|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
22.12.2008 7:51:15   
Lu
Trebam nešto kupiti za mamu i svekrvu,više stvarno nemam ideja,a trebalo bi da bude slično jer svekrva uvijek pita mamu što je ova dobilauser posted image ?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
22.12.2008 8:08:46   
Anoniman
Ovako stoje stvari kod mene:

- tata i deda dobiće po 2 para čarapa.
- mama će dobiti jedne grilonke.
- baka će dobiti 2 para najlon dokolenica.
- brat i muž će dobiti gaće.
- sebi ću kupiti papuče.
- a Luki ću kupiti nešto konkretnije. Juče sam videla voz na baterije, ne znam gde ću mu staviti šine, ali, dete je ludo za vozovima, pa kako se ja onda usuđujem da mu to uskretim, zbog toga što sam lenja to da sklapam i rasklapam svako veče.

Zavisi u kom su ti fazonu mama i svekrva. Ja nikada ne bih mogla da im kupim isti poklon kada su SASVIM različite. Ali, eto, možeš kupiti čarape (pa sada kakve koja voli...), ili im kupi rukavice, iste samo u drugim bojama... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
22.12.2008 9:13:02   
Lu
Ma moja mama i svekrva nemaju ništa zajedničko,ali eto pošto svekrva voli uspoređivati da bude nešto približno,da se nenaljuti.
Neću im uzeti isto,npr.mojoj mami mi je lako jer njoj planiram kupiti vino koje voli i bombonjeru koju obožava i uz ti neki miris,
a svekrva niti pije vino niti jede slatko niti se mirišeuser posted image
ona obižava posuđeuser posted image meni je to najgori mogući poklon za ženu ali eto...



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
22.12.2008 9:35:41   
Anoniman
Pa u čemu je onda problem? Odeš i kupiš neki set šoljica i tanjirića za kafu... neke kao fancy...

Ti baš kupuješ lepe poklone... Ja nikada da skupim dosta para da svima kupim nešto pristojno, pa kupujem skroz simbolično... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
22.12.2008 9:39:09   
Lu
To je tako kod nas za Božić a za N. Godinu im ništa nekupujem.
Tih setova za kavu ima milion a uvijek pijemo iz nekih starihuser posted image
Sad sam se sjetila kupiću komplet za kolače veliki tanjur i 6malih a u veliki ću staviti kolača što sam pravilauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
30.12.2008 14:14:54   
Anoniman
Svima sam podelila savete šta da kupe za novu godinu Luki, a ja ostala kao posr***. user posted image

Juče šetamo, i snimim super knjigu. Tvrde korice, unutra sva iscrtana sa par reči na levoj stranici, a desna stranica je puzla. I tako ima u sebi oko 5 puzli. A na kraju desne stranice knjige su dugmići, i onda slika ima i zvuk. Tipa vuk hrče dok spava, jarići se smeju... (U pitanju je Vuk i 7 jarića). Luka se oduševio "Kupi mi, kupi mi!", ali sam rekla "Reći ću ja Deda mrazu da donese, jel može?". Pristao je. (Naravno ta puzla ne ispada... verovatno će ispadati kada počnemo da je vadimo, ali za sada to ne planiram.)

A umsto slatkiša (naravo da će dobiti koju čokoladicu, ali glupo mi je da mu kupim brdo slatkiša) sam mu uzela stvari koje mu svakako trebaju, jer im se podjadnako obraduje kao i čokoladici: novu četkicu za zube i pastu za zube, kremicu za lice, sapun. I uzela sam mu pakovanje prskalica.

Mislim da će to biti sasvim zadovoljavajuće. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
30.12.2008 14:43:43   
guppy RR
Super ideje!!
Mi smo deci kupili samo onu magnetnu tablu piši-briši.... znaš ono, crtaš "olovkom", a onda jednim potezom sve obrišeš. Nećemo preteravati sa poklonima, jer su dobili gomilu igračaka sa mog i suprugovog posla, a verujem da će i bake i deke nešto pokloniti, pa je i toga onda previše. Malo sam protivnik kupovnih igračaka, više volim da vidim da crtaju ili cepaju prospekte ili se igraju sa kutijama u kojima su stvarčice.... i tako dalje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
30.12.2008 15:15:17   
Anoniman
Jao...piši briši tabla! user posted image  Mi to nemamo... user posted image  Možda se Božić Bata seti... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
2.12.2009 18:55:26   
*Alexx*
Ja da podignem ovu temu, možda neko ima neki predlog. user posted image
Ja nemam ideju, a pošto ionako kupujemo stan, dižemo kredit i to, onda čisto sumnjam da ćemo nešto kupovati. Bebac nam je svima dovoljan poklon user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
2.12.2009 19:22:52   
Dora
Ja odraslima ne kupujem baš ništa, ali SVOJ deci u svom životu (deci rodbine, prijatelja itd.) kupujem i pravim paketiće i svake godine ima sve više deceuser posted image user posted image tako da svake godine odvojim dosta novca za to. Ove godine imam na spisku oko 20 dece što zajedno sa mojom decom bude više od 20 000 din! Isto i za rođendane odraslima ništa a deci lepe poklone...jbg, ne mogu svima pa ko razume shvatiće.Inače, volim da poklanjam, ali pored svih mesečnih troškova za život (koji su OGROMNI) nikada nemam dovoljno para...

Ti pokloni za decu su postali običaj kod nas, pa od mogućnosti zavisi, ali moja deca za novu godinu prime isto tako između 15 i 20 paketića sa raznih strana, pa to budu ogromne količine slatkiša i igračaka.

Npr. moj brat koji kao i ja OBOŽAVA slatkiše mojoj deci svake god. sa igračkama kupi po jedan veeeliki džak prepun slatkiša. Naravno, te slatkiše stamanimo zajedno, ali nam bogami traju i traju...user posted image user posted image user posted image
Slatkiši su moj omiljeni poklon u svakoj priliciuser posted image ali oni se nekako podrazumevaju...


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
2.12.2009 19:30:36   
Anoniman
Baš stigoh sa Spensa, baka kupuje Božićne poklone a ja sam ispomoć. user posted image

Mom mužu je kupila pižamu user posted image , mom dedi bade mantil, a meni džemper.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
2.12.2009 19:33:36   
Dora
user posted image nije loše...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
2.12.2009 21:12:40   
Maya21
mi ( mm,deca, sestra i ja ) od mame za Božić dobijemo pižame user posted image iako znam da svake godine šta ću da dobijem uvek se obradujem jer obično kupi nešto baš kvalitetno user posted image jedne godine mi je kupila plišanu pižamu koju sam ja nosila kao trenericu, tačnije i još uvek je nosim, a prošlo je tri godine. Perem je i osušim u mašini i bude kao nova i jako jako mekana user posted image
ove godine planiram da mm kupim kajš, ovaj koji ima se ofucao
a sestri.. pa naručila je trenerku koju je videla negde user posted image
Maki će dobiti štošta iz Star Wars kolekcije, kupili smo mu Darth Vader mač, nekoliko figurica i još slatkišauser posted image
E da! umalo da zaboravim najmlađeg user posted image Maki je za njega poručio od deda mraza rukicu, to je ona glodalica jer je on ubacio u WC šolju... i jednog plišanog medu user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 8:44:08   
Anoniman
Ovo ću da kupim mm za NG, u nadi da ću napokon videti komodu od njegovih stvari:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 8:53:57   
2002m
odraslima ne kupujem, ali zato imam da pravim 4 decija paketicauser posted image .Miljan za sada hoce Lego.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:00:22   
Lu
Ja sam već kupila neke stvarčice za paketiće,našla sam zgodne šolje sa Božićnim dekoracijama,dodam još slatkiša i to je to.
Ja kupujem i odraslima koji meni uvijek kupuju mm,mami,svekrvi-svekru,tetki(jednojuser posted image ),rodici(jednojuser posted image ).
Mama je potajno izrazila želju a tefal-tavom koju je vidjela kod meneuser posted image
Inače kome god idem ukuću za Božić nosim npr. bombonjeru i vino a djeci paketiće,eto takvi su neki obiaji kod nas...mada ja dobijem dosta kave i kocke šećerauser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:02:58   
Lu
Roko je već napisao djeda-mrazu da želi motor,još će dobiti jednu slikovnicu iz kolekcije Winnie  Pooh i slatkiše naravnouser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:07:55   
2002m
Pre sam preterivala sa paketicima a moje dete ne dobije ni polovinu od toga sto ja kupim nekom detetu od rodbine.Sada lepo kako moje dete dobije , tako vracam.Isto i sto se tice rodjendana,uvek sam kupovala skupe poklone kada su deciji rodjendani u pitanju a moje dete od pola njih dobije kineske strvari...e nisam ni ja sisala vesla.Vratim istom meromuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:16:03   
Anoniman
kod mene te paketiće sredi firma fino ...tako da ne brinem nešto pretjerano

inače kupim napokon sam došla tobe ili ti ga pameti, pošto imam jednu sobu punu igračaka sad im samo pod jelku stavim neku glupost i kraj priče ... više mi je skula na vrh glave ...otpakuju, malo pogledaju i bace preko ramena

za ćerku sam kontala sada uzeti nekog švrlju - brlju (valjda se tako zove)
a sin je lud za autićima tako da ću njemu neki autić kupiti, i kapak

ostalim... svekrvi za božić cvijeće i npr rukavice ili kakav šal ...maramu, a za ng ostalim ma pojma nemam ima još vakta

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:52:06   
*Alexx*
Mi ćemo ove godine dobiti prvi paketić!!!!! Ja se baš radujem user posted image

Vučko, šta je švrlja brlja?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:53:46   
Lu
IZVORNA PORUKA: 2002m

Pre sam preterivala sa paketicima a moje dete ne dobije ni polovinu od toga sto ja kupim nekom detetu od rodbine.Sada lepo kako moje dete dobije , tako vracam.Isto i sto se tice rodjendana,uvek sam kupovala skupe poklone kada su deciji rodjendani u pitanju a moje dete od pola njih dobije kineske strvari...e nisam ni ja sisala vesla.Vratim istom meromuser posted image

Pa naravno,tako i ja radimuser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:57:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

kod mene te paketiće sredi firma fino ...tako da ne brinem nešto pretjerano



Joj,Vule ti očito ne uživaš u tome posebnouser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:58:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Mi ćemo ove godine dobiti prvi paketić!!!!! Ja se baš radujem user posted image

Vučko, šta je švrlja brlja?


Alexx to je u prevodu mamipara ...
al inače naka glupost na baterije što crta neke oblike po papiru i onda ih farbaš ili šta li već

elem ima švrljica
user posted image

i švrljo
user posted image

al ona hoće ovog muškoguser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 9:59:12   
Dudu25
Cao drage

super je ova tema, ja inace svakome za rodjendan kupujem i za svakog pokusavam da se sjetim i naravno da svi budu srecni poklonima ali mislim da ove godine necu nikome nista da kupujem jer nisam u mogucnosti, ali voljela bih bar neki mali pokloncic ali neznam sta moze biti toliko malo a da bude dovoljno ... npr. za sestru,snahu,svekrvu,zaovu,drugu zaovu i naravno moju majku ... ihaaa pa ima ih dosta, ali za njih bih nesto kupila ali neznam sta user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2009 10:00:32   
2002m
user posted image user posted image Kako je lepa igracka, nisam videla da ima kod nas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here