|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lice s aknama i bubuljicama
16.2.2009 6:44:35   
Lu
Zavidim ženama koje imaju čisto lice,ja nažalost nisam jedna ot tih pogotovo kad se bliže oni dani u mjesecu i dodatni stres pa se osvećujem svom licu i napravim užas od njega.
Imam super sredstva za kamuflažu ali želim čisto lice.
Posjete kozmetičarki nisu dovoljne,bude mi malo čisto lice i poslije opet isti jednostavno izbijaju iz kožeuser posted image
Svaki savjet je dobrodošaouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
16.2.2009 16:41:15   
Anoniman
Probaj lice da pereš sapunom (recimo nekim dečijim), opereš uveče i gotovo. Nikakve kremice i nikakva sr***... ja tako radim, jer čim nešto namažem... lice mi postane horor.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
17.2.2009 17:21:17   
Lu
Misliš da treba da mi se isuši liceuser posted image
ja imam mješovitu kožu,neznam koji sapun da upotrijebim i neznam dali je to dobro,
trenutno imam samo tečni za rukeuser posted image
Umivam se gel+peling od nivee,krema nivea kao i tonik i mlijeko za skidanje šminke.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
17.2.2009 19:59:40   
Anoniman
Garnier-ov 3 u 1 je isto dobar. Piling i čišćenje lica ide tipa na svaki 2-3 dan, a 1 nedeljno staviš kao masku, pa malo isuši, ali onda 7 dana ne isušuješ lice pa dođe sebi. Meni je čisto jedinno ako ga isušim sapunom, a uopšte nije suvo. Ali kada ga operem - mora da škripi. user posted image  Onda do ujutru dođe sebi i ok je. Baš sam svašta već probala i ne vredi - običan sapun je jedino što mi pomaže da mi lice bude ok.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
17.2.2009 20:10:44   
Anoniman
Sto se tice sapuna, pa cak i onih decijih , nikako se ne preporucuje za pranje lice. Oni daju dobar rezultat, ali jako kratkotrajan. Ukoliko pogledate kroz par godina, vase lice ce biti totalno isuseno i ispucalo. Moj najiskreniji savet je SEBAMED kolekcija koja je najbolja koja postoji za problematicnu kozu. Dovoljno je kupiti sebamed sapun i ispirati lice ili bilo koji deo koze na kojem imate bubuljice, i to jednom ili dvaput dvnevno. To je jedini sapun koji nema sve ono sto sadrze ostali sapuni tako da je to onda jedini sapun koji se preporucuje za lice. To je kolekcija koja ima mnogo proizvoda, ali je i samo taj jedan sapun dovoljan da se uvidi napredak.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
17.2.2009 20:17:58   
Anoniman
Ja SEBAMEDom kupam dete i tim sapunom perem i lice. NISAM NAPISALA? Ja sam idiot! Napisala sam samo dečiji... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
17.2.2009 20:47:58   
andrijana
Mm ima problema sa aknama i bubuljicama pa sam pocela svakodnevno da ga mackam Doroslovcevim losionom. Meni je isto pomogao,ali mislim da sve to zavisi od tipa koze. Meni deciji sapun Merima isusuje kozu pa ga ne koristim ali zato se umivam redovno Dove tecnim sapunom koji sadrzi hidratantnu kremu a i dopada mi se Garnier 3 u 1 ali je izuzetno dobar za mitisere.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.2.2009 0:42:39   
Anoniman
Merima je smrt! Koža postane kao šmirgl papir. user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
19.2.2009 10:56:30   
NadaR
Ja se umivam djecijim nivea sapunom , meni savrseno ogovara!
Pokusala sam raznih stvari i zakljucila da ono najjednostavnije daje najbolje rezultateuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:32:59   
Anoniman
ODLEPILO MI JE LICE!!!!! user posted image user posted image user posted image

Predeo gde bi trebali biti brčići, i brada... jao... ni puder neće da pokrije. Znate koliko je odlepilo, kada me ljudi koji me znaju oko godinu-dve, ladno pitaju "Šta ti je sa licem?" user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:35:26   
Lu
IZVORNA PORUKA: lu

Zavidim ženama koje imaju čisto lice,ja nažalost nisam jedna ot tih pogotovo kad se bliže oni dani u mjesecu i dodatni stres pa se osvećujem svom licu i napravim užas od njega.
Imam super sredstva za kamuflažu ali želim čisto lice.
Posjete kozmetičarki nisu dovoljne,bude mi malo čisto lice i poslije opet isti jednostavno izbijaju iz kožeuser posted image
Svaki savjet je dobrodošaouser posted image

Ma koja je ovo pametnjakovićka napisalauser posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:36:41   
Anoniman
Pa i ja treba da dobijem, i ok, uvek imam bar jednu bubuljicu par dana pred user posted image , ali ovo... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:36:52   
Anoniman
Meni se lice koliko toliko izchistilo otkad me moj dragi uzeo pod svoje....ali na vratu...tj delu vrata odmah ispod brade....ono koji se vidi samo od dole imam brdo mali bubuljichica....neznam odakle mi sad tamo...a nishta im ne pomaze user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:37:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

ODLEPILO MI JE LICE!!!!! user posted image user posted image user posted image

Predeo gde bi trebali biti brčići, i brada... jao... ni puder neće da pokrije. Znate koliko je odlepilo, kada me ljudi koji me znaju oko godinu-dve, ladno pitaju "Šta ti je sa licem?" user posted image


Probaj lice da pereš sapunom (recimo nekim dečijim), opereš uveče i gotovo. Nikakve kremice i nikakva sr***... ja tako radim, jer čim nešto namažem... lice mi postane horor.

Ovo je napisala jedna jako pametna ženauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:38:23   
Anoniman
Ja sam čula (NIJE PROVERENO, ČULA SAM... ONO REKLA-KAZALA NA ULICI) da te bubuljice na vratu ukazuju na ciste na jajnicima. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:39:51   
Anoniman
lu ja ne mažem lice ničime. Ne smem - odlepi. Nisam ni sada mazala. Isto sam ga prala sapunom... nije mi jasno. Sve razmišljam, jela sam onaj plastični paradajz... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:41:08   
Anoniman
A joj user posted image Pa netje me valjda i to snatji user posted image Al imam ih otkad sam bila trudna...tj nekako kad sam zatrudnela....pre toga s vremena na vreme  sam imala po jednu dve u vreme kada treba da dobijem....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:42:14   
Anoniman
Kažem, to sam ČULA NA ULICI. Može biti totalna nevezuša!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:44:22   
Anoniman
Uf...pa nadam se i jeste samo to....ne bi me chudilo da me josh neshto snadje....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 0:46:22   
Anoniman
Ma hej, uopšte te ciste ne moraju biti strašne, imam i ja i kao što vidiš sve je ok. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 9:47:26   
Anoniman
Jao bože... odlepićuuuuuuuuuuuuu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 10:26:28   
Anoniman
Ja sam pokusavala sve i  svasta i ne bi bilo strasno da ja nisam cackala te bubuljice i sad mi ostale flekice! Koristila sma kremu kosili ona  mi je dosta ocistila lice i onda je nestala kod nas po gradu i nisam je imala dosta dugo i opet se vratile e sad mi ni ona ne pomaze! Na drugom forumu sam cula za limun i pocela da ga koristim i flekice blede a bubljice se suse!
Probajte...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
31.5.2009 11:12:51   
mihi
Lu kupi Cliniq-ov sapun za masnu i mešovitu kožu, imaju i tonik ali je sa alkoholom pa ne znam kako ćeš da reaguješ, i imaju gel za letnje mesece koji hidrira kožu i nemasti je savršeni su. Probaj sapun bićeš prezadovoljna ja isto imam masnu i mešovitu kožu i od kada ga koristim nemam problema.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
28.7.2009 23:37:11   
Lu
Moram reći da mi je sunce dosta pomoglo..ili solarijuser posted image
Uglavnom imam mnogo čišće lice kako sam potamnila,a nisam koristila ništa specijalnouser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
28.7.2009 23:50:43   
2002m
Meni se pojave bub. pred menst. a ja lepo uzmem ogledalo i sva se iscvakam i samo namestim goreuser posted image user posted image user posted image Na Zlatiboru sam kupila Italijanski tecni sapun za umivanje koji mi je preporucio dermatolog koji je taj dan u apoteci vrsio besplatan pregled koze

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here