|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
28.5.2011 22:33:24   
Mala Loojka
Ja sam kod anesteziologa Pastara bila, kao odabranog, CAR, a doktor Vanja Milosevic, koji mi nije ni bio na porodjaju, vec neka starija doktorka, ali fina... A neka sto mi busila vodenjak, uuuuzas, neka crvenokosa, zadrta... Arggg...
Mada ima vremena, sledece planiram tek za 3-4 godine :)user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: GAK Narodni Front
29.5.2011 9:55:42   
Anoniman
Inače, dr Milena Cerović je plava, niska, sitna, zgodna, sa malo dužom kosom, uglavnom blago talasasto isfeniranom i mnogo je divno biće. Ja sam je upoznala prošle godine sasvim drugim povodom i stvarno je čovek na svom mestu i beskrajno prijatna...

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: GAK Narodni Front
29.5.2011 17:17:09   
mejvis
Ginekolozi su u frontu manje -više ok, problem su specijalizanti, sestre i ostali...anajgore su mi bile servirkeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: GAK Narodni Front
29.5.2011 17:22:23   
Mala Loojka
O da, sestre su uzas, pogotovo ona jedna matora glavna... Ushhhhh....
I te servirke i cistacice...
Ja kad sam odlazila kuci nasminkala sam se, osmeh na lice, i potrcala sam nesto kroz hodnik, a ona meni "cim saznala da ide odma se nafrakala i smeje se" A ja reko "a izvinite molim vas, jel treba da placem i da idem apa drapa" U doslo mi da je zunem...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: GAK Narodni Front
29.5.2011 21:02:01   
mejvis
I sve to kada stavim na stranu, front mi je ipak najsigurniji za porođaj. Sve kada saberem moje iskustvo je više pozitivno nego negativno. A ne daj bože da se nešto komplikuje, tamo mi je najsigurnije. 

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: GAK Narodni Front
29.5.2011 22:04:51   
Mala Loojka
TAkodje... Ja cu ako Bog da, i sl. put u front :)

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: GAK Narodni Front
5.6.2011 8:31:22   
Anoniman
E, pa drage moje... Ja u sredu idem na svoju devetu hospitalizaciju u Front, ali ovog puta se vraćam sa zamotuljkom... Zahvaljujući dr Zagi Milovanović ja sam od toga da molim Boga da uđem u sedmi stigla do devetog... Zahvaljujući njoj, njenoj stručnosti i njenom pristupu pacijentima ja sam uspela da se opustim, da se pridržavam svega što mi kaže bez pogovora i razmišljanja i to mi je i omogućilo da se bezbedno dokopam devetog meseca i da moja beba sve vreme raste i napreduje kako treba i pored svih prepreka...

Umesto tri meseca, rodićemo se samo tri nedelje ranije, a kad se vratim i povratim od carskog reza pisaću vam i iskustva sa porođaja...

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: GAK Narodni Front
30.7.2011 21:19:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: blesava

da li bi neko znao sta je od analiza potrebno poneti u n frontu,pre prijema,osim licne karte krvne grupe i zdr knizice...molim vas pomagajteeeeeee


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: GAK Narodni Front
30.7.2011 21:59:48   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: blesava

da li bi neko znao sta je od analiza potrebno poneti u n frontu,pre prijema,osim licne karte krvne grupe i zdr knizice...molim vas pomagajteeeeeee


Meni nije trebalo ništa više ali ja sam prvo primljena na patologiju pa odozgo spuštena u porodilište. Ako ideš tek kad ti krene porođaj, mislim da treba više od toga... Ako te primaju koji dan ranije, gore na 4. to ti je dovoljno...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: GAK Narodni Front
14.9.2011 13:04:15   
zelenooka
moje iskustvo je i vise nego dobro za n.front,s obzirom sta su sve pricali ipak su oni specijalizovana bolnica-u slucaju da ne daj Boze nesto krene po zlu dobro je da se tamo nadjes..ja sam bila na 4. spratu - carski rezovi,sestre su exstra,a nacelnica c.z.-dr.Anka Cirovic je izvrsni strucnjak i jedna predivna zena,u stanju je da se pobije zbog pacijenta ukoliko je neko ne poslusa.ako se neko bude tamo poradjao a treba mu sveze iskustvo nek mi se slobodno javi.pozz za sve.user posted image

_____________________________

NE MOZES TI BITI TOLIKA SVINJA KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM BRE!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: GAK Narodni Front
14.9.2011 19:21:30   
ivana87
Da li neko ima informaciju- da li je moguce prebaciti se u Narodni front ukoliko se trudnoca vodila u DM-a? Ostalo mi je jos 10 dana do termina?

(odgovor članu zelenooka)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: GAK Narodni Front
14.9.2011 19:43:38   
PoisonEve
Ivana, mislim da ti samo treba uput iz DZ za NF i to je to.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu ivana87)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: GAK Narodni Front
14.9.2011 19:51:48   
ivana87
Iskreno se nadam da mi je samo uput potreban, posto sam zaista vise umorna od DM-auser posted image ..koliko sam bila protiv Narodnog fronta, toliko mi on sada izgleda kao najlepsa, najbolja, najcistija bolnica od svih..

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: GAK Narodni Front
15.9.2011 13:45:05   
bea83
Da li neko zna da li u Narodnom frontu ima 4d ultrazvuk?i može li uz uput da se ode na taj pregled?


(odgovor članu ivana87)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: GAK Narodni Front
15.9.2011 15:26:46   
Snelle
Imaju 4D na patologiji. Ali ne znam da li primaju sa uputom. Što ih ne pozoveš telefonom?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: GAK Narodni Front
15.9.2011 15:51:59   
bea83
Hoću, samo prvo da vidim sa mojom dr iz DZ da li može da mi da uput za 4d. Hvala na informacijiuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: GAK Narodni Front
15.9.2011 16:44:00   
PoisonEve
Bea, trebalo bi da mozes da dobijes uput za 4D. Ja sam ga dobila.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: GAK Narodni Front
15.9.2011 16:58:20   
bea83
Stvarno? gde si ti radila?
Sad sam videla na sajtu NF da je 4d na odeljenju patologije trudnoće i da se preporučuje samo kod navedenih kategorija trudnica (kad postoji ili se sumnja na neki problem, da ne navodim sve) pa zato ne znam da li će mi dati uputuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: GAK Narodni Front
2.10.2011 14:07:43   
dunja RR
Kakvi su toaleti sada na klinici? Doduše mene zanima operativni deo a ne porodilište, ali kontam da je slično ili isto.

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.10.2011 14:11:19 >

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: GAK Narodni Front
2.10.2011 15:48:14   
PoisonEve
Bea, ja sam morala cesce da idem na kontrole i UZ zbog nekih problema da bi se to pratilo, moja dr. ginekolog iz DZ mi je dala uput.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: GAK Narodni Front
2.10.2011 20:14:26   
zivka
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kakvi su toaleti sada na klinici? Doduše mene zanima operativni deo a ne porodilište, ali kontam da je slično ili isto.

Nisu bas de lux ali idu cistacice, zavisi ko udje pre tebe user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: GAK Narodni Front
2.10.2011 20:18:59   
dunja RR

A jel su renovirani ili su u raspadnom stanju, tuš kabine recimo? Davno, kada sam prvi put operisana, sve je bilo staro, užas.

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: GAK Narodni Front
2.10.2011 20:29:21   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: ivana87

Da li neko ima informaciju- da li je moguce prebaciti se u Narodni front ukoliko se trudnoca vodila u DM-a? Ostalo mi je jos 10 dana do termina?


Samo uput iz DZ ti treba.

(odgovor članu ivana87)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: GAK Narodni Front
2.10.2011 20:36:36   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: dunja RR


A jel su renovirani ili su u raspadnom stanju, tuš kabine recimo? Davno, kada sam prvi put operisana, sve je bilo staro, užas.

Ja sam bila u toaletima preoperative, ART-a (jul ove godine) i patologije trudnoće (mart 2009,) i , za moje pojmove, su jezivi. Nije to toliko prljavo, koliko je prastaro i neodržavano. Mada, na preoperativi sam zatekla ljudske fekalije u tuš kabini. WC je najvazniji razlog zbog koga sam uzimala apartmane nakon oba porodjaja. Gadno mi je bilo išta da pipnem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: GAK Narodni Front
2.10.2011 20:44:19   
dunja RR

Znači i dalje je tako, užas!???!

U delu sa šok sobama je bilo sve čisto, tada (pre 7 godina) je tek bilo pušteno novo odeljenje u korišćenje. Ali mi nije jasno kako nisu renovirali i tu preoperativu, bila sam ubeđena da jesu. Užas:(

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here