvam.
Možda treba da vam kažem da ni dugme k''o čovek ne umem da zašijem, a kamoli da sašijem zavesu ili pačvork prekrivač za francuski ležaj.

Možda treba da znate da me većinu vremena mrzi da se bakćem sa decom, ali moram.
Možda treba da znate da se očajna u skoro svim uradi-sama projektima.
Torte ne umem da pravim.
A kamoli da ih ukrasim.
Kupujem gotove kore za tortu i samo napljeskam šlag.
Čak i onda liči na gomilu sranja, a ne na tortu.
Psujem. Ne mnogo, ali ipak psujem.
Nisam sa svima fina, divna i ljubazna.
Često sam namrgođena.
Uglavnom me svi nerviraju i
Strpljenja nemam.
Naročito za decu i ljude.
Ove poslednje naročito izbegavam.
Stalno gunđam i večito mi neko smeta.
Volim da sam sama i da me niko ne dira.
Nisam komunikativna niti elokventna.
Ne umem da sastavim normalnu prosto proširenu rečenicu pred nepoznatim ljudima, a da se pritom ne zbunim ili ne upetljam jezik.
U suštini sam stidljiva i ne volim da pričam.
Jedino u svojoj glavi i na papiru mnogo brbljam. Tada sam najpametnija.
Moj muž nije najbolji muž na svetu. Iako on misli da jeste.
Nisam ni ja najbolja, iako će vam on reći suprotno i to samo zato da mu ja ne bih gunđala.
A, kada krenem da gunđam ne umem da prestanem. Ja sam Gradonačelnik Grada Gunđala i Predsednik Zemlje Zvocala.
Deca su mi najbolja, ali samo zato što nisam neki obožavatelj tuđe dece.
Druga dece me živciraju, pa su mi zato moja najbolja.
U stalnom sam pokušaju da organizujem stvari, odeću, igračke.
U tome uglavnom odustanem, pa krenem ispočetka.
Bezuspešno.

Moja deca gledaju Disney Chanel, jer me mrzi da im čitam enciklopedije.
Većinu vremena me užasno zamaraju i jedva čekam da odu na spavanje.
Moj nameštaj je jeftin, kupili smo ga u Praktikeru (loša, veoma loša imitacija Ikea nameštaja) i ivice su mu izguljene i nikakve. Mrzim ga i želim da ga promenim, ali nemam para.
Trosed se raspada i pun je fleka koje krijem cvetnim prekrivačem.
Nemam tepih kakav bih volela da imam, a posteljina mi i nije baš nova.
Umirišem je i ispeglam pa onda liči na nešto.
Zavesu koju sam okačila u dnevnoj sobi sam kupila od Kineza i mnogo mi se sviđa.
Ostale mi je sašila mama od jeftinog materijala koji smo kupile od Cigana na pijaci.
Depiliram se brijačem, a ne voskom ili fensi kremama.
Nemam ni jedan komad dizajnerske odeće.
Ne pratim modu iz čiste lenjosti i bunta.
Više iz lenjosti, nego bunta. Ono "bunta" sam stavila da bih ispala kul.
U životu sam jednom bila kod kozmetičara, a u spa i na masažu-nikada.
Pomalo sam škrta i nerado trošim novac.
Pokušavam da pronađem lepotu u svemu, ali nisam okružena samo lepotom.
Većinu vremena za nečim žudim i uvek nešto mi treba. Uglavnom ono što nemam i što nikada neću imati.
Umorna sam, ukočena od lošeg dušeka, treba mi odmor i čaša crnog vina."




Blogerske laži i iluzija o savršenom životu

Iskreno podset_ilo me je na neke ljude koje znam na ovaj ili onaj način user posted image

Šta vi mislite o tome? Je l'' vas podseća na nekoga? user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 8.10.2013 13:34:41 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Blogovi i blogovanje
8.10.2013 13:35:17   
Anoniman
Lesic user posted image bas sam o tome pre neki dan razmisljala, doduse ne o blogovima, vec o fcb i nekim ljudima koji kace po milion fotografija, kao "vidite kako se ekstra provodimo" gde je valjda dokumentovan svaki sekund tog provoda (eventualno fali neki odlazak u wc, al' dobro, mozda su izdrzljiviji od mene) i sve to propraceno slicnim naslovima/opisima/komentarima i lajkovanjima sopstvenih slika i komentara, a pritom, znam da im je zivot daleko od ruzicastog...

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Blogovi i blogovanje
8.10.2013 13:38:55   
nata11
user posted image itekako me podseca na nekoga user posted image
Ja planiram vec duze vreme blog. Imam u wordu cak i liste, savete, recepte, sve cuvam. Ali prvo nemam vremena da odvojim za to, a drugo velika mi je dilema da li da krenem sa blogom o sterilitetu ili nesto tipa: kuvar za pocetnike.

Valjda cu u skorije vreme resiti dilemu. user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here