|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hitni brojevi telefona
30.11.2012 9:19:37   
Anck Su Nmaun
Brojevi telefona hitnih službi od 21. maja dobiće dodatni broj 1.
Tako će građani uskoro policiju zvati na broj 192,
hitna pomoć biće na broju 194,
a u slučaju požara za vatrogasnu službu zvaće se 193.

Da li ste nekad pozivali neki od ovih brojeva (mislim na stare bez 1)

Jednom prilikom smo mm i ja bili svedoci saobracajne nesrece. Ali van grada.
Ja sam sa mobilnog zvala hitnu i dobila najblizi veci grad, onda oni bla bla kako to nije njihova nadleznost, zovite ovoga il onoga...ja sam siznula! Zvala opet neki broj oni me prebacise na nekog desetog...pa cemu onda ovi brojevi?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Hitni brojevi telefona
30.11.2012 9:47:07   
Modessty
Ja sam zvala policiju jednom.
A Hitnu hvala bogu nisam. Ali znam recimo da ne dolaze za malu decu. Moja drugarica je zvala za sina kad je imao 6 meseci. Bila je zima, on imao veliku temperaturu, oni nemaju auto, a žive na samom kraju grada. Reklisu joj da se snadju i da dodju, jer za malu decu ne dolaze. Stvarno da se zapitaš šta će nam kad najveće blago neće da nam sačuvaju.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Hitni brojevi telefona
30.11.2012 9:53:23   
Anck Su Nmaun
Nerazumem sta im to znaci za malu decu ne dolzae user posted image


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Hitni brojevi telefona
30.11.2012 10:00:49   
NadaR
Kod nas pitaju za godine pacijenta. Ako kažete da ima preko 50 onda oni odgovore : aaahaa , pa evo nemamo ni jedno slobodno vozilo. Vidite vi da da nekako prabacite , kad stignete .. Luda kuća user posted image

Ja sam jednom zvala vatrogasce kada nam se na selu zapalio tavan sa sijenom iznad štale . Morala sam sačekati da oni nazovu nazad i da se uvjere da nije šala. user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 30.11.2012 10:01:41 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Hitni brojevi telefona
3.12.2012 13:22:35   
isidora88
Ja sam zvala policijiu dosli su, ali sam morala 3 puta da ih zovem ,tad sam zvala zbog neke budale na poslu. Hitnu sa zvala za tatu i haos im napravila jer su rekli da dodjemo sami, a ja tada bila sama sa tatom koji je bio pod jakim lekovima za kicmu i pao u nesvest od bolova. Drugi put sam zvala zbog mateje kad je imao temp., dosli su za 5 min,tad je imao 10 meseci.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Hitni brojevi telefona
3.12.2012 15:06:52   
Mishica 77
Anck, jedinica je uvedena još pre par meseci.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Hitni brojevi telefona
3.12.2012 15:12:01   
Mishica 77
Inače, često zovem dva "važna" broja zbog prirode posla.
jednom sam zvala Policiju privatno, zbog buke u zgradi. Čika je bio jako ljubazan i rekao da imaju jako puno posla i poslaće patrolu ali ne može istog trena.
Kako sam ih nazvala, baksuzi završili žurku. user posted image Ej! Ja jednom rešim da zovem i oni prekinu. Onda sam opet nazvala Policiju i otkazala patrolu. Mis'im... finoća.... user posted image Čika mi je bio zahvalan do neba. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Hitni brojevi telefona
23.12.2012 23:45:42   
Sesilija 83
Hitnu jednom kad mi je strina pala u nesvest,dosli su za deset min (mlada zena 35) a policiju jedne noci kad nam je lopov upao u kucu...bilo ne ponovilo se.. pu.pu. ...

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here