|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Farba za kosu
18.6.2009 15:40:39   
Sneža
Juce sam bila kod frizerke na feniranju,i kaze mi zena da mi je kosa katastrofa suva,najverovatnije zbog lose farbe za kosu,elem farbam se sama(mislim kuma me farba u kucnoj varijanti),priznajem nikad nisam obracala posebnu paznju koja marka farbe i sli.,ali posto i sama vidim da mi je kosa sve suvlja,zanima me koju vi farbu koristite a da ste zadovoljne istom??

_____________________________

superbrzasnežaheroj
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Farba za kosu
18.6.2009 15:43:09   
Anoniman
Trenutno pramenove vadim blanšom, ali kada farbam celu kosu, koristim Garnier, onu sa maslinovim uljem.
Fenomenalna je! Kosa bude svilena!

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Farba za kosu
18.6.2009 15:44:46   
Anoniman
ja znam da bi bio red da se ofarbam 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Farba za kosu
18.6.2009 15:45:05   
NadaR
Meni je dobta vellaton. user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Farba za kosu
18.6.2009 15:49:54   
sneza24
I ja koristim Garnier.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Farba za kosu
18.6.2009 15:54:08   
Sneža
Uh meni se Garnier tako grozno i brzo ispirauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Farba za kosu
18.6.2009 15:55:52   
Anoniman
Meni se ispira sa blanša, ali ne i sa korena. No, pošto se spere sa blanša, onda moram da se farbam jednom mesečno.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Farba za kosu
18.6.2009 15:56:26   
Anoniman
ja trenutno na glavi imam jedno 68 boja 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Farba za kosu
18.6.2009 15:57:57   
NadaR
user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Farba za kosu
19.6.2009 7:16:37   
afrodita
Do sada sam koristila Wellaton
a sada Subrina saten. Bas sam
se sinoc ofarbala.user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Farba za kosu
19.6.2009 7:36:27   
mihi
Farbam se kod moje dugogodišnje frizerke, mislim da koristi Subrinu, nemam nikakvih problema sa kosom u tom smislu, farbam se jednom u mesec i po dana, imam pramenove koje obnovim jednom u 3 do 4 meseca.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Farba za kosu
19.6.2009 9:07:44   
Ana RR
Ja koristim Lorealovu farbu, kolekcija Feria, boja Shining bronze.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Farba za kosu
19.6.2009 10:43:44   
oliveradj
Ja koristim Garnier i jako sam zadovoljna. Kosa mi je suva na krajevima, ali da ne bude katastrofa ja se farbam svaka dva meseca da izbegnem preterano isušivanje krajeva i lomljenje kose. Jedino treba probati samo treba izdržati masku od majoneza koja se drži jako duo 4-5 sati i posle pranje pravi smor ali kosa bude fenomenalna. Ja ponekad stavim hidratantnu kremu na mokre krajeve kose ne ispiram nego je osušim kada sam to redovno radila svi su se oduševljavali sa izgledom moje kose. Može bilo koja krema samo da nije  masna.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Farba za kosu
19.6.2009 10:45:43   
Sneža
Olivera ovo sa kremom moram probati!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Farba za kosu
19.6.2009 10:47:55   
oliveradj
Probaj i sigurna sam da se nećeš pokajati pa ćeš da javiš rezultate!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Farba za kosu
19.6.2009 10:55:53   
prolece
meni se Garnier ispere posle nedelju dana,  poslednje vreme, koristim Schwarzkopf natural&easy i ok je. ovo sa kremom je odlično, ja to radim godinama, posle svakog pranja, jer mi jer kosa užasno suva.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Farba za kosu
22.6.2009 14:10:26   
NadaR
Po preporuci frizerke danas isprobala paletu, onu koja se drzi 10 min. Golden brown. Super jeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Farba za kosu
23.6.2009 8:49:29   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sneža

Olivera ovo sa kremom moram probati!!!

Sneža imaš i posebne kreme za kosu,ja sam ih koristila kad sam se farbala u sivo,jer mi je bila suha kosa.
Mogu se stavljati kao finish na frizuru a ne maste kosu.
Ja se farbam sa palete,nosim i kod frizerke da me s njom farba,meni se ne ispire doduše srednje smeđu stavljam a kosa mi je prirodna malo svjetlija smeđa.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Farba za kosu
30.9.2009 14:15:20   
Anoniman
Evo je Katjice:

GARNIER NUTRISSE 73 MIEL DORE

user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 9:17:42   
Lu
Ja se sinoć ofarbala sama,super mi je ispalo(ako se i može pogriješiti sa tamno-smeđom bojomuser posted image )
Hoću reći da sam uz boju dobila i masku od aloe-vera,ta maska je čudotvorna, kosa mi nikada nije izgledala ljepša i sjajnija a pada onako kao da je isfenirana,da mi je sad naći samu tu masku,ova je došla uz boju palete.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 9:24:48   
bonita
do sada sam koristila sve moguce farbe,mada ne farbam se odavno,
jer sam dugo imala pramenove,lepe kao tashineuser posted image ,posle se prefarbah u smedje,e sada sam ponovo u fazi pramenova.
S tim sto ih sada ne vadim blansom,nego sam kupila neku wella farbu,specijalo za pramenove i mnogo manje gori kosu,ali i sporije izvlaci.Tako da se nadam sledeci put cu imati sive pramenve.

Inace sto se krema i negovanja kose tice,ja sam osoba koja je sve zivo isprobala,i sve to pomogne trenutno,ali mislim da nista bez makaza i redovnog sisanja krajeva.
Bar je u mom iskustvu tako.

< Poruku je uredio bonita -- 13.10.2009 9:25:48 >


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 10:13:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: oliveradj
Kosa mi je suva na krajevima, ali da ne bude katastrofa ja se farbam svaka dva meseca da izbegnem preterano isušivanje krajeva i lomljenje kose.

A jer je farbas uvek celu? Nije lose samo izrastak bas da je ne bi ostetila!

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 10:52:05   
Trcosava
sa foruma jedino znamda DG ima istu boju kose kao i ja (ako dobro pamtim) a priznaćete da su te boje najzaebanije - crvena

dugo sam koristila wella - special red ili tako nešto...
sada jedno godinu dana koristim palette deluxe, vatreno crvena boja, ima fenomenalan balzam koji ja razvučem (sada) na 2 meseca, pošto ne radim pa kao nemam potrebe da se farbam na mesec dana. Inače od kako znam za sebe farbam se kući, do skoro je to bila neka drugarica, sada do pola se sama ofarbam, od pola dragi izigrava frizera user posted image
kosa mi je generalno masnjikava, pa sa isušenim korenom, krajevima nemam nekih problema. Inače celu kosu uvek farbam, ne samo izrastak (da malo osvežim boju)

poslednji put nisam stigla ja da odem, pa sam mm zadužila da kupi, nije našao deluxe, našao je neke nove palette - boja je dobra, videćemo koliko se ispira i kakav je balzam

lu na žalost mislim da takvih balzama/maski nema u prodaji, i ja sam ih tražila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 11:12:07   
Anoniman
Ja se isto farbam u vatreni crvenu, i uvek sam koristila pallete farbe, ali su mi se jako brzo ispirale. Prosli put sam kupila subrina farbu i odusevila se. Pre dva meseca sam se ofarbala, boja jedva da se isprala i jos uvek ima isti sjaj user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 11:22:44   
Trcosava
heh nedjo....jednom su mi moji isto kupovali kad sam išla na svadbu kod drugarice, ja pravo sa voza kod drugarice na farbanje, kupili moji subrinu - nisu našli drugu - em sam smrdela na tempere em je ona boja bila sve samo ne vatreno crvena - pre sam bila šargarepa user posted image user posted image user posted image

mada..ljudi ja sam sve boje probala, i šargarepa mi isto lepo stoji user posted image

evo ovu inače koristim i ne ispiraju toliko (ne postoji crvena koja se ne ispira)
user posted image

a sad mi dragi kupio ovu
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here