|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 16:08:27   
Verus
Znam da smo svi jos uvek mladi, i evo, ja punim tek 30 godina (malo me hvata frka sto jos nemam dece ali to je druga tema).  Ukocila me ledja pre neki dan i tada sam pomislila kako je tesko biti star pa te sve boli....Isto sam gledala film "curious case of benjamin button" gde se on radja star, postaje sve mladji a na kraju umire kao novorodjena beba (sa Bred Pitom).

Da li vas je strah od starosti, ne pokretljivosti, gubitka secanja?  Eto, da znam da cu ostariti vitalna, i da uvek MOGU da brinem o sebi, ne bih brinula...ali ovako, bojim se a vi?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 16:14:36   
Anoniman
Iskreno, ne razmišljam toliko daleko.

Ono o čemu trenutno razmišljam su neke moje 40te kada vidim nove "probleme" sa Lukom, neke rane teen probleme, vidim do tada još jedno dete, koje bi već tada ja želela da bude isto dovoljno odraslo da relativno brine o sebi, i nadam se da ću izgledati kao moja mama kada sam ja bila tolika.

Moj kratak odgovor bi bio: ne, ne razmišljam o tome.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 16:18:10   
Sneža
Ni ja ne razmišljam o starosti,nekako mi to izgleda još puno daleeeeekoo,hvata me samo strah da ću biti matora kevauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 16:19:44   
Verus
I mene Snezo.  Mislim, uvek sam kontala imacu decu rano, a sada to nije vise slucaj.  Eto, ja cu tek 30 a moj tata ce 73 u junu.  Bzvz mi je i pomisliti da ne daj boze ne dozivi da vidi svoje prvo unuce....

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 16:23:54   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Verus

I mene Snezo.  Mislim, uvek sam kontala imacu decu rano, a sada to nije vise slucaj.  Eto, ja cu tek 30 a moj tata ce 73 u junu.  Bzvz mi je i pomisliti da ne daj boze ne dozivi da vidi svoje prvo unuce....

Razumem taj osećaj i grozan jeuser posted image Ali daće Bog pa ćemo uskoro i mi zakeviti,i radovati se sa našom dečicom,roditeljima...,i starost nam neće ni padati na pamet!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 16:24:32   
Verus
user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 17:37:25   
eugenija
Više me hvata strah od nepostojanja jednog dana... Gde da ne postojim eboteee, ja ovakvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 19:26:56   
Ana RR
Ne bojim se starosti kao starosti ali se bojim da ostarim sama...
Nadam se da se to neće desiti, da ćemo moj dragi i ja uživati zajedno u našoj starosti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 19:48:01   
Zoka81
Starosti se ne bojim al se isto bojim da cu biti stara mama i da cu ostariti sama jer je mm dosta stariji od mene

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 21:21:25   
Rina
Ne bojim se starosti uopste,zato se trudim da zivot sto lepse dozivim ,da jednog dana mogu da se smesim razmisljajuci o mladosti user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
9.5.2009 22:18:17   
Lu
Ne bojim se nego ju vidim kako mi se približavauser posted image
Vidim svoje bore oko očiju i to me zabrinjava...
pa dobro 33 godine se moraju pokazati negdjeuser posted image
Nadam se da ću ostariti u društvu sa svojim dragimuser posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
10.5.2009 11:48:56   
afrodita
Ma nije to nista, ja sam pamcenje vec izgubilauser posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
10.5.2009 12:01:20   
gracija
IZVORNA PORUKA: afrodita

Ma nije to nista, ja sam pamcenje vec izgubilauser posted image


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
10.5.2009 12:37:25   
Anoniman
Mene ne hvata strah....naravno...rano je josh....tek tju napuniti 24.....ali kad kazem to 24 user posted image ne mogu da verujem da vetj imam toliko godina....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
10.5.2009 12:39:24   
Ana RR
Ja u subotu punim 29 user posted image ... a još uvek mi ljudi kažu da izgledam kao da imam 22,23.. još se provlačim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
10.5.2009 12:43:11   
Anoniman
hahah....meni su sa 18 davali 25 user posted image A sada neki misle da sam mladja....a neki mi i sad daju 25 user posted image Tako da neznam....jel sam mlada-matora....ili matora-mlada user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
11.5.2009 9:24:12   
Anoniman
ne bojim se ...šta se imam bojati...daj Boze da doživim starost .... al relativno zdrava ...ne daj Boze samo na postelji ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
11.5.2009 12:02:09   
mamanp
Ne znam...cini mi se da se malo i bojim, ali ne starosti ko starosti, pa sve nas to ceka... Bojim se bolesti, bojim se ako padnem u postelju hocul pored dvoje dece biti sama sa mm i hocel ko imat casu vode da nam donese, bojim se matufluka...
Uh, samo se isekirah...gde nadjoste ovu temu?user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
11.5.2009 16:22:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
11.5.2009 16:42:22   
NadaR
Starosti kao stasrosti se ne bojim. Bojim se bolesti,posteljeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
12.5.2009 18:55:58   
MERYEN
Starosti se ne bojim,a i ne razmisljam o njoj,ponekad kazem bicu smesna baba visoka,visoka pa babauser posted image ,nekako male zene,niske,su lepe bakice.user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
12.5.2009 19:13:17   
twinss
ne bojim se starosti ako ću imati muža pored sebe, decu, unuke i uopšte veliku porodicu user posted image
bojim se da ne ostanem sama u starosti da nema ko da me obiđe i gde da odem user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
12.5.2009 19:55:17   
Verus
twinss isto se osecam kao i ti, strah me samoce...

Meryen, i ja cu biti visoka baba, mozemo zajedno pod rukuuser posted image

(odgovor članu twinss)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
15.4.2010 12:32:08   
Anoniman
Ok, mlada sam (punim 27 za 2 nedelje) i ne hvata me strah od starosti, niti od smrti, od bolesti da, a prvenstveno imam strah od toga da jednoga dana ustanem i pitam se gde ja protracih zivot.
Strasno mi je kada gledam zene koje su po 30 godina u braku, a u stvari imaju radni vek kucne pomocnice i muza koji vidi samo daljinski.
Strasno mi je kada vidim da ljudi nigde putovali nisu, cak ni po lepoj nam Srbiji. Kada vikende provode iskljucivo po nekakvim ruckovima jer imaju obavezu prema roditeljima  jednim i drugim. Umesto da odu na izlet, obidju neki muzej, na kraju krajeva kao mm i ja igraju celo popodne bagbinton na Uscu i posle jedu sladoled.
E, toga se bojim, da ne stracim zivot na TV, klopu i zaljenje zasto nije bas sve onako kako sam zamislila.
Sto bi rekla ja, a veca se slozila - CUDNA NEKA FOBIJA! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li vas hvata strah od starosti?
15.4.2010 12:39:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Isto sam gledala film "curious case of benjamin button" gde se on radja star, postaje sve mladji a na kraju umire kao novorodjena beba (sa Bred Pitom).



Film je ...
user posted image   Zaista da se zapitaš...


IZVORNA PORUKA: Verus RR
Mislim, uvek sam kontala imacu decu rano, a sada to nije vise slucaj.  Eto, ja cu tek 30 a moj tata ce 73 u junu.  Bzvz mi je i pomisliti da ne daj boze ne dozivi da vidi svoje prvo unuce....


user posted image user posted image

Strah me je od samoće u starosti .
Pa čak i da budem vitalna u tom dobu, nekako me je toga najveći strah.
Biti sam... a možda će to imati svoje prednosti ..
Bože o čemu ja brbljam???

Samo da doživim svoju unučad, ništa mi neće teško pasti.Volela bih da ih dočekam sa mm.Zajedno.
Kada razmišljam u tom pravcu, starost je super! user posted image
I samo da ide redom ...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here