|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Doktor i doktorka Antić
16.5.2009 9:14:35   
kale2008
NEMAM SVOG STALNOG GINEKOLOGA IZ RAZLOGA STO JE JAKO TESKO ZAKAZATI PREGLED U NEKOJ OD GAK BOLNICA U BEOGRADU.NEKADA SE CEKA I VISE OD MESEC DANA.ZA SADA SAM NAJZADOVOLJNIJA TRETMANOM U GAK DR DRAGISA MISOVIC ALI I TAMO SE DUGO CEKA SLOBODAN TERMIN KOD DOKTORA.SADA VISE NEMAM NI ZDRAVSTVENU KNJIZICU A U DRAGISE MISOVIC SU MI REKLI DA NE MOGU KOD NJIH DA PLATIM PREGLED.JA BIH VOLELA DA DR ANTIC I DALJE BUDE MOJ LEKAR ALI NE ZNAM KAKO DA DODJEM DO NJEGA.ZATO BIH VOLELE AKO NEKO MOZE DA MI POMOGNE DA PRONADJEM PODATAK DA LI DOKTORKA MAJA ANTIC ILI DOKTOR ANTIC RADE I PRIVATNO JER MI JE NAJLAKSE DA ODEM U PRIVATNU ORDINACIJU.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.5.2009 15:17:19 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Doktor i doktorka Antić
16.5.2009 15:20:55   
Anoniman
Kale, dobrodošla! user posted image

Za početak bih te zamolila da ne pišeš velikim slovima jer je to protiv pravila foruma.

Na našem sajtu ne ispisujemo imena privatnih ordinacija na samom forumu, kako ne bi bilo reklamiranja, pa sam zbog toga promenila naziv teme. Nadam se da se ne ljutiš.

Molim žene koje imaju odgovor na tvoje pitanje, da ti ime privatne ordinacije pošalju u privatnoj poruci.

Nadam se da ćeš uspeti da pronađeš privatnu ordinaciju koju tražiš. user posted image

(odgovor članu kale2008)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Doktor i doktorka Antić
16.5.2009 16:50:08   
mihi
KAle radili su alu zbog novog zakona ne znam da li rade, Meni je dr Maja Antić vodila trudnoću ali me nije porodila je porodilište u oktobru nije radilo. poslaću ti u pp naziv ordinacije i telefon gde su i Maja i Dragan Antić radili.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Doktor i doktorka Antić
20.5.2009 12:34:05   
kale2008
Hvala puno unapred.Mozes mi poslati poruku na ovaj mail  kajka2008@hotmail.com

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Doktor i doktorka Antić
20.5.2009 12:37:39   
Anoniman
Verovatno ti je poslala privatnu poruku ovde na sajtu.

U vrhu stranice imaš MOJA RINGERAJA, uđeš, spustiš stranicu skroz dole, i tamo imaš PRIVATNE PORUKE, klikni i videćeš njenu privatnu poruku.

(odgovor članu kale2008)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Doktor i doktorka Antić
22.5.2009 11:07:46   
mihi
Jesam Kale poslala sam ti privatnu pp.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Doktor i doktorka Antić
17.6.2009 21:45:44   
Yoya
Da li moze neko i meni da posalje gde rade Antici? :)
Hvala unapred!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Doktor i doktorka Antić
6.7.2009 13:57:56   
mil_mm
Da li neko može da mi pošalje na mail milena_xx@yahoo.com u kojoj privatnoj ordinaciji rade Antići? Hvala

(odgovor članu Yoya)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Doktor i doktorka Antić
6.7.2009 14:00:21   
mihi
Poslaću Vam pp na ringeraji čitajte pp ili privatne porukeuser posted image

(odgovor članu mil_mm)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Doktor i doktorka Antić
6.7.2009 14:06:37   
mihi
E ovako drage zbog novog zakona u kojem se  dr ograničava ili isključuje mogućnost rada u privatnoj praksi Dr Maja Antić radi samo u KBC dr Dragiša Mišovič NAŽALOST. Zvala sam i proverila u ordinaciji gde je pre radila.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Doktor i doktorka Antić
6.7.2009 14:12:40   
mil_mm
Hvala ti puno na informaciji!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Doktor i doktorka Antić
6.7.2009 14:24:40   
Verus
Hvala Tasha!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Doktor i doktorka Antić
28.12.2012 15:27:00   
xxxyy
Cao,
Mene zanima da li neko zna gde doktor Antic radi privatno? Unapred hvala. A ta prica o novom zakonu nije tacna, uzgred, skoro svi lekari iz Visegradske i Fronta rade privatno, pa nikom nista.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Doktor i doktorka Antić
29.12.2012 15:31:42   
Mishica 77
Ne znam odgovor na tvoje pitanje ali samo mali OFF: zakon je u međuvremenu ukinut, tako da svi lekari i dalje imaju mogućnost da rade i u državnoj i u privatnoj praksi.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Doktor i doktorka Antić
16.1.2013 11:20:25   
xxxyy
da li neko zna u kojoj privatnoj ordinaciji je radio antic?

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Doktor i doktorka Antić
16.1.2013 11:20:58   
xxxyy
Mislim doktor Antic

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Doktor i doktorka Antić
16.1.2013 11:26:48   
sasaaa
Dr Maja ne radi nigde privatno, tako mi je rekla ona sama pre jedno 3-4 meseca. Za njenog muza ne znam.

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Doktor i doktorka Antić
10.9.2013 19:11:27   
Brana13
Izvinite na uznemiravanju,ali da li može neko da mi pošalje naziv i broj telefona privatne klinike gde radi dr Antić?Stvarno je hitno.Hvala puno!!!!

(odgovor članu sasaaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Doktor i doktorka Antić
23.4.2014 10:25:05   
SanjaL
cao, i mene zanima gde radi Antici ili barem jedno od njih. Ako neko ima tu informaciju ja vas molim da mi prosledite na sanja.lederer@gmail.com Hvala unapred

(odgovor članu Brana13)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Doktor i doktorka Antić
22.5.2014 8:44:02   
smiley_
Cao, i mene zanima gde radi Antici ili barem jedno od njih. Molim vas javite mi ako neko ima informaciju
hvala vam..

(odgovor članu SanjaL)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Doktor i doktorka Antić
16.9.2014 20:37:41   
xxxyy
Cula sam da Dragan Antić radi privatno negde na autokomandi ali ne znam ime ordinacije. Ako neko zna bilo bi super da mi javi neki kontakt ili naziv ordinacije. Ne znam zašto je to jedan od retkih doktora koga za koga je tako teško saznati gde radi privatno

(odgovor članu smiley_)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Doktor i doktorka Antić
24.1.2015 17:42:58   
Debeljko1
Cao! Ja sam u 22 nedelji trudnoce i zanima gde rade privatno doktor ili doktorka Antic! Molim Vas da mi javite bilo kakvu informaciju!
Hvala

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Doktor i doktorka Antić
8.8.2015 13:17:04   
xxxyy
Rade oboje privatno. Mislilm da je Maja u ordinaciji Demini

(odgovor članu Debeljko1)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here