|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   GAK Narodni Front
18.5.2009 10:58:32   
Anoniman
Ja nisam iz BG, ako treba da menjam naziv teme (čudim se da je za sada nemamo, ili sam ja ćorava??? user posted image ), javite mi.

Copy iz crtica:

IZVORNA PORUKA: Jacaca

Drage moje ja sam juce ceo dan provela sa sestrom i bebom u bolnici, bebac je presladak, ona je imala CR jer je to zelela i trazila dr. i ako nije probala prirodno a niti se ugojila nesto, sportski tip je potpuno ali nije htela, plasila se prirodnog. Dr je bez problema pristao u N.Fronta.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: GAK Narodni Front
18.5.2009 11:03:57   
Jacaca
E pa drage moje, moja seka je odusevljena ljubaznoscu svih tamo, medjutim ona je u apartmanu i na dugmence koje pritisne stize sestra i ispunjava joj zelje, hocu dete, nosite dete, hocu injekciju protiv bolova..........znaci nisam verovala a mi mozemo ceo dan sa njima da budemo do 22h. operisao je direktor licno i ona je stvarno odusevljena. Svaku zenu pitaju da li zeli epiduralnu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: GAK Narodni Front
18.5.2009 16:47:31   
bojanka
super ako je tako...malo sam se ohrabrila posto cu i ja u front i planiram u apartman...jel ona nesto unapred rezervisala ili ima slobodnih mesta u apartmanima...cula sam da se ne zakazuje.


(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: GAK Narodni Front
19.5.2009 13:00:43   
prase
A ne, ne... Zakazuje se i te kako. Bar je tako bilo kada sam se ja porađala. Nisam imala rezervisano (mislila da rezervišem na pregledu u sredu a porodila se u utorak) i onda se moj dr polomio da me smesti u apartman. Doduše, tada su apartmani bili duplo jeftiniji nego sada, pa je više žena to sebi moglo da priušti, možda se sad zato ne zakazuje, jer više nije gužva? U svakom slučaju, proveri ti to unapred, ja se ne bih kockala...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu bojanka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: GAK Narodni Front
21.6.2009 20:20:58   
Anoniman
Brat i Ja smo rodjeni u GAK-u, davno bijase user posted image Ali mama hvali na sva zvona... ne znam kako je sada...

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: GAK Narodni Front
14.8.2009 10:58:19   
Anoniman
Ja cu u N.F. da se poradjam... pricala sam sa jednom medicinskom sestrom koja je tamo radila i kao babica, i rekla mi je da ne moram u apartman, da ne bacam pare bzvz, jer je dovoljno ok i u obcinim sobama. Ja sam mislila da se smestim u onaj dvokrevetni, ali mi nesto finansije ne dozvoljavaju, kad se saberem! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: GAK Narodni Front
14.8.2009 20:09:44   
Leki 77
Ako neko moze da te ubaci u dvokrevetnu-trokrevetnu sobu, a takvih ima, onda je stvarno ok .  Ja sam bila u jednokrevetnom apartmanu i potpuno sam odusevljena. Brat i suprug su mi non-stop dolazili, sate provodili kod mene i moji prijatelji, imala sam svoj WC (sto mi je bilo najvaznije)....Donela sam sterilizator pa sam se izmuzavala i slala mleko preko sestara, beba je bila sa mnom kada sam ja htela i koliko sam htela, a osoblje neverovatno ljubazno. Na poziv telefona ti svi dotrcavaju. U martu je dan bio 12.000din. Moja zaova je bila u trinaestokrevetnoj sobi (ja i dalje ne verujem da je to moguce, ali ona tvrdi da je tako bilo) i uzasno joj je bilo jer ni oka nije sklopila od silnih bebaca koji su plakali user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: GAK Narodni Front
14.8.2009 20:32:46   
prase
Nije loše u sobama koje nisu apartmanskog tipa u NF, sve je čisto, bebe isto donose na podoj a ne bleje tu ceo dan ako nisi tako želela... Dve ogromne razlike u odnosu na apartman je što se pešači do WC-a odnosno kupatila, plus što se isti dele sa svim ženama na odeljenju i što nema poseta (koliko sam razumela, nema ih uopšte u sobi, a porodilja ako je u stanju može da izađe pa da se nađe sa nekim ISPRED odeljenja). Ja sam prvu noć provela u nekoj četvorokrevetnoj sobi, nisam znala za sebe pa ništa nisam primećivala, osim što sam zapamtila smešno mali umivaonik na kojem su se žene umivale i čak prale grudi jer ih je mrzelo da idu čak do kupatila...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: GAK Narodni Front
15.8.2009 8:17:47   
Anoniman
Ma znate sta, tri dana i nije bauk, ukoliko je koliko toliko cisto, mislim da to brzo prodje, pa da ne moze zena ni da stigne da vidi sve nedostatke...
Pre dosta godina sam iz nekih drugih zdravstvenih razloga provela 2 nedelje na vma u sobi gde je jedna zena toliko hrkala, da je budila citav sprat, a ne nas u sobi, pa ako sam mogla to da izdrzim, onda cu i 3 dana sa porodiljama da delim kupatilo. Zar ne?

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 14:12:03   
Anoniman
Procitala sam na njihovom sajtu da imaju 8 trokrevetnih i 3 sestokrevetne sobe, ja se nesto nadam da cu upasti u jednu od tih trokrevetnih soba...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 17:10:09   
cici78
Trinice, ne brini, uslovi nisu bas tako grozni u sobama. Ja sam htela u dvokrevetni apartman do poslednjeg dana iako je bio 8000 din. Posle porodjaja odveli su me u sestokrevetnu sobu, a ja sam onda trebala da kontaktiram svoju vezu da me prebace u apartman. Medjutim, vidim da i nije tako lose i pocnem da se premisljam da li da to uopste uradim ili da sacuvam tih skoro 300 eu i  kupim sebi nesto lepo kad izadjem, ipak je to samo 3 dana. Vidim osoblje je sasvim ok, kad god sam ih zamolila da odnesu bebu jer se ne osecam dobro odneli su ga, porodilje u sobi su bile ok, saznas od svih koji dobar savet i tako ja ustedeh parice i sad mi je bas drago zbog toga. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 17:11:58   
Anoniman
Znaci, Cici, ne mora beba da bude tu sve vreme? Moze bez tog BF programa?

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 17:50:13   
cici78
Ja sam imala epidural koji mi je jos dugo vremena izazivao slabost u nogama, pa sam se zalila babicama kako ne mogu da stojim a jos manje da drzim bebu, sto je bila istina. Tako da mi one donesu bebu, podojim je, bude jos tu malo kod mene a kad sledeci put naidju ja im kazem da mi nije dobro, zamolim da ga odnesu na neko vreme. I uspevalo mi je, ali ne mozes bas skroz da budes oslobodjena bebe. One porodilje koje su bile samnom u sobi po celu noc nisu spavale, dojile su, setale svoje bebe, presvlacile ih, a ja sam bar malo mogla da odspavam. Ma nema tu odmora, jedna beba ucuti, druga pocne da place, ali opet kazem to je samo 3 dana. A tek ako budes uspela da upadnes u tu trokrevetnu sobu bice ti extra.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 17:54:46   
Anoniman
Uh, pa videcu da se nekako uguram tamo, ako uspem! Mada, ako su drugim mamama bebe pored, nema nista od spavanja! user posted image

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 18:29:03   
cici78
Draga moja ne racunaj na spavanje, cak i da tvoja beba nije tu. Ja sam dosla kuci hronicno umorna ali kad svi priteknu u pomoc kad se vratis odmorices se. Mene je mm nosio do cetvrtog sprata, (posto u zgradi nemamo lift) toliko sam bila bez snage kad sam se vratila iz bolnice. Danas je tacno 20-i dan od mog porodjaja i jos nisam nigde izasla, jer posle ne znam kako cu do gore.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 21:06:39   
mihi
Pa šta su  ti radili tamo Cici ja sam imala CR u epiduralu pa sam kad sam izašla 7. dana sišla po svojoj volji po koka kolu a lift se pokvario 5 sprat i ništa mi nije falilio?

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 21:12:05   
cici78
Ne znam, meni je to sve iz glave. Sumnjam da ne bih mogla da se popnem do cetvrtog ali eto, nesto sam utripovala. Gledacu da sidjem malo sutra. Do skoro sam imala neke vrtoglavice pa se plasim da ne padnem negde...user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: GAK Narodni Front
30.8.2009 22:16:23   
mihi
Probaj Cici pa već i bebu možeš da šetaš ja sam Miloša iznela 10. dana bilo lepo vreme u oktobru.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: GAK Narodni Front
31.8.2009 8:55:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cici78

Draga moja ne racunaj na spavanje, cak i da tvoja beba nije tu. Ja sam dosla kuci hronicno umorna ali kad svi priteknu u pomoc kad se vratis odmorices se. Mene je mm nosio do cetvrtog sprata, (posto u zgradi nemamo lift) toliko sam bila bez snage kad sam se vratila iz bolnice. Danas je tacno 20-i dan od mog porodjaja i jos nisam nigde izasla, jer posle ne znam kako cu do gore.user posted image


Cici, pa tebe su bas izmrcvarili ili si losije podnela porodjaj? Ja se nadam da ces se uskoro oporaviti kako bi mogla da uzivas sa svojom bebicom!

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: GAK Narodni Front
31.8.2009 19:59:34   
cici78
Nesto me rana od epiziotomije zeza, bolucka me a istovremeno i svrbi krajnji deo rane i kao da mi je malo pocrvenelo, narocito je ruzan osecaj dok stojim ili jos gore dok drzim bebu. Razmisljala sam da zvrcnem moju dr da pitam za savet. Sta li je sad posle 3 nedeljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: GAK Narodni Front
5.9.2009 14:06:02   
Anoniman
E, a da li neko zna, jel bas nikako nije izvodljivo da u obicnim sobama u bolnici NF dodje neko u posetu?

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: GAK Narodni Front
5.9.2009 14:07:12   
mihi
Ne, možeš da siđeš dole u hol da se nađeš sa posetom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: GAK Narodni Front
5.9.2009 14:08:43   
mihi
Ništa zatežu konci koji se nisu resorbovali, stavi Rivanol i Flogocid.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: GAK Narodni Front
5.9.2009 14:09:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Ne, možeš da siđeš dole u hol da se nađeš sa posetom.


Uh, bre, a sta ako budem jedva pokretna!? Uh, kako mrzim ta pravila!!!

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: GAK Narodni Front
5.9.2009 14:11:32   
mihi
Ma moći ćeš sigurno pa ja sam posle CR drugi dan već bila u holu s posetom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ana RR: Moja porođajna priča
Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on pres...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here